Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
A zsivány egyes nagyon jó lett. Pont azt érte el hatásban amit egy ilyen filmtől vár az ember. Persze nem tudja visszaadni a 4-5-6 hatását mert azt akkor láttuk és az akkor szólt nagyot(és ez az amit nem lehet túlszárnyalni)...stb, de mint témába vágó filmalkotás elérte a hatását. Azaz végig lekötött és jó szórakozást nyújtott.( ami a mozi lényege)
A vak arc nálam is feleslegesnek tűnt plusz az , | hogy mindenkinek a főhősök közül meg kellett halnia...pontosabban az, hogy néha már teljesen értelmetlenül. ( ez egy kicsit erőltetettnek tűnt) |
Nálam a klasszikus trilógia utáni legjobb rész.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
K2 pedig HK49-i magasságokba ért fel nálam
Negritis
| Sokat elmond a filmrol (vagy rolam), hogy az o utolso pillanata(i) erintett(ek) meg kb. a legjobban.. 😊 |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
nekem beért a 3. helyre
de nekem a Vak csávó kicsit "meh" volt, meglettem volna nélküle
viszont Forest Whitaker felesleges volt
| az pl nekem kifejezetten gáz hogy azt mondja a csajnak hogy harcoljon de ő már nem fut tovább inkább feladja, és ha csak az elején tűnik fel hogy kimentse az is elég lett volna, az egész vonal amit tolt felesleges volt imo, de az biztos hogy nem igényelt ilyen színészt |
nekem amúgy a CG szereplők kicsit kilógtak, tudom hogy kellettek az összekötő kapcsok miatt, de számomra kicsit cink volt
ami még zavart | a fkin love interest, nem tudom miért kellett, de beletették 😒 |

ettől függetlenül kurva jó volt, és jó élmény volt
K2 pedig HK49-i magasságokba ért fel nálam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rogue One

Egész jó film, és nagyon jó Star Wars film. Nem kiváló film, de jól van megcsinálva, és nem fog csalódottságot okozni szerintem... egy teljesen korrekt SW mozi.

Lentebb egy-két plusz info, nem igazi spoilerek, hanem inkabb benyomások, egy-két apró konkrétummal.

|
-sokkal kevésbé volt "dark", mint amit vártam.. kifejezetten ügyesen csinálták meg, látszik megint mennyire figyeltek a PG-ratingra. Nekem pici csalodas (igy szvsz joval kisebb volt az emotional impact/hullamvasut, mint ami benne lett volna), de PG rating mellett kb kihoztak a maximumot belöle. Meh, Disney..
-ezúttal elég átlagosnak éreztem kb. az összes szereplöt.. a két nagy név megmutatta hogy ök tudnanak többet is, de a föbb karakterek eléggé átlagosan voltak megcsinálva.. Bodhi és Tarkin tetszett.
-K-2SO - you magnificent bastard 😀
-sok kikacsintás volt itt is, de ez most annyira nem volt zavaro, mint Ep VII-nél
|
Igor
nekem is tetszett. Látványos volt (uccsó csata nagyon el lett találva, földön, űrben is), karakterekkel sem volt baj (a vak csávó telitalálat), a régi karakterek feltűnése sem volt erőltetett és egyáltalán nem túlták azokat túl ( | a sötétben megjelenő Vader a film egyik legjobbja volt. És nekem egy óriási plusz lett volna, ha mikor nem volt rajta a maszkja láttuk volna Vader arcát, és Hayden Christensen lett volna az | ), a történet is a helyén volt. A film eleje nekem kicsit darabos volt, túl sok mindent akartak ott elmondani, sok karakterrel, de mikor már összeállt a csapat a jedha bolygós jelenetekkel, akkor eléggé beindul a film.
Szóval egy jó SW film volt, talán az egyik legjobb, de a nagy SW fanok ugyis leoltják mert csak az eredeti trilógia a jó, a Birodalom visszavág meg midennél jobb.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Rogue One

Egész jó film, és nagyon jó Star Wars film. Nem kiváló film, de jól van megcsinálva, és nem fog csalódottságot okozni szerintem... egy teljesen korrekt SW mozi.

Lentebb egy-két plusz info, nem igazi spoilerek, hanem inkabb benyomások, egy-két apró konkrétummal.

|
-sokkal kevésbé volt "dark", mint amit vártam.. kifejezetten ügyesen csinálták meg, látszik megint mennyire figyeltek a PG-ratingra. Nekem pici csalodas (igy szvsz joval kisebb volt az emotional impact/hullamvasut, mint ami benne lett volna), de PG rating mellett kb kihoztak a maximumot belöle. Meh, Disney..
-ezúttal elég átlagosnak éreztem kb. az összes szereplöt.. a két nagy név megmutatta hogy ök tudnanak többet is, de a föbb karakterek eléggé átlagosan voltak megcsinálva.. Bodhi és Tarkin tetszett.
-K-2SO - you magnificent bastard 😀
-sok kikacsintás volt itt is, de ez most annyira nem volt zavaro, mint Ep VII-nél
|

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
War Dogs:
Se nem vicces, se nem tanulságos, leginkább semmilyen. Egy laza délutánt el lehet vele ütni, ha unatkozik az ember, de aki nem nézi meg semmit nem veszít.
Megtörtént eset ide vagy oda a Fegyvernepper simán lepipálja. Abban legalább van fifika Nicolas Cage karakterében és nem az jön le a nézőnek, hogy az ölébe hullott minden a szereplőnek, mint ennél a filmnél. Mert lúzerség ide vagy oda kell munka és leleményesség az ilyen bizniszekhez. Itt se akkora csetlés-botlás nem volt, hogy az ember röhögjön, se a munka rész vagy a fifika nem jött át, hogy az ember "megdöbbenjen" ilyet hogy lehet.

Szerkesztette: Tony
több mint 7 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Holnap este 20:10-kor az AMC csatornán Draft Day.

több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Suicide Squad:
Azok táborát erősítem, akik "szenvedtek" a film alatt. Ez most komoly akart lenni? Egy kemény bűnözőkből álló alakulat tagjai többet lelkiznek, rinyálnak és nyáladzanak, mint egy tini lánykollégium menstruáló lakói. És valahogy én az "oltári poénokat" sem fedeztem fel benne. Túl sok séta és rinya, túl kevés történés. Nekem összecsapott hatást keltett, mintha a készítők is beleuntak volna a munkába és gyorsan túl akartak lenni rajta.

Majmok bolygója trailer: Számomra már a második rész is bullshitcunami volt. Oké hogy sci-fi, de bakker egy csupa szőr majom egy szőrös ló hátán átugrat 1,5-2 méteres lángokon persze sem a ló sem a majom nem kap lángra, közben fél kézzel tartva a karabélyt lövi a headshotot sorozatlövésben, miközben egy fél nappal előtte látott fegyvert először. Mi ez ha nem egy rakat sz.r? És ahogy nézem a harmadik rész is ezt a trágyát folytatja majd.
Kár. Az első résszel jól kezdtek pedig.

Szerkesztette: Tony
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
60 forint a star wars I-VI egyben a google playen
Amadeus91
Link?
Toca
 444.hu/2016/12/13/eddig-tartott-a-moka-mar-nem-lehet-hatvan-forintert-star-wars-digitalis-kiadast-venni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
60 forint a star wars I-VI egyben a google playen
Amadeus91
Link?
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
60 forint a star wars I-VI egyben a google playen

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 486 — Steelers fan
u.i. a fast and furious 8 trailerebe is belefutottam......hat elkeserito.
ZoliMP
Láttam a kommented, gyorsan meg is néztem

tejóég... visszajött a vacsi
Drip
most miért?😀
végre egy nagy költségvetésű megashark film😀
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
u.i. a fast and furious 8 trailerebe is belefutottam......hat elkeserito.
ZoliMP
Láttam a kommented, gyorsan meg is néztem

tejóég... visszajött a vacsi

több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 858
Nekem ez az éjjellátó kommandós osztag vs rakétavetőt kezelő majmok háború már sok...
JC6
Megvédem...
H_Marko
Én pl arra céloztam, hogy ugye elkezdődött egyfajta pusztulás, emberi oldalról. Illetve a bolygó pusztulása is, valamilyen szinten. Az előző részben a majmok lovakon indultak ostromra, lopott fegyverekkel, a védők pedig ugyanúgy a megmaradt arzenált használták ellenük. De már látszódott, hogy minden elrohadt, generátorról megy az áram, kihalt városok, sok zöld, stb.
Adja magát - ha már a folytatáson gondolkodunk - hogy egyre lebutítottabb emberi oldal lesz, kevesebb fegyverrel, még több zöld és a technika haldoklása...
...és akkor jön a következő trailer, amiben éjjellátótól kezdve, tankokon át, kommandósok nyomulnak előre, franc tudja még mivel, érted? Apache helikopter, totál értelmetlen.. A semmiből újra feltámadt az ember? Nem értem.. mindegy is, nekem sok. Megnézem ugyan, de sok..
JC6
Annyira nem érzem ezt ellentmondásnak. Egyrészt eddig csak San Francisco-t láttuk, másrészt 10 év nem olyan nagy idő, hogy egy tank ne induljon be. Persze totál megértem amit mondasz, és nyilván valahogy el kell adni a filmet, de én ezt még nem érzem soknak (bár valószínűleg túl elfogult vagyok, mert részemről már nagyon várós 😊 )
H_Marko
Ott a pont. Az első két rész csak san franciscoban játszódott. Épp az volt annak a bagázsnak az egyik fő motivációja, hogy kapcsolatba tudjanak lépni a többi megmaradt emberrel. Akiknek éppen lehet tankjuk, rpg-jük vagy légvédelmi rakétájuk is készleten.
peach
Itt mar izlesrol beszelunk. Nekem nem jon be az ujragondolas es a megvalositas.

Persze en 10 eve voltam utoljara moziban, illetve az utolso 4 evben kb 2 vagy 3 aktualis filmet ha lattam.Valtoznak az idok.

u.i. a fast and furious 8 trailerebe is belefutottam......hat elkeserito.
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
War Dogs - gyenge, majdnem B kategóriás film, szürreális történettel, logikátlan hülyeségekkel, egy érdektelen miles tellerrel a főszerepben, néhány jó jonah hill poénnal ( aki megint jó volt ). Tellerrnél úgy tűnik, hogy egy kiszaladt jutalomjáték volt a wiphlash, azóta közelébe nem jutott annak a szintnek.
peach
úgy tudom ez egy igaz történet alapján készült

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nekem ez az éjjellátó kommandós osztag vs rakétavetőt kezelő majmok háború már sok...
JC6
Megvédem...
H_Marko
Én pl arra céloztam, hogy ugye elkezdődött egyfajta pusztulás, emberi oldalról. Illetve a bolygó pusztulása is, valamilyen szinten. Az előző részben a majmok lovakon indultak ostromra, lopott fegyverekkel, a védők pedig ugyanúgy a megmaradt arzenált használták ellenük. De már látszódott, hogy minden elrohadt, generátorról megy az áram, kihalt városok, sok zöld, stb.
Adja magát - ha már a folytatáson gondolkodunk - hogy egyre lebutítottabb emberi oldal lesz, kevesebb fegyverrel, még több zöld és a technika haldoklása...
...és akkor jön a következő trailer, amiben éjjellátótól kezdve, tankokon át, kommandósok nyomulnak előre, franc tudja még mivel, érted? Apache helikopter, totál értelmetlen.. A semmiből újra feltámadt az ember? Nem értem.. mindegy is, nekem sok. Megnézem ugyan, de sok..
JC6
Annyira nem érzem ezt ellentmondásnak. Egyrészt eddig csak San Francisco-t láttuk, másrészt 10 év nem olyan nagy idő, hogy egy tank ne induljon be. Persze totál megértem amit mondasz, és nyilván valahogy el kell adni a filmet, de én ezt még nem érzem soknak (bár valószínűleg túl elfogult vagyok, mert részemről már nagyon várós 😊 )
H_Marko
Ott a pont. Az első két rész csak san franciscoban játszódott. Épp az volt annak a bagázsnak az egyik fő motivációja, hogy kapcsolatba tudjanak lépni a többi megmaradt emberrel. Akiknek éppen lehet tankjuk, rpg-jük vagy légvédelmi rakétájuk is készleten.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Nekem ez az éjjellátó kommandós osztag vs rakétavetőt kezelő majmok háború már sok...
JC6
Megvédem...
H_Marko
Én pl arra céloztam, hogy ugye elkezdődött egyfajta pusztulás, emberi oldalról. Illetve a bolygó pusztulása is, valamilyen szinten. Az előző részben a majmok lovakon indultak ostromra, lopott fegyverekkel, a védők pedig ugyanúgy a megmaradt arzenált használták ellenük. De már látszódott, hogy minden elrohadt, generátorról megy az áram, kihalt városok, sok zöld, stb.
Adja magát - ha már a folytatáson gondolkodunk - hogy egyre lebutítottabb emberi oldal lesz, kevesebb fegyverrel, még több zöld és a technika haldoklása...
...és akkor jön a következő trailer, amiben éjjellátótól kezdve, tankokon át, kommandósok nyomulnak előre, franc tudja még mivel, érted? Apache helikopter, totál értelmetlen.. A semmiből újra feltámadt az ember? Nem értem.. mindegy is, nekem sok. Megnézem ugyan, de sok..
JC6
Annyira nem érzem ezt ellentmondásnak. Egyrészt eddig csak San Francisco-t láttuk, másrészt 10 év nem olyan nagy idő, hogy egy tank ne induljon be. Persze totál megértem amit mondasz, és nyilván valahogy el kell adni a filmet, de én ezt még nem érzem soknak (bár valószínűleg túl elfogult vagyok, mert részemről már nagyon várós 😊 )

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nekem ez az éjjellátó kommandós osztag vs rakétavetőt kezelő majmok háború már sok...
JC6
Megvédem...
H_Marko
Én pl arra céloztam, hogy ugye elkezdődött egyfajta pusztulás, emberi oldalról. Illetve a bolygó pusztulása is, valamilyen szinten. Az előző részben a majmok lovakon indultak ostromra, lopott fegyverekkel, a védők pedig ugyanúgy a megmaradt arzenált használták ellenük. De már látszódott, hogy minden elrohadt, generátorról megy az áram, kihalt városok, sok zöld, stb.
Adja magát - ha már a folytatáson gondolkodunk - hogy egyre lebutítottabb emberi oldal lesz, kevesebb fegyverrel, még több zöld és a technika haldoklása...
...és akkor jön a következő trailer, amiben éjjellátótól kezdve, tankokon át, kommandósok nyomulnak előre, franc tudja még mivel, érted? Apache helikopter, totál értelmetlen.. A semmiből újra feltámadt az ember? Nem értem.. mindegy is, nekem sok. Megnézem ugyan, de sok..
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Bones Tomahawk - sztem túl hypeolt film. sajnos. alapvetően nincs bajom a lassan csordogáló, a szereplők jellemét, motivációját így felépítő filmekkel de nekem ez kicsit sok volt. a párbeszédek nagy része noha jól meg van írva, de mégsem érdekfeszítő. néhol untam is és vártam, hogy érjenek már oda a barlanghoz. egyszerűen sok az 1:50 játékidő ennek a filmnek. kurt russel karaktere félig az aljas nyolcasból lett lopva, de nem bántam mert zseniális volt ismét a szerepben. patrick wilson viszont, akit nem tartok rossz színésznek, végig alibizte a filmet. Egyszer mindenképpen nézős és így is a jobb újkori westernek közé tartozik, de lehetett volna jobb is.

War Dogs - gyenge, majdnem B kategóriás film, szürreális történettel, logikátlan hülyeségekkel, egy érdektelen miles tellerrel a főszerepben, néhány jó jonah hill poénnal ( aki megint jó volt ). Tellerrnél úgy tűnik, hogy egy kiszaladt jutalomjáték volt a wiphlash, azóta közelébe nem jutott annak a szintnek.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Ez a trailer már nekem is sok egy kicsit. Az új trilógia első része nagyon bejött, a második se volt rossz, de ettől már kicsit félek.

több mint 7 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
 www.youtube.com/watch?v=UEP1Mk6Un98
dugo93
Karogo leszek?
Sajna ezek az uj reszek egy nagyon lebutitott ujragondolas. CGI orgia es ennyi. Az eredetiben tobb volt a misztikum es igazabol homaly fedi a megoldast.
ZoliMP
Nekem ez az éjjellátó kommandós osztag vs rakétavetőt kezelő majmok háború már sok...
JC6
Megvédem. Szerintem az új trilógia első két része kifejezetten jóra sikerült. A CGI pedig ma már mindennek az alapja és az első két részben nem tolták túl.
Azzal pláne nem értek egyet, hogy lebutított újra gondolás lenne. Itt meg van alapozva, hogy majmok mitől lesznek azok akik, míg az eredetiben (most nyáron néztem újra az eredeti öt részt így elég frissek az emlékek) az a magyarázat, hogy majmok lettek az új háziállatok és 20 év alatt egy olyan evolúció ment végig rajtuk, hogy emberméretűre nőttek, és (később) képesek lettek megtanulni beszélni. És inkább legyenek rekétavetős majmok, mint idő(oda-vissza)utazó majmok vagy telepatikus képességekkel rendelkező mutánsok.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 www.youtube.com/watch?v=UEP1Mk6Un98
dugo93
Karogo leszek?
Sajna ezek az uj reszek egy nagyon lebutitott ujragondolas. CGI orgia es ennyi. Az eredetiben tobb volt a misztikum es igazabol homaly fedi a megoldast.
ZoliMP
Nekem ez az éjjellátó kommandós osztag vs rakétavetőt kezelő majmok háború már sok...
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 858
 www.youtube.com/watch?v=UEP1Mk6Un98
dugo93
Karogo leszek?
Sajna ezek az uj reszek egy nagyon lebutitott ujragondolas. CGI orgia es ennyi. Az eredetiben tobb volt a misztikum es igazabol homaly fedi a megoldast.