Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha az angolok meg a belgák el akarják kerülni a nehezebb ágat, és 0-0-t játszanak, minél több sárgát/pirosat kell "gyűjteniük" 😀

 www.sbnation.com/soccer/2018/6/24/17498618/england-world-cup-tiebreakers-scenarios-group-g-belgium-fair-play
Löfli
Fellaini kezdot most vessuk be

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Egyébként mi az oka annak, hogy az európai országokból sokkal kevesebb szurker érkezett a ruszkikhoz? Valami negatív PR a ruszkikkal szemben? Csak én tökre ledöbbenek mikor azt látom, hogy a világ másik felén lévő Dél-Amerikából 30e ember átruccan. Itt is a stadion hnegyede kolumbiai, miközben Lengyelország ott van a szomszédban.
NB2
mi ismerjük a ruszkikat, ők még megmaradtak a Che Guevara vadromantikánál
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 266 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha az angolok meg a belgák el akarják kerülni a nehezebb ágat, és 0-0-t játszanak, minél több sárgát/pirosat kell "gyűjteniük" 😀

 www.sbnation.com/soccer/2018/6/24/17498618/england-world-cup-tiebreakers-scenarios-group-g-belgium-fair-play


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Angol meccshez..ha volt már, akkor sorry....szerintem ÓRIÁSI 😀 😀
 www.instagram.com/p/BkaWpsinh6b/
bogec7
Ez de szar 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Egyébként mi az oka annak, hogy az európai országokból sokkal kevesebb szurker érkezett a ruszkikhoz? Valami negatív PR a ruszkikkal szemben? Csak én tökre ledöbbenek mikor azt látom, hogy a világ másik felén lévő Dél-Amerikából 30e ember átruccan. Itt is a stadion hnegyede kolumbiai, miközben Lengyelország ott van a szomszédban.
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Ez a lengyel csapat kurva gyenge.
Lewandowskit meg úgy lecserélném a picsába, ahogy elő van írva. Játéka is kurva gyenge, hozzáállása meg még azt a szintet se éri el. Lézeng, semmi küzdeni akarás. Így be se hívnám legközelebb a válogatottba.
shagi0206
Es behivod helyette Messit?
Lewandowskinak szerintem nem a valogatottal van baja, ebben a szezonban en a Bayernben is ezt a kedvetlen lofasz hozzaallast tapasztaltam tole. Mintha megorult volna.
Stez
Hozzáállástól függ, hogy kit hívnék be. Aki nem teszi ki a lelkét a pályára, az otthon marad. Legyen akárki, nem állhat a szöv. kapitány fölött. Legfeljebb lecserélnek, de egy játékos akkor se mondja már meg az edzőnek, hogy mit csináljon.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A lengyelek mindig ezt adják elő. Csont nélkül kijutnak, aztán ugyanúgy kizúgnak.
peach
Ők kéne selejtezzenek, utána átadni az igazán jó meccselő csapatoknak a terepet, akiknek derogál selejtezőn lealacsonyodni az ellenfél színvonalára
(igen, Puskás népére gondoltam itt)

több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 160
Angol meccshez..ha volt már, akkor sorry....szerintem ÓRIÁSI 😀 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A vb egyik legjobb meccse eddig, csak ez a huje kampman csavo itt reszegen probalja bemeselni mindenkinek, hogy ez egy szar meccs.
Stez
A bowl.hu-s alkohol-skálán, ahol iktriad az abszolút 0, ano pedig a végtelen, én valahol az elején vagyok
Kampman
Ano lokaka, csak a szaja jar. Ot meg en is lepipalom.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
A lengyelek mindig ezt adják elő. Csont nélkül kijutnak, aztán ugyanúgy kizúgnak.
peach
Nekik is egy kiugrott eredmény volt a két évvel ezelőtti
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a lengyel csapat kurva gyenge.
Lewandowskit meg úgy lecserélném a picsába, ahogy elő van írva. Játéka is kurva gyenge, hozzáállása meg még azt a szintet se éri el. Lézeng, semmi küzdeni akarás. Így be se hívnám legközelebb a válogatottba.
shagi0206
Es behivod helyette Messit?
Lewandowskinak szerintem nem a valogatottal van baja, ebben a szezonban en a Bayernben is ezt a kedvetlen lofasz hozzaallast tapasztaltam tole. Mintha megorult volna.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
A vb egyik legjobb meccse eddig, csak ez a huje kampman csavo itt reszegen probalja bemeselni mindenkinek, hogy ez egy szar meccs.
Stez
A bowl.hu-s alkohol-skálán, ahol iktriad az abszolút 0, ano pedig a végtelen, én valahol az elején vagyok
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
A lengyelek mindig ezt adják elő. Csont nélkül kijutnak, aztán ugyanúgy kizúgnak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
azon gondolkozok, hogy amikor kinőtte a Sevillát, akkor milyen hot commodity volt Krychowiak, aztán azóta sikerült annyit kihoznia a karrierjéből, hogy a játékhiány elől a favágó West Bromba ment kölcsönbe, akikkel csont nélkül ki is zúgtak.
és most sem a jó megoldásaival veteti észre magát...
slowmotion
Vele allitolag Emery gecizett, jol megszopatta es direkt nem jatszatta egyaltalan. Persze nem mintha nagyon befert volna a PSG-be stabil kezdokent.

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 344
Ez a lengyel csapat kurva gyenge.
Lewandowskit meg úgy lecserélném a picsába, ahogy elő van írva. Játéka is kurva gyenge, hozzáállása meg még azt a szintet se éri el. Lézeng, semmi küzdeni akarás. Így be se hívnám legközelebb a válogatottba.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A vb egyik legjobb meccse eddig, csak ez a huje kampman csavo itt reszegen probalja bemeselni mindenkinek, hogy ez egy szar meccs.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 929 — nabege2@yahoo.com
Kolumbiaiak úgy pacsiznak mintha vége lenne 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
azon gondolkozok, hogy amikor kinőtte a Sevillát, akkor milyen hot commodity volt Krychowiak, aztán azóta sikerült annyit kihoznia a karrierjéből, hogy a játékhiány elől a favágó West Bromba ment kölcsönbe, akikkel csont nélkül ki is zúgtak.
és most sem a jó megoldásaival veteti észre magát...
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 756 — Слава Україні! Героям слава!
Kolumbia ha jobban formába lendül fasza kis nyolcaddöntőt tolhat majd az angol/belga csapattal.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Siralmas ez a lengyel csapat. Viszont amig Lewandowski a palyan vagja a fat, addig otthon mas haghatja Lewandowskat.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cuadrado szépen ficánkol.
Vrij6
Azt hogy lehet szépen csinálni? 😊
flzoli
Halszerűen. 😀
Vrij6
Áh értem.
Asszem van is olyan fétis talán, a fishting

Nem merek rákeresni mert lehet tényleg lesz 😊

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A derék polákok lassan csak II. János Pál szellemében bízhatnak, hogy elboltol valamit fent....

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 756 — Слава Україні! Героям слава!
Cuadrado szépen ficánkol.
Vrij6
Azt hogy lehet szépen csinálni? 😊
flzoli
Halszerűen. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, ez a gól most nagyon kellett, mert a lengyeleknek is fel kéne ébredni
Kampman
Szar az, aki mondja!
Stez
Hát maga megőrült, hát maga megőrült
hogy mindent kétszer mond, kétszer mond?
Kampman
Te nekem ne!

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cuadrado szépen ficánkol.
Vrij6
Azt hogy lehet szépen csinálni? 😊