Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Oscar tippelés lesz idén ?
Vagy igény lenne rá ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Megint egy kis 90-es évek nosztalgia😊
Paramount Channel 21.00 Kickboxer!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
 www.puliwood.hu/hirek/uwe-boll-fantomszal-poszter-243855.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
jó film lehet, de miért nem lehet olvasni róla sehol sem kritikát? 😊
slowmotion
mert Christopher helyett Christiant írtam 😊 (ez biztos jc6 miatt lehetett valami freudi elszólás bűnös lelkemtől)
baggio 🏈
na basszus, nemsoká a Soros plakátok helyett JC6 lesz...
😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
ellenben a Goodbye, Christian Robin!-t szerencsére végre megnéztem,
baggio 🏈
jó film lehet, de miért nem lehet olvasni róla sehol sem kritikát? 😊
slowmotion
mert Christopher helyett Christiant írtam 😊 (ez biztos jc6 miatt lehetett valami freudi elszólás bűnös lelkemtől)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
ellenben a Goodbye, Christian Robin!-t szerencsére végre megnéztem,
baggio 🏈
jó film lehet, de miért nem lehet olvasni róla sehol sem kritikát? 😊
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
ellenben a Goodbye, Christian Robin!-t szerencsére végre megnéztem, ami egy igazán mesés film a Coco-hoz hasonlóan, abszolút nem szokásom, de mindkettő végét megkönnyeztem
baggio 🏈
na és a 3 óriásplakát milyen volt?
#JC6
csodás a memóriád, még be is lájkoltad a korábbi róla szóló kommentemet :p
megérdemelten lesz az év filmje, bár szerintem az In Bruges akkor is még jobb
baggio 🏈
bocs, manapság kiesnek dolgok, de nem akarom a gyerekekre és a nem alvásra fogni 😀
könyörgök, ne tedd be az aranyköpésekbe 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
ellenben a Goodbye, Christian Robin!-t szerencsére végre megnéztem, ami egy igazán mesés film a Coco-hoz hasonlóan, abszolút nem szokásom, de mindkettő végét megkönnyeztem
baggio 🏈
na és a 3 óriásplakát milyen volt?
#JC6
csodás a memóriád, még be is lájkoltad a korábbi róla szóló kommentemet :p
megérdemelten lesz az év filmje, bár szerintem az In Bruges akkor is még jobb

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
ellenben a Goodbye, Christian Robin!-t szerencsére végre megnéztem, ami egy igazán mesés film a Coco-hoz hasonlóan, abszolút nem szokásom, de mindkettő végét megkönnyeztem
baggio 🏈
na és a 3 óriásplakát milyen volt?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
az új Blade Runner nekem sokkal jobban bejött mint a régi, bár a végén nem feltétlen kellett volna | az in your face reveal | de sokkal jobbnak tartom mint az elsőt
de ehhez az is hozzátartozik h a 2 rendező között is komoly szakadékot érzek nem Scott javára
ha nem jött be az Arrival akkor az új BR se fog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Az elmúlt 15 évben harmadjára futottam neki a blade runnernek, ezúttal az új rész apropóján. Továbbrasem tud se szórakoztatni, se lekötni. Azt hiszem most engedtem el végleg, hogy megértsem a kultfilm státuszát.
peach
én azt már elengedtem, viszont az új Blade Runnerre azt mondják, hogy jobb lett és érdemes megnézni a korábbi megtekintése nélkül is, szóval az pár hete be van készítve, de még nem mertem belefogni

Bárcsak ennek ültem volna neki A víz érintése helyett... baggio 🏈
hehe. én mondtam 😀
#JC6
ellenben a Goodbye, Christian Robin!-t szerencsére végre megnéztem, ami egy igazán mesés film a Coco-hoz hasonlóan, abszolút nem szokásom, de mindkettő végét megkönnyeztem
baggio 🏈
Nálam az első rész az kult kategória.

De készülj fel, hogy a 2. rész lassan hömpölyög. Nekem annyira nem jött át, bár amúgy szeretem a lassabban csordogáló filmeket.

Ettől függetlenül, ha nem látom az első részt, és csak a másodikat, én sem mondanám, hogy ez mennyire kult, stb. Simán csak egy bőven nézhető film, ami szerintem egy picit hosszúra sikeredett.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Az elmúlt 15 évben harmadjára futottam neki a blade runnernek, ezúttal az új rész apropóján. Továbbrasem tud se szórakoztatni, se lekötni. Azt hiszem most engedtem el végleg, hogy megértsem a kultfilm státuszát.
peach
én azt már elengedtem, viszont az új Blade Runnerre azt mondják, hogy jobb lett és érdemes megnézni a korábbi megtekintése nélkül is, szóval az pár hete be van készítve, de még nem mertem belefogni

Bárcsak ennek ültem volna neki A víz érintése helyett... baggio 🏈
hehe. én mondtam 😀
#JC6
ellenben a Goodbye, Christian Robin!-t szerencsére végre megnéztem, ami egy igazán mesés film a Coco-hoz hasonlóan, abszolút nem szokásom, de mindkettő végét megkönnyeztem

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Bárcsak ennek ültem volna neki A víz érintése helyett... baggio 🏈
hehe. én mondtam 😀
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Az elmúlt 15 évben harmadjára futottam neki a blade runnernek, ezúttal az új rész apropóján. Továbbrasem tud se szórakoztatni, se lekötni. Azt hiszem most engedtem el végleg, hogy megértsem a kultfilm státuszát.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
A legsötétebb óra: Féltem, hogy csalódást fog okozni, de nem így lett. Nekem nagyon tetszett és csak ajánlani tudom. Oldman lehet kicsit megöregedett, viszont zseniálisan alakít. Nagyon jó élmény és választás volt beülni rá.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Megnéztem a Kojot-ot, és azt kell mondjam, hogy egy kalap szar.
A zenéjén és pár szépen fotózott vidéki képen (2 perc összidőtartamban) kívül értékelhetetlenül trágya, semmiről nem mond el semmit, sehogyan.
Se jól megírt erős vagy legalább vicces párbeszédek, se életszerű, tartalmas, valós motivációkkal rendelkező karakterek, se felépített történet ív (tulajdonképpen semmi értelmezhető történet), se mondanivaló vagy koncepció, és kicsit se szórakoztató.
Se a Kusturica feelinget, se Az én kis falum vagy a Logan Lucky vicces prosztóságát nem sikerül megjeleníteni. Nemhogy megalkotni a magyar változatát. A Banshee leegyszerűsített "erősebb kutya baszik, de az nagyon" felállásából pedig egyáltalán semmi nem jön át.
Koncepciótlanul egymásra dobált jelenetek, véletlenszerű fordulatok, ostoba lassítások, és sehova se vezető, semmibe se torkolló nagy elszántságok adják a végén a miajókurvaéletezafos-feelinget.
Maximálisan ellenjavallott, nem is értem, hogy ki és miért gondolta, hogy ezt a filmet meg kell csinálni, be kell mutatni, ne adj isten érdemes bármivel is díjazni.
Brrrrr.

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Bárcsak ennek ültem volna neki A víz érintése helyett... (remélem vasárnap estig még fent lesz)
nem is tudom mit vártam attól a filmtől, titkon reménykedtem azért benne, hogy jó lesz, de egy tipikus Del Toro-s hangvételű Amélie-re nem voltam felkészülve... egyszer azért meg lehet nézni, így már értem, hogy a Testről és lélekről-nél is mitől vannak annyira elájulva a kritikusok, most az ilyen filmeket a divat imádni

a Szólíts a neveden, Floridai álom, Legsötétebb óra triót biztos kihagyom, a jelöltek közül a Lady Bird-öt néztem még meg, ám azt is inkább csak a coming-of-age filmek kedvelőinek tudom ajánlani

Paterson-Jackie-Fences színvonalat vártam az idei felhozataltól, ha A három óriásplakát és az Én, Tonya fel is ér az első kettővel, egy harmadik nagy ütés sajnos még hiányzik, na de majd a Disaster Artist (a Molly's Game is egyszernézős) 😊

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 mno.hu/grund/a-filmhetrol-kitiltottak-de-ingyen-megnezheto-a-kojot-2446161

Holnapig lehet megnézni youtobeon, ha valakinek van rá két órája akkor nem fogja elvesztegetettnek érezni. Nem korszakalkotó film, bár talán az egyetlen olyan magyar alkotás napjainkból ahol egydimenziós karaktereken túlmutató feladatokat hitelesen oldanak meg a színészek.
A rendezés, vágás, operatőri munka kifejezetten kulturált, a forgatókönyv pedig egy két apróságtól eltekintve jól hozza át a magyar ugarra a redneck western vonalat.
Jó értelemben vett Banshee utánérzés a film hangulata, őszintén nem hittem volna hogy valaha magyar akció jelenettől nem a rekeszizmom fájdul meg a sírva röhögéstől, hanem az adrenalin dolgozik és szorítom a karfát.
Nagyon jó! Érdemes legalább egyszer látni. Csak kár hogy szar a hang néhol, de ettől még teljesen élvezhető.

Szerk: ezen a linken jobb a minőség:
 youtu.be/x2_EwkoNrBI

Szerkesztette: Geeri

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
And the Oscar goes to .... Daniel Day-Lewis.
Sobri Jóska
Akarsz fogadni? 😀
Igor
Aha.
1:20-hoz adod?
10ezrem a 200ezred ellen?
Oddschecker szerint 1:25 az odds.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
And the Oscar goes to .... Daniel Day-Lewis.
Sobri Jóska
Akarsz fogadni? 😀
Igor
Sobri? Kizárt? 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
And the Oscar goes to .... Daniel Day-Lewis.
Sobri Jóska
Akarsz fogadni? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
And the Oscar goes to .... Daniel Day-Lewis.
Sobri Jóska
és Oldman pedig a tökéletes szimpatikus vesztes...😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
And the Oscar goes to .... Daniel Day-Lewis.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
One man show a film.
Parades

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
Faterom megnézte a legsötétebb órát. Oldman fantasztikus benne, alig várom hogy eljussak moziba..
#JC6
beton volt.
Oldman hatalmas,ha ezért nem kap Oscar jelölést akkor semmiért.
Kenny
Olyan toronymagas favorit (1.05-1.10), hogy ha nem nyer, az lesz a bomba meglepi..

 www.oddschecker.com/awards/oscars/best-actor
Igor
ezt nem tudtam,azt sem tudtam hogy jelölték. De amit ebben a filmet leművelt az simán megéri a szobrot.