Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
22:25-től Taxisofőr!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 525 — The Mathematician
bay azért odafosta a TMNT filmeket is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Summázva, Nolan kb. 1880 milliót költött filmkészítésre, és 5872 millió dollár bevételt generált.
Sobri Jóska
tehát pont mint egy jó iparos, mondjuk mikor ilyen Batman vs Superman és Igazság Ligája is 300+ milliós bevételeket termel, talán nem a legalkalmasabb ezekkel a számokkal dobálózni, pláne hogy 2017 legeslegalja popcornmozija, a transformers 5 is közel 350 millió pluszban zárt

ha Nolan zseni, akkor Michael Bay is az, és már ki is üresítettük ezt a jelzőt
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_directors
baggio 🏈
Bay-nek több kultfilmje van mint a legtöbb hollywoodi nagyágyúnak. Könnyű fikázni a transformersek miatt, lehet is, de sztem sokan abba a hibába esnek, hogy csak a transformersek alapján ítélik meg.
peach
Na mostmár erre kiváncsi vagyok ?
Bad Boys, Armageddon mellett mi?
The Rock vagy Pearl Harborra gondolsz ?
Toca
Pearl Harbor az szar. Bad boys 1-2,a szikla, armageddon. + a sziget és a pain&gain is kifejezetten jó filmek. Meg a transformers első része is a vállalható kategória.
Igor - nem konkrétan gondoltam senkire, csak bay sztem túl sok ekét kap a 4 vállalhatatlan transformers miatt, mikor azok előtt csak jó és sikeres filmeket csinált.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Summázva, Nolan kb. 1880 milliót költött filmkészítésre, és 5872 millió dollár bevételt generált.
Sobri Jóska
tehát pont mint egy jó iparos, mondjuk mikor ilyen Batman vs Superman és Igazság Ligája is 300+ milliós bevételeket termel, talán nem a legalkalmasabb ezekkel a számokkal dobálózni, pláne hogy 2017 legeslegalja popcornmozija, a transformers 5 is közel 350 millió pluszban zárt

ha Nolan zseni, akkor Michael Bay is az, és már ki is üresítettük ezt a jelzőt
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_directors
baggio 🏈
Bay-nek több kultfilmje van mint a legtöbb hollywoodi nagyágyúnak. Könnyű fikázni a transformersek miatt, lehet is, de sztem sokan abba a hibába esnek, hogy csak a transformersek alapján ítélik meg.
peach
Na mostmár erre kiváncsi vagyok ?
Bad Boys, Armageddon mellett mi?
The Rock vagy Pearl Harborra gondolsz ?
Toca
Meg hogy kit értünk hollywoodi nagyágyúk alatt....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Summázva, Nolan kb. 1880 milliót költött filmkészítésre, és 5872 millió dollár bevételt generált.
Sobri Jóska
tehát pont mint egy jó iparos, mondjuk mikor ilyen Batman vs Superman és Igazság Ligája is 300+ milliós bevételeket termel, talán nem a legalkalmasabb ezekkel a számokkal dobálózni, pláne hogy 2017 legeslegalja popcornmozija, a transformers 5 is közel 350 millió pluszban zárt

ha Nolan zseni, akkor Michael Bay is az, és már ki is üresítettük ezt a jelzőt
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_directors
baggio 🏈
Bay-nek több kultfilmje van mint a legtöbb hollywoodi nagyágyúnak. Könnyű fikázni a transformersek miatt, lehet is, de sztem sokan abba a hibába esnek, hogy csak a transformersek alapján ítélik meg.
peach
Na mostmár erre kiváncsi vagyok ?
Bad Boys, Armageddon mellett mi?
The Rock vagy Pearl Harborra gondolsz ?
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Summázva, Nolan kb. 1880 milliót költött filmkészítésre, és 5872 millió dollár bevételt generált.
Sobri Jóska
tehát pont mint egy jó iparos, mondjuk mikor ilyen Batman vs Superman és Igazság Ligája is 300+ milliós bevételeket termel, talán nem a legalkalmasabb ezekkel a számokkal dobálózni, pláne hogy 2017 legeslegalja popcornmozija, a transformers 5 is közel 350 millió pluszban zárt

ha Nolan zseni, akkor Michael Bay is az, és már ki is üresítettük ezt a jelzőt
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_directors
baggio 🏈
Bay-nek több kultfilmje van mint a legtöbb hollywoodi nagyágyúnak. Könnyű fikázni a transformersek miatt, lehet is, de sztem sokan abba a hibába esnek, hogy csak a transformersek alapján ítélik meg.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ez meg Sobri trollkodása volt... kezdem sajnálni braxát 😊

S ilyen szempontból amúgy is Cameron a király, aki két filmmel termelt kb 4.5 milliárdot..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Summázva, Nolan kb. 1880 milliót költött filmkészítésre, és 5872 millió dollár bevételt generált.
Sobri Jóska
tehát pont mint egy jó iparos, mondjuk mikor ilyen Batman vs Superman és Igazság Ligája is 300+ milliós bevételeket termel, talán nem a legalkalmasabb ezekkel a számokkal dobálózni, pláne hogy 2017 legeslegalja popcornmozija, a transformers 5 is közel 350 millió pluszban zárt

ha Nolan zseni, akkor Michael Bay is az, és már ki is üresítettük ezt a jelzőt
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_directors


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
esetleg Tarantino-val lehetne még példálózni, de ő tényleg stílusteremtő tudott lenni, Nolannél a "jó iparos" jelző, ami kiosztható
baggio 🏈
jó iparos 😀
aha, az 😀
lehet nem szeretni, nyílván ízlés dolga. de hogy jó iparos?! nemár.

szerintem meg zseni.
braxa88
Csak trollkodik baggio, ő se gondolja komolyan.
A Memento-Prestige-Inception hármas tagadhatatlanul zseniális.
Én a Batmanjeit rühellem, más imádja, de ami brutális nála, az a költségvetés és a bevétel közti lenyűgöző különbség.
Biztos ez a populitás bassza baggio csőrét. 😊

Követés költségvetés 6 ezer dollár - bevétel 240ezer dollár
Mementó 9millió - 40millió
Álmatlanság 46-113
Batman: Kezdődik! 150-375
A tökéletes trükk 40-110
A sötét lovag 185-1005
Eredet 160-825
A sötét lovag – Felemelkedés 250-1085
Az acélember 225-668
Transzcendens 100-103
Csillagok között 165-675
Batman Superman ellen 250-873

Summázva, Nolan kb. 1880 milliót költött filmkészítésre, és 5872 millió dollár bevételt generált.
Ez 4 milliárd dollárnyi profit.
Lehet is írigykedve fikázni. 😉

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A legsötétebb óra

Viccesen indult ugyanis az alle-ban összeomlott a rendszer nem működött a foglalás és a jegynyomtatás... persze nagy viták ki kinek a helyén űl jó magyaros biztonságiőrös jelenetek... aztán az 5.percben elment a hang... lámpa fel film ujra ...
40 percent késés mire tényleg elkezdődik a film...


A film cserében nagyon jó persze majdnem egyszemélyes show de hisz a történelem egyik legnagyobb alakja aki mégis gyarló és pont olyan mint bárki.
Sajna szinkronos volt szerintem ez nem sikerült olyan jól.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
De azért csak ő rendezte a Mementó, Tökéletes trükk, Eredet, Csillagok között négyest. Igen, gondolom a Csillagok között logikátlan, meg nyálas, az Eredet is túl volt anno hypeolva. A Batman filmjeit le sem írom, azokat is divat utálni. 😊Vrij6
a Batman: Kezdődik a kedvenc képregényfilmem (sajnos a Watchmen nem működik végig), és a Tökéletes trükk-Mementó páros is nagyszerű, de ha a korszakalkotónak beállított, amúgy rém unalmas/logikátlan/hatásvadász további munkáit nézem, nem tudom, hogy kit lehetne még elé sorolni "túlértékelt" kategóriában

menjünk már végig az imdb top250-es listán:  www.imdb.com/chart/top
kapásból két film minden idők top15-jében, összesen HAT Nolan jegyezte cím a legjobb 65-ben, és nyilván a recency bias igen befolyásoló tényező, ez egyszerűen nevetséges

mindezt úgy, hogy a legjobb 100-ban van számos film, ami nekem nem különösebben tetszett, viszont a két top15-ös Nolan-film kivételével mindegyiket bármikor vígan újranézem (oké a Casablanca határeset), míg a DK-t 30 percig, az Inceptiont 15 percig bírtam, holott úgy rémlett, hogy elsőre az "egynek elmegy" kategóriába soroltam volna ezeket

esetleg Tarantino-val lehetne még példálózni, de ő tényleg stílusteremtő tudott lenni, Nolannél a "jó iparos" jelző, ami kiosztható
baggio 🏈
jó iparos 😀
aha, az 😀
lehet nem szeretni, nyílván ízlés dolga. de hogy jó iparos?! nemár.

szerintem meg zseni.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
szivárognak ki megint az oscar-esélyes filmek, és hát el leszünk kényeztetve rendesen, mert nagyszerűnek tűnik a felhozatal

(...)

Három óriásplakát Ebbing határában
baggio 🏈
gyönyörű film volt, az In Bruges minden ismertetőjegyét magán hordozza ezúttal amerikai kisvárosi környezetbe ágyazva (bár annak a szintjét szerintem nem éri el), a cselekmény kissé lassan csordogál, de mindig jó ütemben jön egy kisebb-nagyobb fordulat, ami pörgeti tovább a történetet

kihagyhatatlan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
...
baggio 🏈
A Manchester is nagyon tetszett, mi van velem? 😀 A Sicario-ról és a Préri urairól mi a véleményed?
Tim Tebow #1
basszus a Hell or High water is a tavalyi jelöltek között volt, bár mentségemre szóljon, hogy azt még 2016 év filmjének írtam (Paterson 2017-é) 😊 a Sicario egy fokkal kevésbé tetszett, de várom a második részt, ha pedig kimaradt volna, pótold be a Perfect Day-t


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
...
baggio 🏈
A Manchester is nagyon tetszett, mi van velem? 😀 A Sicario-ról és a Préri urairól mi a véleményed?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
szivárognak ki megint az oscar-esélyes filmek, és hát el leszünk kényeztetve rendesen, mert nagyszerűnek tűnik a felhozatal - bár nehéz lesz felvenni a versenyt a tavalyi Paterson, Jackie, Fences trióval

Három óriásplakát Ebbing határában, A víz érintése, A legsötétebb óra, Lady Bird, The disaster artist, Molly's Game, I, Tonya... (a Moonlight után a Szólíts a neveden és Floridai álom duótól már inkább nem remélek semmi jót)

moziban a Downsizingot akartam megnézni, de annak elég gyenge a kritikai visszhangja
baggio 🏈

Még odarakjuk a Phantom Thread-et és a Get Out-ot, és meg is van a listám. 😕 (Valszeg a PT helyett Floridai álom lesz..)
Szerintem annyira erős nem lesz mint a tavalyi, bár ez nem meglepő... a színészi kategóriák elég jónak és mélynek tűnnek, a zenéket még nem hallgattam meg, az animációs gyalázatos (mármint az amerikai filmeknél, a két japánt meg úgyse szavazzák be) - a többinél inkább megvárom a jelölést.
Igor
az Inherent Vice után már igencsak félve ülök neki a PT-nek, de Daniel Day-Lewis miatt nyilván kihagyhatatlan lesz

a Get Out nálam nagyon mellé, a Moonlighthoz hasonlóan nem bírtam végignézni, viszont a tavalyiak közül még a Manchester by the sea persze kimaradt a felsorolásból, azt is imádtam, szóval ja, magasak az elvárásaim, de négy ilyen színvonalú film rövid időn belül tényleg ritka


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
20. századi nők
Tavalyi film, most jött szembe az Hbo.Go-n.
Alapvetően semmi extra, de valahogy mégis nagyon tetszetős.
A Santa Barbara 1979 hangulat miatt, a szórakoztató, kibaszott jól sikerült párbeszédek, a kevés, de nagyon eltalált poén, Anette Benning majd' 60 évesen, az öt karakter kibontása együtt mindenképpen az ajánlandó kategória.
(A forgatókönyv Oscarra is jelölve volt, most látom.)

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
szivárognak ki megint az oscar-esélyes filmek, és hát el leszünk kényeztetve rendesen, mert nagyszerűnek tűnik a felhozatal - bár nehéz lesz felvenni a versenyt a tavalyi Paterson, Jackie, Fences trióval

Három óriásplakát Ebbing határában, A víz érintése, A legsötétebb óra, Lady Bird, The disaster artist, Molly's Game, I, Tonya... (a Moonlight után a Szólíts a neveden és Floridai álom duótól már inkább nem remélek semmi jót)

moziban a Downsizingot akartam megnézni, de annak elég gyenge a kritikai visszhangja
baggio 🏈

Még odarakjuk a Phantom Thread-et és a Get Out-ot, és meg is van a listám. 😕 (Valszeg a PT helyett Floridai álom lesz..)
Szerintem annyira erős nem lesz mint a tavalyi, bár ez nem meglepő... a színészi kategóriák elég jónak és mélynek tűnnek, a zenéket még nem hallgattam meg, az animációs gyalázatos (mármint az amerikai filmeknél, a két japánt meg úgyse szavazzák be) - a többinél inkább megvárom a jelölést.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
szivárognak ki megint az oscar-esélyes filmek, és hát el leszünk kényeztetve rendesen, mert nagyszerűnek tűnik a felhozatal - bár nehéz lesz felvenni a versenyt a tavalyi Paterson, Jackie, Fences trióval

Három óriásplakát Ebbing határában, A víz érintése, A legsötétebb óra, Lady Bird, The disaster artist, Molly's Game, I, Tonya... (a Moonlight után a Szólíts a neveden és Floridai álom duótól már inkább nem remélek semmi jót)

moziban a Downsizingot akartam megnézni, de annak elég gyenge a kritikai visszhangja
baggio 🏈
Ne tedd! Menj el bármilyen más filmre, de ebből az ötletből amennyit ki lehetett volna hozni, annyira el lett cseszve az egész. Második fele konkrétan dögunalom és baromság.
Toca
kösz, akkor a Viszlát, Christopher Robin!* lesz ebből (hihetetlen mondjuk, hogy az egyetlen cím, ahol a nem szó szerinti átírás lenne az indokolt, na pont ennél alkalmazzák a magyar tükörfordítást)

* azaz a Viszlát, Róbert Gida!
baggio 🏈
Gondolom azért, hogy egy-két tájékozatlan véletlenül se vigye el a gyereket jóhiszeműen egy valamilyen micimackós disney gyerek filmre.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 525 — The Mathematician
a Víz érintésének pont az a lényege h nem szörnyes, de mind1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Én megnéztem a Viszlát, Christopher Robin-t, de nem jött be (minő újdonság). Voltak szívmelengető részek, de egy idő után vontatott lett, a végén meg sablonos és giccses. Valahogy nem éreztem magamhoz a szereplőket, olyan színpadias és mű volt az egész, egy szálat se bontott ki rendesen a rendező. Felszínes, ezt a szót kerestem.

Ellenben a korábban baggio által említett Fences-t megnéztem még egyszer. Életem egyik legmeghatározóbb filmje. Több ismerősöm is látta s húzta le, hiába győzködtem őket. Mindenesetre nekem nagyon tetszett.

A három óriásplakát az a film, amit hosszú idő után nagyon várok. A trailer levett a lábamról, remélem bezsebel pár díjat.

ill. A legsötétebb óra várós még nagyon. A viziszörnyest nem tudom hova tenni, nekem sok..
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
szivárognak ki megint az oscar-esélyes filmek, és hát el leszünk kényeztetve rendesen, mert nagyszerűnek tűnik a felhozatal - bár nehéz lesz felvenni a versenyt a tavalyi Paterson, Jackie, Fences trióval

Három óriásplakát Ebbing határában, A víz érintése, A legsötétebb óra, Lady Bird, The disaster artist, Molly's Game, I, Tonya... (a Moonlight után a Szólíts a neveden és Floridai álom duótól már inkább nem remélek semmi jót)

moziban a Downsizingot akartam megnézni, de annak elég gyenge a kritikai visszhangja
baggio 🏈
Ne tedd! Menj el bármilyen más filmre, de ebből az ötletből amennyit ki lehetett volna hozni, annyira el lett cseszve az egész. Második fele konkrétan dögunalom és baromság.
Toca
kösz, akkor a Viszlát, Christopher Robin!* lesz ebből (hihetetlen mondjuk, hogy az egyetlen cím, ahol a nem szó szerinti átírás lenne az indokolt, na pont ennél alkalmazzák a magyar tükörfordítást)

* azaz a Viszlát, Róbert Gida!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
biztos velem van a baj de én Tarantino-t kifejezetten nem szeretem és túlértékeltnek tartom
Negritis
Nem mondom hogy top rendező, de azért van 2-3 igen erős filmje is, (kevés rendezőről mondható el azért) A kutyaszorítóban és az Aljas nyolcas nálam simán 10/8-as filmek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
szivárognak ki megint az oscar-esélyes filmek, és hát el leszünk kényeztetve rendesen, mert nagyszerűnek tűnik a felhozatal - bár nehéz lesz felvenni a versenyt a tavalyi Paterson, Jackie, Fences trióval

Három óriásplakát Ebbing határában, A víz érintése, A legsötétebb óra, Lady Bird, The disaster artist, Molly's Game, I, Tonya... (a Moonlight után a Szólíts a neveden és Floridai álom duótól már inkább nem remélek semmi jót)

moziban a Downsizingot akartam megnézni, de annak elég gyenge a kritikai visszhangja
baggio 🏈
Ne tedd! Menj el bármilyen más filmre, de ebből az ötletből amennyit ki lehetett volna hozni, annyira el lett cseszve az egész. Második fele konkrétan dögunalom és baromság.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
szivárognak ki megint az oscar-esélyes filmek, és hát el leszünk kényeztetve rendesen, mert nagyszerűnek tűnik a felhozatal - bár nehéz lesz felvenni a versenyt a tavalyi Paterson, Jackie, Fences trióval

Három óriásplakát Ebbing határában, A víz érintése, A legsötétebb óra, Lady Bird, The disaster artist, Molly's Game, I, Tonya... (a Moonlight után a Szólíts a neveden és Floridai álom duótól már inkább nem remélek semmi jót)

moziban a Downsizingot akartam megnézni, de annak elég gyenge a kritikai visszhangja

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Az Őslakó 2007 (The man from earth)

Rég láttam ennyire jó filmet. Nem nagyon szavakban leírni, milyen hatással volt rám.

Nézzétek meg, garantálom, hogy maradandó élmény lesz!

Mily keveset tudunk biztosan a világról.
Vrij6
Olyan 2-3 éve láttam. Nagyon elgondolkodtató, nagyszerű film. 😊
Mikey
Vadon Jani ajánlotta 1x még pár éve a rádióban 😊
yooker
az megvan, hogy idén jön a folytatás?
 www.imdb.com/title/tt5770864/
baggio 🏈
Jaja, láttam, de már messziről ordít róla, hogy egy szar...Persze meg fogom nézni, hogy tényleg megítélhessem, de semmi jót nem érzek vele kapcsolatban.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa