Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Szerintem egy rettentő unalmas, érzelemmentes film lett, számomra az utóbbi évek egyik legnagyobb csalódása... az akciójeleneteket leszámítva minden eleme jellegtelen vagy csak simán rossz, megtekintését senkinek nem tudom ajánlani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az első ember

Igazából én megkaptam, amit vártam, illetve olyan dolgokat, amiket vártam. Az átlag ember - mint pl. én alig tud valamit a Holdraszállasról -, s láthat más szemszögöket a sztoriról. Szerintem jól össze lett rakva zene, látvány, történetek, izgalmas jelenetek, stb. szempontjából.
Nyilván lehetett volna sok egyéb nézőpont szerinti bemutatás más dolgok kárára, vagy monstre 8órát csinálni belőle.

Nálam simán ott lesz az A13 mellett a kedvencek között.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Tudom lassu vagyok de most neztem meg a Han Solo filmet.

Hat van benne par bukfenc ,de ami igazán erdekes mit keres benne Darth Maul akit rég kettévágtak már...
Janek
| Maul túlélte robotlabai lettek, SW:CloneWars és SW:Rebels rajzfilmekben is előkerül. |
Toca
Az elég bizar de biztos fejlett a robotorvoslas.
Janek
Vader?
Negritis
Az kesobb volt bőven
Janek
nem mintha úgy tűnne hogy túlságosan nagy a technológiai fejlődés az ep1 és az ep8 között
Negritis
A fő dolog hogy Anakin elvesztette a lábait térdből mig ez a csökevény konkrétan derékmagassábban el lett szeletelve...
Jo mindegy csak erdekes volt plusz semmi ertelmét nem latom hogy kerul oda es minek
Janek
10-15 év van közte az nem vészesen sok.
Amúgy Maul érdekes karakter elég jól meg van magyarázva hogy élte túl .
Valószínűleg felvezetőnek szánták valamire, de gyanúsan nem lesz belőle semmi.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Tudom lassu vagyok de most neztem meg a Han Solo filmet.

Hat van benne par bukfenc ,de ami igazán erdekes mit keres benne Darth Maul akit rég kettévágtak már...
Janek
| Maul túlélte robotlabai lettek, SW:CloneWars és SW:Rebels rajzfilmekben is előkerül. |
Toca
Az elég bizar de biztos fejlett a robotorvoslas.
Janek
Vader?
Negritis
Az kesobb volt bőven
Janek
nem mintha úgy tűnne hogy túlságosan nagy a technológiai fejlődés az ep1 és az ep8 között
Negritis
A fő dolog hogy Anakin elvesztette a lábait térdből mig ez a csökevény konkrétan derékmagassábban el lett szeletelve...
Jo mindegy csak erdekes volt plusz semmi ertelmét nem latom hogy kerul oda es minek

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Tudom lassu vagyok de most neztem meg a Han Solo filmet.

Hat van benne par bukfenc ,de ami igazán erdekes mit keres benne Darth Maul akit rég kettévágtak már...
Janek
| Maul túlélte robotlabai lettek, SW:CloneWars és SW:Rebels rajzfilmekben is előkerül. |
Toca
Az elég bizar de biztos fejlett a robotorvoslas.
Janek
Vader?
Negritis
Az kesobb volt bőven
Janek
nem mintha úgy tűnne hogy túlságosan nagy a technológiai fejlődés az ep1 és az ep8 között

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Tudom lassu vagyok de most neztem meg a Han Solo filmet.

Hat van benne par bukfenc ,de ami igazán erdekes mit keres benne Darth Maul akit rég kettévágtak már...
Janek
| Maul túlélte robotlabai lettek, SW:CloneWars és SW:Rebels rajzfilmekben is előkerül. |
Toca
Az elég bizar de biztos fejlett a robotorvoslas.
Janek
Vader?
Negritis
Az kesobb volt bőven

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Tudom lassu vagyok de most neztem meg a Han Solo filmet.

Hat van benne par bukfenc ,de ami igazán erdekes mit keres benne Darth Maul akit rég kettévágtak már...
Janek
| Maul túlélte robotlabai lettek, SW:CloneWars és SW:Rebels rajzfilmekben is előkerül. |
Toca
Az elég bizar de biztos fejlett a robotorvoslas.
Janek
Vader? + alapvetően a nem geekek nem tudnak sokat a "faj" biológiai paramétereiről

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Tudom lassu vagyok de most neztem meg a Han Solo filmet.

Hat van benne par bukfenc ,de ami igazán erdekes mit keres benne Darth Maul akit rég kettévágtak már...
Janek
| Maul túlélte robotlabai lettek, SW:CloneWars és SW:Rebels rajzfilmekben is előkerül. |
Toca
Az elég bizar de biztos fejlett a robotorvoslas.

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Tudom lassu vagyok de most neztem meg a Han Solo filmet.

Hat van benne par bukfenc ,de ami igazán erdekes mit keres benne Darth Maul akit rég kettévágtak már...
Janek
| Maul túlélte robotlabai lettek, SW:CloneWars és SW:Rebels rajzfilmekben is előkerül. |
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Bullitt / A chicagoi tanú, San Franciscó-i zsaru 1968

Rendezte: Peter Yates
Főszereplők: Steve McQueen, Robert Vaughn, Jacqueline Bisset

A történet szerint főhősünknek meg kell védenie egy maffiaperben felhasználandó koronatanút ám hiba csúszik a gépezetbe, a tanú meghal, nyomozónk meg nekiáll kideríteni ki áll a háttérben, miközben az ügyész/szenátus is nyomást helyez rá.

Maga a film elég lassan hömpölyög, nem magyarázzák túl a dolgokat és nem tudunk meg sokat a szereplőkről se, amúgy is az autós üldözéses jelenet miatt lett annyira híres.
A beállítások jók, mai szemmel élvezetes nézni az akkori helyszíneket, használati dolgokat és durva látni és felfogni azt a hatalmas különbséget ami az akkori amerikai élet és az európai keleti életszínvonal között volt.

Számomra egynek elment a film, de ha kell társaságban megnézném mégegyszer, mert lassúsága ellenére is magával ragadó.
Solymi
Ráadásul megcsodálhatod benne a fiatal Mike Ehramantraut-ot is. 😉
ozibozi
Bevallom őszintén, nem tudtam kiről van szó, mert még nem láttam a sorozatot 😀

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Tudom lassu vagyok de most neztem meg a Han Solo filmet.

Hat van benne par bukfenc ,de ami igazán erdekes mit keres benne Darth Maul akit rég kettévágtak már...

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 210
Bullitt / A chicagoi tanú, San Franciscó-i zsaru 1968

Rendezte: Peter Yates
Főszereplők: Steve McQueen, Robert Vaughn, Jacqueline Bisset

A történet szerint főhősünknek meg kell védenie egy maffiaperben felhasználandó koronatanút ám hiba csúszik a gépezetbe, a tanú meghal, nyomozónk meg nekiáll kideríteni ki áll a háttérben, miközben az ügyész/szenátus is nyomást helyez rá.

Maga a film elég lassan hömpölyög, nem magyarázzák túl a dolgokat és nem tudunk meg sokat a szereplőkről se, amúgy is az autós üldözéses jelenet miatt lett annyira híres.
A beállítások jók, mai szemmel élvezetes nézni az akkori helyszíneket, használati dolgokat és durva látni és felfogni azt a hatalmas különbséget ami az akkori amerikai élet és az európai keleti életszínvonal között volt.

Számomra egynek elment a film, de ha kell társaságban megnézném mégegyszer, mert lassúsága ellenére is magával ragadó.
Solymi
Ráadásul megcsodálhatod benne a fiatal Mike Ehramantraut-ot is. 😉
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 308
Bullitt / A chicagoi tanú, San Franciscó-i zsaru 1968

Rendezte: Peter Yates
Főszereplők: Steve McQueen, Robert Vaughn, Jacqueline Bisset

A történet szerint főhősünknek meg kell védenie egy maffiaperben felhasználandó koronatanút ám hiba csúszik a gépezetbe, a tanú meghal, nyomozónk meg nekiáll kideríteni ki áll a háttérben, miközben az ügyész/szenátus is nyomást helyez rá.

Maga a film elég lassan hömpölyög, nem magyarázzák túl a dolgokat és nem tudunk meg sokat a szereplőkről se, amúgy is az autós üldözéses jelenet miatt lett annyira híres.
A beállítások jók, mai szemmel élvezetes nézni az akkori helyszíneket, használati dolgokat és durva látni és felfogni azt a hatalmas különbséget ami az akkori amerikai élet és az európai keleti életszínvonal között volt.

Számomra egynek elment a film, de ha kell társaságban megnézném mégegyszer, mert lassúsága ellenére is magával ragadó.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudok mit mondani a Venomra. Sem azt, hogy jo, sem azt, hogy szar. Nem vartam tole tobbet, de pont azert, mert mar az elozetesbol egyertelmuen kiderult, hogy mi lesz kb. a film sztorita, az is lett. Abban egyetertek, hogy nem allt ossze a film, hianyos volt, szamomra talan tul darabos is, meg rovid.

Mondjuk ugy, hogy ebben sokkal tobb volt, mint amit kihoztak belole. Hianyolom igazabol az egesz hatteret, nekem az, hogy csak ugy itt ez a szimbiota, es van, mert valahol talaltak, az keves.

Es sorolhatnam tovabb.

De viszont igazabol a Venomos reszek jok voltak, mar szorakoztatoak. Hardyt imadom, de igazabol totalisan ugyanazt nyomta, mint a legtobb filmjeben, a szoke nuni resze is tokre hianyos es kidolgozatlan volt.

Szoval nalam tenyleg azok a jelenetek vittek el a filmet, amikben Hardy Venomkent szerepelt. Eleg gizda lett.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Persze gondolhatod hogy nálam milyen kemény felkészülés előzte meg a Logant, korábban láttam az avengers 1-et meg... ja összesen ennyit, az xmenekkel együtt

A képregényeket sokkal jobban ismerő barátnőm pl pont azt rótta fel a filmnek, hogy Wolverine abszolút nem olyan karakter volt, mint amit Hugh Jackman kihozott belőle

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
imádom mikor a Logan a példa
ahhoz hogy az a film annyira működjön, nagyon-nagyon kellett az hogy lássunk előtte 5 (+2) filmet a karakterekről
tudjuk hová tenni Prof X leépülését
azt hogy Logan honnan jutott el a mostani pontjára
miért nem hagyja magára
miért védelmezi a kislányt aki akarata ellenére lett az ami
...

ezt egy első filmben nem lehet felépíteni, legalábbis tuti h nem könnyen
nem azt akarom mondani hogy a film kiemelkedő volt (6.5re mondanám)
de a semmiből behozni Venom-t, főleg azután ami a Spidey 3-ba volt (nah az volt szégyen) nem volt egyszerű
nem sikerült rendesen megugrani, tény
de én látok benne lehetőséget

és még mindig jobb mint a 2 farkas film vagy a Martha krónikák

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Én az upgrade-en konkrétan elaludtam. Az elmúlt hetekből a searchinget tudom nyugodt szívvel ajánlani, persze az pont olyan film, aminél sokan kivárják a virágboltos verziót, érthető módon

A venomért nagy kár, mert abból ki lehetett volna hozni minimum egy logan féle darabot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Szerintem nagyon el lett rontva. Korhatar nelkuli humortalan Deadpool.
JayB
Na, és ha a Deadpool humorát utálom, akkor jó lehet? 😊
kristóf17
Igazából semmi köze nincs hozzá.
-Ha nem zavar, hogy a történet klise
-Ha szereted Hardyt mert kb ő a film
-Ha nem idegesít fel mérhetetlenül, hogy a film, ha nem 14-es karikaba lenne sokkal jobb lehetne.
Szerintem ezek a sarokkovek meg persze ha csak sima popcorn moviet akarsz.
Toca
Persze, semmi kiemelkedőt nem várok. Főleg előzetes alapján. De azért kérdeztem, mert Reynolds is az egyik kedvenc színészem, mégis ugye az említett filmje nagyon nen én vagyok és nem voltam benne biztos, hogy Hardy-val és a venommal nem fordulhat elő ugyanez.
Szerintem nagyon el lett rontva. Korhatar nelkuli humortalan Deadpool.
JayB
Na, és ha a Deadpool humorát utálom, akkor jó lehet? 😊
kristóf17
sztem elég más a humora
Negritis
Az kimondottan jó hír. Akkor itthon adok neki majd egy esélyt szerintem.
kristóf17
kedvezményes napon néztem a corvin-ban
annyit sztem simán ér

vannak vele bajaim de a Hardy-Venom duó működött annyira h tetszen

de tény, az Upgrade jobb hasonló témábanNegritis
Valamiért engem az Upgrade nem ragadott meg annyira. Pedig az ajánlásotok miatt lestem meg, ami általában siker.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Szerintem nagyon el lett rontva. Korhatar nelkuli humortalan Deadpool.
JayB
Na, és ha a Deadpool humorát utálom, akkor jó lehet? 😊
kristóf17
Igazából semmi köze nincs hozzá.
-Ha nem zavar, hogy a történet klise
-Ha szereted Hardyt mert kb ő a film
-Ha nem idegesít fel mérhetetlenül, hogy a film, ha nem 14-es karikaba lenne sokkal jobb lehetne.
Szerintem ezek a sarokkovek meg persze ha csak sima popcorn moviet akarsz.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Szerintem nagyon el lett rontva. Korhatar nelkuli humortalan Deadpool.
JayB
Na, és ha a Deadpool humorát utálom, akkor jó lehet? 😊
kristóf17
sztem elég más a humora
Negritis
Az kimondottan jó hír. Akkor itthon adok neki majd egy esélyt szerintem.
kristóf17
kedvezményes napon néztem a corvin-ban
annyit sztem simán ér

vannak vele bajaim de a Hardy-Venom duó működött annyira h tetszen

de tény, az Upgrade jobb hasonló témában

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Szerintem nagyon el lett rontva. Korhatar nelkuli humortalan Deadpool.
JayB
Na, és ha a Deadpool humorát utálom, akkor jó lehet? 😊
kristóf17
sztem elég más a humora
Negritis
Az kimondottan jó hír. Akkor itthon adok neki majd egy esélyt szerintem.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Szerintem nagyon el lett rontva. Korhatar nelkuli humortalan Deadpool.
JayB
Na, és ha a Deadpool humorát utálom, akkor jó lehet? 😊
kristóf17
sztem elég más a humora

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Szerintem nagyon el lett rontva. Korhatar nelkuli humortalan Deadpool.
JayB
Na, és ha a Deadpool humorát utálom, akkor jó lehet? 😊
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
se a horror filmek se King nem igazán a szivem csücske
és ez a trailer tetszik, bááár nem biztos h ténylegesen van rá szükség mer az eredeti is jó
 www.youtube.com/watch?v=VllcgXSIJkE
Negritis
Pénzt csinálnak mindenből amiből lehet, ez Hollywood. Nem tudnak már mit kitalálni, és jönnek a régi kor filmjei új kiadásban, mégis szarabb verzióban a benne rejlő nyereség miatt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
se a horror filmek se King nem igazán a szivem csücske
és ez a trailer tetszik, bááár nem biztos h ténylegesen van rá szükség mer az eredeti is jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!