Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
ezt én sem értem...
igen, nem felső kategóriás htc/androidot vettem, de ez tényleg ne legyen már nagy elvárás, hogy telefonálás után ne sötétüljön el a képernyő, vagy hogy a feloldó gombot érzékelje...

megjegyzem, hogy nem akartam iphone-t venni, de egyszerűen hasonló árfekvésben, nem volt olyan telefon, ami megérte volna az 5 c helyett...

ja és igen a lumia 520-ra panaszkodik barátom is, késve kap meg mindent, írtam neki viberen erre, akkor kaptam meg, mikor 1 találkoztunk, pedig folyamatosan neten van...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Azért nehogy gyári feature legyen már, hogy csak 50-60-100+ ezres telefonon működik rendesen az android. Szerintem minimális elvárás, hogyha mondjuk veszek egy Lumia 520-at (35 k) akkor az alapfunkciók ugyanúgy működjenek rajta, mint a 625-ön, vagy az 1020-on, mivel ugyanaz a rendszer alapja és ez baromira nem erőforrásfüggő, hogy feloldódik-e a képernyő vagy sem. Viszont ha androidéknál így működik a dolog, akkor pláne váltani kell.
Oké, ha drágább telókra szebb appok vannak, ok, hogy jobb képet készít, rendben van, hogyha másképp néz ki az egész, de ha rá van írva, hogy 4.1.2, akkor az ALAPFUNKCIÓK mindkettőn ugyanúgy működjenek már, mert ennek nem árfüggőnek kellene lennie.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Én nem védem az androidot, mert tényleg fos ai iOS-hez képest, de azért ha egy árkategóriában nézel androidos telefont, meg iPhone-t, akkor azért ilyen gondok, hogy fel sem tudod oldani kurvára nem jönnek elő. Nekem Sony Xperia SP van, és néhány androidos szarság kivételével flottul működik, gyors, és mindenre használható könnyedén. Közben meg kb fele annyiba kerül, mint az iPhone, és még ha nem is veszi fel a versenyt mindenben, de elég közel van teljesítményben. Nem is beszélve a magasabb kategóriás androidokról, amik eleve az iPhone riválisai egyébként. Ha tehetném ettől még én is iPhonet vennék, de azért érezzük, hogy túlzás az összehasonlításotok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
 www.nav.gov.hu/ ez gond nélkül fut, vagy mi nem megy?NB2
UPC-nek van valami DNS gondja itt nálunk (nekem még mindig nem megy), közben megoldottam mobilnettel... menjen a francba mindenki, aki hátráltat...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 www.nav.gov.hu/ ez gond nélkül fut, vagy mi nem megy?
több mint 9 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Egyszer kellene megnéznem valamit a NAV oldalán, hát persze hogy le van halva. Hogy rohadna meg az összes b*zi informatikus, aki nem tud normálisan dolgozni, de a csókossága miatt 5x annyit keres, mint bárki más...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
ugyanezen problémáim voltak egy htc-vel. oké 2 és fél éves, de kb 1-másfél éve kezdődtek a problémák. először jött az, hogy ha telefonáltam, és vége volt a hívásnak gyakran elsötétült a képernyő. ha rá tudtam dugni töltőre, akkor megoldódott, de ha nem tudtam, akkor aksi ki és újra indítás. aztán 2 hete már volt, hogy a feloldó gombot sem érzékelte egyáltalán, ezután fogtam és vettem egy ipon 5c-t. felüdülés, és nagyon meg vagyok eddig elégedve.csebi
Ez is alig több, mint 1 éves készülék. Már a második Androidos telefonom van, az elsőnél naponta többször kaptam sms-t arról, hogy megpróbáltam kapcsolódni a netre, de nincs aktiválva az adatforgalmam. Mindezt úgy, hogy zsebben volt a telefon, vagy hívás után, amikor még véletlenül sem nyomtam rá a kapcsolódásra. Ekkor úgy voltam vele, hogy régi rendszer, majd egy frissebb jobb lesz. Ekkor váltottam a mostani telefonra, nem várok el tőle sokat (mivel nem játszom, nem filmezek rajta). Ám van, amikor tetű lassú (ok nélkül), a képernyőt is alig tudom feloldani már (naponta többször is) és most ez a fagyás. Szóval itt ábrándultam ki az androidból.
Míg nem lesz használhatatlan, addig nem váltok, utána meg a felszabadítható tőke határozza majd meg, hogy egy korábbi iPhone vagy egy WP lesz-e a következő.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Hogy baszná szájba a telibevert, toprongyos, kóbor kutyák által molesztált, nyílt forráskódú, tetves, rohadt gnóm androidos kúrva anyját, hogy pont akkor fagy le a geci telefonom, amikor kibaszott hivatalos beszélgetést intézek. Hogy ott baszná meg a gyártószalagon mind a redvás dél-koreai LG-s kurva anyját.Tony
Az iPhone-t ajánlom.Sobri Jóska
Nézegettem már az alternatívákat, ha eljön az idő a cserére, akkor vagy 4s vagy egy WP lesz a következő. Azt még csak csak elviseltem, hogy alig lehet feloldani a kijelzőt, mert elég gyakran csak 20-25. koppintásra reagál, még azt is, hogy emiatt volt, hogy nem tudtam felvenni a telefont, mert nem csinált semmit. Viszont tegnap tele lett a tököm az egésszel. Még ha nem is csúcsmobil, de egy 4.1.2-es Androiddal szerelt telefontól elvárom, hogy legalább a képernyőt fel tudjam oldani, illetve hogy tudjak vele telefonálni.Tony
ugyanezen problémáim voltak egy htc-vel. oké 2 és fél éves, de kb 1-másfél éve kezdődtek a problémák. először jött az, hogy ha telefonáltam, és vége volt a hívásnak gyakran elsötétült a képernyő. ha rá tudtam dugni töltőre, akkor megoldódott, de ha nem tudtam, akkor aksi ki és újra indítás. aztán 2 hete már volt, hogy a feloldó gombot sem érzékelte egyáltalán, ezután fogtam és vettem egy ipon 5c-t. felüdülés, és nagyon meg vagyok eddig elégedve.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hogy baszná szájba a telibevert, toprongyos, kóbor kutyák által molesztált, nyílt forráskódú, tetves, rohadt gnóm androidos kúrva anyját, hogy pont akkor fagy le a geci telefonom, amikor kibaszott hivatalos beszélgetést intézek. Hogy ott baszná meg a gyártószalagon mind a redvás dél-koreai LG-s kurva anyját.Tony
Az iPhone-t ajánlom.Sobri Jóska
Nézegettem már az alternatívákat, ha eljön az idő a cserére, akkor vagy 4s vagy egy WP lesz a következő. Azt még csak csak elviseltem, hogy alig lehet feloldani a kijelzőt, mert elég gyakran csak 20-25. koppintásra reagál, még azt is, hogy emiatt volt, hogy nem tudtam felvenni a telefont, mert nem csinált semmit. Viszont tegnap tele lett a tököm az egésszel. Még ha nem is csúcsmobil, de egy 4.1.2-es Androiddal szerelt telefontól elvárom, hogy legalább a képernyőt fel tudjam oldani, illetve hogy tudjak vele telefonálni.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hogy baszná szájba a telibevert, toprongyos, kóbor kutyák által molesztált, nyílt forráskódú, tetves, rohadt gnóm androidos kúrva anyját, hogy pont akkor fagy le a geci telefonom, amikor kibaszott hivatalos beszélgetést intézek. Hogy ott baszná meg a gyártószalagon mind a redvás dél-koreai LG-s kurva anyját.Tony
Az iPhone-t ajánlom.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hogy baszná szájba a telibevert, toprongyos, kóbor kutyák által molesztált, nyílt forráskódú, tetves, rohadt gnóm androidos kúrva anyját, hogy pont akkor fagy le a geci telefonom, amikor kibaszott hivatalos beszélgetést intézek. Hogy ott baszná meg a gyártószalagon mind a redvás dél-koreai LG-s kurva anyját.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
a szájbabaszott kurva anyádnak pakold az asztalára a szemetedet, hogy aztán még neked álljon feljebb, te nagypofájú, kényes picsaThrasher
ez a munkahelyemen mindennapos: bejön könyvért, esetleg megvesz valamit, de addig a párizsit/pékárut/beleharapott pizzát (!!!), ischlert megcsócsálva lebaszarintja a pultra, hiszen azért van. a könyvekért kár lenne, de legszívesebben miután kifizette, belekenném a rohadt ketchupos pizzáját a szép új könyvébe a büdös parasztjának. Persze ha eleve szólok, hogy ne egyen a boltban, megsértődik, mert MÉ NEM LEHET ENNIII

Mert üzletben vagy, a kurva anyád.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
a szájbabaszott kurva anyádnak pakold az asztalára a szemetedet, hogy aztán még neked álljon feljebb, te nagypofájú, kényes picsa
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
szopjon le az is, aki 2 terméket üt le, majd az olcsóbbat fizeti ki csak, pechemre enyém a drágább. (vatera) De ha nem kérdezek rá, akkor küldhettem volna a csomagot bazmeg az ország másik végébe a halál faszára... (utánvéttel)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Az eredeti klasszikust nem lehet elkoptatni, mert látod hiába lett belinkelve 1000-szer, továbbra is balfaszkodtok.


ui: mi a faszról lehet 3órát beszélgetni egy csajjal?

TE: Heló
Csaj: Heló
T:tetszel

(itt több opció van):
CS1: Te nem, (vége, haladsz tovább)
CS2:Hihihihihi
(innentől max 15 perced van h kiderítsd benne van-e mai eksönben v nem) Ha igen, akkor viszed. Ha nem lelépsz, majd megtalál ha akar valamit.briareos
nem is úgy indult, hogy bármi lesz, kivételesen nem a pináért mentem le a helyre. csak mondom az ember ragadjon meg minden lehetőséget, fokozatosan (meg az alkoholszint növekedésével) éreztem, hogy azért lehetne.

Én 15 perc alatt nem tudom ezt megítélni (korongrészegen pláne). Amúgy nem baj, ma megnéztem a hölgyemény fb-ját, és japán szarságokon (anime és társai), illetve Children of Distance-számokon kívül semmi nem volt, na ezzel a kettővel engem nagyon messzire el lehet kergetni (fanoktól ha vannak elnézést, de ez van)

Mindig jövőre
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Kőkóla rèszt màr ki is lehet hagyni? Felődik a vilàgegyetem.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Az eredeti klasszikust nem lehet elkoptatni, mert látod hiába lett belinkelve 1000-szer, továbbra is balfaszkodtok.


ui: mi a faszról lehet 3órát beszélgetni egy csajjal?

TE: Heló
Csaj: Heló
T:tetszel

(itt több opció van):
CS1: Te nem, (vége, haladsz tovább)
CS2:Hihihihihi
(innentől max 15 perced van h kiderítsd benne van-e mai eksönben v nem) Ha igen, akkor viszed. Ha nem lelépsz, majd megtalál ha akar valamit.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us


1:38-tól a szövegrészlet szeretettel nektek. (ha már elkoptattuk az eredeti klasszikust)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Elvagyunk valami random csajjal egy buliban. Megy a témázgatás, majd három óra múlva beközli, hogy nem szokott ilyet és hagyjuk abba. Anyukám, ezt nem lehetett volna előbb közölni?berger90
Akkor kivel beszélgetett volna 3 órát ? 😀

Ne próbáld megérteni a nőket...
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Elvagyunk valami random csajjal egy buliban. Megy a témázgatás, majd három óra múlva beközli, hogy nem szokott ilyet és hagyjuk abba. Anyukám, ezt nem lehetett volna előbb közölni?

Mindig jövőre
több mint 9 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, úgy néz ki lezárult egy 5 hónapos "belügyi" projekt, ami kolonoszkópiával végződött, és úgy néz ki "megmaradok" egyéb beavatkozás nélkül, ez volt szerdán, erre most meg összetörték a kocsimat.
Faszom tele van komolyan mondom, se gyerek, se kutya, se macska, de évek óta nincs egy perc nyugtom se, mert mindig van valami amivel tartósan szopok...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 081 — Steelers fan
nők...ugyan már,minden egészséges hím tudja hogy akármilyen értelmetlenek is sokszor,kurva szar lenne nélkülük 😊 Én pl pont ma délelőtt kaptam össze az asszonnyal elég csúnyán,amikor már nem tudtam tovább hallgatni a hülyeséget fogtam a nadrágját és hozzá akartam vágni,de a nadrág övcsatjával úgy fejbe húztam magam hogy felrepedt a bőr a buksimon 😀 mivel vérzett is igen rendesen mondanom sem kell hogy el is vesztette a "komolyságát" az egész veszekedés,ő volt a legjobban megijedve hogy úristen jól vagyok e,ugye az ilyen után szokott jönni a legjobb békülős szex 😀 😊 Imádom őt és senkire nem cserélném le,biztos van szebb meg jobb is de nekem akkor is ő kell.Szóval kitartás mindenkinek,nincs tökéletes nő,sem tökéletes kapcsolat,ahogy bennünk is van nagyon sok idegesítő dolog,ami sajna bizony ugyan úgy igaz a nagy részünkre mint a csajok sztereotíp dolgai,de szerintem ettől igazán szép és izgalmas a dolog. 😊Cowboykarcsi
Mázlista vagy. Ha a párod fejét éri a csat, akkor a békülős szex helyett most azon agyalnál ugyan hol rontottad el... 😀
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
"cuki vaaagy"berger90
instant cut a rosterről. örökre.

több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
nők...ugyan már,minden egészséges hím tudja hogy akármilyen értelmetlenek is sokszor,kurva szar lenne nélkülük 😊 Én pl pont ma délelőtt kaptam össze az asszonnyal elég csúnyán,amikor már nem tudtam tovább hallgatni a hülyeséget fogtam a nadrágját és hozzá akartam vágni,de a nadrág övcsatjával úgy fejbe húztam magam hogy felrepedt a bőr a buksimon 😀 mivel vérzett is igen rendesen mondanom sem kell hogy el is vesztette a "komolyságát" az egész veszekedés,ő volt a legjobban megijedve hogy úristen jól vagyok e,ugye az ilyen után szokott jönni a legjobb békülős szex 😀 😊 Imádom őt és senkire nem cserélném le,biztos van szebb meg jobb is de nekem akkor is ő kell.Szóval kitartás mindenkinek,nincs tökéletes nő,sem tökéletes kapcsolat,ahogy bennünk is van nagyon sok idegesítő dolog,ami sajna bizony ugyan úgy igaz a nagy részünkre mint a csajok sztereotíp dolgai,de szerintem ettől igazán szép és izgalmas a dolog. 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
A tárgyalt téma margójára 😀: