Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


a Jurassic World bejelentese ota nem vartam ennyire filmet! ha vmit akkor ezt tuti moziban nezem majd. (gyerekkorom legmeghatarozobb es kedvenc zenekara a Queen volt, de mai napig imadom es hallgatom. hasonloan a Jurassic Park filmekkel, azok is gyerekkorom elmaradhatatlan reszet kepeztek 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Vörös Veréb (Jennifer Lawrence)

Komoly kis film, kicsit a régi képi világ, semmi modern computer, vagy kütyü, erre persze nagyon rátesz a budapesti forgatás.
Viszont 18+, nagyon kemény, kínzásokkal, perverziókkal, kiképzéssel, és Jennifer is meztelenkedik keményen 😊
Maga a cselekmény izgalmas, kicsit kém, kicsit krimi és a vége odaver a csavarral 😊 Ajánlós

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
én meg közben átugrottam Pozsonyba Ant-man and the Waspot nézni 😀

botrányos, hogy a 2k18-ban azt hiszi a disney, hogy nem lehet egyszerre foci vb-t és filmeket nézni
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dr. Strange

Nem tudtam mit várjak, de nekem rohadtul bejött.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Alien:Covenant.
Kicsit kiszámitható a vége. | Azt hittem kicsit továbbviszik gondolatban a sztorit, de lett egy kb prométeusz reload egy pici plusszal. |

Remélem vagy lezárják most már vagy új irányba viszik, mert.kurvara kifullad az egész.
kishaszi
Szerintem a bemutató után több, mint egy évvel a spoiler tag kissé indokolatlan.
Ráadásul minden idők legrosszabb filmjéről van szó.
Sobri Jóska
Azért meg kell adni a lehetőséget, lásd, én is csak most néztem meg.
Az meg, hogy minden idők legrosszabb filmje az mennyiben releváns a spoiler esetén? Semennyire. Ha egyet értek veled, ha nem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Alien:Covenant.
Kicsit kiszámitható a vége. | Azt hittem kicsit továbbviszik gondolatban a sztorit, de lett egy kb prométeusz reload egy pici plusszal. |

Remélem vagy lezárják most már vagy új irányba viszik, mert.kurvara kifullad az egész.
kishaszi
Szerintem a bemutató után több, mint egy évvel a spoiler tag kissé indokolatlan.
Ráadásul minden idők legrosszabb filmjéről van szó.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Jurrasic World

Nem rossz, izgalmas, de az első óra után nagyon más, mint amit eddig jelentett ez a film, környezetileg is...
Kellett, hogy váltsanak valamit, de nekem nem derült még ki, hogy ez a jó irány... a vége alapján komoly kis folytatás lehet ebből, de majd kiderül.
Én szeretem a Jurrasic filneket, a dzsungeles kalandos cuccot, a feelinget ...ez most valami nagyon új, még nem tudom szeretem-e.
Chargers LT
a film az első részhez képes buta mint a tök
DE én élveztem, mint nyári látványfilm sztem jó

és van pár extra kérdés ami felmerül, de ezek ugyanúgy problémások is lehetnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Jurrasic World

Nem rossz, izgalmas, de az első óra után nagyon más, mint amit eddig jelentett ez a film, környezetileg is...
Kellett, hogy váltsanak valamit, de nekem nem derült még ki, hogy ez a jó irány... a vége alapján komoly kis folytatás lehet ebből, de majd kiderül.
Én szeretem a Jurrasic filneket, a dzsungeles kalandos cuccot, a feelinget ...ez most valami nagyon új, még nem tudom szeretem-e.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Alien:Covenant.
Kicsit kiszámitható a vége. | Azt hittem kicsit továbbviszik gondolatban a sztorit, de lett egy kb prométeusz reload egy pici plusszal. |

Remélem vagy lezárják most már vagy új irányba viszik, mert.kurvara kifullad az egész.

---

Solo: nem.rossz, korrekt iparos munka, többet vártan azért. Legalább tudni hogy ismerte meg Chewiet 😊
Denaeryst meg a film végén ismertem föl 😀

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Sztálin halála - folyt a könnyem.. 😊
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
HAHH...THERE IS GAMORA! 😀



Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Contratiempo. Ez a "húú b...meg" kategória.

Krimi a legjobb fajtából, millió csattanóval. Erősen ajánlós.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Ez a Mother (Madeo) sem rossz film. Tudnak thrillert csinálni a dél-koreaiak.

Mondjuk nem ér fel a rendező másik filmjéhez a Memories of Murder-hez. Az a film etalon műfajban.

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Nagy nehezen sikerült megnéznem végül a Hereditaryt, mindig közbejött valami, mintha maga a film nem akarná, hogy megnézzem. 😀

Alapvetően nem csalódtam, habár nem azt kaptam amire vártam.

Tipikusan az a horror(???), ami a trailer megnézése után elhitet veled valamit, érdekel, elmész a moziba, leülsz, megnézed, majd konstatálod, hogy amúgy a film szinte teljesen másról szól. A filmben van egy nem várt csavar, és csak nézel, hogy akkor most mi a f@sz következik ezután. 😀

Nem mondom, néhol idegesítő, néhol abszurd, finom utalásokkal, fekete humorral.

Összességében első rendezésre rendben van, merít az olyan klasszikusokból, mint az Ördögűző, a Rosemary gyermeke.

Jah, és ha szereted a horrort, akkor vagy szeretni fogod, vagy utálni nincs középút.

| A vége tudatosan kiprovokálja belőled hogy döntsél: 1. ááá, ez kurvajó kis film volt, vagy 2. elmentek ti a picsába ilyen befejezéssel! Sok mindent nyitva hagyott a rendező, tipik kibeszélős horror. 😀 |

Újra fogom nézni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
44 minutes

Szerintem egy remek akciófilm. Aki meg hallott már ezelőtt is, a 97’es észak hollywoodi bankrablás/lövöldözésről, annak még érdekesebb. Amennyire én láttam olvastam a témárol, többe kevésbé pontosan mutatja be mi történt.

| a köcsög románok 😀 |

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
ez mennyire gáz már?

 twitter.com/SWTweets/status/1003833275738013697
Negritis
(Sajnos) nem annyira meglepő... inkább az, hogy eddig bírta/elviselte.

Gáznak persze gáz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
ez mennyire gáz már?

 twitter.com/SWTweets/status/1003833275738013697

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Nekem tetszett a Solo.
Mondjuk én nem is úgy ülök már be ezekre mint az önmagukat hatalmas filmkritikusnak, rendezőnek meg forgatókönyvíróknak gondolók.
Én jól akarok szórakozni arra a két órára és ezt megkaptam.

Biztos vagyok abban, hogy az állandó kritizálók az eredeti trilógiát is halálra cikiznék ha most lenne újdonság.

Persze vannak benne butyutaságok meg gyenge párbeszédek de engem jó érzés fogott el amikor megnéztem.
Mikor lesz a következő (bármilyen) SW rész?
Bazzani
Hasonló véleményen vagyok.Nekem is kifejezetten tetszett ez a mozi. Azt amire vágytam megkaptam. Két óra kellemes szórakozást egy olyan SW kalandfilmben ahol nincsenek Jedik és a birodalom is csak mutatóban . Nyilván ehhez az is kellett, hogy a SW 8 utáni csalódás után úgy üljek be a moziba, hogy ne legyenek nagyobb elvárásaim ,de a sztori simán elfogadható előre várt és meglepő fordulatokkal. (ha odatesszük mellé az összes többi részt nem tudom melyik történetet lehet komolyabban venni) Nekem a Han Solo-t alakító színész is bejött. Mindenki vághatta, hogy nem kaphatunk egy Harrison Ford 2.0-át, de ahhoz képest jól hozta a karaktert. Woody Harrelson alapból jól tolta és a Landot alakító D. Gloverre sem lehet panasz. Solo és Chewbacca találkozása és a kapcsolatuk kialakulása sztem meg zseniális. 😊 Szval összességében mindenkinek csak ajánlani tudom.
Azt hiszem a Disney kettéválasztotta végérvényesen a rajongóknak a SW sagát . Az új generációnak a SW vonalon készít új filmeket , a régieknek meg a SW sztorik jutnak. Én utóbbi táborba tartozom így...
Várom a folytatását....

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
biztos vagyok abban, hogy az állandó kritizálók az eredeti trilógiát is halálra cikiznék ha most lenne újdonság.
Bazzani
akkor tessék itt egy neked tetsző vélemény egy az eredeti trilógiáért majd megvesző, 7-8. részt gyűlölő SW fantól
 drugsbunny.hu/hirek/solo-nem-erre-szamitottam/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Nekem tetszett a Solo.
Mondjuk én nem is úgy ülök már be ezekre mint az önmagukat hatalmas filmkritikusnak, rendezőnek meg forgatókönyvíróknak gondolók.
Én jól akarok szórakozni arra a két órára és ezt megkaptam.

Biztos vagyok abban, hogy az állandó kritizálók az eredeti trilógiát is halálra cikiznék ha most lenne újdonság.

Persze vannak benne butyutaságok meg gyenge párbeszédek de engem jó érzés fogott el amikor megnéztem.
Mikor lesz a következő (bármilyen) SW rész?
Bazzani
a 6. rész az corporate bs, tele olyan fordulatokkal, szereplőkkel ami a franchise eladásokhoz kell

az 4. meg egy disneys klisé halmaz minden idők legnagyobb plot hole/armor-jával

és vicces hallgatni mikor Jar-jart és a gangeneket szidják
miközben az Ewokokat meg istenítik ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mikor lesz a következő (bármilyen) SW rész?
Bazzani
Ha jól tévedek 2019 december - Star Wars IX.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem tetszett a Solo.
Mondjuk én nem is úgy ülök már be ezekre mint az önmagukat hatalmas filmkritikusnak, rendezőnek meg forgatókönyvíróknak gondolók.
Én jól akarok szórakozni arra a két órára és ezt megkaptam.

Biztos vagyok abban, hogy az állandó kritizálók az eredeti trilógiát is halálra cikiznék ha most lenne újdonság.

Persze vannak benne butyutaságok meg gyenge párbeszédek de engem jó érzés fogott el amikor megnéztem.
Mikor lesz a következő (bármilyen) SW rész?

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Van olyan, aki látta az első, de nagyon nem tetszett neki, de a második igen? Mert csak akkor nézném meg a másodikat, ha egy ilyen illető esetleg rábólintana. Imádom Ryan színészi képességeit, de az első részt rühelltem. Kevés filmet kapcsoltam még ki mielőtt vége lett volna, de azt sajnos igen. 😊
kristóf17
Ha az nem tetszett ne nézd meg. Azt az ívet hozza ez is kicsit talán erősebben ami vagy jobban bejön valakinek vagy kevésbé.
Szerintem király volt 😊
Toca
Csatlakozom, csak ajánlani tudom a Deadpool 2.-t, über f@sza 😊 Én nagyon bírom, és ez olyan 2. rész, ami van olyan jó, mint az 1., ami ritka és tényleg jó filmekre jellemző. Nagyon sok jó poén van benne, a magyar szövegezés pedig haláli 😀
Chargers LT
gyerekek, én sírva röhögtem a filmen 😀 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Van olyan, aki látta az első, de nagyon nem tetszett neki, de a második igen? Mert csak akkor nézném meg a másodikat, ha egy ilyen illető esetleg rábólintana. Imádom Ryan színészi képességeit, de az első részt rühelltem. Kevés filmet kapcsoltam még ki mielőtt vége lett volna, de azt sajnos igen. 😊
kristóf17
Ha az nem tetszett ne nézd meg. Azt az ívet hozza ez is kicsit talán erősebben ami vagy jobban bejön valakinek vagy kevésbé.
Szerintem király volt 😊
Toca
Csatlakozom, csak ajánlani tudom a Deadpool 2.-t, über f@sza 😊 Én nagyon bírom, és ez olyan 2. rész, ami van olyan jó, mint az 1., ami ritka és tényleg jó filmekre jellemző. Nagyon sok jó poén van benne, a magyar szövegezés pedig haláli 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Papírsárkányok

10/10
Vrij6
filmet nem láttam, könyvet angolul olvastam. sztem mindenképpen olvasd el, állítólag ezerszer jobb, mint a film, és akkor a thousand splendid sun-t se hagyd ki, nekem az még jobban tetszett. ha teheted angolul olvasd mindkettőt!
csebi
El van már kérve, mindenképpen elolvasom. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa