Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 806 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 740 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/12/orban_a_horvat_foci_a_mi_kutyank_kolyke/

Ennyikeh
Vrij6
 scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37007067_10217676492203492_7180884473632784384_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c4196ac05cdbd0ad1076939596f5010e&oe=5B9F951A
Negritis
Egy olyan ország VB döntős ami még nem is létezett akkor amikor mi utoljára szerepeltünk.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 842 — The Mathematician
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/12/orban_a_horvat_foci_a_mi_kutyank_kolyke/

Ennyikeh
Vrij6
 scontent.fiev1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37007067_10217676492203492_7180884473632784384_n.jpg?_nc_cat=0&oh=c4196ac05cdbd0ad1076939596f5010e&oe=5B9F951A

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 740 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/sport/futball/2018/vb/2018/07/12/orban_a_horvat_foci_a_mi_kutyank_kolyke/

Ennyikeh

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
teljesen komolytalan minden lista, amiben nem Pavard az egyik szélső védő.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Mina kétségkívűl kiváló játékos és a három gólja se semmi, de sztem a védelemben d. sanchez volt a tanár a kolumbiaiaknál 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jezusom ennyit irni. De arra tenyleg senki nem reagal, hogy Stez azt akarja hogy Kante bassza meg? Pedig ilyen magas labdat...

Igor hsz-eig olvastam, addig hogy valami tizenegyest akart Mandzukicnak, ami akkor total nonszensz, hogy majdnem leestem az agyrol, ugyanakkor Trippier helyet is legalabb ennyire megkerdojelezem...

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
"Az volt az általános vélemény, hogy ez az angol válogatott más, hogy ez a csapat már mást játszik, nem csak felívelgetik a labdát. Aztán letámadtuk a védőiket, és kiderült, hogy nem."
Mekkora forma ez a Vrsaljko 😀 😀

Nálam kb (nem kizárt hogy nyomokban elfogult):

all-pro first team:
Cho Hyun Woo - Meunier, Varane, Mina, Vertonghen- Kante, Modric, Cherysev, Inui - Mbappe, Cavani.

all-pro second team:
Beiranvand - Trippier, Gimenez, Granquist, Hernandez- Casemiro, Pogba, Coutinho- Shaquiri, Lukaku, Griezmann.

aranylabda: Modric, ezüst: Mbappe, bronz: Kante

balbekkel voltam bajban, sajnáltam hogy Pavard nem fért be RB-be, úgy hogy mindkét LB-nél jobb volt. Hazard-on gondolkodtam még Shaq helyére, de őt annyira nem kedvelem, úgyhogy maradt a kis vasgyúró, illetve a Rakitic-Pogba cserén, de végül maradt a feka.

Cavani és Casemiro nálam alap, miután kiestek a csapatuk kb. el is szállt.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
+
Pickford, Mbappe, Cserisev hármason kívül mindenki másnál csak kicsi külöbségek döntöttek.
Sobri Jóska
1) vannak kiemelkedő játékosok, csak nem értesz/ünk egy csomó poszthoz szerintem 😊 Illetve sokan kevésbé látványos poszton tolják (Kante/Pogba), vagy épp Mina (aki mondjuk a góljai miatt megkapta az elismerést, de amit pl Lewa ellen művelt, nálam az is legalább ennyire sokat nyomott a latban...)

Nálam ez a 6 név volt kiemelkedő: Trippier, Mina, Kante/Pogba (ez lesz a csemege ők ketten a horvát kp ellen, uhhh), Cserisev és Inui - utóbbi kettőnél benne van, hogy kiscsapat és pozitív csalódást okoztak, de én meg ilyen szempontból leszek akkor homár.

2) Pickford bemutatta a VB egyik legnagyobb védését, de amilyen ámokfutást művelt a horvátok ellen... a Mandzsu-elleni kijövetel teljesen egyértelmű tizi lett volna (angol fórumokon volt ez az általános vélemény!), és a 2. félidőben amikor nyugtatni kellett volna a csapatot v kontrollálni a védősort, az állandó izgága kijöveteleivel csak megzavarta a védőket...
Mbappe-val meg az a bajom, hogy tol egy zsenialis meccset (vagy inkább 10-15 percet), aztán meg eltűnik 60-90-120-re... szerintem Griezmann kompletebb/hasznosabb. (Sőt, mondok egy nagyot, Dzyuba legalább ilyen hasznos/jó játékot nyújtott a kieséses szakaszban.)
Persze valószínűleg minimum a 2. csapatba én is betenném amúgy... de nem lennék meglepve ha mondjuk a döntőben teljesen eltűnne, és nem villantana... mert volt már rá példa a VB-n.
Igor
Mbappé 19éves, és a döntőn esélyesebb csapat legjobbja, taktikájának meghatározója, futballjának célja. Ha ő nem lenne, a franciák teljesen más focit játszananák. Mbappé minden megmozdulásában életveszély, minden labdaérintéséből sugárzik a zsenialitás. Nemtudom Messi ilyen szinten volt e már 19évesen, nem emlékszem.
Egy top10 de lehet top5 védő Vertonghen annyira tartott tőle, hogy mindig mikor szemben volt vele, nem merte megtámadni, inkább hátrált, rogyasztott, mert tudta hogy szemvillanás alatt megveri, elhúz mellette és akkor gólhelyzet.
(Hazard amugy kb ugyanez, de ő eléggé egyedül volt a franciák ellen.)
Strinic ellen eltűnjön a döntőn? kb esélytelen. Inkább Lovren vagy Vida agyonrúgja.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Varane aranylabda szinten játszik, és kihagyod a csapatból.. Witsel helyett pedig Kante, pedig nem vagyok francia drukker
flzoli
Mondjuk en alapbol kizart, hogy Umtitit beraknam. A csoportmeccseken wtf dolgokat csinalt, abban a vedelemben Varane most az igazan jo, Vidat sem pakolnam be, neki is voltak hajmereszto megoldasai, rossz helyezkedesei, egyszeruen csak nem buntettek oket.

Nalam Kante jatszik hatalmasat (hogy baszna meg), ha pedig a vedelembe nezek jatekost, akkor Maguire azert nagyon berobbant, Stonestol feltem, de nagyon jol jatszott ezen a tornan.

En Coutinhot sem biztos, hogy beraknam. Valo igaz, ket csoportmeccset eldontott, de igazabol ket villanasa volt, nem volt o konstansan, stabilan jo, egy ilyen tornan pedig nalam azert a kiegyensulyozottsag fontos. Modric elfaradt, az elozo meccs felet es a tegnapit elalibizte, viszont elotte azert baromi jo volt, en a kozeppalyara inkabb ot raknam Coutinho helyett.

Cserisev meg tamado, nem kozeppalyas. Az o helyen Golovin szvsz befer. CR-t nem raknam be, nekem az keves, amit o alkotott, golok szama ide vagy oda. A spanyolok ellen uber volt, aztan lapos.


...ugy hentel olykor, mint Pepe.
Stez
Ezt a hosszú évek óta alaptalan hülyeséget sosem fogjátok elfelejteni úgy látom. 😊
kristóf17
Pls, ne kezdjuk el megint ezt a vitat, mocsesz epp elegge felszopja itt felevente Pepet. A hentes jatekos nem az, aki hetente eltor ket labat, hanem az, akinek evente-ketevente van egy vagy ket olyan hajmereszto megmozdulasa.

Lehet imadni Pepet, de neki van es volt a palyafutasa soran epp eleg wtf dolga, hogy kierdemelje a hentes jelzot.

Ettol fuggetlenul senki sem mondta, hogy szar jatekos, mert egyaltalan nem az, de hentesnek hentes akkor is, hogy az utolso realos eveiben mar kevesebb brutalis belepoje volt, mint az elejen.

De hogyha valaki szerint o nem hentes, akkor nyugodtan kezdje el osszeszamolgatni Pepenek a wtf huzasait palyafutasa soran, emellett kezdje el nezni mondjuk a mult nagy henteseit vagy akar a mai labdarugasban hentesnek szamito jatekosok belepoit, aztan hasonlitsa ossze a vegen a szamokat. Hat nem az fog kijonni, hogy Pepe a langyibb.
Stez
Ne kezdjük el a vitat, de te támadod Pepet neked kene bizonyitekot hoznod.
Pepenek sokszor volt hogy elszállt az agya, lehet neked ez a hentes.
Szerintem aki konzisztensen rugdossa mondjuk akar pirosat erően az embereit az a hentes.
Pepenek pirosa is alig volt kemény védő volt és instabil, hogy hentes én fogalmaim szerint nem. Ha te WTF mommentek alapján állítod össze ezt a listát akkor lehet bár meg mindig kb 2 jelentebol el az egész kultusz
Toca
Max neked kultusz. Semmivel sincsen kevesebb durva jelenete, mint a legtobb jatekosnak, akiket szinten henteskent aposztrofalnak.
Stez
Ilyen szép érvekkel és bizonyítékokkal alátámasztott érvelés után visszavonulót fújok 😛 😀
Toca
Elnezest kerek, hogy dolgozni merek es nem toszok ide neked nyolcezer videot tiz percen belul. Most rosszul erzem magam emiatt. Es vissza is vonom gyorsan az allitasom, mert egy oran belul nem reagaltam, igy az igazsag egyertelmuen odaat van.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
+
Pickford, Mbappe, Cserisev hármason kívül mindenki másnál csak kicsi külöbségek döntöttek.
Sobri Jóska
1) vannak kiemelkedő játékosok, csak nem értesz/ünk egy csomó poszthoz szerintem 😊 Illetve sokan kevésbé látványos poszton tolják (Kante/Pogba), vagy épp Mina (aki mondjuk a góljai miatt megkapta az elismerést, de amit pl Lewa ellen művelt, nálam az is legalább ennyire sokat nyomott a latban...)

Nálam ez a 6 név volt kiemelkedő: Trippier, Mina, Kante/Pogba (ez lesz a csemege ők ketten a horvát kp ellen, uhhh), Cserisev és Inui - utóbbi kettőnél benne van, hogy kiscsapat és pozitív csalódást okoztak, de én meg ilyen szempontból leszek akkor homár.

2) Pickford bemutatta a VB egyik legnagyobb védését, de amilyen ámokfutást művelt a horvátok ellen... a Mandzsu-elleni kijövetel teljesen egyértelmű tizi lett volna (angol fórumokon volt ez az általános vélemény!), és a 2. félidőben amikor nyugtatni kellett volna a csapatot v kontrollálni a védősort, az állandó izgága kijöveteleivel csak megzavarta a védőket...
Mbappe-val meg az a bajom, hogy tol egy zsenialis meccset (vagy inkább 10-15 percet), aztán meg eltűnik 60-90-120-re... szerintem Griezmann kompletebb/hasznosabb. (Sőt, mondok egy nagyot, Dzyuba legalább ilyen hasznos/jó játékot nyújtott a kieséses szakaszban.)
Persze valószínűleg minimum a 2. csapatba én is betenném amúgy... de nem lennék meglepve ha mondjuk a döntőben teljesen eltűnne, és nem villantana... mert volt már rá példa a VB-n.
Igor
Erre 1 lájk lehet h kevés, de többet nem tudok adni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
+
Pickford, Mbappe, Cserisev hármason kívül mindenki másnál csak kicsi külöbségek döntöttek.
Sobri Jóska
1) vannak kiemelkedő játékosok, csak nem értesz/ünk egy csomó poszthoz szerintem 😊 Illetve sokan kevésbé látványos poszton tolják (Kante/Pogba), vagy épp Mina (aki mondjuk a góljai miatt megkapta az elismerést, de amit pl Lewa ellen művelt, nálam az is legalább ennyire sokat nyomott a latban...)

Nálam ez a 6 név volt kiemelkedő: Trippier, Mina, Kante/Pogba (ez lesz a csemege ők ketten a horvát kp ellen, uhhh), Cserisev és Inui - utóbbi kettőnél benne van, hogy kiscsapat és pozitív csalódást okoztak, de én meg ilyen szempontból leszek akkor homár.

2) Pickford bemutatta a VB egyik legnagyobb védését, de amilyen ámokfutást művelt a horvátok ellen... a Mandzsu-elleni kijövetel teljesen egyértelmű tizi lett volna (angol fórumokon volt ez az általános vélemény!), és a 2. félidőben amikor nyugtatni kellett volna a csapatot v kontrollálni a védősort, az állandó izgága kijöveteleivel csak megzavarta a védőket...
Mbappe-val meg az a bajom, hogy tol egy zsenialis meccset (vagy inkább 10-15 percet), aztán meg eltűnik 60-90-120-re... szerintem Griezmann kompletebb/hasznosabb. (Sőt, mondok egy nagyot, Dzyuba legalább ilyen hasznos/jó játékot nyújtott a kieséses szakaszban.)
Persze valószínűleg minimum a 2. csapatba én is betenném amúgy... de nem lennék meglepve ha mondjuk a döntőben teljesen eltűnne, és nem villantana... mert volt már rá példa a VB-n.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.
Sobri Jóska
Hát pedig Modric nélkül nincs horvát kp se döntő...
Ő nem egy sztár kp, ő csöndben nyeri meg a meccseket.
Toca
Én elhiszem, de mivel én a VB előtt senkit se ismertem, így nekem a nevek, előzmények, stílusok ismerete semmit se számítottak, és az én szempontjaim alapján nekem ez jött össze úgy, hogy tagadhatatlan, hogy a Pickford, Mbappe, Cserisev hármason kívül mindenki másnál csak kicsi külöbségek döntöttek.
Például előrefele én többre értékelem azokat, akik lőnek is, nem csak tilitoliznak (így Coutinho pl. számomra hasznosabb, mint Modric), hátrafele meg a Vida féle "favágó" a biztos pont.
Más szempontok más játékosokat eredményeztek volna.
Sobri Jóska
Nálad szívesen interjúznék, nem érdekel mit csináltam csak hogy jól legyen eladva 😀
Toca
Nem ‘jól’, hanem hasznosan, profitábilisen.
Erről szól egy cég.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.
Sobri Jóska
Hát pedig Modric nélkül nincs horvát kp se döntő...
Ő nem egy sztár kp, ő csöndben nyeri meg a meccseket.
Toca
Madrid kp sincs.
Sobrinál csak a gólok számítanak, a kulcspasszok, a megnyert párharcok kevésbé. Holott például ez utóbbi miatt bukták el a meccset az angolok, két Perisic által megnyert párharc miatt.

Modric futotta a legtöbbet a VB-n, ő alakította ki a legtöbb gólhelyzetet a társai számára (asszem 14 volt, míg az angoloknál ha összeadod a legjobb hármat úgy jött ki a 10.)

Modric évek óta top kulcspasszok terén, termete ellenére kb. lehetetlen elvenni tőle a labdát, és össze lehet hasonlítani világ szinten bárkivel, a hosszú és előre tartó passzok terén. Az oroszok ellen 16/16 volt ebben a mutatóban, ő az aki ha szarban vannak, odamegy és elkéri, ha kell lassítja, ha kell gyorsítja a játékot, ez az amire pl. egy Isco nem lesz képes.

A tegnapi teljesítménye finoman szólva sem volt jó, de azt sem mondanám alibizésnek, egyszerűen fáradt volt.
eaglesmcnabb
Szerinted ha megnyerik a VB-t lehet esélye aranylabdára?
Toca
VB előtt 50-es odds volt rá, most ötös, ezzel már második CR után akinek még mindig csak 1,2, reménykedek, de szerintem nem, főleg hogy Francia győzelemre tippelek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.
Sobri Jóska
Hát pedig Modric nélkül nincs horvát kp se döntő...
Ő nem egy sztár kp, ő csöndben nyeri meg a meccseket.
Toca
Madrid kp sincs.
Sobrinál csak a gólok számítanak, a kulcspasszok, a megnyert párharcok kevésbé. Holott például ez utóbbi miatt bukták el a meccset az angolok, két Perisic által megnyert párharc miatt.

Modric futotta a legtöbbet a VB-n, ő alakította ki a legtöbb gólhelyzetet a társai számára (asszem 14 volt, míg az angoloknál ha összeadod a legjobb hármat úgy jött ki a 10.)

Modric évek óta top kulcspasszok terén, termete ellenére kb. lehetetlen elvenni tőle a labdát, és össze lehet hasonlítani világ szinten bárkivel, a hosszú és előre tartó passzok terén. Az oroszok ellen 16/16 volt ebben a mutatóban, ő az aki ha szarban vannak, odamegy és elkéri, ha kell lassítja, ha kell gyorsítja a játékot, ez az amire pl. egy Isco nem lesz képes.

A tegnapi teljesítménye finoman szólva sem volt jó, de azt sem mondanám alibizésnek, egyszerűen fáradt volt.
eaglesmcnabb
Szerinted ha megnyerik a VB-t lehet esélye aranylabdára?
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Varane aranylabda szinten játszik, és kihagyod a csapatból.. Witsel helyett pedig Kante, pedig nem vagyok francia drukker
flzoli
Mondjuk en alapbol kizart, hogy Umtitit beraknam. A csoportmeccseken wtf dolgokat csinalt, abban a vedelemben Varane most az igazan jo, Vidat sem pakolnam be, neki is voltak hajmereszto megoldasai, rossz helyezkedesei, egyszeruen csak nem buntettek oket.

Nalam Kante jatszik hatalmasat (hogy baszna meg), ha pedig a vedelembe nezek jatekost, akkor Maguire azert nagyon berobbant, Stonestol feltem, de nagyon jol jatszott ezen a tornan.

En Coutinhot sem biztos, hogy beraknam. Valo igaz, ket csoportmeccset eldontott, de igazabol ket villanasa volt, nem volt o konstansan, stabilan jo, egy ilyen tornan pedig nalam azert a kiegyensulyozottsag fontos. Modric elfaradt, az elozo meccs felet es a tegnapit elalibizte, viszont elotte azert baromi jo volt, en a kozeppalyara inkabb ot raknam Coutinho helyett.

Cserisev meg tamado, nem kozeppalyas. Az o helyen Golovin szvsz befer. CR-t nem raknam be, nekem az keves, amit o alkotott, golok szama ide vagy oda. A spanyolok ellen uber volt, aztan lapos.


...ugy hentel olykor, mint Pepe.
Stez
Ezt a hosszú évek óta alaptalan hülyeséget sosem fogjátok elfelejteni úgy látom. 😊
kristóf17
Pls, ne kezdjuk el megint ezt a vitat, mocsesz epp elegge felszopja itt felevente Pepet. A hentes jatekos nem az, aki hetente eltor ket labat, hanem az, akinek evente-ketevente van egy vagy ket olyan hajmereszto megmozdulasa.

Lehet imadni Pepet, de neki van es volt a palyafutasa soran epp eleg wtf dolga, hogy kierdemelje a hentes jelzot.

Ettol fuggetlenul senki sem mondta, hogy szar jatekos, mert egyaltalan nem az, de hentesnek hentes akkor is, hogy az utolso realos eveiben mar kevesebb brutalis belepoje volt, mint az elejen.

De hogyha valaki szerint o nem hentes, akkor nyugodtan kezdje el osszeszamolgatni Pepenek a wtf huzasait palyafutasa soran, emellett kezdje el nezni mondjuk a mult nagy henteseit vagy akar a mai labdarugasban hentesnek szamito jatekosok belepoit, aztan hasonlitsa ossze a vegen a szamokat. Hat nem az fog kijonni, hogy Pepe a langyibb.
Stez
Ne kezdjük el a vitat, de te támadod Pepet neked kene bizonyitekot hoznod.
Pepenek sokszor volt hogy elszállt az agya, lehet neked ez a hentes.
Szerintem aki konzisztensen rugdossa mondjuk akar pirosat erően az embereit az a hentes.
Pepenek pirosa is alig volt kemény védő volt és instabil, hogy hentes én fogalmaim szerint nem. Ha te WTF mommentek alapján állítod össze ezt a listát akkor lehet bár meg mindig kb 2 jelentebol el az egész kultusz
Toca
Max neked kultusz. Semmivel sincsen kevesebb durva jelenete, mint a legtobb jatekosnak, akiket szinten henteskent aposztrofalnak.
Stez
Ilyen szép érvekkel és bizonyítékokkal alátámasztott érvelés után visszavonulót fújok 😛 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.
Sobri Jóska
Hát pedig Modric nélkül nincs horvát kp se döntő...
Ő nem egy sztár kp, ő csöndben nyeri meg a meccseket.
Toca
Madrid kp sincs.
Sobrinál csak a gólok számítanak, a kulcspasszok, a megnyert párharcok kevésbé. Holott például ez utóbbi miatt bukták el a meccset az angolok, két Perisic által megnyert párharc miatt.

Modric futotta a legtöbbet a VB-n, ő alakította ki a legtöbb gólhelyzetet a társai számára (asszem 14 volt, míg az angoloknál ha összeadod a legjobb hármat úgy jött ki a 10.)

Modric évek óta top kulcspasszok terén, termete ellenére kb. lehetetlen elvenni tőle a labdát, és össze lehet hasonlítani világ szinten bárkivel, a hosszú és előre tartó passzok terén. Az oroszok ellen 16/16 volt ebben a mutatóban, ő az aki ha szarban vannak, odamegy és elkéri (ergo nem derogál labda nélkül is mozogni), továbbá ha kell lassítja, ha kell gyorsítja a játékot, ez az amire pl. egy Isco nem képes.

A tegnapi teljesítménye finoman szólva sem volt jó, de azt sem mondanám alibizésnek, egyszerűen fáradt volt.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Konkretan egy idozitett bomba. Nem helyezkedik jol egyaltalan, labbal teljesen fogalmatlan, es esze sincs ehhez a jatekhoz.
Stez
pillanatra azt hittem kompanyról beszélsz
eaglesmcnabb
Hat Kompany sem a szep jatekarol hires, az is tuti, de szvsz kozel sincs Pepe szintjehez.

Már a jatekat tekintve sem tul nagy kiraly, elkepesztoen belassult az elmult 1-2 evben. Fenykoraban azert top vedo volt. Ez a sok serules viszont erezhetoen elbaszta.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
Konkretan egy idozitett bomba. Nem helyezkedik jol egyaltalan, labbal teljesen fogalmatlan, es esze sincs ehhez a jatekhoz.
Stez
pillanatra azt hittem kompanyról beszélsz

Vida meg alap hogy kurvajó, Pepe mellett a Besiktasban megtanult focizni 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.
Sobri Jóska
Hát pedig Modric nélkül nincs horvát kp se döntő...
Ő nem egy sztár kp, ő csöndben nyeri meg a meccseket.
Toca
Én elhiszem, de mivel én a VB előtt senkit se ismertem, így nekem a nevek, előzmények, stílusok ismerete semmit se számítottak, és az én szempontjaim alapján nekem ez jött össze úgy, hogy tagadhatatlan, hogy a Pickford, Mbappe, Cserisev hármason kívül mindenki másnál csak kicsi külöbségek döntöttek.
Például előrefele én többre értékelem azokat, akik lőnek is, nem csak tilitoliznak (így Coutinho pl. számomra hasznosabb, mint Modric), hátrafele meg a Vida féle "favágó" a biztos pont.
Más szempontok más játékosokat eredményeztek volna.
Sobri Jóska
Nálad szívesen interjúznék, nem érdekel mit csináltam csak hogy jól legyen eladva 😀
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.
Sobri Jóska
Hát pedig Modric nélkül nincs horvát kp se döntő...
Ő nem egy sztár kp, ő csöndben nyeri meg a meccseket.
Toca
Én elhiszem, de mivel én a VB előtt senkit se ismertem, így nekem a nevek, előzmények, stílusok ismerete semmit se számítottak, és az én szempontjaim alapján nekem ez jött össze úgy, hogy tagadhatatlan, hogy a Pickford, Mbappe, Cserisev hármason kívül mindenki másnál csak kicsi külöbségek döntöttek.
Például előrefele én többre értékelem azokat, akik lőnek is, nem csak tilitoliznak (így Coutinho pl. számomra hasznosabb, mint Modric), hátrafele meg a Vida féle "favágó" a biztos pont.
Más szempontok más játékosokat eredményeztek volna.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden VB All-Star csapat komolytalan, amiben nincs benne Dybala.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.
Sobri Jóska
Hát pedig Modric nélkül nincs horvát kp se döntő...
Ő nem egy sztár kp, ő csöndben nyeri meg a meccseket.
Toca
És akkor is irányítja a csapatát amikor nincs nàla a labda, ez tegnap is látható volt.
Vezér és edző is a pályán.
Szerintem egyébként az oroszok ellen volt a legjobb meccse, mélységből nagyszerűen mozgatta a csapatát.
Persze a szurkoló hiányolja tőle a penge játékot, mert benne van, de Neki nem ez a feladata most, Neki győzelemre kell vinni a csapatát.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az én VB csapatom:
Schmeichel - Varane, Thiago Silva, Mina, Granqvist - Coutinho, Modric, Cheryshev - Griezmann, Lukaku, Kane
empty taxi
Hazard és Mbappé nélkül? a VB két legjobbja...


enyém:
Lloris - Trippier, Granqvist, Mina, Hernandez - Kante, Modric - Hazard, Griezmann, Mbappé - Lukaku.
2.sor: Courtois - Meunier, Varane, Godin, Marcelo - Witsel, Pogba - Cserisev, Coutinho, Perisic - Mandzukic

braxa88
A kapusoknal kb 8 nevet lehet mondani, védősor nagyjából ok (bár sztem Granq és Hernandez túlértékelt, de ez legyen a legnagyobb gond), viszont, komolyan Witsel 2. soros???? Johetnek erre, hogy ne viccelj...
Akkor mar Brozovic inkabb beferne... Perisic meg egesz torna alatt szar volt (Rebic vegig jobb volt), kiveve ma a 2. felidot.

Modric nalam inkabb 2. sor, Hazard tulertekelt (csoportkorben Lukaku huzta a csapatot, brazilok ellen meg KdB miatt voltak ennyivel jobbak)

Mondjuk jo lett volna kisebb csapatbol is valogatni jatekosokat akik mondjuk 3-4 meccsen voltak kifejezetten jok, es nem a 6 meccsbol 3-on jok, 3-on meg kozepesek... recency bias ftw.
Lásd pl Inui vagy Pouraliganji...

Akinek szerintem vitathatatlan helye van a torna csapataban az kb Trippier, Mina, Kante/Pogba (egy v mindketto attol fugg hogy epited a csapatod), Cserisev és Inui.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.
Sobri Jóska
Hát pedig Modric nélkül nincs horvát kp se döntő...
Ő nem egy sztár kp, ő csöndben nyeri meg a meccseket.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 302 — #NoStress
Hogy ne zavarjon be a döntő, kreáltam egy VB-válogatottat:

Pickford, - Pavard, Giménez, Umtiti, Vida, - Coutinho, Cserisev, Mbappe, Witsel, - C. Ronaldo, Lukaku

De az elgondolkodtató, hogy az egész VB-nek nincs összesen 3 kiemelkedő játékosa posztfüggetlenül.
Sobri Jóska
Modric, mint irányító kp, és nem mellesleg csk, akku nagyon egybetartja a csapatot. És az edző elképzeléseit a pályára teszi.
Fattyu
Nekem nem jön be. Módfelett ügyes, de semmi átütő, semmi váratlan, nem kiemelkedő, nem ő a fő letéteményese a horvát döntőnek.
De mint írtam, ezen a VB-n kevés az egyrtelmű, kiemelkedő teljesítmény, úgyhogy ugyanannyira befér ő is, mint Coutinho vagy Witsel.