Filmek

40 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
"mi is próbáltuk" 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem pedig volt ertelme az erő velem van dolognak.
Igy probaltak visszaterelni abba az iranyba ,hogy az erő az hatalmas es mindenkié,nem a veredben levo midiklorianok szama -azaz felsőbbrendűseged-hatarozza meg hanem a hited es a kitartásod.

Valljuk be gyerekkorunkban mi is probaltuk lebegtetni a targyakat ahogy Luke Skywalker....

Szerintem ezzel a fantom menésének egyik hibajat hoztak helyre.

több mint 7 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
 www.gamestar.hu/masvilag/zsivany-egyes-rogue-one-kimaradt-jelenetek-221981.html

igazából a csaj szempontjából lényeges dolgok maradtak ki
| pl az hogy miért döntött úgy hogy "élére áll" a lázadásnak |
Negritis
Úgy látszik a kopasz Forest nem fért bele a PG-13-ba, ezért csináltak neki mikrofonfejet.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
 www.gamestar.hu/masvilag/zsivany-egyes-rogue-one-kimaradt-jelenetek-221981.html

igazából a csaj szempontjából lényeges dolgok maradtak ki
| pl az hogy miért döntött úgy hogy "élére áll" a lázadásnak |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Ez a film nem is akart sokat hozzátenni az univerzumhoz, hiszen ez csak A Star Wars Story.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Róg ván

én nem ájultam el tőle, nem azt mondom, hogy rossz volt inkább az a "meh" kategória, egynek bőven elment, inkább a szúpérlatív jelzők előtt állok értetlenül
lehet én ültem be túl nagy elvárásokkal

nem vagyok szuperfanboy, csak szeretem az univerzumot, de ha leveszem star wars-os szemüveget akkor totál kliséhegyeket és egy újabb bőr lehúzását látom

|
-a legnagyobb bajom ugyan az ami anno a Hobbit-tal, tudjuk jól, hogy egy nagyobb, fontosabb esemény fog bekövetkezni, egyszerűen nem tudok úgy izgulni se a történetért (hisz a végkimenetel nyilvánvaló), se a benne szereplőkért, ráadásul a régi/új történetet/szereplőket alig vagy semmilyen mértékben nem sikerült jobban megismerni
-aztán meg mindenki aki egy kicsit is fontos szerepet töltött be a filmben meghal, wtf?
-kötelező jó fej/vicces droid megint megvolt
-a szokásos engem senki sem tud lelőni a csatamezőn, mert csak, ja tudom az erővel meggyőzte, hogy ne találják el, pár nap alatt kicsit sok szintet lépet az erő használatában
-a már említett "jaj meghalt, de 15 perc múlva ő menti meg a főhőst" megint miért kell elsütni, van akit ezzel még meg lehet vezetni?

-annyi értelme volt a filmnek, hogy legalább a Halálcsillag idióta megvalósítását megmagyarázták(úgy ahogy), de akkor most jönni fog egy spinoff, ami majd a csillagpusztító hülyeségeire is ad magyarázatot?
-szóval összességében ezen a magyarázaton kívül mivel bővült az univerzum, mennyivel tudunk többet, mert ez nekem így ebben a formában kevés volt
|
ZERO_L
Nekem pont tetszett az, hogy | kinyírták a főszereplőket. egyrészt nem volt szerepük a régi trilógiában, másrészt Leia eredeti szavai így súlyosabbnak hatnak "Sok jó ember halt meg ezekért a tervekért" (nem pontos idézet). Amúgy is respekt, hogy meg merték ezt lépni. |
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Esetleg tudja valaki, hogy végül kijött-e ez a film ? Nem találom sehol, de nagyon infókat sem, pedig ha megjelent, szivesen megnézném
 www.youtube.com/watch?v=lu_12ZMk7tA

Szerkesztette: Volford

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
a "visszatéréshez"
|
szerintem is klisé volt, de nem azt mutatták meg hogy Cassian meghal, csak hogy leesett és még egyben van, onnan nem volt kérdés hogy ő fog visszatérni később hogy megmentse a napot
|
egyébként ezt a részt elvileg újraforgatták hogy így történjen meg, mert túl sötétnek találták

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Nekem az R1-ben az nem jött be, hogy a legelején úgy harangoztak be hogy igazi darkos kicsit undergroundos SW film lesz. Ezzel szemben Disneys popvarázs történt. Szóval kicsit tartok a következő két trilógiás Sw-től, mert ez egy átlagos normális korrekt film volt. Az eredeti tervektől nagyon messze sodródva... De akkor ami nem ilyen szándékkal készül az full Marvel Avengers szint lesz?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 331 — situational football
Róg ván

én nem ájultam el tőle, nem azt mondom, hogy rossz volt inkább az a "meh" kategória, egynek bőven elment, inkább a szúpérlatív jelzők előtt állok értetlenül
lehet én ültem be túl nagy elvárásokkal

nem vagyok szuperfanboy, csak szeretem az univerzumot, de ha leveszem star wars-os szemüveget akkor totál kliséhegyeket és egy újabb bőr lehúzását látom

|
-a legnagyobb bajom ugyan az ami anno a Hobbit-tal, tudjuk jól, hogy egy nagyobb, fontosabb esemény fog bekövetkezni, egyszerűen nem tudok úgy izgulni se a történetért (hisz a végkimenetel nyilvánvaló), se a benne szereplőkért, ráadásul a régi/új történetet/szereplőket alig vagy semmilyen mértékben nem sikerült jobban megismerni
-aztán meg mindenki aki egy kicsit is fontos szerepet töltött be a filmben meghal, wtf?
-kötelező jó fej/vicces droid megint megvolt
-a szokásos engem senki sem tud lelőni a csatamezőn, mert csak, ja tudom az erővel meggyőzte, hogy ne találják el, pár nap alatt kicsit sok szintet lépet az erő használatában
-a már említett "jaj meghalt, de 15 perc múlva ő menti meg a főhőst" megint miért kell elsütni, van akit ezzel még meg lehet vezetni?

-annyi értelme volt a filmnek, hogy legalább a Halálcsillag idióta megvalósítását megmagyarázták(úgy ahogy), de akkor most jönni fog egy spinoff, ami majd a csillagpusztító hülyeségeire is ad magyarázatot?
-szóval összességében ezen a magyarázaton kívül mivel bővült az univerzum, mennyivel tudunk többet, mert ez nekem így ebben a formában kevés volt
|



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
R ONE

Tetszett nagyon,sajna szinkronosra jutottam csak be,egy kicsit bénának tűnt némelyik hang,főleg Darth hangja...

még pár nap és gondolom lehet spoiler nélkül értekezni róla

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
itt is elérhető még 1 hétig:
 www.mediaklikk.hu/2016/12/09/szurke-senkik/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Szürke senkik. Nagyszerű!
braxa88
élőben nézted a dunán vagy elérhető már valahol?
baggio
 www.youtube.com/watch?v=v-Ri9B-Du3o
Nekem is tetszett, kár a tévéfilm-hosszért.

Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Szürke senkik. Nagyszerű!
braxa88
élőben nézted a dunán vagy elérhető már valahol?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Mire gondolsz?
Jughead
| Vader látta a film legvégén, hogy a tantive IV-en menekítették el a tervrajzokat, mégis leia az új reményben a diplomáciai űrhajó tereléssel próbálkozik ami eléggé logikátlan ezek után. |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Rogue One

Nagyon jó volt, tökéletesen kötötte össze a 3.-at és a 4.-et, úgyhogy egy rossz szavam sincs. K2 meg óriási arc, és nekem a Chirrut-Baze duó is tetszett. Meg is nézem még egyszer a mozikban biztos, ami biztos. 😀

A legvégén a pici logikai bakiért kár, de ezen simán túl lehet lépni.
peach
Mire gondolsz?

| arany egyes, vörös egyes, a mosaisli kötekedők a kocsmából. A hayden christensenes ötlet tényleg jó lett volna. |
peach
| Egyébként Gold Leadert és a Red Leadert is ugyanaz a színész alakította, mint, aki a Csillagok Háborújában.

Ugyanígy fel lehetett volna kérni Hayden Christensent is (lehet fel is kérték), de igazából annak is csak így utólag lett volna értéke, mert a felismerhetetlenségig égett a 3. részben
|
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Zsivány Egyes

Most néztem meg, egy nagyon kellemes délutáni kikapcsolódás volt. Vannak benne részek amit bármilyen filmben utálok ( | valakit lelőnek majd lezuhan és szinte sértetlenül "éled újra" 15 perc múlva és ő lesz a nagy megmentő | ), meg sok dolog nem tűnt ésszerűnek ( | miért a bázis előtt szakadó esőben kell kikérdezni az árulásról a tudósokat? | meg volt amiből sokkal többet is ki lehetett volna hozni érzelmileg ( | talán nem csak egy "Jajj de megnőttél" mondatot mondhatott volna a lányának | , de amúgy ezek csak kötekedések és igazából amit ebből ki lehetett hozni történetben és látványban azt kihozták. Nagyon tetszett, hogy nem volt sokkal modernebb mint az eredeti részek, nemúgy mint a második trilógia ami időben előrébb volt és mégis minden sokkal újszerűbb volt benne.
Szóval jó volt na. 8/10

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szürke senkik. Nagyszerű!
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
pöcsöm, direkt nem vettem jegyet, nem mertem kockáztatni :/ na mindegy valahogy betuszkolom jövőhétre 😀

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Csatlakozom, nagyon jó lett a zsivány egyes, nézzétek. A legvégén a pici logikai bakiért kár, de ezen simán túl lehet lépni. A finom kis kikacsintások az eredeti trilógia felé baromi szívet melengetőek voltak. | arany egyes, vörös egyes, a mosaisli kötekedők a kocsmából. A hayden christensenes ötlet tényleg jó lett volna. | a szereplők is tetszettek és a zene is okés. az operatőri munka előtt meg tényleg le a kalappal. Kellett ez a film a lelkeknek az ébredő erő után. Eltalálták, na! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
A zsivány egyes nagyon jó lett. Pont azt érte el hatásban amit egy ilyen filmtől vár az ember. Persze nem tudja visszaadni a 4-5-6 hatását mert azt akkor láttuk és az akkor szólt nagyot(és ez az amit nem lehet túlszárnyalni)...stb, de mint témába vágó filmalkotás elérte a hatását. Azaz végig lekötött és jó szórakozást nyújtott.( ami a mozi lényege)
A vak arc nálam is feleslegesnek tűnt plusz az , | hogy mindenkinek a főhősök közül meg kellett halnia...pontosabban az, hogy néha már teljesen értelmetlenül. ( ez egy kicsit erőltetettnek tűnt) |
Nálam a klasszikus trilógia utáni legjobb rész.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
K2 pedig HK49-i magasságokba ért fel nálam
Negritis
| Sokat elmond a filmrol (vagy rolam), hogy az o utolso pillanata(i) erintett(ek) meg kb. a legjobban.. 😊 |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
nekem beért a 3. helyre
de nekem a Vak csávó kicsit "meh" volt, meglettem volna nélküle
viszont Forest Whitaker felesleges volt
| az pl nekem kifejezetten gáz hogy azt mondja a csajnak hogy harcoljon de ő már nem fut tovább inkább feladja, és ha csak az elején tűnik fel hogy kimentse az is elég lett volna, az egész vonal amit tolt felesleges volt imo, de az biztos hogy nem igényelt ilyen színészt |
nekem amúgy a CG szereplők kicsit kilógtak, tudom hogy kellettek az összekötő kapcsok miatt, de számomra kicsit cink volt
ami még zavart | a fkin love interest, nem tudom miért kellett, de beletették 😒 |

ettől függetlenül kurva jó volt, és jó élmény volt
K2 pedig HK49-i magasságokba ért fel nálam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rogue One

Egész jó film, és nagyon jó Star Wars film. Nem kiváló film, de jól van megcsinálva, és nem fog csalódottságot okozni szerintem... egy teljesen korrekt SW mozi.

Lentebb egy-két plusz info, nem igazi spoilerek, hanem inkabb benyomások, egy-két apró konkrétummal.

|
-sokkal kevésbé volt "dark", mint amit vártam.. kifejezetten ügyesen csinálták meg, látszik megint mennyire figyeltek a PG-ratingra. Nekem pici csalodas (igy szvsz joval kisebb volt az emotional impact/hullamvasut, mint ami benne lett volna), de PG rating mellett kb kihoztak a maximumot belöle. Meh, Disney..
-ezúttal elég átlagosnak éreztem kb. az összes szereplöt.. a két nagy név megmutatta hogy ök tudnanak többet is, de a föbb karakterek eléggé átlagosan voltak megcsinálva.. Bodhi és Tarkin tetszett.
-K-2SO - you magnificent bastard 😀
-sok kikacsintás volt itt is, de ez most annyira nem volt zavaro, mint Ep VII-nél
|
Igor
nekem is tetszett. Látványos volt (uccsó csata nagyon el lett találva, földön, űrben is), karakterekkel sem volt baj (a vak csávó telitalálat), a régi karakterek feltűnése sem volt erőltetett és egyáltalán nem túlták azokat túl ( | a sötétben megjelenő Vader a film egyik legjobbja volt. És nekem egy óriási plusz lett volna, ha mikor nem volt rajta a maszkja láttuk volna Vader arcát, és Hayden Christensen lett volna az | ), a történet is a helyén volt. A film eleje nekem kicsit darabos volt, túl sok mindent akartak ott elmondani, sok karakterrel, de mikor már összeállt a csapat a jedha bolygós jelenetekkel, akkor eléggé beindul a film.
Szóval egy jó SW film volt, talán az egyik legjobb, de a nagy SW fanok ugyis leoltják mert csak az eredeti trilógia a jó, a Birodalom visszavág meg midennél jobb.
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!