Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
underworld : blood wars

omfg, annyira nem szar mint az előző rész, de hihetetlenül összecsapott és szánalmas
az első részt szerettem, de azóta olyan lejtmenet amit a korosodó Beckinsale sem tud megmenteni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
olyan gyengusz ez a Trainspotting 2 ,hogy gyorsan megnéztem az elsőt is😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
imádom Ellen Page-t, de az egészség ellenszere miatt vannak félelmeim:


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
aki látta a Bebukottakat és hozzám hasonlóan nem tudott a folytatásáról
annak ajánlani tudom a Káin gyermekeit...ezzel lesz | sajnos | teljes a történet!
érdekes hogy ezek az emberek a maguk módján sokszor milyen jól látják a dolgok "rendjét"
és rájövünk hogy milyen szerencsések vagyunk...

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Szrimai odavan a WW-ért...

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
wonder woman, oké hogy jobb mint a poszt-Nolan DC filmek, de ez se lett jó. eleje uncsi, közepe még elmegy-nem rossz, de hogy a végén megint hozzák a szokásos sötétben a CGI dragonballozást az már fekúrt. hanyadjára már DC? nem képesek egy normális "bossfightot" összehozni...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
szóval söralátét....

meghagyom porosodni és oda adom az ikreknek 12 év múlva,hogy ezeket látni kell.... 😊

több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Kicsit off:

Festjük a házat pakolászás és a tény:
Van kb 300 db eredeti dvd-m amit már nem nézek,szerintem lejátszóm sincs de kidobni nem szeretném.

Mit lehet tenni?

Vatera meg ilyesmi nem mozgat ezek javarészt azért nem mainstream filmek...persze van benne az is.
Janek
 www.boredpanda.com/recycled-cd-diy/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 210
havonta látok ilyen kissebb-nagyobb gyüjteményeket a kuka mellett... 😊
általában a költözés se segít nekik 😊
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Kicsit off:

Festjük a házat pakolászás és a tény:
Van kb 300 db eredeti dvd-m amit már nem nézek,szerintem lejátszóm sincs de kidobni nem szeretném.

Mit lehet tenni?

Vatera meg ilyesmi nem mozgat ezek javarészt azért nem mainstream filmek...persze van benne az is.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
jah, csak Hugh feltétele kb az volt hogy az X-Menek legyenek benne az MCU-ba
nah erre kevesebb eséylt látok minthogy próbálják az öreget pótolni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a Logan engem is lenyűgözött, nagyon kis pöpec film volt, pedig nem vagyok nagy Marvel rajongó, talán egy X-ment sem láttam végig.
csebi
A Loganben épp az a jó, hogy önálló filmként is jó. Nyilván mondjuk a múlttal együtt lesz teljes a kép és zárul be a kör.

De én még mindig nem vagyok biztos abban, hogy Jackmannel nem készül több X-Men-film, valahová az idősíkba úgy is be fognak szúrni valami sztorit.

Rozsomák nélkül nem igazi az X-Men, Jackman nélkül meg a karakter elveszett. És hát ugye volt róla szó, hogy a Logannél már ő is hajlott rá, hogy máskor is belebújjon a karakter bőrébe.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
a Logan engem is lenyűgözött, nagyon kis pöpec film volt, pedig nem vagyok nagy Marvel rajongó, talán egy X-ment sem láttam végig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
tegnap mondom nézek valami kis trash:



háát, tényleg elég gáz 😀

most pedig úgy döntöttem legyen vmi minőség és Event Horizon collectors edition

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
A martfűi rém

Remek film, és mennyire, mennyire nyomasztó légkörű!

De ajánlott megnézni, ha gyűjtöttél egy kis lelki erőt hozzá! Remek alkotás, látnod kell!
Vrij6
Online elérhető valahol (fizetős opció is akár)?
baggio
ncore-on fent van
Tito05
nem vagyok fent, szóval ezzel nem kerültem beljebb, de kösz

Ellenben megnéztem én is a Logant, ha már annyira jók voltak a kritikák, és a Deadpoolhoz hasonlóan ezt sem bántam meg. Különösen akkor tetszene igazán, ha korábban hallott kedvenc hasonlatomhoz hasonlóan tényleg ez lett volna a "képregényfilmek Unforgivenje" 😊 de mint a western zsánernél, talán itt is akad majd még egy-egy nézhető darab, a Black Panther trailernek legalább a zenéje király...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
Ez a Black Panther ütős egy film lesz.
Kenny
nem tudom, nem vagyok meggyőzve erről
de tény h a BP lore-t sem ismerem h az eldorado éma mennyire működhet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Ez a Black Panther ütős egy film lesz.

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
A martfűi rém

Remek film, és mennyire, mennyire nyomasztó légkörű!

De ajánlott megnézni, ha gyűjtöttél egy kis lelki erőt hozzá! Remek alkotás, látnod kell!
Vrij6
Online elérhető valahol (fizetős opció is akár)?
baggio
Ahogy Tito is írta, ott fent van, illetve itt online:

 videa.hu/videok/film-animacio/a-martfui-rem-2016-krimi-magyar-film-jjOPe7XKm68U2zri

Bocs, ezen csúszik sajnos a hang...

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
A martfűi rém

Remek film, és mennyire, mennyire nyomasztó légkörű!

De ajánlott megnézni, ha gyűjtöttél egy kis lelki erőt hozzá! Remek alkotás, látnod kell!
Vrij6
Online elérhető valahol (fizetős opció is akár)?
baggio
ncore-on fent van
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
A martfűi rém

Remek film, és mennyire, mennyire nyomasztó légkörű!

De ajánlott megnézni, ha gyűjtöttél egy kis lelki erőt hozzá! Remek alkotás, látnod kell!
Vrij6
Online elérhető valahol (fizetős opció is akár)?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 519 — The Mathematician
A martfűi rém

Remek film, és mennyire, mennyire nyomasztó légkörű!

De ajánlott megnézni, ha gyűjtöttél egy kis lelki erőt hozzá! Remek alkotás, látnod kell!
Vrij6
a LÁTNI KELL résszel vitatkoznék, történnek benne olyan dolgok amiket nem javaslok mindenkinek
elég erőteljes idegrendszert igényel | a nekrofília nem könnyen emészthető mindenkinek |
de egyetértek hogy jó film, mondjuk corvin moziéjszakán nem fértem be a Kong-ra így ezt néztem meg
elég kemény volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
A martfűi rém

Remek film, és mennyire, mennyire nyomasztó légkörű!

De ajánlott megnézni, ha gyűjtöttél egy kis lelki erőt hozzá! Remek alkotás, látnod kell!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Wonder Woman
a film egész jó, ehhez az kellett h elmentek marvel irányba 😀
Negritis
Hogy legyen itt egy ellenvélemény is: Nekem nagyon nem tetszett, unalmas, vontatott, sablonos és a történet se az igazi. Persze aki szereti a látványfilmeket, lehet meg tudja nézni ezt is.

+1 A Covenant is szörnyű.

Nem az én hetem volt... 😊
horipapa92
Nehéz már a hárommilliomodik szuperhős filmben újat mutatni. 😀

Mondjuk én azt is nehezen értem meg, hogy miért kasszasiker az összes, miközben gyakorlatilag ugyanazt látom mindben. Én már otthon sem nézem meg ezeket.
dugo93
Szerintem pedig az elmult evekben tobb Marvel-film is volt, amivel a Marvelnek vegre sikerult atlepnie a sajat arnyekat, es ugymond tenyleg jo mozit hozott osssze.

Nalam a legutobbi ket Captain America mellett a Logan, a Doctor Strange, a Deadpool is ilyen volt. Egyikkel kapcsolatban sem ereztem, hogy sablonos lenne, vontatott, vagy a tortenet ne lenne jo. A tortenet pedig azert mindig olyan, hogy meg van vele kotve a keze a rendezonek, elvegre Marvel, kepregenyen alapul, tehat oda kell figyelni a kepregenyre is.

Azert ha csak megnezzuk a korabbi Marvelekkel (Pokemberek, etc., azert szerintem eg es fold a kulonbseg.)
Stez
Mínusz
A Doctor Strange kb. Ironman koppantas, több migrénben szenvedő főhössel. A Captain America/Avenger filmek meg a legvanillább, legunalmasabb verziója szerintem a CB movieknak... (én ezek közül hármat olyan simán kapcsoltam tovább 10-15 perc után, mint a pinty.)

Plusz
A Deadpool elég unique karatker (nevezzük megosztónak.. de nekem is bejött amúgy, már azon egyetlen okból, hogy megpróbáltak valami mást a szokásos forgatókönyv/dramaturg helyett), a Logan meg a képregényfilmek Skyfallja (önálló filmként is megáll, sőt valószínűleg még jobb így tekintve mint Marvel/Bond-darabként szemlélve.)

De szerintem ezt százalékos arányban kell nézni, mert mondjuk 8 éve volt évi 1 Marvel film, mostanában már az évi 3-4-et tolnak kb... szóval nem vagyok benne biztos, hogy annyival jobb lett a filmek minősége úgy átlagban/összességében.

Mondjuk, ha a Daredevil-Punisher-Elektra szinthez mérünk, akkor persze tagadhatatlan az előrelépés..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wonder Woman
a film egész jó, ehhez az kellett h elmentek marvel irányba 😀
Negritis
Hogy legyen itt egy ellenvélemény is: Nekem nagyon nem tetszett, unalmas, vontatott, sablonos és a történet se az igazi. Persze aki szereti a látványfilmeket, lehet meg tudja nézni ezt is.

+1 A Covenant is szörnyű.

Nem az én hetem volt... 😊
horipapa92
Nehéz már a hárommilliomodik szuperhős filmben újat mutatni. 😀

Mondjuk én azt is nehezen értem meg, hogy miért kasszasiker az összes, miközben gyakorlatilag ugyanazt látom mindben. Én már otthon sem nézem meg ezeket.
dugo93
Szerintem pedig az elmult evekben tobb Marvel-film is volt, amivel a Marvelnek vegre sikerult atlepnie a sajat arnyekat, es ugymond tenyleg jo mozit hozott osssze.

Nalam a legutobbi ket Captain America mellett a Logan, a Doctor Strange, a Deadpool is ilyen volt. Egyikkel kapcsolatban sem ereztem, hogy sablonos lenne, vontatott, vagy a tortenet ne lenne jo. A tortenet pedig azert mindig olyan, hogy meg van vele kotve a keze a rendezonek, elvegre Marvel, kepregenyen alapul, tehat oda kell figyelni a kepregenyre is.

Azert ha csak megnezzuk a korabbi Marvelekkel (Pokemberek, etc., azert szerintem eg es fold a kulonbseg.)

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Wonder Woman
a film egész jó, ehhez az kellett h elmentek marvel irányba 😀
Negritis
Hogy legyen itt egy ellenvélemény is: Nekem nagyon nem tetszett, unalmas, vontatott, sablonos és a történet se az igazi. Persze aki szereti a látványfilmeket, lehet meg tudja nézni ezt is.

+1 A Covenant is szörnyű.

Nem az én hetem volt... 😊
horipapa92
Nehéz már a hárommilliomodik szuperhős filmben újat mutatni. 😀

Mondjuk én azt is nehezen értem meg, hogy miért kasszasiker az összes, miközben gyakorlatilag ugyanazt látom mindben. Én már otthon sem nézem meg ezeket.