Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 804 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marokkó mondjuk jól is tolta, mondjuk jó hurka ellenféllel szemben. Egyiptom meg Szalah nélkül a második félidőben pályán sem volt. De remélem, ők továbbjutnak. Amúgy az ázsiai és afrikai csapatok is csak színesítésként jók, hogy legyen egy kis változatosság, de amúgy akkor sem lenne semmi, ha nem lennének, a 16 között úgysem nagyon lesznek már (talán egy-egy néha, de annyi)

Ja ettől persze még a legtöbb favorit kutyául kezdte a vb-t, azt nem vitatom

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Csöndben jegyzem meg, hogy mindhárom észak-afrikai csapat a 89. percig X-re állt, ebből ketten ugye jóval esélyesebb favoritok ellen (az egyik gyakorlatilag mintha Kane v Messi nélkül állt volna fel), ám végül mind kikaptak. 😕

Szóval lehet itt dobálózni 1 forduló után, hogy senki nem jut tovább Afrikából (előbb várjuk meg Szenegált még), de azért nagyon kicsin múlt rengeteg meccsen a három pont, és egy kezemen is bőven meg tudom számolni, hogy a csontig fényezett EU/dél-amerikai csapatok közül kik játszottak valóban minőségi focit.

Szóval eléggé jogosulatlannak érzem az Afrika-ekézést továbbra is.. de akinek nem tetszik, annak meg nem kötelező VB-zni, nézzen nyugodtan EB-t meg Copa Americát, kész... vagy kapcsolódjon be az elődöntőknél.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 837 — Chalk Dawk fan
Én ezeket raktam ma:

Dél-Korea nem kap ki
Belgium legalább 3 góllal nyer
Tunézia max 1 góllal kap ki
mustaine
belgákban látom a veszted
gabokocka
Imperialista Korea lett az 😕

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
Jó, azért mert nem értesz hozzá, azért nem biztos, hogy kell hülyeségeket beszélni #kaneno1

Amúgy Lewandowski és nagyon max Suárez (de inkább a korábbi évekbeli énje) mögött simán bent van a top 3 csatárban.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak szopattunk, már csak hat kell^^
2022-ben és 2026-ban meg jöhet az újabb arany

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 326
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.
flzoli
Gerd Müller, Cruyff,Kempes, Rossi, Maradona, Sschillaci, Romario, Igazi Ronaldo, stb elfáradtam...
ozibozi
Mostanában (mondjuk ebben az évezredben).....
A mai modern fociban, jó hogy nem Puskásékat hozod példának.
flzoli
Nem őket hoztam direkt, a modern focitól/1974/ hoztam csak példákat.
Kb onnan számítják a modern focit.
1974
A 70-es pelés’ Brazil csapat után, mikortól új időszámítás kezdődött...(totális foci NL európai erőnlétre, egységre NSZK és taktikára ITALY alapozva, + zseniális csatárok voltak mindig minden csapatba 😊))

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
Engem per pillanat eléggé bosszant, hogy ha Panamát verik (azért egy fokkal gyengébbek mint Tunézia) akkor röhögve továbbmennek, míg a svéd, német, mexikói hármasból egy valaki nem...
NB2
svéd csapatból egyébként mi az, ami magasabbra helyezi őket az angoloknál? már Ibrahimovic sincs náluk, pedig még most oldtimer korban is többet ér, mint az összes csatáruk együtt. és veszélyesebb is lenne.

úgy esnek ki a toszba, hogy azt se tudják mondani, ikea
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.
flzoli
Gerd Müller, Cruyff,Kempes, Rossi, Maradona, Sschillaci, Romario, Igazi Ronaldo, stb elfáradtam...
ozibozi
Mostanában (mondjuk ebben az évezredben).....
A mai modern fociban, jó hogy nem Puskásékat hozod példának.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.
flzoli
Gerd Müller, Cruyff,Kempes, Rossi, Maradona, Sschillaci, Romario, Igazi Ronaldo, stb elfáradtam...
ozibozi
Ronaldo, Suker.....
csi77
Suker mondjuk szerintem minden volt, csak gyors nem. ő volt a horvát Litmanen. (horvát Illés Béla? 😀)
abból a korból a gyors horvát szinonímája Vlaovic volt.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Engem per pillanat eléggé bosszant, hogy ha Panamát verik (azért egy fokkal gyengébbek mint Tunézia) akkor röhögve továbbmennek, míg a svéd, német, mexikói hármasból egy valaki nem...
NB2
Svédek hiányoznának valakinek a svédeken kívül?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
na de legalább a tunéziai csávó ott fogta, ahol megcsapták, nem úgy, mint Senor Numero Quince
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 868 — nabege2@yahoo.com
Engem per pillanat eléggé bosszant, hogy ha Panamát verik (azért egy fokkal gyengébbek mint Tunézia) akkor röhögve továbbmennek, míg a svéd, német, mexikói hármasból egy valaki nem...
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.
flzoli
Gerd Müller, Cruyff,Kempes, Rossi, Maradona, Sschillaci, Romario, Igazi Ronaldo, stb elfáradtam...
ozibozi
Ronaldo, Suker.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 326
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.
flzoli
Gerd Müller, Cruyff,Kempes, Rossi, Maradona, Sschillaci, Romario, Igazi Ronaldo, stb elfáradtam...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.
flzoli
hát ha Müllertől valamit tanulni lehet az az, hogyan kell jókor jó helyen lenni.
nem szuperatléta, nem szupertechnikás, de mindig ott és akkor jelenik meg, ahol gól esik.
slowmotion
Mint tegnap ?
Toca
mindenkinek vannak off meccsei. Suareznek, Messinek, Cének. Müllernek.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Speciel nekem Spurs szurkolóként semmi bajom Kannel 😀 amúgy meg pont rá nem jellemző a "Pippóskodás" csak ezen a meccsen jött így ki neki.
dande
Pippot arra irtam, hogy ot is mindig szidtak. Jogos volt, tenyleg ritkan mutatott Pele fele dolgokat. Ellenben fullel, seggel, tomegben, fekve, hattal, felig felrugva is besodorta a lasztit. Neha kihagyott 2 ordito helyzetet, maskor megvert olyan vedelmet, ahol otlete nem volt mar senkinek mi is legyen. Nem az a jo csatartipus csak, aki elamulsz olyanokat csinal a lasztival. Igy ertettem. Ne menjunk le Klose szintjere, az mar taktikai ok. De gondoltam valaki irjon mar jot is rola.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.
flzoli
hát ha Müllertől valamit tanulni lehet az az, hogyan kell jókor jó helyen lenni.
nem szuperatléta, nem szupertechnikás, de mindig ott és akkor jelenik meg, ahol gól esik.
slowmotion
Mint tegnap ?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.
flzoli
hát ha Müllertől valamit tanulni lehet az az, hogyan kell jókor jó helyen lenni.
nem szuperatléta, nem szupertechnikás, de mindig ott és akkor jelenik meg, ahol gól esik.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Gol baggionak megvan a szöglet is
Toca
lehet most kellene felhagynom a sportfogadással, a csúcson 😊 több év kihagyás után újrakezdve 10 fogadásból 2 ment el, egy Messi kihagyott 11-esén, egy meg "szándékosan" Mexikó győzelmén
r.baggio
Azért a holnapi tippsorod meg kérnem 😀
Toca
a háromból kettőn nem lesz videóbíró, minimum két 11-es és legalább egy 0:0-ás végeredmény 😀
r.baggio
Videóbiros nincs sportingbeten 😕
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
Mert hemzsegnek a nemzetközi klasszis cselgép középcsatárok a Földön.
empty taxi
Azért akad pár itt a VB-n is, de finoman szólva se villogtak eddig

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
De ha kiengedte volna a tunéziai bedobásra s nem hősködik....
dande
jaja
Ilyen kis szarsàgokon múllott
NB2
mindig kis szarságokon múlik
pl ha Walker nem kap agyfaszt, akkor Tunézia nulla darab kapura rúgással fejezi be a meccset, és akkor sima angol győzelem.
slowmotion
Nem esznek tésztát 86-ban a srácok, csak 3-0ra kapunk ki az USSRtől 😀
dande
ezt pont a múltkor olvastam vissza Lobanovszkij magyar segédedzőjétől, hogy a tészta amúgy nem baromság, mert könnyen emésztődik, viszont sok energiát ad.

ő azt hozta ki, hogy túledzett lett a csapat, meg hogy 0-2 után még menni akartak az eredményért, és a Kijev taktikájának ez pont feküdt.
ja és leginkább hogy a magyarok teljesen lebecsülték a szovjeteket.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
azért szerintem mondjuk Klose sem volt az a született őstehetség, aztán mégis mit összekaristolt, szóval ez nem mérvadó.
matchup, zongoracipelők és szerencse kérdése az egész
slowmotion
Na meg Müller..... Valahogy a VB sosem a technikás és gyors csatárokról szól. Sokkal inkább a tankszerű csatárokról vagy a támadó középpályásokról.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sosem tudtam, miert nagy divat szidni H. Kanet. Oke, nem egy Ronaldo fele cselgep. De ket dolgot tud, ami pont eleg. Jo helyen van, mikor ott kell lenni (sok szupi labdazsomglornek nem megy), es begyotroni a labdat, akarmi van. Erobol, csellel, technikaval, ami epp kell, ezt is jol erzi, ki mivel verheto. En nagyra tartom, nem szerencsevel volt o sose golkiraly. De en mar csak Pippot is szerettem, pedig aztan lesen szulte az anyja.
ulpianus
Speciel nekem Spurs szurkolóként semmi bajom Kannel 😀 amúgy meg pont rá nem jellemző a "Pippóskodás" csak ezen a meccsen jött így ki neki.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 667 — tracker ember
Ízlelgessük micsoda kétgólos zsugások vannak a vb-n:
Costa, Lókuki, Kane

Szép kilátás ez a focira és a tornára 😀
flzoli
Mert hemzsegnek a nemzetközi klasszis cselgép középcsatárok a Földön.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dawyd728 3 677
Ezek a papírforma gólszerzők sokakat visszahozhattak a fantasy-ben.