Filmek

40 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ez a te dolgod,mikor elkezdted akkor nem az anyagi haszon lebegett a szemed elött hanem ez egy befektetés ,ugrodeszka egy majdani sikeres pályához.

De tudod lehet olyanoknak sem tetszik a modorod aki lelkes banner kattingató és őket is könnyű elvesztemi nem csak a magamfajta aljas kizsákmányolót.

Van akinek már látszik a sikere van akinek nem ha ez zavar és a lelked nyugtalan azt én megértem de segíteni nem tudok sajnos azzal fordulj szakemberhez.

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
A vége remélem csak szarkazmus volt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Tudod kevesebb olvaso kevesebb reklam ...
Janek
Akkor még egyszer elmagyarázom: mivel letiltottad a reklámokat, ezért ha te nem olvasod azt oldalt, pontosan ugyanannyi reklámmegjelenésünk lesz, mintha olvasnád. A szerver viszont kevésbé terhelődik, ergo egy pont után nem kell x havidíjat fizetnünk ezért a szolgáltatásért, hanem x-y összeget. Végképp ne zavarjon, hogy a bowl.hu-val mindegyik szerkesztő még csak pénzt veszített, mert a kedves olvasónak ezek a dolgok természetesen ingyen járnak, a torrentkölcsönzőből kivett filmekkel és sorozatokkal együtt. És ha ezt valaki megjegyzi, még ő lesz a szemétláda, mert nehogymár a végletekig elkényeztetett fogyasztónak megmondják, hogy mit csináljon és mit nem.

Na de vissza a Star Wars-ra, amiről ha kijön a kamerás verzió rögtön írok véleményt, remélem lesz mit kritizálnom.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Nézd el nekem,hogy ilyen sokat használom az oldalt még ha ezt reklámmentesen teszem is.
De ha folytatod az ilyen hangvételű megjegyzéseket akkor lehet te többet ártasz az oldal müködésének mint én.
Tudod kevesebb olvaso kevesebb reklam ...

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
kicsit off, de én pl nem látok SW-s reklámokat az oldalon
gondolom a google tolja, és mivel az elvileg az "igényekhez" igazodik, így mivel nem keresek napi 15x rá hogy dzsedáj, nekem nem dobja valszeg 😀
Negritis
én se, de vannak olyan reklámkampányok, melyeknek ettől függetlenül szerintem néha-néha fel kell bukkannia (mondjuk nálam minden nagyobb filmes premier hirdetése elő szokott jönni)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
kicsit off, de én pl nem látok SW-s reklámokat az oldalon
gondolom a google tolja, és mivel az elvileg az "igényekhez" igazodik, így mivel nem keresek napi 15x rá hogy dzsedáj, nekem nem dobja valszeg 😀

másik, hogy csak én használom bowl.one-ként? és fel se tűnt mikor váltottam 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
gondolom a tv-nézés közben is hasonló módon jársz el.
baggio
Totál off, de ez nem hagy nyugodni: Te becsülettel végignézed a reklámblokkot minden alkalommal?
Geeri
Nem nézek tévét leszámítva a sport tv-s nfl meccseket, de nem ugyanarról beszélünk: az adblocker használata azzal a gyakorlattal egyenlő jelen esetben, ha a bowl.hu-n eltöltött idővel egyenlő műsoridőt rögzítenék, majd azokból minden reklámot - a termékmegjelenítésekkel együtt - kivágnék a megtekintés előtt. Itt az oldalon nincsenek szerintem rosszindulatú pop-up reklámok, csupán olyanok, melyek a honlap szerkezetéhez igazodnak, neadjisten néha akár relevánsak is (lásd Star Wars).


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
gondolom a tv-nézés közben is hasonló módon jársz el.
baggio
Totál off, de ez nem hagy nyugodni: Te becsülettel végignézed a reklámblokkot minden alkalommal?

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Igen, ahogy a filmforgalmazó vagy a zenei kiadó is forduljon fel, ha a torrentezők miatt maradnak el a bevételei, mert a fogyasztó szerint neki ezek ingyen járnak. Ha nem látod át, hogy egy általad sokat használt oldalon micsoda ellentmondás letiltani a reklámokat, mert "nem akarod azokat élvezni" (nem is azért vannak), akkor nincs miről beszélni, gondolom a tv-nézés közben is hasonló módon jársz el.

Na de hogy ne offoljak teljesen, ajánlok mindenkinek egy nagyszerű filmet, aki még nem tiltotta le a képeket a bowl.hu-n:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
nyilván, hiszen az oldal működtetése is ingyen van, nem ez az egyetlen bevételi lehetősége a honlapok nagy többségének, de hát mindent a felhasználó kényelméért
baggio
ezt minden üzemeltetőnek el kell dönteni,anyagilag sikeres lesz avagy sem,illetve ennek a kockázatát.

Van más módszer is forrásokhoz jutni,de az,hogy számon kérjük a felhasználót miért nem élvezi a reklámokat az nincs a jó módszerek közt.

De ez itt off ha gondolod a többit PM-ben kifejtheted,nyitott vagyok

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
nyilván, hiszen az oldal működtetése is ingyen van, nem ez az egyetlen bevételi lehetősége a honlapok nagy többségének, de hát mindent a felhasználó kényelméért


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
de azert használom

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Azt gondoltam csutortok hajnalban mar vetitik.
En olyan januarra tervezem
Janek
nem kéne használni az adblockert itt az oldalon és akkor nem lenne félreértés 😉

 kepfeltoltes.hu/151217/Screenshot__69__www.kepfeltoltes.hu_.png


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Én szombat este megyek. Érdekes egy hónapja még sokkal jobban be voltam sózva mint most, hogy már lőtávolban van...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Elirtak, az péntek hajnal..

Egyelore 95% RT-n es 81% metacritic-on.. meg ha esik is ezekhez kepest, igeretes.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
én sztem karácsony előtt még vmikor megnézem, de annyira nem vonz

Creed, Concussion,Trumpo meg nem is jön mozikba nálunk ahogy néztem 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Azt gondoltam csutortok hajnalban mar vetitik.
En olyan januarra tervezem

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 245 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na kinek volt meg a sw?
Janek
majd 24 óra múlva


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Na kinek volt meg a sw?

több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
Tegnap volt a supertv2-n a prometheus. Nem láttam a bemutató óta kb szóval beneveztem rá. Az emlékeimben az volt, hogy ez egy elbaszott, túl gondolt alien előzmény block buster. Hát rohadtul nem az. Ez egy sci-fibe bujtatott szerzői film horror elemekkel, ami kielégíti a látvány orgiára vágyók igényeit is. Eközben a film igencsak érdekes kérdéseket tesz fel amikre válaszokat nem ad, azokat rábízza a nézőre, ill. utalásokat tesz melyek alapján a befogadó összerakhatja a képet. A film megnézése után rágugliztam a bibliai utalásokra ami már azt jelenti, hogy gondolkodásra késztetett a film ami mindenképpen arra mutat, hogy nem egyy sablon alkotásról van szó, sőt...most úgy vagyok vele, hogy várom a 2017-es folytatást 😊
peach
én előbb láttam a Prometheust mint rendesen az Alien filmeket
számomra egy korrekt sci-fi volt amúgy, nem mozis, de várom az újat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Tegnap volt a supertv2-n a prometheus. Nem láttam a bemutató óta kb szóval beneveztem rá. Az emlékeimben az volt, hogy ez egy elbaszott, túl gondolt alien előzmény block buster. Hát rohadtul nem az. Ez egy sci-fibe bujtatott szerzői film horror elemekkel, ami kielégíti a látvány orgiára vágyók igényeit is. Eközben a film igencsak érdekes kérdéseket tesz fel amikre válaszokat nem ad, azokat rábízza a nézőre, ill. utalásokat tesz melyek alapján a befogadó összerakhatja a képet. A film megnézése után rágugliztam a bibliai utalásokra ami már azt jelenti, hogy gondolkodásra késztetett a film ami mindenképpen arra mutat, hogy nem egyy sablon alkotásról van szó, sőt...most úgy vagyok vele, hogy várom a 2017-es folytatást 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a filmszínészet alkonya
baggio
Act II.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
a filmszínészet alkonya



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Közben kijött egy ilyen trailer is :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Sziasztok!
Remélem már ti is várjátok a Star Wars premiert, addig is engedjétek meg, hogy megosszak Veletek egy remeknek ígérkező eseményt amit diákszervezetünk csinál jövő héten szerdán.
Itt van az event
 www.facebook.com/events/1703157116564661/
Itt tudtok regisztrálni
 www.eventbrite.com/e/star-wars-corvinus-con-tickets-19878411865?aff=FBevent
Ha felkeltette az érdeklődéseteket mindenképpen gyertek el a Corvinusra szerdán, jó lesz! 😊
Laki
Off:
Milyen szakos/hanyad éves vagy?
Borbinho
Nem Corvinusos vagyok. Az ELTE-n tanulok sportszervező szakon, ott másodéves vagyok egyébként. Az MKT-t csak a szakmai fejlődés miatt csinálom. 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."