Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 607
Szerintem nagyon el lett rontva. Korhatar nelkuli humortalan Deadpool.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Aki már látta a Venomot, mondana pár szót róla? Megéri a mozijegy árát? 😊
Nomac
én kurvajót szórakoztam rajta

a sztori sablon halmaz
és volt pár idióta módosítás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Aki már látta a Venomot, mondana pár szót róla? Megéri a mozijegy árát? 😊
Nomac
Csak egy kicsit görgess lejjebb 😉

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Aki már látta a Venomot, mondana pár szót róla? Megéri a mozijegy árát? 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
CsuKKKlyások


az utolsó 2 percet kivéve sztem kurvajó
persze a végén Spike Lee nem bírta ki | és a pofádba baszta a "mondanivalót" a Charlottesville-i eseményekkel | ha azt kihagyja 9et is adtam volna rá
így 6,5-7,5 környékén mozog
Negritis
Nekem is nagyon tetszett, igazi ütős film, ami nyomot hagy és emlékezni fogok rá 😊
Én a végét is "csíptem", igazán felkavaróvá teszi ezt az egészet és megmutatja azért a valóságot is.
Aki tudja, nézze meg!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Na a DC-nek lehet felcsillant egy kis remenysugar.
James Gunn-t szerzodtetek az uj Suicide Squad rendezesre (elsot nem lattam, de ez elv nem folytatas lesz, hanem kulon film, azonos szereplogardaval).
O rendezte a GoTG 1-2t, amik sztem kurva jok lettek (foleg az egy, nekem azota is a top marvel film).
Borbinho
Sokat nem vesztettél a Suicide Squaddal. Én moziban néztem, és ordas nagy bukta. Ha szereted a DC-t és nem akarod h kiöljék belőled, ne nézd meg. 😀 Gunn jó rendező, hihetetlen ahogy bánnak vele 1-2 10 évvel ezelőtti poszt miatt.
KeyG
Azért azok finoman fogalmazva is morbid tweetek voltak.
Másrészt törölhette volna őket, akkor nem lett volna ebből ekkora probléma.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
Na a DC-nek lehet felcsillant egy kis remenysugar.
James Gunn-t szerzodtetek az uj Suicide Squad rendezesre (elsot nem lattam, de ez elv nem folytatas lesz, hanem kulon film, azonos szereplogardaval).
O rendezte a GoTG 1-2t, amik sztem kurva jok lettek (foleg az egy, nekem azota is a top marvel film).
Borbinho
Sokat nem vesztettél a Suicide Squaddal. Én moziban néztem, és ordas nagy bukta. Ha szereted a DC-t és nem akarod h kiöljék belőled, ne nézd meg. 😀 Gunn jó rendező, hihetetlen ahogy bánnak vele 1-2 10 évvel ezelőtti poszt miatt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na a DC-nek lehet felcsillant egy kis remenysugar.
James Gunn-t szerzodtetek az uj Suicide Squad rendezesre (elsot nem lattam, de ez elv nem folytatas lesz, hanem kulon film, azonos szereplogardaval).
O rendezte a GoTG 1-2t, amik sztem kurva jok lettek (foleg az egy, nekem azota is a top marvel film).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Tegnap láttam a Venom-ot moziban, próbáltam eltekinteni attól amit írtak többnyire negatívat. Egy szórakoztató film ez tény, a humora is remek, akciójelenet minden a PG13 se zavaró, de vhogy nekem nem áll össze. Lehet az elvárásaim miatt mondom ezt, és ahhoz képest csalódás a film, de többet vártam. Ha nincsenek a filmmel kapcsolatban előzetesen elvárásaid és szórakozni mész, a film erre tökéletes.
KeyG
Pedig szimbióta.
Sobri Jóska
de az amőba jellegű
azok hogy állnak? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Tegnap láttam a Venom-ot moziban, próbáltam eltekinteni attól amit írtak többnyire negatívat. Egy szórakoztató film ez tény, a humora is remek, akciójelenet minden a PG13 se zavaró, de vhogy nekem nem áll össze. Lehet az elvárásaim miatt mondom ezt, és ahhoz képest csalódás a film, de többet vártam. Ha nincsenek a filmmel kapcsolatban előzetesen elvárásaid és szórakozni mész, a film erre tökéletes.
KeyG
Pedig szimbióta.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem lesz olyan jó, mint McKay előző filmje, az általam nagyon kedvelt Nagy dobás.

Van egy olyan érzésem, hogy Bale minimum Oscar jelölt lesz ezért. (És lehet Rockwell is.)
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
The Driver / Gengszterek sofőrje, 1978

Jó film volt az autós üldözések tekintetében, a történet az mondhatni semmi extra, egy detektív próbálja elkapni a sofőrt.
A szereplőknek nem volt rendes nevük, csak ilyen mint The Driver, The Detective, The Player, stb., mint szimbólumok szerepeltek, ez áthatja a színészi játékot is, ahol kifejezetten kérve lett az, hogy ha lehet kifejezéstelenül játszanak, habár a nyomozót játszó színész ennek nemigen tett eleget, szerencsére, nagyon jó volt a szerepében. Ez a féle színészkedés adott a filmnek egy kis noiros beütést.

Nem mondhatnám, hogy a székbe szegezett a feszültség, de ettől függetlenül jó film volt, nem volt unalmas és ahogy az elején írtam, az autós üldözések nagyon jók.

Mondjuk ahhoz, hogy értelmezzem a végét kellett a gugli segítsége, hogy jól értettem-e vagy volt valami ami nekem kimaradt.
Solymi
Aszem az 1968-as Steve McQueen Bullit (San Francisco-i zsaru) volt az a film ami után lehetetlen volt évtizedekig olyan sikerfilmet csinálni amiben nem volt komolyan vehető autós üldözősdi.
ozibozi
Igen, említették is, hogy nem akarták, hogy ezt a filmet ahhoz vagy a Getawayhez hasonlítsák.
Azok is listán vannak ám 😀

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
The Driver / Gengszterek sofőrje, 1978

Jó film volt az autós üldözések tekintetében, a történet az mondhatni semmi extra, egy detektív próbálja elkapni a sofőrt.
A szereplőknek nem volt rendes nevük, csak ilyen mint The Driver, The Detective, The Player, stb., mint szimbólumok szerepeltek, ez áthatja a színészi játékot is, ahol kifejezetten kérve lett az, hogy ha lehet kifejezéstelenül játszanak, habár a nyomozót játszó színész ennek nemigen tett eleget, szerencsére, nagyon jó volt a szerepében. Ez a féle színészkedés adott a filmnek egy kis noiros beütést.

Nem mondhatnám, hogy a székbe szegezett a feszültség, de ettől függetlenül jó film volt, nem volt unalmas és ahogy az elején írtam, az autós üldözések nagyon jók.

Mondjuk ahhoz, hogy értelmezzem a végét kellett a gugli segítsége, hogy jól értettem-e vagy volt valami ami nekem kimaradt.
Solymi
Aszem az 1968-as Steve McQueen Bullit (San Francisco-i zsaru) volt az a film ami után lehetetlen volt évtizedekig olyan sikerfilmet csinálni amiben nem volt komolyan vehető autós üldözősdi.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
CsuKKKlyások


az utolsó 2 percet kivéve sztem kurvajó
persze a végén Spike Lee nem bírta ki | és a pofádba baszta a "mondanivalót" a Charlottesville-i eseményekkel | ha azt kihagyja 9et is adtam volna rá
így 6,5-7,5 környékén mozog

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
The Driver / Gengszterek sofőrje, 1978

Jó film volt az autós üldözések tekintetében, a történet az mondhatni semmi extra, egy detektív próbálja elkapni a sofőrt.
A szereplőknek nem volt rendes nevük, csak ilyen mint The Driver, The Detective, The Player, stb., mint szimbólumok szerepeltek, ez áthatja a színészi játékot is, ahol kifejezetten kérve lett az, hogy ha lehet kifejezéstelenül játszanak, habár a nyomozót játszó színész ennek nemigen tett eleget, szerencsére, nagyon jó volt a szerepében. Ez a féle színészkedés adott a filmnek egy kis noiros beütést.

Nem mondhatnám, hogy a székbe szegezett a feszültség, de ettől függetlenül jó film volt, nem volt unalmas és ahogy az elején írtam, az autós üldözések nagyon jók.

Mondjuk ahhoz, hogy értelmezzem a végét kellett a gugli segítsége, hogy jól értettem-e vagy volt valami ami nekem kimaradt.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Tegnap láttam a Venom-ot moziban, próbáltam eltekinteni attól amit írtak többnyire negatívat. Egy szórakoztató film ez tény, a humora is remek, akciójelenet minden a PG13 se zavaró, de vhogy nekem nem áll össze. Lehet az elvárásaim miatt mondom ezt, és ahhoz képest csalódás a film, de többet vártam. Ha nincsenek a filmmel kapcsolatban előzetesen elvárásaid és szórakozni mész, a film erre tökéletes.
KeyG
Elvárások és a Sony féle Marvel univerzium.
Ez a két dolog sajnos üti egymást.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
Tegnap láttam a Venom-ot moziban, próbáltam eltekinteni attól amit írtak többnyire negatívat. Egy szórakoztató film ez tény, a humora is remek, akciójelenet minden a PG13 se zavaró, de vhogy nekem nem áll össze. Lehet az elvárásaim miatt mondom ezt, és ahhoz képest csalódás a film, de többet vártam. Ha nincsenek a filmmel kapcsolatban előzetesen elvárásaid és szórakozni mész, a film erre tökéletes.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 642 — Packers Suicide Squad
Bomb City, elég jó kis dráma.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Predator 2018
Simán ajánlom 😊 Na nem azért, mert megközelíti a Schwarzisat, vagy mert helytálló a fizika törvényei szerint...
Hanem, mert szórakoztat...azt viszont nagyon. Egyrészt jók az akciók, és 18+ os vérfröccsenősnek megmaradt, ami kell ennek a filmnek. De bejött egy új dolog, a humor...és azt remekül eltalálták, a dilettáns kretén ex katonák poénjai jól ülnek.
A történet és a részletek elvesznek, de hát na...sajnos soha nem lesz már egyik sem olyan, mint az 1. 😊
De az átlagosnál egyértelműen jobban szórakoztat.
Chargers LT
Köszi, valamelyik nap láttam ,hogy lesz ilyen, vmi trélerfélét elcsíptem valahol - persze úgy, hogy mondtam az oldalbordámnak, hogy mostcsukdbeaszemed és eztsemegyüttfogjukmegnézni, de akkor be van tárazva 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
The Thief / Az erőszak utcái, 1981

Rendezte: Michael Mann
Főszereplő: James Caan
Soundtrack: Tangerine Dream

Aki már látott Michael Mann filmet, az tudja mire számítson mind képileg, mind hangulatilag.
A film egy bankrablóról szól, aki az utolsó meló után vissza akar vonulni és élni az elképzelt életét, ezért elfogad egy munkát a Maffiától...

Ez a rövid leírás akár egy unalmas filmet is takarhatna, de ennél nagyobbat nem is lehetne tévedni.
Mind maga a karakter, a motivációja és életfelfogása is egyedi, a rablások kidolgozása és kivitelezése pedig valósághű, nemhiába, hisz egy profi széftörő segédkezett a film készítésnél.
A filmben végig érezni lehet a háttérben bujkáló feszültséget, a felszín hamisságát amit tökéletesen kiegészít a nem szokványos zeneválasztás.

Az OST egyből kedvenc lett, ráadásul nekem a film posztere is eszméletlenül bejön:
 www.imdb.com/title/tt0083190/?ref_=nm_flmg_act_82

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Ez a Death Wish/Bosszúvágy tényleg korrekt kis film volt. 😊 Köszi a tippet!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Sosem voltál itt - remek kis film, fullaszto elmeny, belerúg szepen a lelkedbe, Joaquin Phoenix zsenialisat alakit benne. Egy kicsit rövid volt nekem. Ettől függetlenül ajanlom, csak 90 perc.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Mandy 2018

Aztatelibevert. 😀

Aki egy különleges látványvilágú bosszúfilmet akar látni, ami egyszerre gore "hentelés", és sokszor már-már Lynch féle álomfilm, stranger thingses meg Hellraiseres utánérzéssel, az ne hagyja ki. 😀

Még emésztem.
Vrij6
angry joe-k szerették 😀 én nem tom hol lehetne megnézni de mindenképp listás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Mandy 2018

Aztatelibevert. 😀

Aki egy különleges látványvilágú bosszúfilmet akar látni, ami egyszerre gore "hentelés", és sokszor már-már Lynch féle álomfilm, stranger thingses meg Hellraiseres utánérzéssel, az ne hagyja ki. 😀

Még emésztem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
én Jonah Hill miatt aggódok inkább

Johnny English 3

aki szerette az első 2t az élvezni fogja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!