Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
a filmszínészet alkonya



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Közben kijött egy ilyen trailer is :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sziasztok!
Remélem már ti is várjátok a Star Wars premiert, addig is engedjétek meg, hogy megosszak Veletek egy remeknek ígérkező eseményt amit diákszervezetünk csinál jövő héten szerdán.
Itt van az event
 www.facebook.com/events/1703157116564661/
Itt tudtok regisztrálni
 www.eventbrite.com/e/star-wars-corvinus-con-tickets-19878411865?aff=FBevent
Ha felkeltette az érdeklődéseteket mindenképpen gyertek el a Corvinusra szerdán, jó lesz! 😊
Laki
Off:
Milyen szakos/hanyad éves vagy?
Borbinho
Nem Corvinusos vagyok. Az ELTE-n tanulok sportszervező szakon, ott másodéves vagyok egyébként. Az MKT-t csak a szakmai fejlődés miatt csinálom. 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok!
Remélem már ti is várjátok a Star Wars premiert, addig is engedjétek meg, hogy megosszak Veletek egy remeknek ígérkező eseményt amit diákszervezetünk csinál jövő héten szerdán.
Itt van az event
 www.facebook.com/events/1703157116564661/
Itt tudtok regisztrálni
 www.eventbrite.com/e/star-wars-corvinus-con-tickets-19878411865?aff=FBevent
Ha felkeltette az érdeklődéseteket mindenképpen gyertek el a Corvinusra szerdán, jó lesz! 😊
Laki
Off:
Milyen szakos/hanyad éves vagy?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sziasztok!
Remélem már ti is várjátok a Star Wars premiert, addig is engedjétek meg, hogy megosszak Veletek egy remeknek ígérkező eseményt amit diákszervezetünk csinál jövő héten szerdán.Laki
és én még azt hittem, az MKT egy száraz, szakmai szervezet 😊
slowmotion
Ha te azt tudnád, mennyire nem az 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
nah vonaton megnéztem a Hotel Transylvania 2-t
sokan szidják nekem nem volt gondom vele, aranyos kis film de semmi extra
jót mosolyogtam 1-2 résznél, de alapvetően kiszámítható volt
6/10

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Sziasztok!
Remélem már ti is várjátok a Star Wars premiert, addig is engedjétek meg, hogy megosszak Veletek egy remeknek ígérkező eseményt amit diákszervezetünk csinál jövő héten szerdán.Laki
és én még azt hittem, az MKT egy száraz, szakmai szervezet 😊
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sziasztok!
Remélem már ti is várjátok a Star Wars premiert, addig is engedjétek meg, hogy megosszak Veletek egy remeknek ígérkező eseményt amit diákszervezetünk csinál jövő héten szerdán.
Itt van az event
 www.facebook.com/events/1703157116564661/
Itt tudtok regisztrálni
 www.eventbrite.com/e/star-wars-corvinus-con-tickets-19878411865?aff=FBevent
Ha felkeltette az érdeklődéseteket mindenképpen gyertek el a Corvinusra szerdán, jó lesz! 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
 www.filmkatalogus.hu/Arnold-Schwarzenegger--filmek-sz1661

több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
mi sem könnyebb:
Kobra, Emlékmás, Predator, Menekülő ember, Piszkos alku, Bérgyilkosok, Bosszú börtönében (ez utóbbi mondjuk annyira nem vér és fröcsögés), Dredd bíró még talán 😊
gamerkr
Annyit kihagytam, hogy az említett két úriember legtöbb filmjét már láttam. 😊
Menekülő emberre viszont nem emlékszem. Az jónak tűnik. 😊
Köszi.
süti
akkor azt feltétlenül! 😊

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
mondjuk nekem abból az időszakból a Pusztító és a Dredd Bíró a kedvencem
mind2nél elég epic és monumentális a végső összecsapás

persze ma már ez se tetszene senkinek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Két tűz között. Lightosabb de szórakoztató 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mi sem könnyebb:
Kobra, Emlékmás, Predator, Menekülő ember, Piszkos alku, Bérgyilkosok, Bosszú börtönében (ez utóbbi mondjuk annyira nem vér és fröcsögés), Dredd bíró még talán 😊
gamerkr
Annyit kihagytam, hogy az említett két úriember legtöbb filmjét már láttam. 😊
Menekülő emberre viszont nem emlékszem. Az jónak tűnik. 😊
Köszi.
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A '80-as, '90-es évekből Schwarzenegger vagy Stallone-féle akciófilmet tudtok ajánlani?
Sztori nem nagyon számít, gondolkozós se nagyon, csak legyen benne akció, vér és fröcsögés.
Például Kommandó vagy a Tango és Cash. Még jobb ha Robotzsaru vagy Terminátor vonalon még sci-fi is.
süti
mi sem könnyebb:
Kobra, Emlékmás, Predator, Menekülő ember, Piszkos alku, Bérgyilkosok, Bosszú börtönében (ez utóbbi mondjuk annyira nem vér és fröcsögés), Dredd bíró még talán 😊

több mint 8 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A '80-as, '90-es évekből Schwarzenegger vagy Stallone-féle akciófilmet tudtok ajánlani?
Sztori nem nagyon számít, gondolkozós se nagyon, csak legyen benne akció, vér és fröcsögés.
Például Kommandó vagy a Tango és Cash. Még jobb ha Robotzsaru vagy Terminátor vonalon még sci-fi is.

Szupercellát kinéztem, ha hangulatában is a régi időket eleveníti fel.

Szerkesztette: süti
több mint 8 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
de mint film mi benne a jó?Janek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Kína/Korea/Japán lesz ahol elbukik a dolog.
Igor
Korea és Japán biztos nem, ott sokkal "nyugatiasabbak" a társadalmak, emellett hatalmas a fantasy és kocka bázis szvsz. Kínában viszont előfordulhat.
Hanni
Koreában meglepoen gyenge volt a SW, es az Avatar 105 milliot kaszalt, magasan vert minden mas USA-filmet (masodik legtobbet a Frozen/Ultron hozta 75 korul, ezzel vannak TOP 15 kornyeken! A SW prequelek pedig mind boven 50 alatt voltak..

Japanban igazad van, ott az Avatar eleg gyenge volt.
De az igazi nagy kerdes valóban Kina lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Mi van ha elfogadjuk,hogy a képregényekből készült filmek valahogy nem lehetnek jó filmek.

Lehet,hogy sok embernek tetszik,igaz a rendőrakadémia is népszerű volt sőt a barátok közt is az mégsem nevezném komolynak és értékesnek.

de ugorjuk át tényleg azt,hogy fogadjam el,hogy képregényfilm meg milyen új ...

de mint film mi benne a jó?
izgalmas?nem
jók a színészek? nem
forgatókönyv? nem
zene?szánalmas
érzelmeket vált ki belőled?nem
mondanivalója van? harcolj...
erkölcsi tanulsága van? persze rengeteg

több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Kína/Korea/Japán lesz ahol elbukik a dolog.
Igor
Korea és Japán biztos nem, ott sokkal "nyugatiasabbak" a társadalmak, emellett hatalmas a fantasy és kocka bázis szvsz. Kínában viszont előfordulhat.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 index.hu/kultur/cinematrix/2015/12/09/az_univerzum_legtobb_penzt_termelo_filmje_lehet_a_star_wars_vii/

meg is lesz neki ha nem lesz nézhetetlen, márpedig biztosan nem lesz az mert az összes dolgot átvették amit ebben a franchise-ban kötelező.
davemayer
A Will Hill szerint 8/13 az odds, tehát még mindig esélyesebb a nem 😊

Tetszik a rendkivül alapos elemzés 😀
És sztem a kinai mizéria Boyegával (elég rasszisták tudnak lenni...) szvsz elöjele annak, hogy Âzsiában meg fog szenvedni azzal hogy Avatar-szintü számokat hozzon.

A domestic meglesz, de azért csöndben jegyzem meg, hogy a decemberi rekord 84 misi.. ált a rossz idö miatt. Mondjuk ha 150-200 közt nyit, egy baromi eros 4.5-szeres multiplierrel az 800-900 misi.. szóval sztem igyis-ugyis Kína/Korea/Japán lesz ahol elbukik a dolog.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
10/10 meg kiemelkedő ? az egy ripacskodás Igor. és ezen a CGI erdő sem segít.

az egy technológiai orgazmus maximum, már annak akit érdekel az ilyesmi, a filmhez mint olyanhoz semmi köze nincs. a film az az Annie Hall meg a K-Pax. ezek amiről ti beszéltek, ezek szarok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ezt a vitát már egyszer lejátszottuk, a 300 a maga nemében korszakalkotó film volt,
baggio
ezt nálunk szarnak ejtik.
gabtsi
Zsánerfilm, és a saját müfajában igenis kiemelkedö. Nem kapsz Day-Lewis-szintü színészi játékot, de a látvány és akció terén ez 10/10.

Onnan indultunk, hogy az a gond, hogy Michael Baynek még ez sem megy, hogy legalább azoban a kategóriákban jó legyen a film, amiben kéne.

A Watchmenröl pedig nagyon hosszú vitát nyithatnánk.. mert sztem az évtized legjobb USA filmjei közt van (mondjuk TOP50) és nagyon sokan nem léptek túl a "comic book-film" cimkén, pedig ez sokkal több annál, nagyon komoly szocio-dráma/szatira is.Ha az urak/hölgy foglalkozàsa mondjuk rendör v. katona lenne, "szuperhös" helyett...oh wait.
Also, pls compare to Bombák földjén, Crash.....

Tény, hogy borzasztóan erös alapanyaggal dolgozik.. de ugye elötte azt mondták, megfilmesithetetlen..

PS: Janek v bárki más is, mondjatok már jó képregényfilmeket akkor korábbról, mert szvsz ilyen nem nagyon volt... söt igazából azóta se, bár ez inkább az X-Men filmek/Marvel hibája...
(kiv Sin City, de az megint ugyanez a Miller-féle iskola, és az is más irányba ment el, inkább dráma/krimi az is mint akció.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
afilmmintvizuálisművészet...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
a film komolysága a 0 felé konvergál jelentősége nem tudom miért lenne olyan nagy.
Már előtte is léteztek képregény adaptációk.

Ami új volt benne,hogy soha ennyi kigyúrt költő nem kardozott hosszú percekig sérülés nélkül,szuperlassítva.
Ja meg voltak benne gonoszok (perzsák-természetesen) akik jól megbűnhődtek a végén.