Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
peach
Nálam az ötlet jó, de az eddigi egyetlen film aminél konkrétan zavart a CGI. Főleg a harcoknál volt nagyon durva. Ez nagyon lerontott az értékből.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ready player one, pacific rim 2 - hopnap nem fogok emlékezni, az előbbi k9nkrétan annyira idegesített, hogy alig bírtam végignézni.
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
Fargo - kár, hogy csak most pótoltam, de nem ez lesz a kedvenc coen filmem.
peach
A top Marvel film a Doctor Strange.
Nem láttad vagy nem értetted? 😛
Sobri Jóska
Ízlésről akarsz vitatkozni? Vagy baggio bibliája szerint strange a nyerő? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Ready player one, pacific rim 2 - hopnap nem fogok emlékezni, az előbbi k9nkrétan annyira idegesített, hogy alig bírtam végignézni.
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
Fargo - kár, hogy csak most pótoltam, de nem ez lesz a kedvenc coen filmem.
peach
A top Marvel film a Doctor Strange.
Nem láttad vagy nem értetted? 😛

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Ready player one, pacific rim 2 - hopnap nem fogok emlékezni, az előbbi k9nkrétan annyira idegesített, hogy alig bírtam végignézni.
Black panther - a végtelen háború és a tél katonája után bekocogott a harmadik helyre a dobogómon a polgárháború és a galaxis örzői mellé. Az avatar óta nem láttam ilyen faszán megálmodott és kivitelezett fantasy világot mint wakanda, michael b. jordan meg egyik legjobb főellenség evör.
Fargo - kár, hogy csak most pótoltam, de nem ez lesz a kedvenc coen filmem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
Haverok Harca

Röviden annyi, hogy egyszer jó (de nem ér mozijegyet).
Végig azt éreztem, hogy valamiért nem jön át film, nem ragad magával a sztori úgy igazán. Értettem, hogy mik akarnak lenni a komikum forrásai, vagyis tudtam hogy hol és mikor kellene nevetnem egy nagyot, de valahogy nem sikerült. Pedig az ötlet szerintem nagyon jó. Van is benne akció, meg dinamika néhol olyan mintha valami akciófilm forogna. Ilyenkor a Jerry nevű fószer dolgai viszont túlságosan kilógnak a film által sugallt valóságérzetből, és engem volt hogy zavart. Általában ez a kettősség jellemzi a filmet és ezen kellene nevetni, hogy néha elborulnak az agyak aztán hirtelen BUMMM vissza a realitás talajára. De nekem inkább csak adott valami kellemetlen érzést amitől nem tudtam elengedni magam és kattogtam hogy most akkor kamu vagy sem.
| Ja és ebben is benne van már majdnem tipikus amcsi vígjáték(!) toposz, hogy az egyiknek rákos daganata van és ettől volt a nagy felindulás, hogy még utoljára megtegye amire vágyik (megfogja Jerry-t). |

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
sokan lehúzzák, de én imádtam az Ant Man& Wasp-t

kicsit a tét (a kedvem nem sötét), a poénok ülnek
az akció kreatív

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=mP0VHJYFOAU

a Jurassic World bejelentese ota nem vartam ennyire filmet! ha vmit akkor ezt tuti moziban nezem majd. (gyerekkorom legmeghatarozobb es kedvenc zenekara a Queen volt, de mai napig imadom es hallgatom. hasonloan a Jurassic Park filmekkel, azok is gyerekkorom elmaradhatatlan reszet kepeztek 😀 )
Borbinho
ugyanez, mínusz a dínós baszakodás
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Hmm-hmm... i'm intrigued. Not impressed, just intrigued.

Szintén a nem megfilmesíthető sztorik közé tartozik, de mivel Cameron/Rodriguez - ha valóban kijön decemberben - lehet adunk neki egy esélyt...


We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Érdekes. Megtudod indokolni, hogy a fenti filmekhez írt véleményed miért nem igaz az alsóra?
Illetve láttad az "eredetit" ?
gordon
Az eredetit még nem láttam, de pótolom.
A film elejétől eltekintve a többi része nagyon rendben volt, kellő helyen és időben a poénok, jó színészek, vicces és szívmelengető helyzetek. Nekem két lányom van, hasonló szitukon néhol átmentem, talán ez is plusz pont volt nálam. Illetve a szinkron is tetszett, ami ma MO-n szerintem csodaszámba megy.
#JC6
Ha előtte nézted volna meg akkor egyetértenél velem.
kiszámítható "poénok" túljátszott karakterek.. én is csak a lányom kedvéért ültem be rá 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Érdekes. Megtudod indokolni, hogy a fenti filmekhez írt véleményed miért nem igaz az alsóra?
Illetve láttad az "eredetit" ?
gordon
Az eredetit még nem láttam, de pótolom.
A film elejétől eltekintve a többi része nagyon rendben volt, kellő helyen és időben a poénok, jó színészek, vicces és szívmelengető helyzetek. Nekem két lányom van, hasonló szitukon néhol átmentem, talán ez is plusz pont volt nálam. Illetve a szinkron is tetszett, ami ma MO-n szerintem csodaszámba megy.

A Partiállat meg a Szűzőrség az kb ilyen Zac Efron szint, ahol nem tudod eldönteni melyik szereplő a betegebb...trágár, obszcén, szexuálisan túlfűtött, indokolatlan káromkodás és nudizmus, na meg ugye a meleg téma... szánalom. A TSZ-nek legalább van valamiféle üzenete a hasonló küllemű nőknek.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Túl szexi lány/Partiállat/Szűzőrség
Unalmas, vonatott, trágár, idióta, értelmetlen amcsi katyvaszok...a túl szexiben volt pár jó poén, de ennyi.
10/2.

Átejtve
baromira átjött, rég láttam ennyire könnyed, romkomot. nagyon ajánlom mindenkinek!
10/9.

#JC6
Érdekes. Megtudod indokolni, hogy a fenti filmekhez írt véleményed miért nem igaz az alsóra?
Illetve láttad az "eredetit" ?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
én meg közben átugrottam Pozsonyba Ant-man and the Waspot nézni 😀

botrányos, hogy a 2k18-ban azt hiszi a disney, hogy nem lehet egyszerre foci vb-t és filmeket nézni
shawnka
2k18?...
braxa88
egyébként sztem ez nem csak a disney hanem a hazai forgalmazó is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
én meg közben átugrottam Pozsonyba Ant-man and the Waspot nézni 😀

botrányos, hogy a 2k18-ban azt hiszi a disney, hogy nem lehet egyszerre foci vb-t és filmeket nézni
shawnka
2k18?...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
nah volt kis pótlás:
....
Negritis
Én is, én is:

Sicario 2
nekem túl sok volt a jelenet a kiscsajjal, igazán meg lehetett volna vágni azt a sztorit, illetve vontatottabbnak is éreztem, vagyis inkább néhol erőlködésnek, de csak azért, mert az első iszonyatosan magasra tette a lécet. ez se rossz!
10/8.

Nap nap után

szerintem irtózatosan beteg film a maga nemében..
10/2.

Túl szexi lány/Partiállat/Szűzőrség
Unalmas, vonatott, trágár, idióta, értelmetlen amcsi katyvaszok...a túl szexiben volt pár jó poén, de ennyi.
10/2.

Átejtve
baromira átjött, rég láttam ennyire könnyed, romkomot. nagyon ajánlom mindenkinek!
10/9.

JP: Bukott Birodalom
nekem kezd már sok lenni a JP, szerintem egy méltó lezárás kéne, nem hiszem hogy több bőrt le lehetne még róla húzni...így is sok már..
10/5.

Taxi 5
20 percet bírtam..
10/1

The post

nagyon jó film, remek színészgárda, jó sztori, hasonló érzésem támadt, mint a Miss Sloane-nál. ajánlós!!
10/8.

All money in the world

Hát, ha csak a fele igaz abból, amit a film bemutat Getty-ből, nos, nem hogy az ellensége, de még a rokona sem lettem volna... nagyon erős karakterábrázolás látható..
10/7.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
a mamma mia 2 mennyire magnifikáns már!

tényleg kurvajó volt, eskü tetszett 😀
shawnka

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
a mamma mia 2 mennyire magnifikáns már!

tényleg kurvajó volt, eskü tetszett 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 515 — The Mathematician
nah volt kis pótlás:

Man from Earth - 9.5
iszonyat erős kamaradráma, javaslom mindenkinek

Incredibles - 7.5
valszeg túl későn láttam így eléggé underwhelming volt, nagyon kevés egyedi elemmel
a kisfiú rajzolása számomra creepy teljesen kiakaszt

Incredibles 2 - 6.5
nekem nem állt össze, hiányzott valami harmónia, sok egyedi ötlet ebben sem volt
a baba comic relief/plot armor engem idegesített
a kissrác itt is falra kergetett amúgy

Hotel Transylvania 3 - 7
az incredibles-szel ellentétben itt meg volt a harmónia
bár ebben az is benne lehet hogy a comic relief nem lógott ki semerre
a Kraken zseniális és az egész nekem ült

Sicario 2 - 8.5
az első rész anno 9 vagy 9.5 pont volt nekem
brutálisan erős alkotás, de van 1-2 elfáradt döntés
így is felfelé lóg ki az utóbbi évek akció filmjeiből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
A sztálin halála viszont vicces és szórakoztató, nézzétek meg inkább azt 😊
peach
nem tom, nekem erőltetett
A Vörös Veréb viszont tetszett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
A sztálin halála viszont vicces és szórakoztató, nézzétek meg inkább azt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Vörös Veréb (Jennifer Lawrence)

Komoly kis film, kicsit a régi képi világ, semmi modern computer, vagy kütyü, erre persze nagyon rátesz a budapesti forgatás.
Viszont 18+, nagyon kemény, kínzásokkal, perverziókkal, kiképzéssel, és Jennifer is meztelenkedik keményen 😊
Maga a cselekmény izgalmas, kicsit kém, kicsit krimi és a vége odaver a csavarral 😊 Ajánlós
Chargers LT
kurvagyenge volt. a forgatókönyv elvesztette saját magát a film utolsó harmadára, JL és Edgerton között annyi a kémiai, mint amennyire én vagyok világbajnok francia labdarúgó és a budapesti helyszín sincsen különösebben kihasználva.

möh.
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 617 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
 www.youtube.com/watch?v=mP0VHJYFOAU

a Jurassic World bejelentese ota nem vartam ennyire filmet! ha vmit akkor ezt tuti moziban nezem majd. (gyerekkorom legmeghatarozobb es kedvenc zenekara a Queen volt, de mai napig imadom es hallgatom. hasonloan a Jurassic Park filmekkel, azok is gyerekkorom elmaradhatatlan reszet kepeztek 😀 )
Borbinho
Minden szavaddal egyetértek, ugyan ezeket mondhatom el magamról én is 😀

" class="embed">
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


a Jurassic World bejelentese ota nem vartam ennyire filmet! ha vmit akkor ezt tuti moziban nezem majd. (gyerekkorom legmeghatarozobb es kedvenc zenekara a Queen volt, de mai napig imadom es hallgatom. hasonloan a Jurassic Park filmekkel, azok is gyerekkorom elmaradhatatlan reszet kepeztek 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Vörös Veréb (Jennifer Lawrence)

Komoly kis film, kicsit a régi képi világ, semmi modern computer, vagy kütyü, erre persze nagyon rátesz a budapesti forgatás.
Viszont 18+, nagyon kemény, kínzásokkal, perverziókkal, kiképzéssel, és Jennifer is meztelenkedik keményen 😊
Maga a cselekmény izgalmas, kicsit kém, kicsit krimi és a vége odaver a csavarral 😊 Ajánlós

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
én meg közben átugrottam Pozsonyba Ant-man and the Waspot nézni 😀

botrányos, hogy a 2k18-ban azt hiszi a disney, hogy nem lehet egyszerre foci vb-t és filmeket nézni
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dr. Strange

Nem tudtam mit várjak, de nekem rohadtul bejött.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."