Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
remélem nálunk is elérhető lesz
 www.vox.com/2019/10/17/20919359/studio-ghibli-films-streaming-hbo-max

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 742 — Слава Україні! Героям слава!
hat ez kurva beteg. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Gemini Man

Moziból frissen. Nekem tetszett, tök jó a történet és a film felépítése. Kicsit road movie, minden helyszínen remek akciókkal. Bruckheimer és Ang Lee azért garancia a minőségre.
Egy szereplőnél sem érezni, hogy felesleges lenne, ami jó pont. Egyedül a "főgonosz"? nem elég erős, szerintem kevés teret kapott.
De simán ajánlom.
Chargers LT
fura hogy mindenhol lehúzzák
davemayer
Jahm, én is azért böktem rá inkább az Ad astrára, mer mindehol csak foscsi értékelést kapott-
kishaszi
nem csak kritikusok is szidták
engem érdekel a film technikai oldala, meg egy buta akció film

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gemini Man

Moziból frissen. Nekem tetszett, tök jó a történet és a film felépítése. Kicsit road movie, minden helyszínen remek akciókkal. Bruckheimer és Ang Lee azért garancia a minőségre.
Egy szereplőnél sem érezni, hogy felesleges lenne, ami jó pont. Egyedül a "főgonosz"? nem elég erős, szerintem kevés teret kapott.
De simán ajánlom.
Chargers LT
fura hogy mindenhol lehúzzák
davemayer
Jahm, én is azért böktem rá inkább az Ad astrára, mer mindehol csak foscsi értékelést kapott-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Gemini Man

Moziból frissen. Nekem tetszett, tök jó a történet és a film felépítése. Kicsit road movie, minden helyszínen remek akciókkal. Bruckheimer és Ang Lee azért garancia a minőségre.
Egy szereplőnél sem érezni, hogy felesleges lenne, ami jó pont. Egyedül a "főgonosz"? nem elég erős, szerintem kevés teret kapott.
De simán ajánlom.
Chargers LT
fura hogy mindenhol lehúzzák

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Gemini Man

Moziból frissen. Nekem tetszett, tök jó a történet és a film felépítése. Kicsit road movie, minden helyszínen remek akciókkal. Bruckheimer és Ang Lee azért garancia a minőségre.
Egy szereplőnél sem érezni, hogy felesleges lenne, ami jó pont. Egyedül a "főgonosz"? nem elég erős, szerintem kevés teret kapott.
De simán ajánlom.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most nézem a varázsdobozon (Jöttünk láttunk visszamennénk forever 😁) keresztül az Amerikai Ninját. Ez most is király film, a zene epic és a csaj benne még most is jó buksza. 😊
Chargers LT
Beverly Hills-i nindzsa tuti jobb 😊

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Most nézem a varázsdobozon (Jöttünk láttunk visszamennénk forever 😁) keresztül az Amerikai Ninját. Ez most is király film, a zene epic és a csaj benne még most is jó buksza. 😊
Chargers LT
filmbarátok csináltak audiocommentárt mindhez

az első rész pocsék a 2. és a 3. jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Most nézem a varázsdobozon (Jöttünk láttunk visszamennénk forever 😁) keresztül az Amerikai Ninját. Ez most is király film, a zene epic és a csaj benne még most is jó buksza. 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Joker az a fajta 10/10es film amit nem néznék meg többször.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
El Camino:
Teljesen visszahozta a Breaking Bad feelinget és atmoszférát. Látszik, hogy Vince Gilligan szívügye volt az egész sorozat (És micsoda különbség ez a GOT retardáltjaihoz képest...). Heisenberg azért eléggé hiányzott a történetből (még ha fel is bukkan Cranson egy jelenetben), miatta működött az egésznek a kémiája anno.

Minden esetre önmagában szerintem nem igazán áll meg a film, túl sok utalás és történetszál folyatás van benne, hogy valaki élvezze a filmet. A BB rajongóknak viszont baromi jó kis 2 órát okozz majd 😊
flzoli
Önmagában igazából nem is kell hogy meg álljon , de egyetértek breaking bad feelgood film volt.
Igazából nem WW hiányzott hanem néhány váratlan lépés.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
El Camino:
Teljesen visszahozta a Breaking Bad feelinget és atmoszférát. Látszik, hogy Vince Gilligan szívügye volt az egész sorozat (És micsoda különbség ez a GOT retardáltjaihoz képest...). Heisenberg azért eléggé hiányzott a történetből (még ha fel is bukkan Cranson egy jelenetben), miatta működött az egésznek a kémiája anno.

Minden esetre önmagában szerintem nem igazán áll meg a film, túl sok utalás és történetszál folyatás van benne, hogy valaki élvezze a filmet. A BB rajongóknak viszont baromi jó kis 2 órát okozz majd 😊
flzoli
A Dallas Dzsoki /J.R/ nélkül?
ozibozi
Értem én hogy a szubkultúra része volt valamikor, de szerencsére nekem kimaradt a texasi szappan 😊
De amúgy kb igen, jó hasonlat

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 348
El Camino:
Teljesen visszahozta a Breaking Bad feelinget és atmoszférát. Látszik, hogy Vince Gilligan szívügye volt az egész sorozat (És micsoda különbség ez a GOT retardáltjaihoz képest...). Heisenberg azért eléggé hiányzott a történetből (még ha fel is bukkan Cranson egy jelenetben), miatta működött az egésznek a kémiája anno.

Minden esetre önmagában szerintem nem igazán áll meg a film, túl sok utalás és történetszál folyatás van benne, hogy valaki élvezze a filmet. A BB rajongóknak viszont baromi jó kis 2 órát okozz majd 😊
flzoli
A Dallas Dzsoki /J.R/ nélkül?
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Joker

feliratosan néztem meg ma, nem értem miért kellett a leveleket/bejegyzéseket lefordítani a képen miért nem lehetett csak feliraton

a film nem rossz, de messze nem tökéletes
és Nicholson>Ledger >Phoenix

ha a film New Yorkban játszódik vmi random pszihopatával, akkoris ugyanolyan jó, csak kevesebben nézik meg
Negritis
Ledger>mindenki
Stez
pedig Jim Carrey lesz az | ja nem az a Rébusz volt, . akkor Danny Devito 😀 |


egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni, hogy stohlbuci a hangja Ledgernek.


eaglesmcnabb
nézd meg angolul, úgy Heath lesz Ledger hangja
shawnka
Mondjuk ezt nem gondoltam volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
El Camino:
Teljesen visszahozta a Breaking Bad feelinget és atmoszférát. Látszik, hogy Vince Gilligan szívügye volt az egész sorozat (És micsoda különbség ez a GOT retardáltjaihoz képest...). Heisenberg azért eléggé hiányzott a történetből (még ha fel is bukkan Cranson egy jelenetben), miatta működött az egésznek a kémiája anno.

Minden esetre önmagában szerintem nem igazán áll meg a film, túl sok utalás és történetszál folyatás van benne, hogy valaki élvezze a filmet. A BB rajongóknak viszont baromi jó kis 2 órát okozz majd 😊

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Joker

feliratosan néztem meg ma, nem értem miért kellett a leveleket/bejegyzéseket lefordítani a képen miért nem lehetett csak feliraton

a film nem rossz, de messze nem tökéletes
és Nicholson>Ledger >Phoenix

ha a film New Yorkban játszódik vmi random pszihopatával, akkoris ugyanolyan jó, csak kevesebben nézik meg
Negritis
Ledger>mindenki
Stez
pedig Jim Carrey lesz az | ja nem az a Rébusz volt, . akkor Danny Devito 😀 |


egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni, hogy stohlbuci a hangja Ledgernek.


eaglesmcnabb
nézd meg angolul, úgy Heath lesz Ledger hangja
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
26 kilót fogyott a szerepért, olyan szinten leamortizálta magát, hogy a jelenetek többségét csak egyszer tudták felvenni
r.baggio
tavaly játszotta Jézust, nem kellett volna visszahízni! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Joker

feliratosan néztem meg ma, nem értem miért kellett a leveleket/bejegyzéseket lefordítani a képen miért nem lehetett csak feliraton

a film nem rossz, de messze nem tökéletes
és Nicholson>Ledger >Phoenix

ha a film New Yorkban játszódik vmi random pszihopatával, akkoris ugyanolyan jó, csak kevesebben nézik meg
Negritis
Ledger>mindenki
Stez
pedig Jim Carrey lesz az | ja nem az a Rébusz volt, . akkor Danny Devito 😀 |


egyszerűen nem tudok elvonatkoztatni, hogy stohlbuci a hangja Ledgernek.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
26 kilót fogyott a szerepért, olyan szinten leamortizálta magát, hogy a jelenetek többségét csak egyszer tudták felvenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amúgy meg mi van Phoenix vállával? 😮
több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Nem vagyok egy nagy DC és úgy ámblokk comics rajongó de ez odavert. Ki a legjobb Joker? Phoenix olyan zseniálisan építette fel a szemünk előtt ezt az egyébként baromi hálás karaktert hogy tényleg minden díjat neki, ellenben Ledger mint "prime" Joker talán még durvább volt. Színészileg Phoenix alakítása szerintem nehezebb dió, elképesztő, a szakma toronymagas csúcsa. Ha Ledger kapott szobrot neki is jár.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Joker. Atyaég de jó volt. Shwankaval tökre egyetértek abban hogy az utolsó jelenet feleseges volt. Ettől eltekintve kb hibátla alkotás.
Minden díjat Phoenixnek!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Joker

feliratosan néztem meg ma, nem értem miért kellett a leveleket/bejegyzéseket lefordítani a képen miért nem lehetett csak feliraton

a film nem rossz, de messze nem tökéletes
és Nicholson>Ledger >Phoenix

ha a film New Yorkban játszódik vmi random pszihopatával, akkoris ugyanolyan jó, csak kevesebben nézik meg
Negritis
Ledger>mindenki
Stez
A Gothamben Monaghan azért elég jó volt (igaz az nem film 😊)

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
Rambo V:
teljesen korrekt lezárás egy fasza B akciófilm
a forgató könyv itt-ott gyengus de az akció jó és ami kell megvan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!