Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Legendás lények – Grindelwald bűntettei

Borzasztó.

Szerkesztette: Padrinaggio
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Megnéztem az Outlaw King-et. Mel Gibson meg a Rettenthetetlen elbújhat mellette.
Nagyszerű, korhű film, minden percét élveztem.
Csak ajánlani tudom.
#JC6
egész korhű film, viszont pont ezért nem nagyszerű
számomra
vártam, jó volt de hiányzik valami
persze sokkal jobb mint a Redbad de nem az igazi
valszeg pont azért mert közelebb áll a történelemhez sokkal

ez egy történelmi dráma, nem pedig egy based on history action/adventure
a 2-t sztem nem érdemes összehasonlítani
persze fogják mert mégiscsak kb egymás után következő történetek de ez kb olyan mint a Ryan közlegényt a Schindler listájával hasonlítani

a színészi alakítások egész jók, bár Chris Pine kicsit fapofával hozta le nagyrészt
én is ajánlom aki szereti a történelmi filmeket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
Bayond Skyline:
huh, low budget gagyi sci fi
színészi munka gáz, csomó felesleges és idegesítő szál de pár fasza kreatív megoldással | űrlények azok emberi aggyal működő mechák |
összeséggében ártalmatlan gagyi cucc sajnos kevésbé bájos mint a Függetlenség Napja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
hát ez a Crimes of Grindelwald kifejezetten rossz volt.

félelmetes, hogy ebből az univerzumból ennyit tud a Warner kihozni.
shawnka
az a baj h ez ugyanúgy Rowling munkája, csak lehet látni h nem tud többet (ami persze még mindig kurvasok)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem az Outlaw King-et. Mel Gibson meg a Rettenthetetlen elbújhat mellette.
Nagyszerű, korhű film, minden percét élveztem.
Csak ajánlani tudom.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
hát ez a Crimes of Grindelwald kifejezetten rossz volt.

félelmetes, hogy ebből az univerzumból ennyit tud a Warner kihozni.
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
X - A rendszerbõl törölve
nem sűrűn nézek Krimit, de ez valahogy megfogott

volt művészkedős jellege, de számomra az ahhoz adott hozzá hogy jobban átérezzem a főhös látásmódját
aki teheti megéri
Negritis
egyetértek, jó volt
diverdoc
bizony, rég láttam ennyire jó adagolással dolgozó magyar krimit!
gamerkr
szerintem pont annyira sok minden akart lenni az a film, hogy nekem szétcsúszott. de legalább balsai móni megint megmutatta, miért az egyik legjobb színésznő kis hazánkban

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mondjuk erre leszek kíváncsi, hogy vajon ebből lesz-e egyáltalán még valami, mert ha lesz akkor kis Vuk/The Room kategóriába felér-e majd...
 www.imdb.com/title/tt4718004/

Ha jó animékből szar filmet csinálnak, akkor egy szar animéből milyet sikerül majd vajon?

Viszont a Battle Angel Alita legújabb trailere (is) ütős... bár valahogy ezt is biztos el fogják rontani, valszeg a too much action/too little story kombóval... 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM

oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀
Borbinho
Remélem költői kérdés volt..

De ez klasszikusan az a movie, hogy lehet be kell dobni 3-4 sört előtte, és úgy elmenni rá... és végig lehet röhögni az egészet. (Psyduck!)
Igor
én moziban nézem az tuti, túl nagy pokemon fan vagyok ennek a kihagyásához
Negritis
Ahogy Pikachu megszólal és szinte látod magad előtt Deadpoolt az zseniális 😀
Kenny
jaja, ugy latszik a 2010-es evek Brad Pitt/George Clooney szerepere Chris Pratt mellett benevezett Reynolds is 😀 jo h megmentette a karrierjet. mondjuk en epp emiatt felek is picit, h ne egy sarga kis szoros deadpool legyen a filmbol, ami kb csak RR faszsagairol szol...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 272 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM

oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀
Borbinho
Remélem költői kérdés volt..

De ez klasszikusan az a movie, hogy lehet be kell dobni 3-4 sört előtte, és úgy elmenni rá... és végig lehet röhögni az egészet. (Psyduck!)
Igor
én moziban nézem az tuti, túl nagy pokemon fan vagyok ennek a kihagyásához
Negritis
Ahogy Pikachu megszólal és szinte látod magad előtt Deadpoolt az zseniális 😀

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM

oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀
Borbinho
Remélem költői kérdés volt..

De ez klasszikusan az a movie, hogy lehet be kell dobni 3-4 sört előtte, és úgy elmenni rá... és végig lehet röhögni az egészet. (Psyduck!)
Igor
én moziban nézem az tuti, túl nagy pokemon fan vagyok ennek a kihagyásához

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM

oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀
Borbinho
Remélem költői kérdés volt..

De ez klasszikusan az a movie, hogy lehet be kell dobni 3-4 sört előtte, és úgy elmenni rá... és végig lehet röhögni az egészet. (Psyduck!)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
RIP Stan Lee

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
X - A rendszerbõl törölve
nem sűrűn nézek Krimit, de ez valahogy megfogott

volt művészkedős jellege, de számomra az ahhoz adott hozzá hogy jobban átérezzem a főhös látásmódját
aki teheti megéri
Negritis
egyetértek, jó volt
diverdoc
bizony, rég láttam ennyire jó adagolással dolgozó magyar krimit!

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
X - A rendszerbõl törölve
nem sűrűn nézek Krimit, de ez valahogy megfogott

volt művészkedős jellege, de számomra az ahhoz adott hozzá hogy jobban átérezzem a főhös látásmódját
aki teheti megéri
Negritis
egyetértek, jó volt


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
X - A rendszerbõl törölve
nem sűrűn nézek Krimit, de ez valahogy megfogott

volt művészkedős jellege, de számomra az ahhoz adott hozzá hogy jobban átérezzem a főhös látásmódját
aki teheti megéri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lesz Breaking Bad-film.
Stez
Sebaj.
Csak azt a két kurva idegesítő feleséget legalább a filmben tegyék el láb alól.
Sobri Jóska


A csúcson lévő Heisenberg-ről azért simán megnéznék egy mellékszálas történetet 😊

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 334 — #NoStress
Lesz Breaking Bad-film.
Stez
Sebaj.
Csak azt a két kurva idegesítő feleséget legalább a filmben tegyék el láb alól.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lesz Breaking Bad-film.

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
engem már trailer alapján sem érdekelt hogy őszinte legyek
Negritis
Én meg sose nézek filmelőzetest. Biztos ez zavart meg
..
kishaszi
én se youtube-n néztem, csak elég sokat járok moziba és nehéz lett volna elkerülni
Negritis
Értem én, csak az index topikját se véletlen hagytam ott sok évvel ezelőtt. Mindent túl akarunk magyarázni, szakérteni, elemezni, esztétizálni. Egyszerre vagyunk már a gép előtt rendezők, producerek, kameramanok, forgatókönyvírók, stylistok, kellékesek, irodalmárok, dramaturgok... Nekem ez már uncsi. Ugyanaz megy, mint a fociban, politikában, bármiben. Olyan nincs, hogy Magyarországon ne értsünk mindenhez is, korra, nemre tekintet nélkül, DE FŐLEG szakirányú elővégzettségtől függetlenül.
Másnak más a motivációja, nekem megadta, amit vártam. Én nem akarok sem publicisztikai babérokra törni semmilyen film elemzése kapcsán, így aztán míg nyilván mindent is a helyén tudnak kezelni, én nekem egy primitív Cool-túra szintű altesti poénokkal tűzdelt film is tökéletes kikapcsolódás tud lenni, ha éppen olyan hangulatom van. Nem kezdek el abban az irányban gondolkozni, hogy ez eleve buta, faék szintű, nőjjünkmárfölgyerekek kategória, és csak butulunk tőle.
kishaszi
én nem akarok túlmagyarázni semmit, szeretem ha egy film gondolkozásra késztet (annihilation, arrival, bladerunner 2049 ...)
azt is ha bizonyos határok között a látvánnyal szórakoztat (marvel)
vagy ha teljesen elborult és retardált suttyó (new kids, sandler, sean wiliams scott...)

viszont rühellem azokat a filmeket amik okosnak akarnak látszani de unalmas fosok (gravitáció pl) és nekem trailer alapján annak tűnt, több ismerősöm látta és amiket mondtak az alapján unalmas volt, és aki kicsit utána járt már a dolgoknak eleve azoknak nem mondott elég újat

trailerekkel pedig úgy vagyok hogy megnézek 1t ha egy film nagyon érdekel
a többit úgyis látom mikor megyek moziba (mert mint említettem elég sokat járok, bár idén eddig csak 28x voltam)
Negritis
Jajj, félreértesz, nem neked szólt 😉
Csak őgy általánosságban.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
A Gotti film lehetett volna sokkal de sokkal jobb is. Meg volt benne a potenciál.
KeyG
Nézd meg az eredetit, abban megtalálod a potenciált.
Szokol
Nem tudtam h van. Megtudod mondani a címét?
KeyG
gondolom ez az
 www.imdb.com/title/tt0116441/
Negritis
Köszi, nem gondoltam h ugyanazon a néven fut.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 004 — The Mathematician
A Gotti film lehetett volna sokkal de sokkal jobb is. Meg volt benne a potenciál.
KeyG
Nézd meg az eredetit, abban megtalálod a potenciált.
Szokol
Nem tudtam h van. Megtudod mondani a címét?
KeyG
gondolom ez az
 www.imdb.com/title/tt0116441/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
A Gotti film lehetett volna sokkal de sokkal jobb is. Meg volt benne a potenciál.
KeyG
Nézd meg az eredetit, abban megtalálod a potenciált.
Szokol
Nem tudtam h van. Megtudod mondani a címét?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 866 — Steelers fan
A Gotti film lehetett volna sokkal de sokkal jobb is. Meg volt benne a potenciál.
KeyG
Nézd meg az eredetit, abban megtalálod a potenciált.