Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Inkább az lesz nagy gáz, ha pl. a Kedvenc díj nélkül marad.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 391
Én láttam azt a filmet, és nem vagyok szomorú, hogy nem az én világom, sőt nevetek én is.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Megérett a világ a pusztulásra.
ozibozi
az ilyen csőlátáson csak nevetni tudok.

szóval nevetek 😀 😀

nyilván ne nyerjen egy film, ami termelt 2 milliárd dollárt, imádta a közönség és nagyon szépen nyúlt a fekete kultúrához. hanem kapjon mindent egy fekete fehér fos, amit leadnak 3 moziban és lát 312 ember ÉS MÉG ncore-ról se szedném le.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 391
Megérett a világ a pusztulásra.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sobri annyira a falra maszik tole, hogy a Black Panther mindent bezsebel itt tenyleg xd.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 321 — #NoStress
Hátha nyer a Fekete Párduc, mi?
Ha ez idén összejöni, jövőre Dobó Kata és a Kölcsönlakás is esélyes.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
valaki majd oscarhoz tud yt linket küldeni ?
köszi
Heisman Trophy
redditen nézz majd körül
bár a szokásos nfl arcok is szokták adni (aclee, grandma, pasta)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
valaki majd oscarhoz tud yt linket küldeni ?
köszi
Heisman Trophy
moziverzum adja élőben, nincs olyanod?
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 589 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
valaki majd oscarhoz tud yt linket küldeni ?
köszi

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Ronin volt az egyik film amit vagy 5x megneztem fiatal koromban.
Janek
Én vagy 25ször 😀 méltánytalanul alul értékelt alkotás ami kb olyan újítóan hatott az akciófilmes műfajra mint a die hard.
peach
Egyetértek...megunhatatlan akció, De Niro és Reno meg zseniális, pláne itt együtt. Az S8-as autós üldözés meg az egyik etalon azóta is.
Chargers LT
Imádom, mikor Párizsban tolják! Valahogy az egész film tökéletes nekem. Jó igaz, azért 3-4 évente elég megnézni, de mivel van már legalább 8 magyar ismétlőcsatorna valahol csak elkapja az ember😊
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
ALITA - A harc angyala

...és mostantól az enyém 😊
Szerintem nagyon szuper a film, objektíven 7-8 pontot adnék rá, de amúgy filmbuzi szemmel 10/10 😀 Látszik, hogy ez egy 90-es évekbeli "forgatókönyv", vagyis akkori sztori, de már mai köntösben. Alitáról szól az egész, és ő meg kb tökéletes 😊 A szinkronja jó, a kitalált világ ötletes, és bár sok más/régebbi elemből merít, de ez nem hátránya. Waltz hozza a formát szokásosan! A cselekmény több szálon fut, de simán követhetőek, pedig sok a részlet, de azoik jól ki vannak dolgozva...ahogy az akció jelenetek is. Látszik, hogy Rodriguez rendezte végül, nem is baj ez, az ő akciói általában rohadt jók, még humorral is megkörítve. | Gondolok pl a "kocsmai" bunyóra, mint valami régi western, sörösüveg, mindenki mindenki ellen, stb 😀 | A romantikus szál szerintem pont kellett bele, anélkül egy rideg sci-fi egy cyborgról. Alita románca jól épül fel, ahogy a karaktere is kifogástalanul fejlődik. Meg ugye ő egy ember alapjában véve, szóval ez így helyes.
Plusz olyan drámák vannak benne, amelyek egy normál filmben nincsenek...azt is megkapjuk, hidegen és kíméletlenül.
Én imádtam, még a moziban újra megnézem majd, annyi szent. | És remélem lesz folytatása, mert ugye nagyon nincs vége, lezáratlan az egész, és Nova szerepében Edwart Norton a végén nagyon sejtelmes |
Chargers LT
Nem láttam még, de kíváncsivá tettél, hogy mit hoztak ki belőle.
Anno olvastam a mangát (Battle Angel Alita/ GUNNM), de aztán vmiért abbahagytam.
Mit mondjak, elég jó sztorija van, Alita sem egysíkú karakter és a múltja, ugyanúgy ahogy a világ is, jól fel van építve. Szóval van még anyag bőven amiből lehet meríteni.

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
ALITA - A harc angyala

...és mostantól az enyém 😊
Szerintem nagyon szuper a film, objektíven 7-8 pontot adnék rá, de amúgy filmbuzi szemmel 10/10 😀 Látszik, hogy ez egy 90-es évekbeli "forgatókönyv", vagyis akkori sztori, de már mai köntösben. Alitáról szól az egész, és ő meg kb tökéletes 😊 A szinkronja jó, a kitalált világ ötletes, és bár sok más/régebbi elemből merít, de ez nem hátránya. Waltz hozza a formát szokásosan! A cselekmény több szálon fut, de simán követhetőek, pedig sok a részlet, de azoik jól ki vannak dolgozva...ahogy az akció jelenetek is. Látszik, hogy Rodriguez rendezte végül, nem is baj ez, az ő akciói általában rohadt jók, még humorral is megkörítve. | Gondolok pl a "kocsmai" bunyóra, mint valami régi western, sörösüveg, mindenki mindenki ellen, stb 😀 | A romantikus szál szerintem pont kellett bele, anélkül egy rideg sci-fi egy cyborgról. Alita románca jól épül fel, ahogy a karaktere is kifogástalanul fejlődik. Meg ugye ő egy ember alapjában véve, szóval ez így helyes.
Plusz olyan drámák vannak benne, amelyek egy normál filmben nincsenek...azt is megkapjuk, hidegen és kíméletlenül.
Én imádtam, még a moziban újra megnézem majd, annyi szent. | És remélem lesz folytatása, mert ugye nagyon nincs vége, lezáratlan az egész, és Nova szerepében Edwart Norton a végén nagyon sejtelmes |

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Ronin volt az egyik film amit vagy 5x megneztem fiatal koromban.
Janek
Én vagy 25ször 😀 méltánytalanul alul értékelt alkotás ami kb olyan újítóan hatott az akciófilmes műfajra mint a die hard.
peach
Egyetértek...megunhatatlan akció, De Niro és Reno meg zseniális, pláne itt együtt. Az S8-as autós üldözés meg az egyik etalon azóta is.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 977 — The Mathematician
2011es Priest-t kerülje aki tudja 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 927
dobo kata elso filmjenek a tv reklamjaban:"az elso 100.000 nezo kozott egy kolcsonlakast sorsolnak ki" haat ez mi😃
ZoliMP
remélem a film kellően szar lett
van egy perverz vágyam megnézni 😀
Negritis
Úgy hírlik, hogy kellően az lett igen 😊 😊
kristóf17
a magyar filmeket csak a helyszinek miatt birom megnezni.ez is perverz.amugy sztem nincs ji magyar film.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
dobo kata elso filmjenek a tv reklamjaban:"az elso 100.000 nezo kozott egy kolcsonlakast sorsolnak ki" haat ez mi😃
ZoliMP
remélem a film kellően szar lett
van egy perverz vágyam megnézni 😀
Negritis
Úgy hírlik, hogy kellően az lett igen 😊 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 977 — The Mathematician
dobo kata elso filmjenek a tv reklamjaban:"az elso 100.000 nezo kozott egy kolcsonlakast sorsolnak ki" haat ez mi😃
ZoliMP
remélem a film kellően szar lett
van egy perverz vágyam megnézni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 927
dobo kata elso filmjenek a tv reklamjaban:"az elso 100.000 nezo kozott egy kolcsonlakast sorsolnak ki" haat ez mi😃
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RIP Bruno Ganz. 😕
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 977 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Terminal (2018)

Keverd össze a V for Vendettát az Atomic Blonde-dal, majd adj hozzá egy csipetnyi Sin City-t.
A zene. a színészek jók, különösen Margot Robbie és Simon Pegg, de Mike Myers sem rossz.
Jó a koncepció, ám bizonyos szemszőgből felületesre sikerült a megvalósítás így 10/7-nél nem tudok rá többet adni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 931 — nabege2@yahoo.com
Ronin volt az egyik film amit vagy 5x megneztem fiatal koromban.
Janek
Én vagy 25ször 😀 méltánytalanul alul értékelt alkotás ami kb olyan újítóan hatott az akciófilmes műfajra mint a die hard.
peach
Engem meg is lepett, hogy valaki csak most látta😊 Nagyon jó akció, 2 évente alap, hogy megnézem!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 977 — The Mathematician
Ronin volt az egyik film amit vagy 5x megneztem fiatal koromban.
Janek
Én vagy 25ször 😀 méltánytalanul alul értékelt alkotás ami kb olyan újítóan hatott az akciófilmes műfajra mint a die hard.
peach
én elhiszem hogy valaki szereti
főleg ha van nosztalgia faktor, de idén látva számomra szarul öregedett

+
alapból sem ez a fajta krimi a kedvenc műfajom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Ronin volt az egyik film amit vagy 5x megneztem fiatal koromban.
Janek
Én vagy 25ször 😀 méltánytalanul alul értékelt alkotás ami kb olyan újítóan hatott az akciófilmes műfajra mint a die hard.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Ronin volt az egyik film amit vagy 5x megneztem fiatal koromban.