Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vida valami zseniális volt. Kilencig számoltam, hogy amerre áll bassza ki egyből a labdát a pályáról. Komolyan ivós játékot kellett volna tartani rá, akármikor megy a környéke felé lévő támadó irányába a labda már bassza is ki gondolkodás nélkül, én ilyet még nem láttam

több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Kante?
deyell
Akár.
Mivel kb. senki se evidens, tulajdonképpen szinte bárki cserekompátibilis.
Én személy szerint csak a Pickford, Mbappe, Cserisev hármashoz ragaszkodom. 😊
Sobri Jóska
a kérdés arra irányult inkább, hogy miért nincs Kante a csapatodban. 😊

az enyém akkor:

Schmeichel - Trippier, Godin, Mina, L. Hernandez - Kante, Modric, Coutinho - Mbappe, Kane, Hazard

choose life
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
vagy mbappe vagy modric lesz a vb játékosa, de szerintem a horvát kapja, úgyhogy őt hiba volt kihagyni 😊
eaglesmcnabb
Lukita nagyon megérdemelné az arany bogyeszt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
vagy mbappe vagy modric lesz a vb játékosa, de szerintem a horvát kapja, úgyhogy őt hiba volt kihagyni 😊

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Kante?
deyell
Akár.
Mivel kb. senki se evidens, tulajdonképpen szinte bárki cserekompátibilis.
Én személy szerint csak a Pickford, Mbappe, Cserisev hármashoz ragaszkodom. 😊

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Stez megmagyarázta már? Lusta vagyok visszagörgetni.
Amadeus
Buzi horvátok több gólt rúgtak.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Stez megmagyarázta már? Lusta vagyok visszagörgetni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Kante?

choose life
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.

több mint 5 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 366
TRIIPPPiERRRR!!!
Délikapu imádlak 😘
 www.youtube.com/watch?v=t_YneccErSc
Tito05
én maradnék a klasszikus Southgate daloknál.


choose life
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza volt ez így is, nem lett volna baj, ha kevésbé érdekesek a szabályértelmezések, de nem ezen múlt, hanem, hogy az első félidőben nem döntöttük ezt el. Sajnos Kane a kieséses szakaszban nagyon indiszponált volt. Összességében sajnos a horvátok megérdemelték ezt.

Na de majd Fodenék, Sanchóék és Solanke-ék beárazzák a világot
Wyatt
Egyébként én is ebben látom az angolok kiesésének az okát. Ha már egyszer megszerezték a vezetést, menni kellett volna, mert a horvátok totál megvoltak zavarodva. Az első félidőben totál kómásak voltak. Ahogy a horvátok a góljuk után kapartak ezerrel, mert érezték, hogy itt most nyerhetnek.

Döntőben szerintem sima francia győzelem lesz. Horvátok azért 4 nap alatt tudnak pihenni, de a francia csapat egyszerűen jobb.
NB2
Mentek ők még az elsőben, Kane-nek vagy Maguire-nek el kellett volna döntenie a meccset és szevasz. Ők mindent kihagytak, a horvátok köszönték szépen, evvan

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Fasza volt ez így is, nem lett volna baj, ha kevésbé érdekesek a szabályértelmezések, de nem ezen múlt, hanem, hogy az első félidőben nem döntöttük ezt el. Sajnos Kane a kieséses szakaszban nagyon indiszponált volt. Összességében sajnos a horvátok megérdemelték ezt.

Na de majd Fodenék, Sanchóék és Solanke-ék beárazzák a világot
Wyatt
Egyébként én is ebben látom az angolok kiesésének az okát. Ha már egyszer megszerezték a vezetést, menni kellett volna, mert a horvátok totál megvoltak zavarodva. Az első félidőben totál kómásak voltak. Ahogy a horvátok a góljuk után kapartak ezerrel, mert érezték, hogy itt most nyerhetnek.

Döntőben szerintem sima francia győzelem lesz. Horvátok azért 4 nap alatt tudnak pihenni, de a francia csapat egyszerűen jobb.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza volt ez így is, nem lett volna baj, ha kevésbé érdekesek a szabályértelmezések, de nem ezen múlt, hanem, hogy az első félidőben nem döntöttük ezt el. Sajnos Kane a kieséses szakaszban nagyon indiszponált volt. Összességében sajnos a horvátok megérdemelték ezt.

Na de majd Fodenék, Sanchóék és Solanke-ék beárazzák a világot

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 851
Ezert nem lott golt Kane
 www.facebook.com/TrollFootball/photos/a.610927439110625.1073741828.598340823702620/937617843108248/?type=3
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Francia Win és Over 1,5 gól. Ezt sokkal.
Coolearie
No de rendes játékidő vagy túlóra?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Horvátok előbb lesznek VB győztesek mint mi? Fene az irigy májamnak ennek nem tudok örülni....francicáknak se jobban...
dande
2164 és az 1. magyar (intergalaktikus) soccer VB győzelem már nincs is olyan messze. Fél lábon kibírjuk addig. Ja meg hibernálva.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Francia Win és Over 1,5 gól. Ezt sokkal.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Baggionak:
Ezért nem korrekt, és minusz EV a 2.88 egy 1:4-es sanszra.
Ha volt ket igazi 50-50-es meccs a VB-n, akkor a két elődöntő volt az.

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 201 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
de legalább nem tizikkel estek ki az angolok 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Mondjuk mehet a ház a franciakra, mert a hulla horvátok simán kikapnak
Chargers LT
Mint most is, meg mint legutóbb 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Mondjuk mehet a ház a franciakra, mert a hulla horvátok simán kikapnak
Chargers LT
Aztán nehogy német példa legyen

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Uruguay - Portugália
Franciao. - Argentína
Brazília - Mexikó
Belgium - Japán
Spanyolo. - Oroszo.
Horváto. - Dánia
Svédo. - Svájc
Kolumbia - Anglia

Uruguay - Franciao.
Brazília - Belgium
Spanyolo. - Horváto.
Svájc - Anglia

Franciao. - Belgium
Horváto. - Anglia

Franciao. - Horváto.
Löfli
egész jól tippelek eddig 😊
Löfli
Vagy jól szrsz 😉
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Lerúghatnák a tiziket. :/

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Mondjuk mehet a ház a franciakra, mert a hulla horvátok simán kikapnak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Horvátok előbb lesznek VB győztesek mint mi? Fene az irigy májamnak ennek nem tudok örülni....francicáknak se jobban...