Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 317 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na a tenisz meccs szerintem be is fejeződik a döntő kezdetéig.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Kele kiakadt egy picit...

"Nem leszek népszerű ezzel a poszttal, de nem érdekel. Ha nem hívnak többet sehova, ha persona non gratává tesz a szakma, pláne tojok rá.

Mert az van, hogy aki szerint Kane a tizenhatoson kívülről veszélytelen, aki szerint összjátékban hasznavehetetlen, aki szerint neki felesleges visszalépkedni labdáért, az alkalmatlan a munkájára. Az nem ismeri a játékost, nem nézett utána, nem vette a fáradságot, hogy felkészüljön. Nem érti a futballt, ostoba hozzá, vak, süket, otromba talponállók törzsközönségének színvonalán óbégató senki. Leszarja a nézőt, leszarja a munkáját, csak önmaga képzelt nagyszerűségében óhajt fürdőzni, miközben olyan magas lóról ugat (de szó szerint) égbekiáltóan bugyuta baromságokat, hogy minden intelligens ember zsebében kinyitja a bicskát.

Aki egy ilyet megbíz azzal, hogy kommentálja a világbajnokság bronzmeccsét, az vagy szintén teljesen alkalmatlan a maga feladatára, vagy mélységesen megveti a saját nézőit.

Pedig elárulom készséggel: BELŐLÜNK ÉLTEK, JÓ NAPOT KÍVÁNOK!

A magyar televíziózás szégyene, minden, a sportággal foglalkozó amatőr és profi megszállott, elhivatott, alázatos, tenni akaró és felkészült ember arcon csapása, szembeköpése ez a mai meccs."
NB2
Tiszteletben tartom, ha jogos a kiakadása, de azt is megmagyarázhatta volna röviden, hogy Jenőnek miért nincs igaza Kane-nel kapcsolatban.

Mert így most van két vélemény. Az egyik egy nagyképű, látványosan felkészületlen kommentátoré, aki lehet, hogy hülyeséget mond, de legalább mond valamit. Másik oldalt ott van a szakértő, aki szintén eléggé arrogáns hangvételben hőbörög, de konkrétumok nélkül.
Kampman
Most nem azért, de aki nézett már pár Tottenham meccset az tudja, hogy teljes faszság, amit Jenő mondott.

De amúgy is milyen konkrétumokat lehet erre hozni? Nézni kell a meccseket és látni, hogy teljesen hülyeség, amit Jenő mond.

Ha Jenő azt mondja, hogy a Föld lapos, akkor is csak úgy lehet lehülyézni, hogy közben bizonyítod, hogy nem az? Szerintem nem, csak szimplán leszűröd, hogy baromságot beszélt és ennyi.
Jughead
Biztos vagyok benne, hogy néhány sorban meg lehetne cáfolni Knézyt úgy, hogy a laikusok is megértsék. Persze hisztérikus kirohanásokat tenni sokkal színpadiasabb, több lájk jár érte.
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 167
Kele kiakadt egy picit...

"Nem leszek népszerű ezzel a poszttal, de nem érdekel. Ha nem hívnak többet sehova, ha persona non gratává tesz a szakma, pláne tojok rá.

Mert az van, hogy aki szerint Kane a tizenhatoson kívülről veszélytelen, aki szerint összjátékban hasznavehetetlen, aki szerint neki felesleges visszalépkedni labdáért, az alkalmatlan a munkájára. Az nem ismeri a játékost, nem nézett utána, nem vette a fáradságot, hogy felkészüljön. Nem érti a futballt, ostoba hozzá, vak, süket, otromba talponállók törzsközönségének színvonalán óbégató senki. Leszarja a nézőt, leszarja a munkáját, csak önmaga képzelt nagyszerűségében óhajt fürdőzni, miközben olyan magas lóról ugat (de szó szerint) égbekiáltóan bugyuta baromságokat, hogy minden intelligens ember zsebében kinyitja a bicskát.

Aki egy ilyet megbíz azzal, hogy kommentálja a világbajnokság bronzmeccsét, az vagy szintén teljesen alkalmatlan a maga feladatára, vagy mélységesen megveti a saját nézőit.

Pedig elárulom készséggel: BELŐLÜNK ÉLTEK, JÓ NAPOT KÍVÁNOK!

A magyar televíziózás szégyene, minden, a sportággal foglalkozó amatőr és profi megszállott, elhivatott, alázatos, tenni akaró és felkészült ember arcon csapása, szembeköpése ez a mai meccs."
NB2
Tiszteletben tartom, ha jogos a kiakadása, de azt is megmagyarázhatta volna röviden, hogy Jenőnek miért nincs igaza Kane-nel kapcsolatban.

Mert így most van két vélemény. Az egyik egy nagyképű, látványosan felkészületlen kommentátoré, aki lehet, hogy hülyeséget mond, de legalább mond valamit. Másik oldalt ott van a szakértő, aki szintén eléggé arrogáns hangvételben hőbörög, de konkrétumok nélkül.
Kampman
Most nem azért, de aki nézett már pár Tottenham meccset az tudja, hogy teljes faszság, amit Jenő mondott.

De amúgy is milyen konkrétumokat lehet erre hozni? Nézni kell a meccseket és látni, hogy teljesen hülyeség, amit Jenő mond.

Ha Jenő azt mondja, hogy a Föld lapos, akkor is csak úgy lehet lehülyézni, hogy közben bizonyítod, hogy nem az? Szerintem nem, csak szimplán leszűröd, hogy baromságot beszélt és ennyi.
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Kele kiakadt egy picit...

"Nem leszek népszerű ezzel a poszttal, de nem érdekel. Ha nem hívnak többet sehova, ha persona non gratává tesz a szakma, pláne tojok rá.

Mert az van, hogy aki szerint Kane a tizenhatoson kívülről veszélytelen, aki szerint összjátékban hasznavehetetlen, aki szerint neki felesleges visszalépkedni labdáért, az alkalmatlan a munkájára. Az nem ismeri a játékost, nem nézett utána, nem vette a fáradságot, hogy felkészüljön. Nem érti a futballt, ostoba hozzá, vak, süket, otromba talponállók törzsközönségének színvonalán óbégató senki. Leszarja a nézőt, leszarja a munkáját, csak önmaga képzelt nagyszerűségében óhajt fürdőzni, miközben olyan magas lóról ugat (de szó szerint) égbekiáltóan bugyuta baromságokat, hogy minden intelligens ember zsebében kinyitja a bicskát.

Aki egy ilyet megbíz azzal, hogy kommentálja a világbajnokság bronzmeccsét, az vagy szintén teljesen alkalmatlan a maga feladatára, vagy mélységesen megveti a saját nézőit.

Pedig elárulom készséggel: BELŐLÜNK ÉLTEK, JÓ NAPOT KÍVÁNOK!

A magyar televíziózás szégyene, minden, a sportággal foglalkozó amatőr és profi megszállott, elhivatott, alázatos, tenni akaró és felkészült ember arcon csapása, szembeköpése ez a mai meccs."
NB2
Tiszteletben tartom, ha jogos a kiakadása, de azt is megmagyarázhatta volna röviden, hogy Jenőnek miért nincs igaza Kane-nel kapcsolatban.

Mert így most van két vélemény. Az egyik egy nagyképű, látványosan felkészületlen kommentátoré, aki lehet, hogy hülyeséget mond, de legalább mond valamit. Másik oldalt ott van a szakértő, aki szintén eléggé arrogáns hangvételben hőbörög, de konkrétumok nélkül.
Kampman
Úgy értek maradéktalanul egyet veled, h Krézi számomra egy személyben hozza mindazt, amitől leginkább hányni tudok.

Viszont ne legyen már általános ez a kizárólag érvek nélküli kirohanás. Küldje el nyugodtan ezeket a karaktereket, de tegye hozzá azt is miért nincs szerinte a másiknak igaza és ne ilyen felsőbbrendű odavetés kicsengése legyen, h hiszen mindenki tudja miért van igazam, hát evidens, magyarázni se kell.. Nem b+ egy vitát érvekkel lehet megnyerni, nem kizárólag személyeskedő, fölényeskedő mondatokkal.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 248 — a new hope (again)
Kele kiakadt egy picit...

"Nem leszek népszerű ezzel a poszttal, de nem érdekel. Ha nem hívnak többet sehova, ha persona non gratává tesz a szakma, pláne tojok rá.

Mert az van, hogy aki szerint Kane a tizenhatoson kívülről veszélytelen, aki szerint összjátékban hasznavehetetlen, aki szerint neki felesleges visszalépkedni labdáért, az alkalmatlan a munkájára. Az nem ismeri a játékost, nem nézett utána, nem vette a fáradságot, hogy felkészüljön. Nem érti a futballt, ostoba hozzá, vak, süket, otromba talponállók törzsközönségének színvonalán óbégató senki. Leszarja a nézőt, leszarja a munkáját, csak önmaga képzelt nagyszerűségében óhajt fürdőzni, miközben olyan magas lóról ugat (de szó szerint) égbekiáltóan bugyuta baromságokat, hogy minden intelligens ember zsebében kinyitja a bicskát.

Aki egy ilyet megbíz azzal, hogy kommentálja a világbajnokság bronzmeccsét, az vagy szintén teljesen alkalmatlan a maga feladatára, vagy mélységesen megveti a saját nézőit.

Pedig elárulom készséggel: BELŐLÜNK ÉLTEK, JÓ NAPOT KÍVÁNOK!

A magyar televíziózás szégyene, minden, a sportággal foglalkozó amatőr és profi megszállott, elhivatott, alázatos, tenni akaró és felkészült ember arcon csapása, szembeköpése ez a mai meccs."
NB2
Tiszteletben tartom, ha jogos a kiakadása, de azt is megmagyarázhatta volna röviden, hogy Jenőnek miért nincs igaza Kane-nel kapcsolatban.

Mert így most van két vélemény. Az egyik egy nagyképű, látványosan felkészületlen kommentátoré, aki lehet, hogy hülyeséget mond, de legalább mond valamit. Másik oldalt ott van a szakértő, aki szintén eléggé arrogáns hangvételben hőbörög, de konkrétumok nélkül.
Kampman
Kele jó elemzéseket ír, érti is a focit, de ugyanúgy ki van magától mint jenő. Illetve ugyanúgy elfogult ő is az angolok felé, igaz neki megengedett.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Kele kiakadt egy picit...

"Nem leszek népszerű ezzel a poszttal, de nem érdekel. Ha nem hívnak többet sehova, ha persona non gratává tesz a szakma, pláne tojok rá.

Mert az van, hogy aki szerint Kane a tizenhatoson kívülről veszélytelen, aki szerint összjátékban hasznavehetetlen, aki szerint neki felesleges visszalépkedni labdáért, az alkalmatlan a munkájára. Az nem ismeri a játékost, nem nézett utána, nem vette a fáradságot, hogy felkészüljön. Nem érti a futballt, ostoba hozzá, vak, süket, otromba talponállók törzsközönségének színvonalán óbégató senki. Leszarja a nézőt, leszarja a munkáját, csak önmaga képzelt nagyszerűségében óhajt fürdőzni, miközben olyan magas lóról ugat (de szó szerint) égbekiáltóan bugyuta baromságokat, hogy minden intelligens ember zsebében kinyitja a bicskát.

Aki egy ilyet megbíz azzal, hogy kommentálja a világbajnokság bronzmeccsét, az vagy szintén teljesen alkalmatlan a maga feladatára, vagy mélységesen megveti a saját nézőit.

Pedig elárulom készséggel: BELŐLÜNK ÉLTEK, JÓ NAPOT KÍVÁNOK!

A magyar televíziózás szégyene, minden, a sportággal foglalkozó amatőr és profi megszállott, elhivatott, alázatos, tenni akaró és felkészült ember arcon csapása, szembeköpése ez a mai meccs."
NB2
Tiszteletben tartom, ha jogos a kiakadása, de azt is megmagyarázhatta volna röviden, hogy Jenőnek miért nincs igaza Kane-nel kapcsolatban.

Mert így most van két vélemény. Az egyik egy nagyképű, látványosan felkészületlen kommentátoré, aki lehet, hogy hülyeséget mond, de legalább mond valamit. Másik oldalt ott van a szakértő, aki szintén eléggé arrogáns hangvételben hőbörög, de konkrétumok nélkül.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma csak a jó meccsnek és jó szórakozásnak drukkolok 😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Kele kiakadt egy picit...

"Nem leszek népszerű ezzel a poszttal, de nem érdekel. Ha nem hívnak többet sehova, ha persona non gratává tesz a szakma, pláne tojok rá.

Mert az van, hogy aki szerint Kane a tizenhatoson kívülről veszélytelen, aki szerint összjátékban hasznavehetetlen, aki szerint neki felesleges visszalépkedni labdáért, az alkalmatlan a munkájára. Az nem ismeri a játékost, nem nézett utána, nem vette a fáradságot, hogy felkészüljön. Nem érti a futballt, ostoba hozzá, vak, süket, otromba talponállók törzsközönségének színvonalán óbégató senki. Leszarja a nézőt, leszarja a munkáját, csak önmaga képzelt nagyszerűségében óhajt fürdőzni, miközben olyan magas lóról ugat (de szó szerint) égbekiáltóan bugyuta baromságokat, hogy minden intelligens ember zsebében kinyitja a bicskát.

Aki egy ilyet megbíz azzal, hogy kommentálja a világbajnokság bronzmeccsét, az vagy szintén teljesen alkalmatlan a maga feladatára, vagy mélységesen megveti a saját nézőit.

Pedig elárulom készséggel: BELŐLÜNK ÉLTEK, JÓ NAPOT KÍVÁNOK!

A magyar televíziózás szégyene, minden, a sportággal foglalkozó amatőr és profi megszállott, elhivatott, alázatos, tenni akaró és felkészült ember arcon csapása, szembeköpése ez a mai meccs."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Úgy persze bocsánatos bűn, csak Dahlen szöszi volt, Dahlin meg tsoki. 😀

Aki Martin Dahlin volt 😊)
kishaszi
Jól van na, szereti a jégkorongot is 😉 Annyi, hogy a jégkorongozót Dahlennak hívják, de némi áthallással összekeveredhetnek a dolgok 😛
dande
kishaszi
óbazz... pedig wiki a barátom lenne 😊
de legalább a Dahlint eltaláltam. ő kapta az első olyan tizit világbajnokságon (amire emlékszem), amikor kilöktek valakit a labda alól fejelés közben.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Úgy persze bocsánatos bűn, csak Dahlen szöszi volt, Dahlin meg tsoki. 😀

Aki Martin Dahlin volt 😊)
kishaszi
Jól van na, szereti a jégkorongot is 😉 Annyi, hogy a jégkorongozót Dahlennak hívják, de némi áthallással összekeveredhetnek a dolgok 😛
dande

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki Martin Dahlin volt 😊)
kishaszi
Jól van na, szereti a jégkorongot is 😉 Annyi, hogy a jégkorongozót Dahlennak hívják, de némi áthallással összekeveredhetnek a dolgok 😛
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=276427776436345&id=243763046369485

Dö Nejmár

Eddig nálam nr1 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Aki Martin Dahlin volt 😊)

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Én nagyjából tudom hogy melyik vb-t ki nyerte, úgy kb 1974-ig visszamenőleg a döntő vesztesét is, de hogy ki lett a 3. akármelyik vb-n, arról lövésem sincs. Egyszerűen egy csapat sem megy a vb-re úgy, hogy cél a bronzérem. Ha már ott vannak a 4-ben, akkor mindenki nyerni akar.
Jan
ez alapvetően arról szól, hogy nézted-e, emlékezetes volt-e

én pl '86-ban még túl kicsi voltam az éjszakázáshoz, de láttam a bronzmeccsek közül a '90-est (olasz-angol 2:1 egy meccs végi tizivel), a '94-est (svéd-bolgár 4:0 Ulf Dahlinnal, az első feka svéd válogatott játékossal), a '98-asról csak arra emlékszem, hogy a horvátok ott voltak, a 2002-esen talán a törökök nyertek, (Hakan Sükür hattyúdala, de azt már nem láttam), a 2006-oson asszem Klinsmann behozta a németeket a harmadik helyre... a 2010-es német-uruguayi asszem 3:2 lett, mert az is pont ment ott, ahol söröztem, egész fordulatos meccs lett, azon a vébén utáltam meg Suarezt, hogy aztán fél évvel később a kedvenc csapatom leigazolja... a 2014-es vébé már nem nagyon mozgatott meg, miután az angolok kiestek. eleve azon csodálkoztam, hogy meg tudták rendezni az utolsó két meccset, azt hittem, az 1-7 után felgyújtják az egész országot a hazai szurkolók.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Hát egy kicsit jobb meccset vártam.

A belga csapat kb két klasszissal jobb az angolnál, fájdalom volt nézni azt a vergődést, amit ma az angolok nyújtottak a pályán, számomra ez teljesen méltatlan egy ilyen hagyományokkal rendelkező válogatotthoz.

Igen, persze, leszarták, blablabla, khhmmmm, nem érdekel.

Nekem akkor ne nyilatkozzanak ilyeneket, hogy nagy lehetőség előtt állunk, érmet szerezhetünk, stb.

Elég gáz szerintem, hogy 28 év után végre eljutnak a legjobb 4-be, aztán szarunk a bronzmeccsre.

Én cikinek éreztem, amit csináltak. Van tehetség, a csapatban de összességében ez egy iparos fiatal csapat.

Bár szerintem nem szarták le, ennyit tudtak ma. Néha súrolta a sebességük az embéegy színvonalát.

A belgák abszolúte megérdemelték a 3. helyet. Ők rúgták a legtöbb gólt a vb-n, és messze az ő játékuk volt a legélvezhetőbb az egész tornán.
Vrij6
Az a baj, hogy a bronzmeccs alapjában véve hülyeség. Az NFL-ben sincs bronzmeccs a konfdöntők vesztesei közt, mert ők rég rájöttek hogy ez tök érdektelen.

Én nagyjából tudom hogy melyik vb-t ki nyerte, úgy kb 1974-ig visszamenőleg a döntő vesztesét is, de hogy ki lett a 3. akármelyik vb-n, arról lövésem sincs. Egyszerűen egy csapat sem megy a vb-re úgy, hogy cél a bronzérem. Ha már ott vannak a 4-ben, akkor mindenki nyerni akar.

Nyilván a horvátoknak történelmi siker a döntő is, de ha nem nyernek, mégis ott fognak sírdogálni a füvön, mert nem azt nézik hogy azta, másodikak, mekkora királyság, hanem hogy mennyire közel voltak a címhez, és elbukták.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 408
A bronz meccs nagyátlagban magasabb színvonalú, mint a döntő... (erről általában nem a bronzérmes tehet.)
Pont tudja mindenki, ha ép nem 3-4-5x meg százszoros győztesek közül játszik vlmelyik szomorú meccset,,,/ez kb 3-4 csapat/
akkor az mit jelenthet, hogy egy bronz? Vagy ez csak egy semmit a’száz évig’ semmit nem nyerő csapatoknak, a szurkereiknek, sajtónak, közvéleménynek.
Jól hangzik, hogy nem akarnak győzni. Csak qrva nagy általában nem tudtak...csak/de szerettek volna... nem sikerült.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Hát egy kicsit jobb meccset vártam.

A belga csapat kb két klasszissal jobb az angolnál, fájdalom volt nézni azt a vergődést, amit ma az angolok nyújtottak a pályán, számomra ez teljesen méltatlan egy ilyen hagyományokkal rendelkező válogatotthoz.

Igen, persze, leszarták, blablabla, khhmmmm, nem érdekel.

Nekem akkor ne nyilatkozzanak ilyeneket, hogy nagy lehetőség előtt állunk, érmet szerezhetünk, stb.

Elég gáz szerintem, hogy 28 év után végre eljutnak a legjobb 4-be, aztán szarunk a bronzmeccsre.

Én cikinek éreztem, amit csináltak. Van tehetség, a csapatban de összességében ez egy iparos fiatal csapat.

Bár szerintem nem szarták le, ennyit tudtak ma. Néha súrolta a sebességük az embéegy színvonalát.

A belgák abszolúte megérdemelték a 3. helyet. Ők rúgták a legtöbb gólt a vb-n, és messze az ő játékuk volt a legélvezhetőbb az egész tornán.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Everton-ATV Irdning meccset kellett volna nézni...
Igor
Everton-ATV Irdning meccset kellett volna nézni...
Igor
Volt egy Latina 0-9 Roma is! 😊

Update:Everton 22-0 nyert 😀 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem mondom h leszartak az angolok, mert jobbak a belgak ez nem kerdes, max a vedelembe ferne be 1-1 angol a belga csapatba, forditva meg kb barki jobb mint az angolok kezdo. De az tuti h nehez lehet motivaciot szerezni egy ilyen meccsre. foleg h mindket csapat minimalis kulonbseggel bukta az elodontot. a belgaknak respect ahhoz h ma is hoztak a jatekukat, ossz sztem ok jatszottak a legszebb focit az egesz tornan, konstans.
Borbinho
Valljuk be, azert le is szartak mar sajnos. Pedig azeert egy erem jol nezett volna ki. De ertheto, azert nagy dramaban kaptak ki az elodontoben, kifaradtak mentalisan, ez erzodott. Ez mar szenvedes volt.
Stez
Nem szartak le, ennyit tudnak... próbálkoztak becsülettel, de ebben a csapatban ennyi van egy náluk jobb gárda ellen. S több mint vicces leírni, de hiányzott Hendo.
Atyaisten...
Igor
nem tudom mit szívott Southgate, de a belgák ellen kell a sebesség, erre beteszi Diert, aki ha sprintel, Henderson nevetve rohangássza körbe-körbe. felpakolta a pályára ugyanazt a belső középpályát, aki már a belga B csapat ellen sem tudott semmit csinálni.
vattafakk, ugye.
slowmotion
Tovabbra is tartom, hogy ezt a meccset mar nem vettek komolyan az angolok. Latszott rajtuk, hogy ok emocionalisan kipukkadtak, nekik a csucs a horvat meccs elott volt, aztan a zakoval fejben mar teljesen mashol voltak. Southgate meg bepakolgatta meg azokat, akik kevesebbet jatszottak, de nyilvan nem cserelte le a teljes csapatot, hogy ne foghassa ra senki sem, hogy a csoportmeccshez hasonloan felforgat mindent.

Persze az mas teszta, hogy en is ugy latom, egyaltalan nem jutottak volna sokkal tobbre a belgak ellen, ez a belga valogatott tobb gollal jobb a jelenlegi Anglianal, ez a realitas. Nincs ertelme ezeknek a bronzmeccseknek, es erezheto is volt a szenvedes mindket csapaton.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Nem mondom h leszartak az angolok, mert jobbak a belgak ez nem kerdes, max a vedelembe ferne be 1-1 angol a belga csapatba, forditva meg kb barki jobb mint az angolok kezdo. De az tuti h nehez lehet motivaciot szerezni egy ilyen meccsre. foleg h mindket csapat minimalis kulonbseggel bukta az elodontot. a belgaknak respect ahhoz h ma is hoztak a jatekukat, ossz sztem ok jatszottak a legszebb focit az egesz tornan, konstans.
Borbinho
Valljuk be, azert le is szartak mar sajnos. Pedig azeert egy erem jol nezett volna ki. De ertheto, azert nagy dramaban kaptak ki az elodontoben, kifaradtak mentalisan, ez erzodott. Ez mar szenvedes volt.
Stez
Nem szartak le, ennyit tudnak... próbálkoztak becsülettel, de ebben a csapatban ennyi van egy náluk jobb gárda ellen. S több mint vicces leírni, de hiányzott Hendo.
Atyaisten...
Igor
nem tudom mit szívott Southgate, de a belgák ellen kell a sebesség, erre beteszi Diert, aki ha sprintel, Henderson nevetve rohangássza körbe-körbe. felpakolta a pályára ugyanazt a belső középpályát, aki már a belga B csapat ellen sem tudott semmit csinálni.
vattafakk, ugye.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Everton-ATV Irdning meccset kellett volna nézni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A legutobbi kilenc vb-bronzermesbol het nem jutott ki a soron kovetkezo Eb-re.
Stez
Világszenzáció lenne, ha ez a belga csapat nem lenne ott 2020-ban. Sokkal nagyobb, mint a hollandoké legutóbb.
Kampman
Vilagszenzacio volt az olaszoke is. Meg meg sokake. A mai labdarugasban azert barmi megeshet, valogatott szinten legalabbis biztosan, foleg, hogy a belgak java 60-70 tetmeccset jatszik szezononkent, ami baromira sok. Es mindezt egy PL-ben, ami leginkabb az eronleted szivja le.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagyon jó csapat ez a belga. Maximálisan megérdemelték a bronzot és ezzel szerintem inkább alul díjazottak. Szép focit játszottak, jó volt őket nézni.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
A legutobbi kilenc vb-bronzermesbol het nem jutott ki a soron kovetkezo Eb-re.
Stez
Világszenzáció lenne, ha ez a belga csapat nem lenne ott 2020-ban. Sokkal nagyobb, mint a hollandoké legutóbb.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Meunier játszik a francik ellen, sima döntő..
Hanni
ugyanez igaz Casemirora is a belgák ellen

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!