Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Az a durva, hogy a még álló 8 csapatból a top4 egy ágon van.
Így a bottom4 ágról érkezőnek drukkolok. 😉

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Pogbanak amúgy mi a posztja?
gordon
emocionális szupport
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
Pogbanak amúgy mi a posztja?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kriminális mértékben buta csapat a jelenlegi angol kezdő, telis-tele jó atléta munkás "gyerekkel".
flzoli
És ez kell ahhoz, hogy VB-t nyerjen egy válogatott.
Ami kivétel, az az, amikor egy amúgyis kurva erős csapatnak van egy Peléje, Maradonája, Zidaneja.
De Puskás kevés volt, Cruyff kevés volt, van Basten kevés volt.
Nézd meg, hogy az egységes, jómunkásatléta csapatok a nyerők, 2014, 2010, 2006, 1994, 1990, 1982, 1978, 1974, 1966, 1954 mind jómunkásatléta csapatok, persze világklasszisokkal, de nem a klasszisaik nyernek. (Ahogy most se nyer Messi vagy C.Ronaldo).
Amikor az angoloknak volt Lineker, Bryan Robson, Beckham, Owen, Lampard, Gerrad, Rooney sehova se jutottak.
Most van egy egyenként szar, de átlagosan erős massza, így van sanszuk.
Sobri Jóska
Azert kene ide egy vagy ket okos, jol lato jatekos is, akik megadjak az eszt a tamadasokhoz. Mert ilyen mindenhol volt. Oladzoknal Pirlo, nemetekbel Ozil es Kroos, spanyoloknal Xavi es Iniesta, horvatoknal Rakitic es Modric, braziloknal Coutinho. Es ez az, amiert nem latom, hogy sokaig jutunk. Minden meccsen kitunt az iranyito hianya, minden golunkat egyeni megmozdulasbol es pontrugasbol szereztuk. Es Kolumbia ellen is megszenvedtuk. Ilyen egyenisegek nelkul az elmult sok evben kb csak a gorogok tudtak nyerni, de az Eb volt, nem vb.
Stez
Na de a padon Southgate!
Sobri Jóska
NEm eleg jo motivator.
Stez
Szerintem is a brazil, német, spanyol, portugál négyesből lesz a világbajnok, vagyis ismerve a legjobb nyolcat, Brazíliára tenném a tippem, de az angolok ága mókás, a döntőre meg lesérülhetnek kulcsjátékosok a braziloknál, egy napnyi kegyelmi “minden sikerül” állapotot kifoghatnak az angolok, egy meccsen ugyebár bármi lehet.
Az biztos, hogy két könnyebb meccs vár rájuk, mint a másik ágon bárkire.
Sobri Jóska
Szerintem a braziloknak a donto sem lesz meg. De amugy ellenuk meg latok is eselyt, ha eljutunk oda. Aki ellen semmit, az Belgium.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ezt a hurutos csimotát, minek kell legyilkolni szegény Benjit
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Szerintem kriminális mértékben buta csapat a jelenlegi angol kezdő, telis-tele jó atléta munkás "gyerekkel".
flzoli
És ez kell ahhoz, hogy VB-t nyerjen egy válogatott.
Ami kivétel, az az, amikor egy amúgyis kurva erős csapatnak van egy Peléje, Maradonája, Zidaneja.
De Puskás kevés volt, Cruyff kevés volt, van Basten kevés volt.
Nézd meg, hogy az egységes, jómunkásatléta csapatok a nyerők, 2014, 2010, 2006, 1994, 1990, 1982, 1978, 1974, 1966, 1954 mind jómunkásatléta csapatok, persze világklasszisokkal, de nem a klasszisaik nyernek. (Ahogy most se nyer Messi vagy C.Ronaldo).
Amikor az angoloknak volt Lineker, Bryan Robson, Beckham, Owen, Lampard, Gerrad, Rooney sehova se jutottak.
Most van egy egyenként szar, de átlagosan erős massza, így van sanszuk.
Sobri Jóska
Azert kene ide egy vagy ket okos, jol lato jatekos is, akik megadjak az eszt a tamadasokhoz. Mert ilyen mindenhol volt. Oladzoknal Pirlo, nemetekbel Ozil es Kroos, spanyoloknal Xavi es Iniesta, horvatoknal Rakitic es Modric, braziloknal Coutinho. Es ez az, amiert nem latom, hogy sokaig jutunk. Minden meccsen kitunt az iranyito hianya, minden golunkat egyeni megmozdulasbol es pontrugasbol szereztuk. Es Kolumbia ellen is megszenvedtuk. Ilyen egyenisegek nelkul az elmult sok evben kb csak a gorogok tudtak nyerni, de az Eb volt, nem vb.
Stez
Na de a padon Southgate!
Sobri Jóska
NEm eleg jo motivator.
Stez
Szerintem is a brazil, német, spanyol, portugál négyesből lesz a világbajnok, vagyis ismerve a legjobb nyolcat, Brazíliára tenném a tippem, de az angolok ága mókás, a döntőre meg lesérülhetnek kulcsjátékosok a braziloknál, egy napnyi kegyelmi “minden sikerül” állapotot kifoghatnak az angolok, egy meccsen ugyebár bármi lehet.
Az biztos, hogy két könnyebb meccs vár rájuk, mint a másik ágon bárkire.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kriminális mértékben buta csapat a jelenlegi angol kezdő, telis-tele jó atléta munkás "gyerekkel".
flzoli
És ez kell ahhoz, hogy VB-t nyerjen egy válogatott.
Ami kivétel, az az, amikor egy amúgyis kurva erős csapatnak van egy Peléje, Maradonája, Zidaneja.
De Puskás kevés volt, Cruyff kevés volt, van Basten kevés volt.
Nézd meg, hogy az egységes, jómunkásatléta csapatok a nyerők, 2014, 2010, 2006, 1994, 1990, 1982, 1978, 1974, 1966, 1954 mind jómunkásatléta csapatok, persze világklasszisokkal, de nem a klasszisaik nyernek. (Ahogy most se nyer Messi vagy C.Ronaldo).
Amikor az angoloknak volt Lineker, Bryan Robson, Beckham, Owen, Lampard, Gerrad, Rooney sehova se jutottak.
Most van egy egyenként szar, de átlagosan erős massza, így van sanszuk.
Sobri Jóska
Azert kene ide egy vagy ket okos, jol lato jatekos is, akik megadjak az eszt a tamadasokhoz. Mert ilyen mindenhol volt. Oladzoknal Pirlo, nemetekbel Ozil es Kroos, spanyoloknal Xavi es Iniesta, horvatoknal Rakitic es Modric, braziloknal Coutinho. Es ez az, amiert nem latom, hogy sokaig jutunk. Minden meccsen kitunt az iranyito hianya, minden golunkat egyeni megmozdulasbol es pontrugasbol szereztuk. Es Kolumbia ellen is megszenvedtuk. Ilyen egyenisegek nelkul az elmult sok evben kb csak a gorogok tudtak nyerni, de az Eb volt, nem vb.
Stez
Na de a padon Southgate!
Sobri Jóska
NEm eleg jo motivator.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Szerintem kriminális mértékben buta csapat a jelenlegi angol kezdő, telis-tele jó atléta munkás "gyerekkel".
flzoli
És ez kell ahhoz, hogy VB-t nyerjen egy válogatott.
Ami kivétel, az az, amikor egy amúgyis kurva erős csapatnak van egy Peléje, Maradonája, Zidaneja.
De Puskás kevés volt, Cruyff kevés volt, van Basten kevés volt.
Nézd meg, hogy az egységes, jómunkásatléta csapatok a nyerők, 2014, 2010, 2006, 1994, 1990, 1982, 1978, 1974, 1966, 1954 mind jómunkásatléta csapatok, persze világklasszisokkal, de nem a klasszisaik nyernek. (Ahogy most se nyer Messi vagy C.Ronaldo).
Amikor az angoloknak volt Lineker, Bryan Robson, Beckham, Owen, Lampard, Gerrad, Rooney sehova se jutottak.
Most van egy egyenként szar, de átlagosan erős massza, így van sanszuk.
Sobri Jóska
Azert kene ide egy vagy ket okos, jol lato jatekos is, akik megadjak az eszt a tamadasokhoz. Mert ilyen mindenhol volt. Oladzoknal Pirlo, nemetekbel Ozil es Kroos, spanyoloknal Xavi es Iniesta, horvatoknal Rakitic es Modric, braziloknal Coutinho. Es ez az, amiert nem latom, hogy sokaig jutunk. Minden meccsen kitunt az iranyito hianya, minden golunkat egyeni megmozdulasbol es pontrugasbol szereztuk. Es Kolumbia ellen is megszenvedtuk. Ilyen egyenisegek nelkul az elmult sok evben kb csak a gorogok tudtak nyerni, de az Eb volt, nem vb.
Stez
Na de a padon Southgate!

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kriminális mértékben buta csapat a jelenlegi angol kezdő, telis-tele jó atléta munkás "gyerekkel".
flzoli
És ez kell ahhoz, hogy VB-t nyerjen egy válogatott.
Ami kivétel, az az, amikor egy amúgyis kurva erős csapatnak van egy Peléje, Maradonája, Zidaneja.
De Puskás kevés volt, Cruyff kevés volt, van Basten kevés volt.
Nézd meg, hogy az egységes, jómunkásatléta csapatok a nyerők, 2014, 2010, 2006, 1994, 1990, 1982, 1978, 1974, 1966, 1954 mind jómunkásatléta csapatok, persze világklasszisokkal, de nem a klasszisaik nyernek. (Ahogy most se nyer Messi vagy C.Ronaldo).
Amikor az angoloknak volt Lineker, Bryan Robson, Beckham, Owen, Lampard, Gerrad, Rooney sehova se jutottak.
Most van egy egyenként szar, de átlagosan erős massza, így van sanszuk.
Sobri Jóska
Azert kene ide egy vagy ket okos, jol lato jatekos is, akik megadjak az eszt a tamadasokhoz. Mert ilyen mindenhol volt. Oladzoknal Pirlo, nemetekbel Ozil es Kroos, spanyoloknal Xavi es Iniesta, horvatoknal Rakitic es Modric, braziloknal Coutinho. Es ez az, amiert nem latom, hogy sokaig jutunk. Minden meccsen kitunt az iranyito hianya, minden golunkat egyeni megmozdulasbol es pontrugasbol szereztuk. Es Kolumbia ellen is megszenvedtuk. Ilyen egyenisegek nelkul az elmult sok evben kb csak a gorogok tudtak nyerni, de az Eb volt, nem vb.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Na elkezdődött az FC Vaduz - FC Zürich derbi.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ALLEZ ALLEZ ALLEZ
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Hajrá Uruk!!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=B_YVEg_N-Dw

legyen mar vege a munkanak mara...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Szerintem kriminális mértékben buta csapat a jelenlegi angol kezdő, telis-tele jó atléta munkás "gyerekkel".
flzoli
És ez kell ahhoz, hogy VB-t nyerjen egy válogatott.
Ami kivétel, az az, amikor egy amúgyis kurva erős csapatnak van egy Peléje, Maradonája, Zidaneja.
De Puskás kevés volt, Cruyff kevés volt, van Basten kevés volt.
Nézd meg, hogy az egységes, jómunkásatléta csapatok a nyerők, 2014, 2010, 2006, 1994, 1990, 1982, 1978, 1974, 1966, 1954 mind jómunkásatléta csapatok, persze világklasszisokkal, de nem a klasszisaik nyernek. (Ahogy most se nyer Messi vagy C.Ronaldo).
Amikor az angoloknak volt Lineker, Bryan Robson, Beckham, Owen, Lampard, Gerrad, Rooney sehova se jutottak.
Most van egy egyenként szar, de átlagosan erős massza, így van sanszuk.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na én megtettem mindent amit tudtam, hogy jó meccseket legyenek: a 7 hátsó posztra (2 kapus, 5 védő), 7 különböző csapatból választottam egyet-egyet a fantasy csapatba -> minden csapat fog gólt rúgni/kapni, de 0-0 biztos nem lesz sehol...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 549
Lemérték: 14 percet fetrengett eddig Neymar

14 perc 😀😀😀

"Az eddigi négy meccsen Neymarral 23-szor szabálytalankodtak. Vagyis átlagban 36 másodperc a fekvőideje."

Fekvőidő bzmg 😀😀😀
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
ha már eredménykövető, este hatkor kezdődik július 4-e legfontosabb sporteseménye, a hotdog evő verseny!
A regnáló bajnok Joey Chestnut rekordja 72 szendvics 10 perc alatt, idén szeretné megdönteni az amúgy is elképesztő számát!

streamet is adok!  grandmastreams.live/5.html
shawnka
Nem is irod, h megdontotte a sajat rekordjat es 74et evett meg 10 perc alatt? 😀

Azert fura belegondolni h ha csak azt ennem is kellene nekem min. 3-4nap h megegyem az o 10 perces adagjat (napi 4x 5hotdoggal szamolva, amit valszeg nem is birnek 😀).
Borbinho
Dehat írtam, de minek akkor 😭😭
shawnka
touche 😀 lemaradtam rola sorry. Vmi highlight video van rola?
Borbinho
shawnka
nem egy szép látvány..öreganyám így tömte régen a libát..
gordon
Esküszöm elért valami hányingerféle ahogy néztem az embert vízbe áztatott bucit meg virslit gyömöszölni a torkába ja és mindezt permierplánba...

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az a baj az angolokkal, hogy volt egy kínkeserves 2-1-ük, rugtak egy hatost a totál gyenge Panamának, Kolumbiával meg az első 20 perc után nem bírtak.
Pedig meccseken belül tényleg voltak olyan szakaszok, hogy én is mondtam, hogy nah ezek nem a régi tesze-tosza angolok, de stabilan, a meccs nagy részében nem tudták hozni.
(egyébként a vb-n szinte senki)
NB2
Az a baj az angolokkal, hogy angolok.
Gascoignékat leszámítva a 96-os EB-n, ezek megmaradtak az íveljükfeltoszba eredményességi szinten.
Az angol bajnokság is nézhetetlen kategória lenne, ha nem lenne tele a 90-es évek óta külföldivel. Leszámítva, hogy ha az tetszik valakinek, hogy milyen hangulat van a meccseken meg mennek, mint ag olyó - már az angolok (én nekem ez is tetszik), de összességében azért élvezeti cikként ez manapság már kevés.
Tetszik, nem tetszik, az Henryk, Ronaldok viszik már a prímet a PL-ben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az a baj az angolokkal, hogy volt egy kínkeserves 2-1-ük, rugtak egy hatost a totál gyenge Panamának, Kolumbiával meg az első 20 perc után nem bírtak.
Pedig meccseken belül tényleg voltak olyan szakaszok, hogy én is mondtam, hogy nah ezek nem a régi tesze-tosza angolok, de stabilan, a meccs nagy részében nem tudták hozni.
(egyébként a vb-n szinte senki)
NB2
Csak a szokásos angol önhype. Folyton ezt csinálják, hogy addig tolják és fényezik magukat az önértékelési zavarukban (persze olyan retardált médiával mint ami ott van nem is csoda), ameddig az első pofonba beleszaladnak. Akkor meg jön a világvége

Szerintem kriminális mértékben buta csapat a jelenlegi angol kezdő, telis-tele jó atléta munkás "gyerekkel". Kane az egyedüli, aki saját posztján TOP5-ben van, de karakteréből adódóan ő egymaga semmit sem tud csinálni, őt ki kell szolgálni.

Nulla kreativitás vagy finesz, csak a betanult sablonok mennek javarészt. Ha ezt gyorsan és döcögés mentesen tudják csinálni akkor jónak tűnnek (lásd Tunézia ellen az elején), de ha az ellen okosan reagál rá onnantól meg vannak fogva.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 921 — nabege2@yahoo.com
Az a baj az angolokkal, hogy volt egy kínkeserves 2-1-ük, rugtak egy hatost a totál gyenge Panamának, Kolumbiával meg az első 20 perc után nem bírtak.
Pedig meccseken belül tényleg voltak olyan szakaszok, hogy én is mondtam, hogy nah ezek nem a régi tesze-tosza angolok, de stabilan, a meccs nagy részében nem tudták hozni.
(egyébként a vb-n szinte senki)
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 242 — a new hope (again)
Kane viszi a hátán az angolokat... Wtf? Persze, tudni kell jókor lenni jó helyen, meg be kell rúgni a tiziket, de a taktika miatt hasznosan elvégzett mezőny munkájának érdemét nem kisebbítve a hatból melyik gólja is volt olyan, amit egy személyben a társak nélkül az extra klasszissával szerzett? Nézzünk már a gólszám mögé, az angolok csapatként jók eddig.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ne menjetek el kispályásfocizni mert kitörhet a fogatok. Na nekem sikerült.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 667 — Cowboys fan
Cavani játszik holnap?
Vrij6
Fifával talán
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 667 — Cowboys fan
" A második francia gólban is benne volt, majd jött Pavard lövése, ami kétségkívül nagyszerű technikai mozdulat, de hatalmas kapushiba is egyben. Már a helyezkedése sem megfelelő, másfél méterre áll a rövid kapufánál, nem követi a labdát.
Majd amikor látja, hogy a francia védő eltalálja a labdát, megijed, rögtön reagál, nem méri fel, hogy mivel meghámozta egy kicsit a labdát, nem olyan nagy a sebessége, mintha izomból meglőtte volna. Egy lépés után rögtön vetődik is, miközben a labdának érzékelhetően íve van. Ha tesz még egy lépést, kiüthette volna, így viszont erre esélye sem volt"

Watwatwat?
Ez csak nekem erős?

Hatalmas hiba? 2 lépést tenni? Szerintem ha a real time vidit nézzük, még bőven vetődés közben megy el a kapus mellett a labda, és kurvára nem lett volna ideje rá Armaninak...

A helyezkedésen esetleg azon a 30-40 centin lehet vitázni, de én rengeteg ennél nagyobb helyezkedési/egyéb hibát tudnék sorolni... de ha meg a rövidre kap laposan, azért ekézik.....
Igor
szerintem meg a jó kapus szemmel véd, úgyhogy el sem kellett volna vetődnie.
amúgy abban van igaza Kemenesnek, hogy talán tényleg nagyon a röviden állt a kapus, de pusztán azért, mert a szuperlassított felvételen csigalassúsággal kúszik a labda, attól még esélye nem volt a kapusnak a védésre.
igazából a világ legjobbja is csak akkor foghatta volna, ha rosszul helyezkedik, és pont arrafelé áll, ahova a labda megy.
nagyon el lett találva ez a lövés, ez van.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 754 — Слава Україні! Героям слава!
Cavani játszik holnap?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv