Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Mexik is azért elő tudjàk adni a nagyhalàlt.
NB2
Latinok, ilyen téren a legbuzibbak
shagi0206
Losano is ápolás nélkül visszament a pályára, nem tudom miről is beszéltek...

Remélem még a szünet előtt jön a második


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Mexik is azért elő tudjàk adni a nagyhalàlt.
NB2
Latinok, ilyen téren a legbuzibbak
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
A mai fociban az nyer , aki tisztában van azzal a szabállyal , hogy kézzel csak a kapus érhet a labdához . Nem is tudom már hanyadik 11es amit 16oson belüli kezezésért osztottak ki .

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Kötelező monden csapatnak felvenni a tartalékmezét? Mert a koreai piros és a mexikói zöld is eléggé elütne.
tüsi91
Szerintem igen

Ahogy a "lesz 11-es"-t is kötelező lett volna megfogadni minden meccsre a vb kezdete óta...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Kötelező monden csapatnak felvenni a tartalékmezét? Mert a koreai piros és a mexikói zöld is eléggé elütne.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Mexik is azért elő tudjàk adni a nagyhalàlt.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ja egy fogadást kötöttem magammal: győzelem esetén veszek egy ilyen mexikói mezt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Ma fogadtál a mexikói és a német meccsre valamit Baggio?
iktriad
Kivettem a nyereményemet unibetről, majd hamarosan regisztrálok újra valahova, hogy a németekre tegyek sok-sok pénzt (az 1.5-ös nagyon vonzó)

Itt majd meccs közben fogok ellenjinxelni, mert előzetesen se várok ma mexikói brillírozást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Lesz hangulat úgy érzem 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma fogadtál a mexikói és a német meccsre valamit Baggio?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Mekkora egy retek ez a Bacsuaj. Illett volna leadni
Stez
Most felraknàm az első gépre. Önző majom!
több mint 5 éve
Szesze New York Giants 18 927 — Giants fan
Gólrekord lesz sztem
Szesze
Ezzel biztosan eljinxelted ezt. 😊
iktriad
mégse 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt tunezia tart bemutatot, nem belgium xd

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Asszem ma elintézte , hogy többet a vb-n ne játsszon .

Szerkesztette: Sixo

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ott a gólcsúcs
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mekkora egy retek ez a Bacsuaj. Illett volna leadni

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
A kongói csak belőtte.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Belgiun tul konnyen jatszik. A kieseses szakaszban az elso jobb csapat kiuti, miutan a media kikialtja elso szamu eselyesnek

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nyolcszoros odds volt rá hogy B csereként gólt rúg, néztem is, de úgy gondoltam nem lesz ennyi lehetősége... több sansza volt mint Lukakunak a két meccsen összesen.

Belgák bevédték magukat az X ellen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Rájöttem miért nem tud Batshuayi gólt lőni. Még a labda is látja, hogy milyen csúnya, főleg ezzel a kakasokat is megszégyenítő taréjával.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Ez lehetne 7 vagy 8-1 is simán.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ezért vagy csere, fiam...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Áúúú, ez nekem is fájt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hmmm, megnéztem, hogy az eddigi világbajnokoknak milyen nemzetiségű szövetségi kapitányuk volt (azaz volt-e olyan válogatott, aki az adott vb-t külföldi nemzetiségű szövkappal húzta be)

Nos, hacsak nem néztem be valamit, akkor nincs meglepetés: eddig minden világbajnoknak hazai szövetségi kapitánya volt, külföldivel még senki sem nyert vb-t.
Vrij6
EB-t lehet nyerni külföldi szövetségi kapitánnyal. Először rámegyünk arra. 😉

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ez is egy multikulti vàlogatott.