Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akki nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A horvátok úgy ünnepelték a döntőbe jutást, ahogy azt tőlük várni lehetett. 😊 😊 😊
 twitter.com/jeremyscahill/status/1017147362039431169
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
...ugy hentel olykor, mint Pepe.
Stez
Ezt a hosszú évek óta alaptalan hülyeséget sosem fogjátok elfelejteni úgy látom. 😊
kristóf17
Pls, ne kezdjuk el megint ezt a vitat, mocsesz epp elegge felszopja itt felevente Pepet. A hentes jatekos nem az, aki hetente eltor ket labat, hanem az, akinek evente-ketevente van egy vagy ket olyan hajmereszto megmozdulasa.

Lehet imadni Pepet, de neki van es volt a palyafutasa soran epp eleg wtf dolga, hogy kierdemelje a hentes jelzot.

Ettol fuggetlenul senki sem mondta, hogy szar jatekos, mert egyaltalan nem az, de hentesnek hentes akkor is, hogy az utolso realos eveiben mar kevesebb brutalis belepoje volt, mint az elejen.

De hogyha valaki szerint o nem hentes, akkor nyugodtan kezdje el osszeszamolgatni Pepenek a wtf huzasait palyafutasa soran, emellett kezdje el nezni mondjuk a mult nagy henteseit vagy akar a mai labdarugasban hentesnek szamito jatekosok belepoit, aztan hasonlitsa ossze a vegen a szamokat. Hat nem az fog kijonni, hogy Pepe a langyibb.
Stez
Nyugodtan össze lehetne szedni arról az oldalról is, hogy a Mou érán kívül (3 év a 14 évéből (Portótól számoltam)) milyen durva dolgai voltak = hentelések. Nagyon meglepő (azok számára, akik állatnak titulálják rossz értelemben) eredményt kapnánk. Komolytalan ez alapján megbélyegezni, és egyáltalán nem jogos ilyen jelzőkkel illetni a karrierjét, amiből 3 botrányos év volt. (Amit senki nem vitat) Ha másokat is a karrierjük legrosszabb majd 1/5-öd részével jellemeznénk, micsoda világsztár hiányban szenvednénk. (Modricnak volt két gyenge éve. Szar játékos. De azért idén aranylabdát fog kapni remélem).
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Umtiti berakás az kb egyenlő a vaksággal.
a csávó messze a legbénábban játszó francia, gólokat kaptak róla, 11est, röhejes hibák. teljesen formán kívűl van a VBn.
Az elődöntős győztes gólja megmentette a köcsögvállogatott-tól 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Varane aranylabda szinten játszik, és kihagyod a csapatból.. Witsel helyett pedig Kante, pedig nem vagyok francia drukker
flzoli
Mondjuk en alapbol kizart, hogy Umtitit beraknam. A csoportmeccseken wtf dolgokat csinalt, abban a vedelemben Varane most az igazan jo, Vidat sem pakolnam be, neki is voltak hajmereszto megoldasai, rossz helyezkedesei, egyszeruen csak nem buntettek oket.

Nalam Kante jatszik hatalmasat (hogy baszna meg), ha pedig a vedelembe nezek jatekost, akkor Maguire azert nagyon berobbant, Stonestol feltem, de nagyon jol jatszott ezen a tornan.

En Coutinhot sem biztos, hogy beraknam. Valo igaz, ket csoportmeccset eldontott, de igazabol ket villanasa volt, nem volt o konstansan, stabilan jo, egy ilyen tornan pedig nalam azert a kiegyensulyozottsag fontos. Modric elfaradt, az elozo meccs felet es a tegnapit elalibizte, viszont elotte azert baromi jo volt, en a kozeppalyara inkabb ot raknam Coutinho helyett.

Cserisev meg tamado, nem kozeppalyas. Az o helyen Golovin szvsz befer. CR-t nem raknam be, nekem az keves, amit o alkotott, golok szama ide vagy oda. A spanyolok ellen uber volt, aztan lapos.


...ugy hentel olykor, mint Pepe.
Stez
Ezt a hosszú évek óta alaptalan hülyeséget sosem fogjátok elfelejteni úgy látom. 😊
kristóf17
Pls, ne kezdjuk el megint ezt a vitat, mocsesz epp elegge felszopja itt felevente Pepet. A hentes jatekos nem az, aki hetente eltor ket labat, hanem az, akinek evente-ketevente van egy vagy ket olyan hajmereszto megmozdulasa.

Lehet imadni Pepet, de neki van es volt a palyafutasa soran epp eleg wtf dolga, hogy kierdemelje a hentes jelzot.

Ettol fuggetlenul senki sem mondta, hogy szar jatekos, mert egyaltalan nem az, de hentesnek hentes akkor is, hogy az utolso realos eveiben mar kevesebb brutalis belepoje volt, mint az elejen.

De hogyha valaki szerint o nem hentes, akkor nyugodtan kezdje el osszeszamolgatni Pepenek a wtf huzasait palyafutasa soran, emellett kezdje el nezni mondjuk a mult nagy henteseit vagy akar a mai labdarugasban hentesnek szamito jatekosok belepoit, aztan hasonlitsa ossze a vegen a szamokat. Hat nem az fog kijonni, hogy Pepe a langyibb.
Stez
Ne kezdjük el a vitat, de te támadod Pepet neked kene bizonyitekot hoznod.
Pepenek sokszor volt hogy elszállt az agya, lehet neked ez a hentes.
Szerintem aki konzisztensen rugdossa mondjuk akar pirosat erően az embereit az a hentes.
Pepenek pirosa is alig volt kemény védő volt és instabil, hogy hentes én fogalmaim szerint nem. Ha te WTF mommentek alapján állítod össze ezt a listát akkor lehet bár meg mindig kb 2 jelentebol el az egész kultusz
Toca
Max neked kultusz. Semmivel sincsen kevesebb durva jelenete, mint a legtobb jatekosnak, akiket szinten henteskent aposztrofalnak.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
...ugy hentel olykor, mint Pepe.
Stez
Ezt a hosszú évek óta alaptalan hülyeséget sosem fogjátok elfelejteni úgy látom. 😊
kristóf17
Pls, ne kezdjuk el megint ezt a vitat, mocsesz epp elegge felszopja itt felevente Pepet. A hentes jatekos nem az, aki hetente eltor ket labat, hanem az, akinek evente-ketevente van egy vagy ket olyan hajmereszto megmozdulasa.

Lehet imadni Pepet, de neki van es volt a palyafutasa soran epp eleg wtf dolga, hogy kierdemelje a hentes jelzot.

Ettol fuggetlenul senki sem mondta, hogy szar jatekos, mert egyaltalan nem az, de hentesnek hentes akkor is, hogy az utolso realos eveiben mar kevesebb brutalis belepoje volt, mint az elejen.

De hogyha valaki szerint o nem hentes, akkor nyugodtan kezdje el osszeszamolgatni Pepenek a wtf huzasait palyafutasa soran, emellett kezdje el nezni mondjuk a mult nagy henteseit vagy akar a mai labdarugasban hentesnek szamito jatekosok belepoit, aztan hasonlitsa ossze a vegen a szamokat. Hat nem az fog kijonni, hogy Pepe a langyibb.
Stez
Ne kezdjük el a vitat, de te támadod Pepet neked kene bizonyitekot hoznod.
Pepenek sokszor volt hogy elszállt az agya, lehet neked ez a hentes.
Szerintem aki konzisztensen rugdossa mondjuk akar pirosat erően az embereit az a hentes.
Pepenek pirosa is alig volt kemény védő volt és instabil, hogy hentes én fogalmaim szerint nem. Ha te WTF mommentek alapján állítod össze ezt a listát akkor lehet bár meg mindig kb 2 jelentebol el az egész kultusz
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Akkor jöhet a francia-horvat döntő, ahogy mindenki várta...... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Varane aranylabda szinten játszik, és kihagyod a csapatból.. Witsel helyett pedig Kante, pedig nem vagyok francia drukker

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
...ugy hentel olykor, mint Pepe.
Stez
Ezt a hosszú évek óta alaptalan hülyeséget sosem fogjátok elfelejteni úgy látom. 😊
kristóf17
Pls, ne kezdjuk el megint ezt a vitat, mocsesz epp elegge felszopja itt felevente Pepet. A hentes jatekos nem az, aki hetente eltor ket labat, hanem az, akinek evente-ketevente van egy vagy ket olyan hajmereszto megmozdulasa.

Lehet imadni Pepet, de neki van es volt a palyafutasa soran epp eleg wtf dolga, hogy kierdemelje a hentes jelzot.

Ettol fuggetlenul senki sem mondta, hogy szar jatekos, mert egyaltalan nem az, de hentesnek hentes akkor is, hogy az utolso realos eveiben mar kevesebb brutalis belepoje volt, mint az elejen.

De hogyha valaki szerint o nem hentes, akkor nyugodtan kezdje el osszeszamolgatni Pepenek a wtf huzasait palyafutasa soran, emellett kezdje el nezni mondjuk a mult nagy henteseit vagy akar a mai labdarugasban hentesnek szamito jatekosok belepoit, aztan hasonlitsa ossze a vegen a szamokat. Hat nem az fog kijonni, hogy Pepe a langyibb.

több mint 5 éve
dawyd728 3 690
Nem tudom volt már, h Sampaoli és az argentinok lehet kezdhetik kihúzni magukat mondván a két döntős ellen belefér zakózni. 😀
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Francia Win és Over 1,5 gól. Ezt sokkal.
Coolearie
No de rendes játékidő vagy túlóra?
Gergőbácsi
Szerintem rendes.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
...ugy hentel olykor, mint Pepe.
Stez
Ezt a hosszú évek óta alaptalan hülyeséget sosem fogjátok elfelejteni úgy látom. 😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az én VB csapatom:
Schmeichel - Varane, Thiago Silva, Mina, Granqvist - Coutinho, Modric, Cheryshev - Griezmann, Lukaku, Kane
empty taxi
Hazard és Mbappé nélkül? a VB két legjobbja...


enyém:
Lloris - Trippier, Granqvist, Mina, Hernandez - Kante, Modric - Hazard, Griezmann, Mbappé - Lukaku.
2.sor: Courtois - Meunier, Varane, Godin, Marcelo - Witsel, Pogba - Cserisev, Coutinho, Perisic - Mandzukic

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Mi járhat ilyenkor Kalinic fejében?
Matthew99
O buszke. Mert a Milan sokkal fontosabb a ratyi valogatottnal. xD
Stez
Lehet is arra, hogy mekkora gyökér. Mert ő aztán akkora sztár, hogy nem lép pályára csereként. Aztán lehet, hogy ez kellett a horvátoknak, hogy egységes legyen az öltöző.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi járhat ilyenkor Kalinic fejében?
Matthew99
O buszke. Mert a Milan sokkal fontosabb a ratyi valogatottnal. xD

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vida valami zseniális volt. Kilencig számoltam, hogy amerre áll bassza ki egyből a labdát a pályáról. Komolyan ivós játékot kellett volna tartani rá, akármikor megy a környéke felé lévő támadó irányába a labda már bassza is ki gondolkodás nélkül, én ilyet még nem láttam
Wyatt
Milyen boldogok lettek volna az angolok a második gól előtt egy Vidával 😊
gabokocka
Ha vegignezem mondjuk ugy a „nagyobb csapatokat”, messzemenoleg Vida logott ki lefele a kozephatvedek kozul. Az egesz vb-n meghokkento es nagyon beteg huzasai voltak, rendre makja volt es meguszta. Konkretan egy idozitett bomba. Nem helyezkedik jol egyaltalan, labbal teljesen fogalmatlan, es esze sincs ehhez a jatekhoz.

Ja, es azert legalabb ugy hentel olykor, mint Pepe.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Mi járhat ilyenkor Kalinic fejében?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Őszintén: ezen a vbn nehéz kiállítani 11 játékost akire azt mindanám álomcsapat. Még kapus poszton csak-csak...
Hiába eddig egy 0-0s meccs volt nem ez VBk VBje...számomra, akkor se ha mondjuk argentinok spanyolok jutottak volna eddig.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Vida valami zseniális volt. Kilencig számoltam, hogy amerre áll bassza ki egyből a labdát a pályáról. Komolyan ivós játékot kellett volna tartani rá, akármikor megy a környéke felé lévő támadó irányába a labda már bassza is ki gondolkodás nélkül, én ilyet még nem láttam
Wyatt
Milyen boldogok lettek volna az angolok a második gól előtt egy Vidával 😊

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Be kéne írni valakit még a Kinek drukkolsz?-ba ha lehet 😀😀😀
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/36656014_287914905115337_7843499057258430464_n.jpg?stp=c107.0.324.323a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=HPAtU053fDMAb4UqhJF&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDxiE4JXd3aboMLXWV9FcfiB-1ev1qLq72TZCI9bWe__w&oe=66275BEF
snoopdogg on Instagram
724K likes, 16K comments - snoopdoggJuly 11, 2018 on


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez megmagyarázta már? Lusta vagyok visszagörgetni.
Amadeus
Mit kellene megmagyarazni? Ezt az angol valogatottat a legjobb nyolcba vartam maximum, ezek az elmebetegek meg azert csak eljutottak a legjobb negybe, konnyu ag ide vagy oda. Kiszenvedtek, kuzdottek es sok ev utan nem sok sztart lattal oriasi pofaval, hanem motivalt jatekosokat.

Ez szamomra pont eleg. Egy elodontot nem kell megmagyarazni, orulni kell, hogy eddig eljutottunk, emelt fovel tavozhatunk, akar meglesz a bronz, akar nem.

De ha neked az ugy stilusosabb, mondhatom, hogy Messi hibaja, mert egyetlen golt sem lott angol szinekben.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Talán így dobnám fel őket. (bár azért így nem állítanék fel reálisan egy csapatot, de most ez tán annyira nem lényeg)

Lloris - Lovren, Mina, Varane - Golovin, Coutinho, Modric, Cheryshev, Hazard - Griezmann, Mbappe
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Az én VB csapatom:
Schmeichel - Varane, Thiago Silva, Mina, Granqvist - Coutinho, Modric, Cheryshev - Griezmann, Lukaku, Kane


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
"Biztosan bővül az egy naptári évben BL-t és vb-t nyerők szűk köre: Karembeu-höz (1998), Roberto Carloshoz (2002) és Khedirához (2014) Varane vagy a Modric, Kovacic páros csatlakozik."

egy valami közös bennük, mindegyik Madrid playa 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Vida valami zseniális volt. Kilencig számoltam, hogy amerre áll bassza ki egyből a labdát a pályáról. Komolyan ivós játékot kellett volna tartani rá, akármikor megy a környéke felé lévő támadó irányába a labda már bassza is ki gondolkodás nélkül, én ilyet még nem láttam
Wyatt
Simon? Keller? Telek? Juhár?
Pályafutásokat építettek fel erre a hatékony védőtechnikára. Nekem bejött.