Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Bohemian Rhapsody

Jól összerakott és vágott film, jó zenékkel és eszméletlenül átjövős koncertrészletekkel.
Szerintem egy pillanatra se ült le, nem zökkent ki, érthető volt minden jelenet, apró sugallat és ízlésesen mutatták be a kényes témákat mindenkinek.

Mondhatnám, hogy számomra hitelesnek tűnik a karakter mivel azok készítették és közreműködtek a filmnél akik közelről ismerték.

A teljes sztori azért több helyen egyszerűsített és csúsztatott a hatás kedvéért, de nem hinném, hogy ez túl nagy probléma lenne, a lényeg átjött. Akit ezek után konkrétabban érdekel a Queen és Freddie, az úgyis utánanéz.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Azt hiszem, én éltem eddig akváriumban, de ezt a csatornát nem ismertem, pedig zseniális az összes régi filmösszefoglaló. Igazi csemege.


több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
The Ballad of Buster Scruggs
Netflix western, aki szereti a Coen testvérek stílusát és az antalógiákat annak javaslom mindenképp
több nem összefüggő western sztori, fekete humorral

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Venom

Nekem nagyon bejött, jó volt a humora is, totál kikapcsolt.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
GIRL

Nem hiszem,hogy sokan megnézik pedig nagyon érdemes szerintem rászánni az időt.

Rég éreztem azt a nyomasztó érzést amit pár film tud okozni de ez is ilyen.
Kell az ilyen nekem biztos mert elfelejti az ember a rohanó világban ,hogy mi az ami igazán fontos és mi is az igazi érték(mi magunk vagyunk azok)

Alig történik valami mégis végig ott egy bizonyos feszültség ami már már a végletekig ki van húzva.
Sokszor játszik a már már teljes csönddel a rendező aki mesterien bánik ezzel is.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
grindelwald bűnei:
nem a film rossz, hanem Rowling bassza haza azt amit 7 könyvel felépített
nem fogok spoiler taget használni, de a retcon-k
- vérszerződés miatt nem áll ki Dumbledore Grindelwald ellen? bullshit
- dumbledore átváltoztatástant tanított nem sötét varázslatok kivédését
- ki faszom a Rowle aki meghal de azért pofázik egy jelenet erejéig? gondolom ez egy kikacsintáls Denem-re
- a demonstrate az emlékeim szerint a pálca legutóbbi varázslatát hajtja végre nem pedig vmi random felvételt játszik le
- nem, nincs még 1 dumbledore testvér bullshit
- nem tudsz hoppanálni a "híd"ra
- mecgalagony nem hogy még nem tanított 1927-ben, de nem is kellett volna élnie
- Edevis tükre meglepne ha tényleg azt mutatná Dumbledore-nak amit ...

azt meg se említem hogy milyen ruhákba mászkáltak mer az is full BS

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
azé gonosz mert megöletett egy gyereket a film elején. ott nagyon be lett mutatva minden ami grindelwald 😀


Legendás lények – Grindelwald bűntettei

Borzasztó.
Padrinaggio
szólj ha megtaláltad a bűntetteket!
shawnka
szerintem is szar volt. kb a HP zene felcsendülése a Roxfortban volt egyedül jó pillanat
|
McGalagony hogy van ott 1927ben?
Mindenki mindenkinek a valakije? már mikor a négercsávó is vmi családtag az már felkúrt, de hogy kredenc meg egy dumbledore...
Gőte most mire fel az akinek meg kell találnia kredencet meg grindelwaldot? ki a tököm ő?
minden utolsó mellészereplőről többet tudtunk meg mint a címszereplőről, vagy Dumbledore-ról
a "könyvtárosnő" miért uszítótta rá a "macskákat" a szereplőkre és hasonló hülyeségek.
nyílván Nagini is egy matuzsálem "kígyó"
|
braxa88
Hogy lesz a menő, sármos, mellényes Dumbledoreból a taláros kedves varázslóbácsi?
shawnka
ez azért nem gáz, azért eltelt még egy 70év a halálig. 70 😀
amugy is minek kell ezeket a filmet ennyire visszavinni a korban. teljesen hiteltelen.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Legendás lények – Grindelwald bűntettei

Borzasztó.
Padrinaggio
szólj ha megtaláltad a bűntetteket!
shawnka
szerintem is szar volt. kb a HP zene felcsendülése a Roxfortban volt egyedül jó pillanat
|
McGalagony hogy van ott 1927ben?
Mindenki mindenkinek a valakije? már mikor a négercsávó is vmi családtag az már felkúrt, de hogy kredenc meg egy dumbledore...
Gőte most mire fel az akinek meg kell találnia kredencet meg grindelwaldot? ki a tököm ő?
minden utolsó mellészereplőről többet tudtunk meg mint a címszereplőről, vagy Dumbledore-ról
a "könyvtárosnő" miért uszítótta rá a "macskákat" a szereplőkre és hasonló hülyeségek.
nyílván Nagini is egy matuzsálem "kígyó"
|
braxa88
Hogy lesz a menő, sármos, mellényes Dumbledoreból a taláros kedves varázslóbácsi?
shawnka
Gondolom még ezen időszaka után jött a coming out...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
lehet h a film nem ad rá választ, de a könyvekben azért Grindelwald szépen el van magyarázva 😀
főleg A Pálca történeténél

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Legendás lények – Grindelwald bűntettei

Borzasztó.
Padrinaggio
szólj ha megtaláltad a bűntetteket!
shawnka
szerintem is szar volt. kb a HP zene felcsendülése a Roxfortban volt egyedül jó pillanat
|
McGalagony hogy van ott 1927ben?
Mindenki mindenkinek a valakije? már mikor a négercsávó is vmi családtag az már felkúrt, de hogy kredenc meg egy dumbledore...
Gőte most mire fel az akinek meg kell találnia kredencet meg grindelwaldot? ki a tököm ő?
minden utolsó mellészereplőről többet tudtunk meg mint a címszereplőről, vagy Dumbledore-ról
a "könyvtárosnő" miért uszítótta rá a "macskákat" a szereplőkre és hasonló hülyeségek.
nyílván Nagini is egy matuzsálem "kígyó"
|
braxa88
Ki a faszom a Grindelwald? Mitől ő a főgonosz? Miért kell nekem őt utálnom azon kívül, hogy Nagy Ervin nem jó szinkronhang neki? Mit tett hozzá a filmhez Leeta pörgése a tesók között? Minek kellett filmbe Jacob meg Queenie, amikor nélkülük is minden ugyanaz, ráadásul szépen le lettek zárva az előző részben? Miért hívják Legendás Állatoknak, amikor van benne kettő darab, azok is inkább csak comic reliefnek. Miért nem tudják szimpatikusra írni a főszereplőt, akiért izgulnom kéne? Miért nem szimpatikus senki? 😀 Hogy lesz a menő, sármos, mellényes Dumbledoreból a taláros kedves varázslóbácsi? Hogy lehet a csávó Dumbledore sarj úgy, hogy a szülők akkor már bőven nem éltek? Alapvetően miért hajóznak a Titanicon Amerika felé úgy, hogy random elhagyják a csecsemőjüket?

Annyira borzalmas volt, hogy nem vagyok hajlandó spoiler tagelni semmit ebből.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legendás lények – Grindelwald bűntettei

Borzasztó.
Padrinaggio
szólj ha megtaláltad a bűntetteket!
shawnka
szerintem is szar volt. kb a HP zene felcsendülése a Roxfortban volt egyedül jó pillanat
|
McGalagony hogy van ott 1927ben?
Mindenki mindenkinek a valakije? már mikor a négercsávó is vmi családtag az már felkúrt, de hogy kredenc meg egy dumbledore...
Gőte most mire fel az akinek meg kell találnia kredencet meg grindelwaldot? ki a tököm ő?
minden utolsó mellészereplőről többet tudtunk meg mint a címszereplőről, vagy Dumbledore-ról
a "könyvtárosnő" miért uszítótta rá a "macskákat" a szereplőkre és hasonló hülyeségek.
nyílván Nagini is egy matuzsálem "kígyó"
|
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
A végzet órája

a film amit jobb lett volna eredeti nyelven látni
bájos, de creepy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Legendás lények – Grindelwald bűntettei

Borzasztó.
Padrinaggio
szólj ha megtaláltad a bűntetteket!
több mint 5 éve
Padrinaggio Baltimore Ravens 202
Legendás lények – Grindelwald bűntettei

Borzasztó.

Szerkesztette: Padrinaggio
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Megnéztem az Outlaw King-et. Mel Gibson meg a Rettenthetetlen elbújhat mellette.
Nagyszerű, korhű film, minden percét élveztem.
Csak ajánlani tudom.
#JC6
egész korhű film, viszont pont ezért nem nagyszerű
számomra
vártam, jó volt de hiányzik valami
persze sokkal jobb mint a Redbad de nem az igazi
valszeg pont azért mert közelebb áll a történelemhez sokkal

ez egy történelmi dráma, nem pedig egy based on history action/adventure
a 2-t sztem nem érdemes összehasonlítani
persze fogják mert mégiscsak kb egymás után következő történetek de ez kb olyan mint a Ryan közlegényt a Schindler listájával hasonlítani

a színészi alakítások egész jók, bár Chris Pine kicsit fapofával hozta le nagyrészt
én is ajánlom aki szereti a történelmi filmeket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Bayond Skyline:
huh, low budget gagyi sci fi
színészi munka gáz, csomó felesleges és idegesítő szál de pár fasza kreatív megoldással | űrlények azok emberi aggyal működő mechák |
összeséggében ártalmatlan gagyi cucc sajnos kevésbé bájos mint a Függetlenség Napja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
hát ez a Crimes of Grindelwald kifejezetten rossz volt.

félelmetes, hogy ebből az univerzumból ennyit tud a Warner kihozni.
shawnka
az a baj h ez ugyanúgy Rowling munkája, csak lehet látni h nem tud többet (ami persze még mindig kurvasok)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem az Outlaw King-et. Mel Gibson meg a Rettenthetetlen elbújhat mellette.
Nagyszerű, korhű film, minden percét élveztem.
Csak ajánlani tudom.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
hát ez a Crimes of Grindelwald kifejezetten rossz volt.

félelmetes, hogy ebből az univerzumból ennyit tud a Warner kihozni.
több mint 5 éve
fly_gulls Seattle Seahawks Oklahoma Sooners 103
X - A rendszerbõl törölve
nem sűrűn nézek Krimit, de ez valahogy megfogott

volt művészkedős jellege, de számomra az ahhoz adott hozzá hogy jobban átérezzem a főhös látásmódját
aki teheti megéri
Negritis
egyetértek, jó volt
diverdoc
bizony, rég láttam ennyire jó adagolással dolgozó magyar krimit!
gamerkr
szerintem pont annyira sok minden akart lenni az a film, hogy nekem szétcsúszott. de legalább balsai móni megint megmutatta, miért az egyik legjobb színésznő kis hazánkban

FIRE SCHOTTENHEIMER
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Mondjuk erre leszek kíváncsi, hogy vajon ebből lesz-e egyáltalán még valami, mert ha lesz akkor kis Vuk/The Room kategóriába felér-e majd...
 www.imdb.com/title/tt4718004/

Ha jó animékből szar filmet csinálnak, akkor egy szar animéből milyet sikerül majd vajon?

Viszont a Battle Angel Alita legújabb trailere (is) ütős... bár valahogy ezt is biztos el fogják rontani, valszeg a too much action/too little story kombóval... 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM

oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀
Borbinho
Remélem költői kérdés volt..

De ez klasszikusan az a movie, hogy lehet be kell dobni 3-4 sört előtte, és úgy elmenni rá... és végig lehet röhögni az egészet. (Psyduck!)
Igor
én moziban nézem az tuti, túl nagy pokemon fan vagyok ennek a kihagyásához
Negritis
Ahogy Pikachu megszólal és szinte látod magad előtt Deadpoolt az zseniális 😀
Kenny
jaja, ugy latszik a 2010-es evek Brad Pitt/George Clooney szerepere Chris Pratt mellett benevezett Reynolds is 😀 jo h megmentette a karrierjet. mondjuk en epp emiatt felek is picit, h ne egy sarga kis szoros deadpool legyen a filmbol, ami kb csak RR faszsagairol szol...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM

oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀
Borbinho
Remélem költői kérdés volt..

De ez klasszikusan az a movie, hogy lehet be kell dobni 3-4 sört előtte, és úgy elmenni rá... és végig lehet röhögni az egészet. (Psyduck!)
Igor
én moziban nézem az tuti, túl nagy pokemon fan vagyok ennek a kihagyásához
Negritis
Ahogy Pikachu megszólal és szinte látod magad előtt Deadpoolt az zseniális 😀

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM

oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀
Borbinho
Remélem költői kérdés volt..

De ez klasszikusan az a movie, hogy lehet be kell dobni 3-4 sört előtte, és úgy elmenni rá... és végig lehet röhögni az egészet. (Psyduck!)
Igor
én moziban nézem az tuti, túl nagy pokemon fan vagyok ennek a kihagyásához

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 www.youtube.com/watch?v=1roy4o4tqQM

oke, na ez vajon mekkora egy baromsag lesz 😀
Borbinho
Remélem költői kérdés volt..

De ez klasszikusan az a movie, hogy lehet be kell dobni 3-4 sört előtte, és úgy elmenni rá... és végig lehet röhögni az egészet. (Psyduck!)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)