Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Tehát ha jól értem a történetet, a csajt bedrogozták, majd a saját szobájában ébred, ahol egy gizda "semmi" srác (aki előtte az összes ajtón benyitott és pont talált egy bedrogozott csajt) épp kiverte rá. A súlyával szorította le, de mikor kapálózott lefogta a kezeit, majd azt mondta, hogy leszorított kézzel verje ki a csávónak.
Aztán utolsó erejével kiszabadult, leesett az ágyról, de még így is, erőtlenül, bedrogozva gyorsabb volt, mint az erőszaktevője és kinyitotta az ajtót és átrohant az éppen nyíló másik szobába.
Mindezek után, ő ott marad és azok után, hogy női mivoltában megalázták, leveszi a felsőjét (nyilvánosan vetkőzik), amikor az a feladat és úgy viselkedik, mintha mi sem történt volna.
Továbbá a videofelvételen látszódó események után a biztonsági őrök nem írtak jegyzőkönyvet, hogy őrségük alatt bűncselekmény történ(hetet)t, de mélységesen fel vannak háborodva és kísérik mindenhová a megerőszakolt, tovább bulizó lányt.
Legvégül nyilvánosság elé akar állni, de álnéven, intézményt, elkövetőt meg nem nevezve és mikor ezt meghallja a legjobb barátnő, aki mindvégig hitt neki az most ellene fordult, mert féltette az egyetemet és a HÖK-öt. Az elkövetőt pedig mindenki kamázza, holott tudják, mit tett...
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
miért, szerinted ha nincs sértetti feljelentés, akkor amúgy mit tudnak csinálni? az sem túl bölcs dolog, hogy hátravigyék a parkolóba, mert az minimum önbíráskodás.slowmotion
miért? ez a rész amit említettél, nem lenne az ?


másrészről (szájkarate alert!) ha én lennék a lány apjának a helyében, akkor a csávónak valószínűleg letéptem volna a karját, feldugtam volna a valagába, aztán leszedtem volna a fejét, és belehugyoztam volna a gyomrába. utána valszeg végigvertem volna a HÖK-ösöket is, ugráljanak csak a jogi ismereteikkel, amikor éppen a veséjüket verem le.slowmotion
legalább elvégeznék helyetted a piszkos munkát...ha már...yooker
nem teljesen értem. mármint egyiket sem.slowmotion
egyik oldalról azt írod , nem bölcs dolog az önbíráskodás( biztonságiak),
másik oldalról meg gyomorba hugyozás , karletépés, stb...
"picit" ellentmondásos...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
miért, szerinted ha nincs sértetti feljelentés, akkor amúgy mit tudnak csinálni? az sem túl bölcs dolog, hogy hátravigyék a parkolóba, mert az minimum önbíráskodás.slowmotion
miért? ez a rész amit említettél, nem lenne az ?


másrészről (szájkarate alert!) ha én lennék a lány apjának a helyében, akkor a csávónak valószínűleg letéptem volna a karját, feldugtam volna a valagába, aztán leszedtem volna a fejét, és belehugyoztam volna a gyomrába. utána valszeg végigvertem volna a HÖK-ösöket is, ugráljanak csak a jogi ismereteikkel, amikor éppen a veséjüket verem le.slowmotion
legalább elvégeznék helyetted a piszkos munkát...ha már...yooker
nem teljesen értem. mármint egyiket sem.
több mint 9 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
miért, szerinted ha nincs sértetti feljelentés, akkor amúgy mit tudnak csinálni? az sem túl bölcs dolog, hogy hátravigyék a parkolóba, mert az minimum önbíráskodás.slowmotion
miért? ez a rész amit említettél, nem lenne az ?


másrészről (szájkarate alert!) ha én lennék a lány apjának a helyében, akkor a csávónak valószínűleg letéptem volna a karját, feldugtam volna a valagába, aztán leszedtem volna a fejét, és belehugyoztam volna a gyomrába. utána valszeg végigvertem volna a HÖK-ösöket is, ugráljanak csak a jogi ismereteikkel, amikor éppen a veséjüket verem le.slowmotion
legalább elvégeznék helyetted a piszkos munkát...ha már...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
ELTE magára ismert ... Amadeus ismered a srácot? 😀csebi
Jóhogy nem azt kérded h magadra ismertél? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 781 — Lucas Scott
@Slowmo: Ha jól emlékszek 2013-ban pont itt Gyöngyösön volt a helyi fősuli koleszában(elég patent infrastruktúra) az ELTE ÁJK gólyatábora (hiába nem írják, nyilvánvaló), ez meg azért nem egy vidék helyrajzi szám.Hanni
nyugi, nem akartam senkit sem megsérteni, ha esetleg.
csak nem írták az egyetemet, én meg hajlamos vagyok nem mindenáron feltételezni, hogy az ELTE ÁJK volt az.
amit én tudok, hogy pl. az ELTE BTK talán a zánkai úttörőtáborba vitte a gólyákat, és az azért nem az a kimondott belváros.
továbbmegyek, a Közgáz gólyatáborait annak idején pont olyan helyekre vitték, ami azért nem túl központi hely (Sikonda, Soltvadkert, Bodajk, Szanazug stb, talán a békéscsabai volt a leginkább város közeli, de lényegében az is BCs szélén volt)slowmotion
ELTE magára ismert ... Amadeus ismered a srácot? 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
missnathaliaa Philadelphia Eagles 10
Chip Kelly, edd meg a playbookodat.missnathaliaa
...de akkor miért nem hallottam ilyet, amikor Foles hét TD-t dobott a Bucsnak tavaly, vagy amikor negyven-ötven pontokat pakoltak fel az eredményjelzőre? akkor jó volt, most már nem?slowmotion
Mert akkor nem kaptak ki az ő hibájából. Mondjuk nagy gond nincs, de ezt a meccset főleg a végén nagyon benézte.Toca
én ezt megértem, de minden edzőnél vannak ilyen "gyerekbetegségek". szerintem még a nagy Vince Lombardinak is volt olyan meccse, ahol követett el hibát, pedig a maiak ugye csak a cipőjét fényezhetik.
egy elvesztett, rossz meccs után így kiakadni? EGY után?slowmotion
Eagles drukker: Nyernek = királyak vagyunk
Kikapnak: KELLY SZAR,FOLES SZAR MINDENKI SZAR!!Toca
Nyugi már, vicceltem 😀 Amúgy meg az Oaklandnek dobta azt a 7 TD-t. Semmi bajom Chip Kellyvel, csak a meccs végi döntéseit nem értettem. De így is királyak vagyunk!missnathaliaa
hopp, tényleg. (mármint nem az tényleg, hogy királyak vagytok 😛, hanem hogy tényleg az Oaklandnek ment a szőnyegbombázás)
annyi volt meg, hogy kalózcsapat, meg hogy tavaly gyengék voltak. lehetett volna a Bucs is 😀slowmotion
jól van, megbocsátok 😀missnathaliaa
Különben is baszok én rá, csak a románokat oda-vissza
több mint 9 éve
missnathaliaa Philadelphia Eagles 10
Chip Kelly, edd meg a playbookodat.missnathaliaa
...de akkor miért nem hallottam ilyet, amikor Foles hét TD-t dobott a Bucsnak tavaly, vagy amikor negyven-ötven pontokat pakoltak fel az eredményjelzőre? akkor jó volt, most már nem?slowmotion
Mert akkor nem kaptak ki az ő hibájából. Mondjuk nagy gond nincs, de ezt a meccset főleg a végén nagyon benézte.Toca
én ezt megértem, de minden edzőnél vannak ilyen "gyerekbetegségek". szerintem még a nagy Vince Lombardinak is volt olyan meccse, ahol követett el hibát, pedig a maiak ugye csak a cipőjét fényezhetik.
egy elvesztett, rossz meccs után így kiakadni? EGY után?slowmotion
Eagles drukker: Nyernek = királyak vagyunk
Kikapnak: KELLY SZAR,FOLES SZAR MINDENKI SZAR!!Toca
Nyugi már, vicceltem 😀 Amúgy meg az Oaklandnek dobta azt a 7 TD-t. Semmi bajom Chip Kellyvel, csak a meccs végi döntéseit nem értettem. De így is királyak vagyunk!missnathaliaa
hopp, tényleg. (mármint nem az tényleg, hogy királyak vagytok 😛, hanem hogy tényleg az Oaklandnek ment a szőnyegbombázás)
annyi volt meg, hogy kalózcsapat, meg hogy tavaly gyengék voltak. lehetett volna a Bucs is 😀slowmotion
jól van, megbocsátok 😀
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
persze, nem kellett volna annyit inni, de egyrészről azt ott nem a gólyák kontrollálják, másrészről néha tényleg járhat jobban az ember, ha felveszi a forgalom ritmusát. (mellékszál, de halkan megkérdezem: a cukorbeteg gólyákat vajon lenézik, ha nem isznak?)
slowmotion
én három éve voltam matekos gólyatáborban(+gyógypedagógusok ahol ha 5 fiú van az sok), ott semennyire nem volt ebből baj ha valaki egyáltalán nem akart inni akkor nem nézték ki, mondjuk én fiú vagyok és ott több volt a lány mint a fiú.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
Srácok ez egy index cikk, több mint valószínű kamu az egész
A, mert senki nem tudja utánellenőrizni, aki meg tudná az nem is létezik
B, most divat erről írni, és belehúztak a szerkesztők

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Valóban szörnyű dolog, de...
a lány is hibás, nem is kicsit (és ezzel nem a srácot akarom felmenteni)NB2
pontosítok, tényleg mert így olyan mintha a lány lenne a legnagyobb bűnös, pedig nem
de igenis továbbra is tartom, amit slow is leírt közben, hogy felelős a történtekért
és ugyancsak egyetértek ebben is, hogy bizony feljelentés kellett volnaNB2
ne értelmezz félre, nem azt írtam, hogy az erőszakért felelős (arról nem tehet, hogy egy perverz köcsög pont ott volt a gólyatáborban), hanem ott, hogy nem jelentette fel a kis köcsögöt.
meg ha már nem forszírozza a csaj a pert, akkor minimum két adidas-csíkot el kellett volna helyezni a gyerek képén, egyrészt ha feljelenti, akkor viszont, és ő szív jobban, másrészt meg akármennyire is volt tele hülye kis tizenévessel a tábor, azért meg lett volna rendesen jelölve a csíra, esetleg meg is bélyegezve.*

* persze ott, ahol és ahogy a leírtak szerint terjedt a szóbeszéd, ott ez nem feltétlenül életszerű
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
@Slowmo: Ha jól emlékszek 2013-ban pont itt Gyöngyösön volt a helyi fősuli koleszában(elég patent infrastruktúra) az ELTE ÁJK gólyatábora (hiába nem írják, nyilvánvaló), ez meg azért nem egy vidék helyrajzi szám.Hanni
nyugi, nem akartam senkit sem megsérteni, ha esetleg.slowmotion
Jah, nem én sem azért írtam, csak hogy rávilágítsak hogy nem mindig a világvégén vannak. (Pl mikor én voltam 2010-ben akkor is valami tisza melletti rég lepukkant exszoci gyerektáborban volt.)
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Valóban szörnyű dolog, de...
a lány is hibás, nem is kicsit (és ezzel nem a srácot akarom felmenteni)NB2
pontosítok, tényleg mert így olyan mintha a lány lenne a legnagyobb bűnös, pedig nem
de igenis továbbra is tartom, amit slow is leírt közben, hogy felelős a történtekért
és ugyancsak egyetértek ebben is, hogy bizony feljelentés kellett volna
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Nekem csak ott sántít kissé a sztori, hogy a biztonsági szolgálatosok csak úgy elengedték volna ezt a fülük mellett, látva a legalább gyanús videót? Biztos, hogy annyival megúszta (volna) a srác, hogy a csajt megkérdezik, "hátravigyék-e a parkolóba"? Azért ez nem tűnik nekem életszerűnekbaggio
miért, szerinted ha nincs sértetti feljelentés, akkor amúgy mit tudnak csinálni? az sem túl bölcs dolog, hogy hátravigyék a parkolóba, mert az minimum önbíráskodás.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
@Slowmo: Ha jól emlékszek 2013-ban pont itt Gyöngyösön volt a helyi fősuli koleszában(elég patent infrastruktúra) az ELTE ÁJK gólyatábora (hiába nem írják, nyilvánvaló), ez meg azért nem egy vidék helyrajzi szám.Hanni
nyugi, nem akartam senkit sem megsérteni, ha esetleg.
csak nem írták az egyetemet, én meg hajlamos vagyok nem mindenáron feltételezni, hogy az ELTE ÁJK volt az.
amit én tudok, hogy pl. az ELTE BTK talán a zánkai úttörőtáborba vitte a gólyákat, és az azért nem az a kimondott belváros.
továbbmegyek, a Közgáz gólyatáborait annak idején pont olyan helyekre vitték, ami azért nem túl központi hely (Sikonda, Soltvadkert, Bodajk, Szanazug stb, talán a békéscsabai volt a leginkább város közeli, de lényegében az is BCs szélén volt)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Nekem csak ott sántít kissé a sztori, hogy a biztonsági szolgálatosok csak úgy elengedték volna ezt a fülük mellett, látva a legalább gyanús videót? Biztos, hogy annyival megúszta (volna) a srác, hogy a csajt megkérdezik, "hátravigyék-e a parkolóba"? Azért ez nem tűnik nekem életszerűnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
@Slowmo: Ha jól emlékszek 2013-ban pont itt Gyöngyösön volt a helyi fősuli koleszában(elég patent infrastruktúra) az ELTE ÁJK gólyatábora (hiába nem írják, nyilvánvaló), ez meg azért nem egy vidék helyrajzi szám.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
másrészről (szájkarate alert!) ha én lennék a lány apjának a helyében, akkor a csávónak valószínűleg letéptem volna a karját, feldugtam volna a valagába, aztán leszedtem volna a fejét, és belehugyoztam volna a gyomrába. utána valszeg végigvertem volna a HÖK-ösöket is, ugráljanak csak a jogi ismereteikkel, amikor éppen a veséjüket verem le.slowmotion
ha még egy ilyen kiderül/megtörténik, akkor egy apuka megteszi helyetted. Említetted a kislányodat, nos, nem lennék meglepve, ha 17 év múlva gólyatábor sem lenne egyáltalán. Majd szépen összehaverkodnak első nap, oszt csókolom.berger90
egyébként tényleg, lassan nem lesz gólyatábor sem. az egyetemek ki fogják venni a helyi HÖK/instruktori kar kezéből, viszont nem lesz rá se idejük, se kedvük megszervezni.

mondjuk a beiratkozási héten pont ugyanúgy vannak programok, szóval ott is lehet szocializálódni, és ott nem is valami vidéki helyrajzi számon tartózkodnak, hanem a városban, ahol azért talán fél fokkal nehezebb a koituszt összehozni.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
másrészről (szájkarate alert!) ha én lennék a lány apjának a helyében, akkor a csávónak valószínűleg letéptem volna a karját, feldugtam volna a valagába, aztán leszedtem volna a fejét, és belehugyoztam volna a gyomrába. utána valszeg végigvertem volna a HÖK-ösöket is, ugráljanak csak a jogi ismereteikkel, amikor éppen a veséjüket verem le.slowmotion
ha még egy ilyen kiderül/megtörténik, akkor egy apuka megteszi helyetted. Említetted a kislányodat, nos, nem lennék meglepve, ha 17 év múlva gólyatábor sem lenne egyáltalán. Majd szépen összehaverkodnak első nap, oszt csókolom.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
tegyük tisztába a dolgokat: a lány nem hibás, főleg ha valamit belekevertek az italába - de a mostani helyzetért részben felelős.

persze, nem kellett volna annyit inni, de egyrészről azt ott nem a gólyák kontrollálják, másrészről néha tényleg járhat jobban az ember, ha felveszi a forgalom ritmusát. (mellékszál, de halkan megkérdezem: a cukorbeteg gólyákat vajon lenézik, ha nem isznak?)

én ott érzem a lány felelősségét, hogy nem forszírozta a büntetőeljárást (noha meg tudom érteni az indokait), most meg elmondja, hogy mennyire bántja, hogy a csíra milyen jól elvan az egyetemen, meg hogy semmi sem történt. hát vád nélkül ritkán van büntetés, könyörgöm!
nos persze, ebben a bűncselekményben valószínűleg nem egy év az elévülés, tehát még simán megállhat és meg is állna a vád még akkor is, ha a biztonsági kamera felvétele azóta törlésre került (ugye ott ritkán őrzik meg akár csak egy hétnél is tovább) - megvannak azok, akikkel együtt megnézte a felvételt, volt szembesítés, beismerés stb, szóval túl sok minden mutat egy irányba, innen már a szervezők sem tudnák úgy megbeszélni a vallomásukat, hogy ne bukjon meg valahol a dolog), csak ugye pl a gináztatást már nem lehet beismerő vallomás hiányában tényszerűen bizonyítani, az meg elég hozzá, hogy
16 éves kora óta bulizik, jól ismeri a saját határait.
az picsafüst, nem hivatkozási alap. főleg, hogy 16 éves korában nem is juthatott volna legálisan alkoholhoz, tehát ha nem jelentette fel azokat két éven keresztül, akik ilyet adtak el/oda neki az ő tudtával, akkor bűnrészes.

azért az megérne egy alaposabb vizsgálatot, hogy ha a szervezők ugye tudták a tényállást, ismerték a vonatkozó büntetőjogi következményeket, akkor miért próbálták arra bírni a lányt, hogy ne tegyen feljelentést - azon túl persze, hogy nyilvánvalóan a pozíciójukat féltették, meg a lehetőséget, hogy évente pár potya pinát kapjanak, még mielőtt a friss virágszálak belevetik magukat az egyetemi éjszakai életbe (nem a beginázott, hanem az amúgy tényleg sok mindenre hajlandó luvnyákra gondolok). meg hát nem biztos, hogy az erőszaktevő tette a ginát a piába, hanem csak kihasználta az adódó alkalmat, szóval valamelyik szervező felé befigyelne egy kábszerrel való visszaélés is, és az se két hetes elzárás. elég sok disznóság van a szervezők (jellemzőek HÖK-tagok) oldaláról ebben a sztoriban, de nem is ez lenne az első olyan egyetemi HÖK, amiről kiderülne, hogy mekkora aljadékok vannak benne (anno a Közgáz HÖK-öt is újra kellett választani, amikor kiderült, mennyi pénzt használtak fel személyes célokra, aztán persze nyilván haverokon keresztül ugyanaz a vonal ment részben tovább).

annyit megjegyeznék, hogy szerencsére a lányom még csak egy éves, tehát a gólyatábor miatt nagyjából csak 17 év múlva kell aggódnom, de nagyon _megnyugtató_, hogy egyre több és több ilyen ügyre derül fény. megint jöhetnék azzal, hogy természetesen tudom, hogy a világ változik, de akkor is: tizenöt évvel ezelőtt még nem volt napközbeni piálás a közgáz gólyatáborban! (máshol persze elképzelhető, voltak BME-n tovább tanuló gimis osztálytársak, meséltek dolgokat.)

másrészről (szájkarate alert!) ha én lennék a lány apjának a helyében, akkor a csávónak valószínűleg letéptem volna a karját, feldugtam volna a valagába, aztán leszedtem volna a fejét, és belehugyoztam volna a gyomrába. utána valszeg végigvertem volna a HÖK-ösöket is, ugráljanak csak a jogi ismereteikkel, amikor éppen a veséjüket verem le.
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Valóban szörnyű dolog, de...
a lány is hibás, nem is kicsit (és ezzel nem a srácot akarom felmenteni)NB2
Bocsánat, de ha valaki az autó elé lép, és figyelmetlenségből elütik, akkor joga van bárkinek, akár a gázolónak kirabolni? Mert ez kb akkor így fest.dande
Igen, ebben pont ez a szörnyű, hogy beletolják a drogot az italba, és nem tud róla a lány, hogy elkábítják. Gusztustalan, perverz, beteg és életidegen, teljesen aljas és sunyi dolog. Egyszerűen undorító.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valóban szörnyű dolog, de...
a lány is hibás, nem is kicsit (és ezzel nem a srácot akarom felmenteni)NB2
Bocsánat, de ha valaki az autó elé lép, és figyelmetlenségből elütik, akkor joga van bárkinek, akár a gázolónak kirabolni? Mert ez kb akkor így fest.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Valóban szörnyű dolog, de...
a lány is hibás, nem is kicsit (és ezzel nem a srácot akarom felmenteni)NB2
Azert ezt gondold át egy picit...
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hanem ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Valóban szörnyű dolog, de...
a lány is hibás, nem is kicsit (és ezzel nem a srácot akarom felmenteni)