Golf

6 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Most volt hétvégén egy PGA verseny Detroitban.
Óriási sztorit hozott.
Nem vagyok golfrajongó, de elkezdtem pénteken nézni, és beszippantott.
Egy Nate Lashley nevű 36 éves ember nyerte úgy, hogy végig vezetett mind a 4 napon keresztül.
Úgy, hogy életében először nyert PGA versenyt.
Úgy, hogy mivel a világranglistán 350+, csak tartalékként volt ott, és az egyik résztvevő visszalépése miatt indulhatott el egyáltalán, amit a verseny elött egy nappal tudott meg.
Lashley egyetemistaként tehetséges golfozó volt, és 2004-ben egy versenyére elutazott a családja, édesapja, édesanyja és a barátnője, majd a versenyről hazafelé lezuhant a repülőjük, és mind meghaltak. Ekkor volt 22 éves, és teljesen érthetően eléggé megzuhant, olyannyira, hogy még játszott évekig, de fejben sose állt össze (ugye a golf az kb. erről szól, ki mennyire tud fókuszálni), magát hibáztatta, mivel az ő versenye miatt repültek államokkal odébb, és 2012-ben, 30 évesen, végül abba is hagyta a golfozást, és ingatlanosnak állt.
De aztán 2015-ben mégis visszatért, és -bár sose volt még top10-es eredménye se egy olyan közegben, ahol van kb 500 erős golfozó, és 100 rettenetesen erős-, megnyerte a most hétvégi versenyt, végig vezetve, 63-67-63-70 eredménysorral (72 az alap, a 63 brutálisan erős), 6 ütés előnnyel egy -szintén nagy sztori volna- selejtezőből felkerült, világranglistán 500+ játékos előtt. PGA győztesek, sztárok mind a vert mezőnyben.
Sose nyert még senki tartalékként versenyt, se 36 évesen először, tegnapig kb. senki se tudott róla semmit, nyert 1.314.000 dollárt (egész eddig pályafutása alatt ennek a tizedét se), és meg lennék lepődve, ha nem lenne róla hollywoodi film. Meg is érdemelné.
Szerintem az ő sikerére kábé százszor kisebb sansz lehetett, mint a Leicester angol bajnoki címére.
Sobri Jóska
En a munkambol kifolyolag kovetem az osszes PGA versenyt illetve nehany Symmetra Tourt is Csicsi miatt. Mar az elso nap utan felkaptak kint a sracot, de hatalmas hypeot kapott. Ebbol film lesz fixen.
Kenny
Én most néztem így többórányi golfközvetítést egyben először.
De az utolsó napon, pláne, hogy Lashley beragadt parokra, Redman meg Reed meg jókat ütöttek kimondottan izgultam és szorítottam, hogy ne bénázza el.
Közben néztem youtube videókat is, és volt korábban egy francia fickó, 99-ben, aki Opent nyerhetett volna dupla bogeyval, de ütöt mindenhova, csak a lukba nem, lekaszálta a green környékét, és második is lett, szóval nem éreztem biztosnak kb. a 17. lukig, amikor már csak Poston volt kint, ő meg lemaradva, hogy meglesz neki. De sikerült és kurvára örültem neki.
Sose gondoltam volna, hogy a golf ilyen emocionális tud lenni. 😊
És legyen is film Lashleyről, megérdemli.
Matt Damon játszhatja is. 😊
Szerinted -vagy bárki szerint aki ért hozzá- nyer még az életben valaha valamit?
Átszakad egy gát, és beáll egy stabil top100 szintre, vagy ez egyszeri csoda volt, és megy vissza 200-500 közé?
Néztem más pályák statjait (tudom, azok más pályák, ez meg elvileg könnyű volt) és a két 63 az iszonyat ritka, nem is láttam nagyon ilyet.
Van egyébként olyan, hogy valaki 55-58 közötti szakaszt üt? Mert olyat se találtam eleddig, bár amennyi verseny, meg játékos van, tuti vannak ilyenek azért.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 274 — Omar's Coming Yo!
Most volt hétvégén egy PGA verseny Detroitban.
Óriási sztorit hozott.
Nem vagyok golfrajongó, de elkezdtem pénteken nézni, és beszippantott.
Egy Nate Lashley nevű 36 éves ember nyerte úgy, hogy végig vezetett mind a 4 napon keresztül.
Úgy, hogy életében először nyert PGA versenyt.
Úgy, hogy mivel a világranglistán 350+, csak tartalékként volt ott, és az egyik résztvevő visszalépése miatt indulhatott el egyáltalán, amit a verseny elött egy nappal tudott meg.
Lashley egyetemistaként tehetséges golfozó volt, és 2004-ben egy versenyére elutazott a családja, édesapja, édesanyja és a barátnője, majd a versenyről hazafelé lezuhant a repülőjük, és mind meghaltak. Ekkor volt 22 éves, és teljesen érthetően eléggé megzuhant, olyannyira, hogy még játszott évekig, de fejben sose állt össze (ugye a golf az kb. erről szól, ki mennyire tud fókuszálni), magát hibáztatta, mivel az ő versenye miatt repültek államokkal odébb, és 2012-ben, 30 évesen, végül abba is hagyta a golfozást, és ingatlanosnak állt.
De aztán 2015-ben mégis visszatért, és -bár sose volt még top10-es eredménye se egy olyan közegben, ahol van kb 500 erős golfozó, és 100 rettenetesen erős-, megnyerte a most hétvégi versenyt, végig vezetve, 63-67-63-70 eredménysorral (72 az alap, a 63 brutálisan erős), 6 ütés előnnyel egy -szintén nagy sztori volna- selejtezőből felkerült, világranglistán 500+ játékos előtt. PGA győztesek, sztárok mind a vert mezőnyben.
Sose nyert még senki tartalékként versenyt, se 36 évesen először, tegnapig kb. senki se tudott róla semmit, nyert 1.314.000 dollárt (egész eddig pályafutása alatt ennek a tizedét se), és meg lennék lepődve, ha nem lenne róla hollywoodi film. Meg is érdemelné.
Szerintem az ő sikerére kábé százszor kisebb sansz lehetett, mint a Leicester angol bajnoki címére.
Sobri Jóska
En a munkambol kifolyolag kovetem az osszes PGA versenyt illetve nehany Symmetra Tourt is Csicsi miatt. Mar az elso nap utan felkaptak kint a sracot, de hatalmas hypeot kapott. Ebbol film lesz fixen.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Most volt hétvégén egy PGA verseny Detroitban.
Óriási sztorit hozott.
Nem vagyok golfrajongó, de elkezdtem pénteken nézni, és beszippantott.
Egy Nate Lashley nevű 36 éves ember nyerte úgy, hogy végig vezetett mind a 4 napon keresztül.
Úgy, hogy életében először nyert PGA versenyt.
Úgy, hogy mivel a világranglistán 350+, csak tartalékként volt ott, és az egyik résztvevő visszalépése miatt indulhatott el egyáltalán, amit a verseny elött egy nappal tudott meg.
Lashley egyetemistaként tehetséges golfozó volt, és 2004-ben egy versenyére elutazott a családja, édesapja, édesanyja és a barátnője, majd a versenyről hazafelé lezuhant a repülőjük, és mind meghaltak. Ekkor volt 22 éves, és teljesen érthetően eléggé megzuhant, olyannyira, hogy még játszott évekig, de fejben sose állt össze (ugye a golf az kb. erről szól, ki mennyire tud fókuszálni), magát hibáztatta, mivel az ő versenye miatt repültek államokkal odébb, és 2012-ben, 30 évesen, végül abba is hagyta a golfozást, és ingatlanosnak állt.
De aztán 2015-ben mégis visszatért, és -bár sose volt még top10-es eredménye se egy olyan közegben, ahol van kb 500 erős golfozó, és 100 rettenetesen erős-, megnyerte a most hétvégi versenyt, végig vezetve, 63-67-63-70 eredménysorral (72 az alap, a 63 brutálisan erős), 6 ütés előnnyel egy -szintén nagy sztori volna- selejtezőből felkerült, világranglistán 500+ játékos előtt. PGA győztesek, sztárok mind a vert mezőnyben.
Sose nyert még senki tartalékként versenyt, se 36 évesen először, tegnapig kb. senki se tudott róla semmit, nyert 1.314.000 dollárt (egész eddig pályafutása alatt ennek a tizedét se), és meg lennék lepődve, ha nem lenne róla hollywoodi film. Meg is érdemelné.
Szerintem az ő sikerére kábé százszor kisebb sansz lehetett, mint a Leicester angol bajnoki címére.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 274 — Omar's Coming Yo!
Még mindig utálom... de azért a kalapemelés jár.

Nem hittem volna, hogy visszajön és nyer valaha Majort.. nyilván a hype túl fog csordulni (ehh...), és a 18-ról továbbra se gondolom h reális cél, de jó látni hogy visszatért erre a szintre.
Igor
Durva volt látni ,hogy szinte az ellenfelei is azt akarták, hogy ő nyerjen. Rajta nőttek fel kb.
Molinari aki 3 napig tökéletesen golfozott, két dupla bogeyt üt? Komolyan?

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Még mindig utálom... de azért a kalapemelés jár.

Nem hittem volna, hogy visszajön és nyer valaha Majort.. nyilván a hype túl fog csordulni (ehh...), és a 18-ról továbbra se gondolom h reális cél, de jó látni hogy visszatért erre a szintre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 274 — Omar's Coming Yo!
Na Tiger megnyeri? 😮

Aclee csatornája adja a végét, három lyuk maradt
r.baggio
2-vel megy, a kezdő drive-on nagyon sok fog múlni az utolsó lyukon.
Molinari totál szétesett, Finau meg nem egy győztes típus.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Na Tiger megnyeri? 😮

Aclee csatornája adja a végét, három lyuk maradt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 274 — Omar's Coming Yo!
Wow
 www.instagram.com/p/BwKZ2nlAyLX/?utm_source=ig_web_copy_link
Matthew99
annyira megtetszett, hogy kipróbáltam én is, szerinted sikerült ?😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Wow


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/PGATOUR/status/1116045637127155712
r.baggio
Be sem ment a lyukba 😊
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
 twitter.com/PGATOUR/status/1116045637127155712


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Nem tudom kinek van UPC kábelese, de kb egy (vagy kettő?) hónapja van golf tv rajta. Engem totál hidegen hagy, de golf őrülteknek erőteljesen ajánlott! Direkt néztem, hogy nem arról szól, hogy 8 éves golfversenyeket mutatnak, hanem élő versenyeket! Hétvégén napközben európai, este tengerentúli versenyeket lehet rajta látni.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Barátaim kölkei kezdik dominálni a magyar mezőnyt 😊

 hungolf.hu/magyar-kupa-kotel-bence-es-jaczkovics-emma-a-bajnok/

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Ez tegnap most inkább arról szólt, hogy ki a kisebb balfasz, nem volt olyan érdekes a Masters vasárnap, mint szokott (a választásnál azért jobb volt 😊 )

Perception is reality.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
*thread necromancy*

Na jó, Master, Sergio és minden idők legjobb golffilmje (és Costner legjobb sportszereplős alakítása) egyben összefoglalva miatt talán megengedhető..

 www.youtube.com/watch?v=wLgH8oMKz3E

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Remélem, Sergiónak összejön az életműdíj 😊
Jakehomer
hát szó szerint bejárja a pálya minden szegletét, így elég nehéz lesz...
baggio
... de még így is megcsinálta, pedig egy győztes puttot is kihagyott 😊 jó volt ez a Masters is nagyon

még a Legenda is örül 8)

 twitter.com/danjenkinsgd/status/851215716648980481
baggio
Jenkins ki nem állhatja Sergiót, ezzel a tweettel is a szerinte határtalan önzőségét próbálja kifigurázni...

Kis híján megint elchokerkedte, de a mentés a 13-on és az eagle a 15-ön komoly cucc volt, megérdemelte.

Perception is reality.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Remélem, Sergiónak összejön az életműdíj 😊
Jakehomer
hát szó szerint bejárja a pálya minden szegletét, így elég nehéz lesz...
baggio
... de még így is megcsinálta, pedig egy győztes puttot is kihagyott 😊 jó volt ez a Masters is nagyon

még a Legenda is örül 8)

 twitter.com/danjenkinsgd/status/851215716648980481

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Remélem, Sergiónak összejön az életműdíj 😊
Jakehomer
hát szó szerint bejárja a pálya minden szegletét, így elég nehéz lesz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
WTF, Charley Hoffman.. mind a negy par 3-t lehozta birdievel, 1 koron belul.

WTF, man...
Igor
Az egész köre szürreális volt abban a szélben - valami 50 éve vezetett utoljára valaki négy ütéssel az első nap után... Ma mondjuk visszaszállt a földre, ahogy arra számítani lehetett, így viszont rendesen besűrűsödött az élmezőny, aki öt ütésen belül van, az még simán nyerhet.

Remélem, Sergiónak összejön az életműdíj 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
WTF, Charley Hoffman.. mind a negy par 3-t lehozta birdievel, 1 koron belul.

WTF, man...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Arnie nagy spíler volt, soha rosszabb életet...

Ma kezdődik a Ryder, fasza lesz, nézzétek 😊

Perception is reality.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
elhunyt Arnold Palmer...

 twitter.com/USGA/status/780205250934341632


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Wardy Los Angeles Rams Missouri Tigers 11
Bár ez a Masters Spieth összeomlásáról marad emlékezetes, azért Willett final round 67-e (bogey nélkül) kiváló ironokkal nagyon szép volt, kár, hogy keveset láttunk belőle. Ideje volt már egy újabb európai győztesnek, 17 év után végre összejött.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Az a csoda, hogy ezzel a borzalmas swingjével nem esik szét gyakrabban. Vicc volt megint, hogy miket mentett meg puttolt be. Day első napi fejre állása nagyobb choke volt.

Perception is reality.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Uh-oh.. beletette a vízbe 12-es Spieth, meccs van. (kár hogy Langer szétesett 😕)

update: Holy shit... | vandevalde-ing. |
Igor