Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
nah megvolt a Corvin moziéjszaka, megint jó volt
de ennyire sokan sztem az elmúlt pár évben nem volt

a Lajkóra sajnos nem fértünk be, szal jött a B-terv
a Pacific Rim - Uprising egész jó volt, persze a 3D inkább árt mint használ szokás szerint

a 2. sávban se a Bosszúvágy-ra se a Hentes, kurvára nem sikerült bemenni
szal megint megnéztük a GotG vol2-t ami még mindig epic

a 3. film a Train to Busan volt, sajnos 7 perccel hamarabb indították így az első 1-3 percről lemaradtam sajnos
a film kurvajó, mind mint zombi film, mind mint dráma és van nem kevés faszányos zúzás

a 4. film az 3 Billboards volt
erős film, nyílván nem mondok vele újat
viszont így h láttam hiába tartom a legerősebb filmnek, a PC időszakban kb esélytelen volt h megnyerje az oscart
a színész oscar viszont teljesen jogos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Tök jó film lett ez a Viszkis.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
RIP R. Lee Ermey
 www.youtube.com/watch?v=3j3_iPskjxk
Gergőbácsi
Kevés színészt tud egyetlen szerep, egyetlen monológ ennyire definiálni.. és ha Kubrick áradozott róla, hogy mennyire jó színész, akkor azért az is jelez valamit..
RIP.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
RIP R. Lee Ermey
 www.youtube.com/watch?v=3j3_iPskjxk
Gergőbácsi
Személyes kedvenc a film első része. RIP.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
RIP R. Lee Ermey
 www.youtube.com/watch?v=3j3_iPskjxk

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nálam Amadeus, Száll a kakukk és Tűz van babám (Ember a Holdon nagyon szorosan mögötte)
Szóval az Ember a Holdont kivéve kb ugyanaz a sorrend mint JJ-nél/mindenki másnál 😊 és/vagy a Tűz van babámat egy picit magasabbra értékelem.

Cseh Tanú-nak nevezni azért túlzás lenne, de egy pazar film szerintem minden szempontból.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Elhunyt Milos Forman... ha valaki nem látta minimum három filmjét, az tényleg szégyellje magát
r.baggio
6 😛 + a Valmont, amit őszintén megmondom kikapcsoltam 😛
Igor
Azt írtam minimum, a Forman-szám nálam 7 :p Ember a Holdon > Amadeus > Száll a kakukk fészkére > Larry Flint > Tűz van, babám > Ragtime > Hair kb a sorrend, de még az "utolsó" is tetszett a maga módján, hiszen ki ne emlékezne belőle egy-két jelenetre
r.baggio
Nálam:

Száll a kakukk > Amadeus > Ember a Holdon > Larry Flint > Ragtime > Tűz van babám> Hair

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Elhunyt Milos Forman... ha valaki nem látta minimum három filmjét, az tényleg szégyellje magát
r.baggio
6 😛 + a Valmont, amit őszintén megmondom kikapcsoltam 😛
Igor
Azt írtam minimum, a Forman-szám nálam 7 :p Ember a Holdon > Amadeus > Száll a kakukk fészkére > Larry Flint > Tűz van, babám > Ragtime > Hair kb a sorrend, de még az "utolsó" is tetszett a maga módján, hiszen ki ne emlékezne belőle egy-két jelenetre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Elhunyt Milos Forman... ha valaki nem látta minimum három filmjét, az tényleg szégyellje magát
r.baggio
Forman top3:
Száll a kakukk fészkére
Ember a Holdon
Hair

Én az Amadeust nem csíptem, de lehet túl fiatalon láttam.
Sobri Jóska
Én 15 évesen láttam az Amadeust először, és letaglózott. 😊 Mondjuk másodjára, meg harmadjára is, amikor újranéztem.

Száll a Kakukk a legjobb filmje nálam, nem tudom hányszor láttam.

Hairt úgyis látta mindenki, az Ember a Holdont szerintem viszonylag kevesen, pedig az is zseniális film.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Elhunyt Milos Forman... ha valaki nem látta minimum három filmjét, az tényleg szégyellje magát
r.baggio
Forman top3:
Száll a kakukk fészkére
Ember a Holdon
Hair

Én az Amadeust nem csíptem, de lehet túl fiatalon láttam.

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Elhunyt Milos Forman... ha valaki nem látta minimum három filmjét, az tényleg szégyellje magát
r.baggio
6 😛 + a Valmont, amit őszintén megmondom kikapcsoltam 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Elhunyt Milos Forman... ha valaki nem látta minimum három filmjét, az tényleg szégyellje magát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Valahogy végig az volt az érzésem, hogy ezt a Paterno-t jobban meg lehetett volna csinálni. Hatásosabbra, érdekesebbre, markánsabb színészi játékkal pl. Inkább olyan volt, mintha a tényeket úgy egymás után rakták volna.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Megvolt a Ready Player One végre 😊
Zseniális film, egy utazás a gyerekkorba és a ránk váró jövőbe egyszerre. Egyedi hangulattal, látvánnyal...Spielberg bácsi megint nagyot alkotott. Egy percnyi unalom nincs benne, fel sem tűnik a hossza. A története pedig fantasztikus 😉

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
 www.youtube.com/watch?v=jPEYpryMp2s
Greengo
A fiatal Solot leszámítva egész jól néz ki (főleg a vonatos jelenet így elsőre)
Igor
remélem Chewie nem hal meg

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nos, az utóbbi hetek termékei:

Ajánlós: Paterno, The Post, All money..., Den of thieves, 12 strong, Wonder, Hostiles, The Commuter, Én, Tonya, Only the brave, Strong, A párizsi vonat.

Közepes: Wind River, Molly's game, Marshall, The foreigner, Vörös veréb.

Nem ajánlós: Maze, Eszeveszett esküvő, Ferdinand, Annihilation, The titan, Bosszúvágy, Éjszakai játék, Tűzgyűrű, Looking glass, Outsider, meg az a hullás rajzfilm, arra sincs erőm hogy rákeressek..

Majdnem két hónap alatt, két gyerek mellett 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 www.youtube.com/watch?v=jPEYpryMp2s
Greengo
A fiatal Solot leszámítva egész jól néz ki (főleg a vonatos jelenet így elsőre)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
"easter egg" -› húsvéti tojás 😀
Heisman Trophy
Igen... ezt most nem értem.
Beszélek magyarul, megvan az easter egg mindkét értelme... mire akarsz kilyukadni? 😛
Igor
Hogy mi a francért kellett "magyarítani". Majdnem szívgörcsöt kaptam, ahogy meghallottam a moziban, mert előtte csak origi trailert néztem.😀
Hanni
ahogy az előbb írtam a felirat is ugyanúgy fos volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
"easter egg" -› húsvéti tojás 😀
Heisman Trophy
Igen... ezt most nem értem.
Beszélek magyarul, megvan az easter egg mindkét értelme... mire akarsz kilyukadni? 😛
Igor
Hogy mi a francért kellett "magyarítani". Majdnem szívgörcsöt kaptam, ahogy meghallottam a moziban, mert előtte csak origi trailert néztem.😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 523 — The Mathematician
"easter egg" -› húsvéti tojás 😀
Heisman Trophy
nagyon szar volt a felirat megint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
"easter egg" -› húsvéti tojás 😀
Heisman Trophy
Igen... ezt most nem értem.
Beszélek magyarul, megvan az easter egg mindkét értelme... mire akarsz kilyukadni? 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 299 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
"easter egg" -› húsvéti tojás 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
az első és a harmadik kulcs sztem jó lett a 2. sztem nem annyira
Negritis
Hehe, pont fordított a véleményünk...

| az első a legproblémásabb nálam, mert ez a "legendás kulcs", amire 5 évig senki nem bukkan rá, legyen is olyan. Ehelyett egy rendszeridegen/öncélű látványmutogatást kapunk, s ha csakis e célból lett megváltoztatva a könyvhöz képest, az nekem kicsit kevés, még az ötletes technikai megvalósítás ellenére..

- a második nálam a film megváltoztatása ellenére is működik, bár pont a Shining... hát, elég fura választás. Valami komédiával jobban működött volna (komolyan Shining-ra elvinni vkit randizni, WTFFF???), viszont az egész jelenet pazar, és a kulcselőzmények (fogadás a kurátorral) tökéletesen lettek megcsinálva, ahhoz képest hogy megint át kellett írni az egészet ugye a könyvhöz képest... na most ez itt sztem 10/10-esen sikerült.

-a harmadiknál azonban teljesen elveszik az üzenet, hogy mennyire fontosan a barátok.. (amit aztán a végén más módon szájba rágnak), és bár maga a tisztelgés az "easter egg" előtt elfogadható, de ennél több volt benne megintcsak szerintem.

És valóban kicsit szájbarágós lett, egy igazi geeknek szerintem onnantól, hogy Adventure lett a kiválasztott játék, egyértelmű volt mi is a valódi cél a játékban.... szóval ezt még az IOI se tudta volna elbaltázni. (a vörös csaj amúgy sztem rá is jött idő előtt, de nem akart szólni róla, pláne a végső örömködés tükrében, és ez tök jól működött volna, ha itt bevágnak egy montázst mondjuk a gamerek arcairól az utcán, otthonokban stb, és a csajjal nem mondatják ki külön, elég lett volna Wade-del..)
|

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)