Filmek

40 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 370
nagyon jó tipp, kösz 😊
a születésnap mondjuk szerintem elég sok toplistában szerepel, igazi kultfilm, a Korcs szerelmek meg ugye minden idők egyik legjobb mexikói alkotása

a Battleship meg... hm, "szórakoztató kikapcsolódás"jjncaa
nincs mit. eszembe jutott még egy:

Pusher (1996)

a Drive rendezőjének első filmje, kevésbé ismert. a koppenhágai drogmaffia legaljának mindennapjait mutatja be, számomra meggyőző hitelességgel. van még két folytatása, azokat is érdemes megnézni, de azok alacsonyabb színvonalat képviselnek.

choose life
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
kedvenc, de alulértékelt filmeket keresek, erre jöhetne pár tipp 😊 tehát olyanokat, melyek szinte egyetlen toplistára se kerültek fel, pedig ott lenne a helyük (én a Harry and Tonto-t és a Be Kind Rewind-ot mondanám, jó lenne viszont újabb ékkövekre bukkani)jjncaa
Dark City (1998)

általában a Mátrixot tartják klasszikusnak ebben a témakörben, de a Dark City szerintem jobb film.deyell
nagyon jó tipp, kösz 😊
a születésnap mondjuk szerintem elég sok toplistában szerepel, igazi kultfilm, a Korcs szerelmek meg ugye minden idők egyik legjobb mexikói alkotása

a Battleship meg... hm, "szórakoztató kikapcsolódás"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 370
kedvenc, de alulértékelt filmeket keresek, erre jöhetne pár tipp 😊 tehát olyanokat, melyek szinte egyetlen toplistára se kerültek fel, pedig ott lenne a helyük (én a Harry and Tonto-t és a Be Kind Rewind-ot mondanám, jó lenne viszont újabb ékkövekre bukkani)jjncaa
Dark City (1998)

általában a Mátrixot tartják klasszikusnak ebben a témakörben, de a Dark City szerintem jobb film.

choose life
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
kedvenc, de alulértékelt filmeket keresek, erre jöhetne pár tipp 😊 tehát olyanokat, melyek szinte egyetlen toplistára se kerültek fel, pedig ott lenne a helyük (én a Harry and Tonto-t és a Be Kind Rewind-ot mondanám, jó lenne viszont újabb ékkövekre bukkani)jjncaa
Korcs szerelmek,Ádám almái,születésnap.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Battleshipről valaki véleményt esetleg?
Riggins miatt már az elején megakadt a filmen a szemem, aztán megnézném a jövő héten szerintem.
Mondjuk eléggé Transformersesre sikeredett így első látásra pár jelenet. 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
kedvenc, de alulértékelt filmeket keresek, erre jöhetne pár tipp 😊 tehát olyanokat, melyek szinte egyetlen toplistára se kerültek fel, pedig ott lenne a helyük (én a Harry and Tonto-t és a Be Kind Rewind-ot mondanám, jó lenne viszont újabb ékkövekre bukkani)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
catattack 3 520
Túl vagyok a Forráskód (Source Code) című filmen. Az ötlet viszonylag jó, de elég gyengére sikeredett. A végét csak felületesen néztem, mégis zavarosnak vélem. 6/10
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most fejeztem be 'A Királyság' című film megtekintését. Figyelemre méltó alkotás, tudom ajánlani.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Itt érdemes figyelni, amíg itt nem látjátok a filmet addig nagy valószínűséggel nincs letölthető változat.Rataxes
Köszönjük. 😊süti
Türelem. 😊 Kár lenne elrontani az élményt egy kamerás fos verzióval.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Itt érdemes figyelni, amíg itt nem látjátok a filmet addig nagy valószínűséggel nincs letölthető változat.Rataxes
Köszönjük. 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Itt érdemes figyelni, amíg itt nem látjátok a filmet addig nagy valószínűséggel nincs letölthető változat.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha megtaláltad szólj lécci 😀empty taxi
Nem találom sehol. 😕
Illetve találtam egy oldalt, de ott meg feldob egy rakat ilyen "nyerjél ipodot" szarokat, és ha kitöltesz vagy4-et nézheted egy kicsit a filmet... Úgyhogy inkább nem teszteltem a tűzfalamat.
Kénytelen leszek beérni a szörnyülködésemet a Battleshippel. :/
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Megnéztem a Paradox című filmet. Nem tudom látta-e már valaki, de érdemes megnézni, közel sem filmremek, de az ötlet, vagy felvetés érdekes 😊 Tök jó kis képregényes vágóképekkel.

Egyébként a Millenium trilógiát eredetiben láttam, és igaz, hogy néhol kicsit lassú, de az szerintem nagyon jó, de lehet csak skandináv homérság 😊
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
a tetovált lány sztem sem jó, egyáltalán nem értem a hypeot amit kapott... :/peach
lehet az eredetit kellett volna megnéznem (sőt biztos), bár azt nem gondoltam volna, hogy Fincher leforgatja újra a Social Network-öt más szereplőkkeljjncaa
fura, de sztem az amerikai verzió jobb. nem gondoltam volna, de jobban ragaszkodik a könyvhöz, mint a svéd (persze ebben is vannak változtatások, főleg a végén) és részletesebb is. bár a könyv színvonalát egyik sem éri el.killkenny
Minden szavaddal egyetértek. Bár nálam Fincher szinte sérthetetlen (a szintét tényleg a korábban említett Social Network miatt érdemelte ki, bár az is inkább a stílusa miatt felejtős).

több mint 11 éve
killkenny 118 — Stream felelős
az elmúlt két napban tripláztam, mondhatni úgy is, hogy komplett filmes szexuálpszichológiai leckét vettem 😊

A tetovált lány - 10/5.5
A Dangerous Method (Veszélyes vágy) - 10/5
Shame (A szégyentelen) - 10/6.5

nem volt szándékos a hármas egy időre való beütemezése, de így alakult, és bár egy megtekintésre mindegyiket bátran ajánlom, masszív csalódás volt főleg az első kettőjjncaa
a tetovált lány sztem sem jó, egyáltalán nem értem a hypeot amit kapott... :/peach
lehet az eredetit kellett volna megnéznem (sőt biztos), bár azt nem gondoltam volna, hogy Fincher leforgatja újra a Social Network-öt más szereplőkkeljjncaa
fura, de sztem az amerikai verzió jobb. nem gondoltam volna, de jobban ragaszkodik a könyvhöz, mint a svéd (persze ebben is vannak változtatások, főleg a végén) és részletesebb is. bár a könyv színvonalát egyik sem éri el.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
az elmúlt két napban tripláztam, mondhatni úgy is, hogy komplett filmes szexuálpszichológiai leckét vettem 😊

A tetovált lány - 10/5.5
A Dangerous Method (Veszélyes vágy) - 10/5
Shame (A szégyentelen) - 10/6.5

nem volt szándékos a hármas egy időre való beütemezése, de így alakult, és bár egy megtekintésre mindegyiket bátran ajánlom, masszív csalódás volt főleg az első kettőjjncaa
a tetovált lány sztem sem jó, egyáltalán nem értem a hypeot amit kapott... :/peach
lehet az eredetit kellett volna megnéznem (sőt biztos), bár azt nem gondoltam volna, hogy Fincher leforgatja újra a Social Network-öt más szereplőkkel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
az elmúlt két napban tripláztam, mondhatni úgy is, hogy komplett filmes szexuálpszichológiai leckét vettem 😊

A tetovált lány - 10/5.5
A Dangerous Method (Veszélyes vágy) - 10/5
Shame (A szégyentelen) - 10/6.5

nem volt szándékos a hármas egy időre való beütemezése, de így alakult, és bár egy megtekintésre mindegyiket bátran ajánlom, masszív csalódás volt főleg az első kettőjjncaa
a tetovált lány sztem sem jó, egyáltalán nem értem a hypeot amit kapott... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az Iron Sky-t nem lehet még leszedni valahonnan ? :/
Másfél hete mióta kijött keresem, és nem találom sehol. 😕süti
Ha megtaláltad szólj lécci 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Az Iron Sky-t nem lehet még leszedni valahonnan ? :/
Másfél hete mióta kijött keresem, és nem találom sehol. 😕
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
https://www.youtube.com/watch?v=9fbo_pQvU7M&feature=related

nem tudom h volt e már, de ez félelmetesen viccesnek igérkezik 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
az elmúlt két napban tripláztam, mondhatni úgy is, hogy komplett filmes szexuálpszichológiai leckét vettem 😊

A tetovált lány - 10/5.5
A Dangerous Method (Veszélyes vágy) - 10/5
Shame (A szégyentelen) - 10/6.5

nem volt szándékos a hármas egy időre való beütemezése, de így alakult, és bár egy megtekintésre mindegyiket bátran ajánlom, masszív csalódás volt főleg az első kettő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
davekid 349 — Go Big Red
A bakancslista a retek klubbon!!Joci
TV2-n meg Vaklárma.. most! 😀Greengo
Óriási ez is. 😛szaba
meg a Dutyi dili is 😀

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Fogadom.
Nálam csillagos ötös. Főleg, hogy true story.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
TV2-n meg Vaklárma.. most! 😀Greengo
Ezredszerre is hatalmas 😀
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
A bakancslista a retek klubbon!!Joci
TV2-n meg Vaklárma.. most! 😀Greengo
Óriási ez is. 😛