Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Crazy köpés: Shaqiri szárnyat vált. A koszovói kakas
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Kicsit zavaró, hogy a szerbek vannak pirosban, a svájciak meg fehérben.

Nigéria remekül tolta!

Hoppá Szerbek is vezetnek!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
bmeg a pirosak a szerbek😊
fordítva néztem
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jenő annyit beszél a múltról, hogy az utolsó másodpercben veszi észre a ziccert.


Ez se lesz 0-0.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
milyen cipős sztori?
gordon
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/31908064_256390394924174_1021899313879449600_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=HqV_HSnLhYUAX9E_-l5&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBPBFVufyGlmGaM3HTaLkOb1Dq513fYq_YiUW3l-ouLSQ&oe=6605E66C
Xherdan Shaqiri on Instagram: "🔥😱😍👌🏻❤️"
80K likes, 9,529 comments - shaqirixherdan on May 23, 2018: "🔥😱😍👌🏻❤️"
ebben jatszik

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
milyen cipős sztori?
gordon
A cipőjén elvileg a koszovói zászló is rajta lesz a svájci mellett
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
milyen cipős sztori?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Shaqirit kivancsi vagyok mennyire fogjak apritani a szerbek cipos a posztja utan (ha azokban tolna akk sztem kette is tornek)
lol elvileg abban tolja
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2016/04/icon-e1459786005667.png?strip=all
(no title)
Latest fantasy football news and transfer rumours. Get your team updates, match results and upcoming fixtures. Stay ahead of the game plus pictures and videos
ez legalabbis ugyan annak nez ki

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
"érezhető a játékán a szerb rítus" mondta Horváth (remélem jól értettem, mert hogy virtust akarta mondani az hótziher)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor ott az esély, ha ezek után Messiék nem szedik össze magukat s nem lehelik ki a lelküket Sampaoli ide vagy oda, akkor tényleg menjenek a sunyiba.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 247
szoval azt mondjatok 2-0ra nyernek este a szerbek?
Borbinho
Tipikus háromesélyes balkáni rangadó, én azért az albánok ellen se fogadnák nyugodt szívvel
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
szoval azt mondjatok 2-0ra nyernek este a szerbek?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
meccs végére a madden roster is elkészült, yay


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
ha a keze sérült mi a rohadt istenért fexik le???
időhúzás lvl 9999
NB2
De Dr. Oldalvonal ismét villant legalább
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
ha a keze sérült mi a rohadt istenért fexik le???
időhúzás lvl 9999
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
En mondjuk ket dolgot nem szeretek az Izlandi csapatban. Egyik, oke, fegyelmezettek, de a foci menedzser jatekokban ok a total kattanasig kitolt erteken fegyelmezettek. Nulla kreaitvitas, kimozgas adott poziciobol. A masik, hogy keptelen vagyok megjegyezni, melyik Sigurdson, melyik Bigurdsson, es melyik Gorbelabsson.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tusom, milyen szulrtesi datum all amugy Uzoma utleveleben, de egy tizest biztos hozzaadnek. Mindjart meghal a palyan. Komolyan felve nezek ra

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nincsenek ott fejben a bálnavadászok 😕
Löfli
Túl nagy volt a nyomás.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ebben mi volt a 11es ? Ment a labdára , erre a semmi a háta mögül beugrik az izlandi , nem láthatta , a labdára irányult a rúgása is ...
Sixo
Én is ezért elleneztem a tizit.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Balfasz izlandiak, tovabb fog menni Argentina...
Stez
Megkönnyezném azért, ha mi balfaszkodnánk ott.
kishaszi
Mi nem ikszeltunk volna a Lessziekkel, hanem verunk nekik negyet!

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy alakul úgy látom ahogy írtam 😛
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Most az a csavo vigasztalta, aki fellokte?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
nincsenek ott fejben a bálnavadászok 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Messi te vagy az? 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gilfy bameg