Filmek

40 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Hálózat, 1976

Szégyellem, de ez eddig kimaradt Lume-től.

10/10, ez kötelező film.
Vrij6
Szégyellheted is, mivel ő Lumet. Sidney Lumet. 😊

12 dühös ember
A domb
Serpico
ez az én top hármam Lumettől 😊
Sobri Jóska
de ha az Equus, Kánikulai délután, Gyilkosság az Orient expresszen hármast írod egy all-time toplistára, abba se nagyon lehetne belekötni... csak kb 10. kihagyhatatlan filmje van, Kuroszava és Bergman mellett nálam ő még a dobogós a legjobb rendezők képzeletbeli rangsorán (Bunuel különdíjas 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Hálózat, 1976

Szégyellem, de ez eddig kimaradt Lume-től.

10/10, ez kötelező film.
Vrij6
Szégyellheted is, mivel ő Lumet. Sidney Lumet. 😊

12 dühös ember
A domb
Serpico
ez az én top hármam Lumettől 😊

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 733 — Слава Україні! Героям слава!
Hálózat, 1976

Szégyellem, de ez eddig kimaradt Lume-től.

10/10, ez kötelező film.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
végre elérhető volt 1080p-ben az sw,letöltöttem,megnéztem,kiröhögtem,letöröltem.kb ennyit ért.örülök,hogy nem fizettem mozijegyet érte.
Kenny
Nade rajöttél hogy a felkelés uralja a gravitációt az űrben.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 257 — Omar's Coming Yo!


elég baszó lett.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 796 — The Mathematician
Ha már rendezőknél tartunk:
 www.youtube.com/watch?v=rkVMvapH2rI
empty taxi
épp most nézem

nem lep meg h nincs rajta - főleg h Puzsér mekkora elfogult fasz tud lenni és tényleg tipikus sznob sokszor - de nekem legjobban Mijazaki hiányzik
biztos van nála is jobb anime rendező, de ...
persze tudjuk hogy az oscar mellé az oscart semmibe nézőnek is fontos az animéket elfelejteni

de Katsuhiro Otomo - Akira
és Mamoru Oshii - Ghost in the Shell
vagy akár Satsushi Kon is bőven megemlíthető

a sorrend olyan amilyen, engem általában az szokott érdekelni hogy kik vannak 1-1 listán nem pedig hogy ki hanyadik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Hatalmas hiányosságot pótoltam: suszter, szabó, baka, kém - imádom az ilyen filmeket, ez is szenzációs. A végével kapcsolatban lenne egy kérdésem ami nem világos: | ricki tarrt smiley a vakond lebuktatásának árán odadobta karlanak vagy megúszta a dolgot? |



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Valaki végig tolta a Cinema City játékát a beváltható pontokért?
Hanni
én. elég fasza kvíz volt.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Roman J Israel, Esq.

Micsoda alakítás Denzel-től, csak csettinteni lehet! A filmért viszont kár, több volt benne...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
egyetlen művészi sci-fi van, a 2001: Űrodüsszeia 😊
r.baggio
Mechanikus narancs? Stalker? Solaris?
Kapcsolat? Donnie Darko? Szárnyas fejvadász?
Sobri Jóska
Ezek művészi igényességgel elkészített sci-fik, a 2001-nél meg a formához van rendelve a tartalom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
 index.hu/video/2018/03/10/dizajneren_film/

uhh.
Vrij6
Fent van youtubeon is:
 www.youtube.com/watch?v=_0G6k2Q4ubY

Általában adok az ízlésedre, de ezúttal sajnálom, hogy végignéztem.
Ha nincs angol felirat, a fele szöveget nem lehetett volna érteni. Emiatt kb. 5 perc után abba akartam hagyni, de reméltem, hogy ennek ellenére kijön valami a filmből.
Hát nem jött.
Se új infó, se eredeti vagy különösebben érdekes történet, se egy rendes ív vagy történetmesélés.
Pár nyomorult drogos nyomorultkodása.
Szomorú történetek, dehát erről szól ez a közeg.
Akinek persze semmi infója erről a közegről, annak biztosan szolgál újdonsággal, szóval ha ők a célcsoport, azok, akik 2016-ig, akkori a film, egy akváriumban éltek vagy gumibelsőben, akkor azoknak biztosan telitalálat a film, de azért ezt a témát már jópárszor jópáran megmutatták.
Szóval nem kimondottan rossz dokufilm, csak kicsit se eredeti és nem igazán értem miért készítették. Mint egy Budapest végállomás 12 évvel késöbb.

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 733 — Слава Україні! Героям слава!
 index.hu/video/2018/03/10/dizajneren_film/

uhh.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 257 — Omar's Coming Yo!
végre elérhető volt 1080p-ben az sw,letöltöttem,megnéztem,kiröhögtem,letöröltem.kb ennyit ért.örülök,hogy nem fizettem mozijegyet érte.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha már rendezőknél tartunk:
 www.youtube.com/watch?v=rkVMvapH2rI
empty taxi
Elég fura, hogy az első két helyre olyan embert raktak aki kb. 1 műfajt tudott rendezni...
Igor
Scorsese-t egy műfajos rendezőnek nevezni azért szvsz igencsak meredek.
empty taxi
Szerintem annál kevésbé, minthogy első helyre tenni minden idők legjobb ranglistáján.

Valóban tudott genszterfilmet rendezni, meg "nyú yorki filmet", meg new york-i gengszterfilmet 😛


Igor
Shutter Island?
empty taxi
Persze h vannak kivételek (Silence, Color of Money, Kundun, Cape Fear - ez szvsz jobb mint a Shutter Island), de szerintem pontosan értetted - a legjobb filmjei mind a fenti archetípusra épültek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Ha már rendezőknél tartunk:
 www.youtube.com/watch?v=rkVMvapH2rI
empty taxi
Elég fura, hogy az első két helyre olyan embert raktak aki kb. 1 műfajt tudott rendezni...
Igor
Scorsese-t egy műfajos rendezőnek nevezni azért szvsz igencsak meredek.
empty taxi
Szerintem annál kevésbé, minthogy első helyre tenni minden idők legjobb ranglistáján.

Valóban tudott genszterfilmet rendezni, meg "nyú yorki filmet", meg new york-i gengszterfilmet 😛


Igor
Shutter Island?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
egyetlen művészi sci-fi van, a 2001: Űrodüsszeia 😊
r.baggio
Mechanikus narancs? Stalker? Solaris?
Kapcsolat? Donnie Darko? Szárnyas fejvadász?

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha már rendezőknél tartunk:
 www.youtube.com/watch?v=rkVMvapH2rI
empty taxi
Elég fura, hogy az első két helyre olyan embert raktak aki kb. 1 műfajt tudott rendezni...
Igor
Scorsese-t egy műfajos rendezőnek nevezni azért szvsz igencsak meredek.
empty taxi
Szerintem annál kevésbé, minthogy első helyre tenni minden idők legjobb ranglistáján.

Valóban tudott genszterfilmet rendezni, meg "nyú yorki filmet", meg new york-i gengszterfilmet 😛

Viszont legalább jó ízlése van 😉

In the 2012 Sight & Sound polls, held every 10 years to select the greatest films of all time, contemporary directors were asked to select 10 films of their choice. Scorsese, however, picked 12, which are listed below

2001: A Space Odyssey (1968)
8½ (1963)
Ashes and Diamonds (1958)
Citizen Kane (1941)
The Leopard (1963)
Paisà (1946)
The Red Shoes (1948)
The River (1951)
Salvatore Giuliano (1962)
The Searchers (1956)
Ugetsu Monogatari (1953)
Vertigo (1958)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Ha már rendezőknél tartunk:
 www.youtube.com/watch?v=rkVMvapH2rI
empty taxi
Elég fura, hogy az első két helyre olyan embert raktak aki kb. 1 műfajt tudott rendezni...
Igor
Scorsese-t egy műfajos rendezőnek nevezni azért szvsz igencsak meredek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha már rendezőknél tartunk:
 www.youtube.com/watch?v=rkVMvapH2rI
empty taxi
Elég fura, hogy az első két helyre olyan embert raktak aki kb. 1 műfajt tudott rendezni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
Ha már rendezőknél tartunk:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Basszus és nyert, most jutott el hozzám az infó... ennek az "oszkárnak" semmi, de semmi értelme.

Ott van a 3 óriásplakát, de nem, adjuk inkább oda a a halemberrel toszó néma csajos PC circle jerk-nek, ami az ET, a Szabadítsátok ki Willy-t, a Hellboy és a Táncos a Sötétben filmek perverz elegye, a perverz pedig ezúttal a szó nem jó értelmében értendő.
A hetero után megvolt a homo, kivégeztük a transzgendert és a szadomazót, a pedofil még tiltott, jöhetnek az állatok. Ártatlanul pislogó, tökéletes testű, melegszívű(?) kékvérűek.
Félek mi lesz jövőre...
#JC6
nem érted Te a művészfilmeket...
mondjuk lehet, hogy a zakadémia se 😊
slowmotion
ha a víz érintése művészfilm, akkor soha többet nem nézek semmilyen mozgóképet...
baggio 🏈
Az őslakó - művészi scifi. És annyira idegesített, hogy legszívesebben szívlapáttal vertem volna szét a bandát. Nem is tudom minek kínlódtam végig.
peach
az csak egy "sima" kamaradráma, egyetlen művészi sci-fi van, a 2001: Űrodüsszeia 😊
| amit bármennyire is imádom Kubrick szinte összes filmjét, én képtelen voltam végignézni |


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Basszus és nyert, most jutott el hozzám az infó... ennek az "oszkárnak" semmi, de semmi értelme.

Ott van a 3 óriásplakát, de nem, adjuk inkább oda a a halemberrel toszó néma csajos PC circle jerk-nek, ami az ET, a Szabadítsátok ki Willy-t, a Hellboy és a Táncos a Sötétben filmek perverz elegye, a perverz pedig ezúttal a szó nem jó értelmében értendő.
A hetero után megvolt a homo, kivégeztük a transzgendert és a szadomazót, a pedofil még tiltott, jöhetnek az állatok. Ártatlanul pislogó, tökéletes testű, melegszívű(?) kékvérűek.
Félek mi lesz jövőre...
#JC6
nem érted Te a művészfilmeket...
mondjuk lehet, hogy a zakadémia se 😊
slowmotion
ha a víz érintése művészfilm, akkor soha többet nem nézek semmilyen mozgóképet...
baggio 🏈
Az őslakó - művészi scifi. És annyira idegesített, hogy legszívesebben szívlapáttal vertem volna szét a bandát. Nem is tudom minek kínlódtam végig.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Basszus és nyert, most jutott el hozzám az infó... ennek az "oszkárnak" semmi, de semmi értelme.

Ott van a 3 óriásplakát, de nem, adjuk inkább oda a a halemberrel toszó néma csajos PC circle jerk-nek, ami az ET, a Szabadítsátok ki Willy-t, a Hellboy és a Táncos a Sötétben filmek perverz elegye, a perverz pedig ezúttal a szó nem jó értelmében értendő.
A hetero után megvolt a homo, kivégeztük a transzgendert és a szadomazót, a pedofil még tiltott, jöhetnek az állatok. Ártatlanul pislogó, tökéletes testű, melegszívű(?) kékvérűek.
Félek mi lesz jövőre...
#JC6
nem érted Te a művészfilmeket...
mondjuk lehet, hogy a zakadémia se 😊
slowmotion
ha a víz érintése művészfilm, akkor soha többet nem nézek semmilyen mozgóképet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 561 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valaki végig tolta a Cinema City játékát a beváltható pontokért?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
továbbra se fogom megérteni hogy kapott pénzt a valami amerika 3
pont olyan szar volt mint vártam 😀

sajnos tudom amúgy:
 index.hu/kultur/cinematrix/2018/02/26/box_office_mozis_nezettseg_valami_amerika_3_a_pentagon_titkai_ejszakai_jatek_a_viz_ertinese/
Negritis
Mert virágzik a magyar film ipar!
Toca
Végülis Andy Vajna felbukkanása óta 2 Oscar-díj +1 jelölés.
Biztos csak mákja volt. 😉
Sobri Jóska
Eljinxelted...a te hibád.
Igor
Ez nem jinx.
Csak pontos tényállítás illetve prognózis.