Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hogy én mennyire rühellem a cseppmentes kupakot...Matthew99
A kechupos? Az tényleg szar, nem lehet belőle keveset adagolni 😊Rataxes
Az. Vékony csíkot akarok nyomni erre az elején állandóan a fele kijön. Persze csak ezzel a szar kupaķkal árulják nehogy választani lehessen.Matthew99
Én mindig kiműtöm belőle azt a kis műanyag hártyát. Ugyanolyan lesz mint a régi.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Hogy én mennyire rühellem a cseppmentes kupakot...Matthew99
Ráadásul pont arra nem alkalmas, amire szánták. Legalábbis nálam ugyanúgy szétkenődik a ketchup a kupakon, mint a hagyományosnál.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Hogy én mennyire rühellem a cseppmentes kupakot...Matthew99
A kechupos? Az tényleg szar, nem lehet belőle keveset adagolni 😊Rataxes
Az. Vékony csíkot akarok nyomni erre az elején állandóan a fele kijön. Persze csak ezzel a szar kupaķkal árulják nehogy választani lehessen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Hogy én mennyire rühellem a cseppmentes kupakot...Matthew99
A kechupos? Az tényleg szar, nem lehet belőle keveset adagolni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hogy én mennyire rühellem a cseppmentes kupakot...Matthew99
Én meg a kupakmentes cseppeket 😉

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Hogy én mennyire rühellem a cseppmentes kupakot...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Soha többet nem iszok annyit, mint tegnap. Nem elég, hogy mostanában rohadt nagy seggfej szoktam lenni részegen, de másnap még a fejemet is a falba verem, hogy miket írok SMS-ben vagy facen (elsősorban lány barátaimra...), ami persze csúnyán visszaüt. Nem igaz, hogy mekkora nyomorék vagyok.Newman
Pedig a "dugnálak" szerelmi vallomásnak is felfogható. Mondjuk annyira akkor nem vagy részeg ha a kódot tudod 😀Matthew99
Milyen kódot? :pNewman
Sztem matthew arra gondolt hogy ha mindenféle nehézség nélkül visszafejthetőek az sms-eid akk nem vagy eléggé részeg 😊empty taxi
Is. Meg a facen...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Soha többet nem iszok annyit, mint tegnap. Nem elég, hogy mostanában rohadt nagy seggfej szoktam lenni részegen, de másnap még a fejemet is a falba verem, hogy miket írok SMS-ben vagy facen (elsősorban lány barátaimra...), ami persze csúnyán visszaüt. Nem igaz, hogy mekkora nyomorék vagyok.Newman
Pedig a "dugnálak" szerelmi vallomásnak is felfogható. Mondjuk annyira akkor nem vagy részeg ha a kódot tudod 😀Matthew99
Milyen kódot? :pNewman
Sztem matthew arra gondolt hogy ha mindenféle nehézség nélkül visszafejthetőek az sms-eid akk nem vagy eléggé részeg 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Soha többet nem iszok annyit, mint tegnap. Nem elég, hogy mostanában rohadt nagy seggfej szoktam lenni részegen, de másnap még a fejemet is a falba verem, hogy miket írok SMS-ben vagy facen (elsősorban lány barátaimra...), ami persze csúnyán visszaüt. Nem igaz, hogy mekkora nyomorék vagyok.Newman
Pedig a "dugnálak" szerelmi vallomásnak is felfogható. Mondjuk annyira akkor nem vagy részeg ha a kódot tudod 😀Matthew99
Milyen kódot? :p

több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Asszem elkiabáltam, hogy egész tűrhető volt a karácsonyi szezon könyvkereskedőként. Ma 10-től máris jön be az összes eddig kimaradt kretén 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
A karácsony napjai a legjobbak a bunkó SMS-ekre 😀

több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Soha többet nem iszok annyit, mint tegnap. Nem elég, hogy mostanában rohadt nagy seggfej szoktam lenni részegen, de másnap még a fejemet is a falba verem, hogy miket írok SMS-ben vagy facen (elsősorban lány barátaimra...), ami persze csúnyán visszaüt. Nem igaz, hogy mekkora nyomorék vagyok.Newman
Pedig a "dugnálak" szerelmi vallomásnak is felfogható. Mondjuk annyira akkor nem vagy részeg ha a kódot tudod 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Soha többet nem iszok annyit, mint tegnap. Nem elég, hogy mostanában rohadt nagy seggfej szoktam lenni részegen, de másnap még a fejemet is a falba verem, hogy miket írok SMS-ben vagy facen (elsősorban lány barátaimra...), ami persze csúnyán visszaüt. Nem igaz, hogy mekkora nyomorék vagyok.

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
első karácsony csajommal ilyen fasza lett.... alapvetően azt vallom hogy egy férfi ne rinyáljon,nem is igazán 99 ez most,csak nemektől függetlenül szarul esik a minimális empátia ilyen fokú hiánya. Maga az "ügy" nem is érdekes apró hülyeség,talán még a jogosságát is,ha nagyon akarom legalábbis nyomokban megtudom érteni. De azt hogy egy ilyen apróságból csináljon olyan ügyet ami elbassza az egész esti hangulatom,ahelyett hogy most "nagyvonalúan" visszafogta volna magát és átsiklik a dolog fölött,lám még akár jól is éreztük volna magunkat és nem erre fogunk emlékezni évek múlva. Ennél még az is értelmesebb lett volna ha egy pár nap múlva felhozza ezt hogy bocsi nekem ez nem esett jól. Ráadásul úgy hogy tudom hogy kettőnk közül rohadtul én leszek az aki majd holnap próbálkozni fog,ha rajta múlna egy hétig nem szólnánk egymáshoz....Amare
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
25 éve dolgozom az egészségügyben.
Jó hosszú poszt volt, ezért elnézést. diverdoc
Csak annyit tennék hozzá: köszönjük. De tényleg, a munkátokat és a segítségeteket. És személy szerint kívánom, hogy üssön be a ménkű úgy, hogy pozitív irányba történjen változás, minél előbb.szaba
jah, csak akinek igazán szívni kéne az nem fog, mert neki van zséje magánra
"kisemberek" fogjuk megszívni, de nagyon és persze kin fog csattanni? aki kéznél van...
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
25 éve dolgozom az egészségügyben.
Jó hosszú poszt volt, ezért elnézést. diverdoc
Csak annyit tennék hozzá: köszönjük. De tényleg, a munkátokat és a segítségeteket. És személy szerint kívánom, hogy üssön be a ménkű úgy, hogy pozitív irányba történjen változás, minél előbb.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 352 — TODDHERREMANS79
első karácsony csajommal ilyen fasza lett.... alapvetően azt vallom hogy egy férfi ne rinyáljon,nem is igazán 99 ez most,csak nemektől függetlenül szarul esik a minimális empátia ilyen fokú hiánya. Maga az "ügy" nem is érdekes apró hülyeség,talán még a jogosságát is,ha nagyon akarom legalábbis nyomokban megtudom érteni. De azt hogy egy ilyen apróságból csináljon olyan ügyet ami elbassza az egész esti hangulatom,ahelyett hogy most "nagyvonalúan" visszafogta volna magát és átsiklik a dolog fölött,lám még akár jól is éreztük volna magunkat és nem erre fogunk emlékezni évek múlva. Ennél még az is értelmesebb lett volna ha egy pár nap múlva felhozza ezt hogy bocsi nekem ez nem esett jól. Ráadásul úgy hogy tudom hogy kettőnk közül rohadtul én leszek az aki majd holnap próbálkozni fog,ha rajta múlna egy hétig nem szólnánk egymáshoz....Amare
Szard má le ti legalabb POba vagytok 😀😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
első karácsony csajommal ilyen fasza lett.... alapvetően azt vallom hogy egy férfi ne rinyáljon,nem is igazán 99 ez most,csak nemektől függetlenül szarul esik a minimális empátia ilyen fokú hiánya. Maga az "ügy" nem is érdekes apró hülyeség,talán még a jogosságát is,ha nagyon akarom legalábbis nyomokban megtudom érteni. De azt hogy egy ilyen apróságból csináljon olyan ügyet ami elbassza az egész esti hangulatom,ahelyett hogy most "nagyvonalúan" visszafogta volna magát és átsiklik a dolog fölött,lám még akár jól is éreztük volna magunkat és nem erre fogunk emlékezni évek múlva. Ennél még az is értelmesebb lett volna ha egy pár nap múlva felhozza ezt hogy bocsi nekem ez nem esett jól. Ráadásul úgy hogy tudom hogy kettőnk közül rohadtul én leszek az aki majd holnap próbálkozni fog,ha rajta múlna egy hétig nem szólnánk egymáshoz....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Van itt szolnoki? Az létezik, hogy egy nap alatt három gyalogost gázoltak halálra egy 70 ezres városban?baggio
végtelenül bambák az emberekgaben
Mások meg végtelenül sietnek és közben szarnak a szabályokba.Matthew99
Pár napja egy nyomorult a motorizált székével úgy gondolta átevickél a hatsávos főút teli zöldjénél (jelzem déli forgalom mellett), a pirosan izzó zebrán. Az volt a szerencséje, hogy végtelenül siettem úgyhogy nem fordultam vissza.gaben
Mindig meg kell állni és elvenni az akkumulátorát a székéből.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Van itt szolnoki? Az létezik, hogy egy nap alatt három gyalogost gázoltak halálra egy 70 ezres városban?baggio
végtelenül bambák az emberekgaben
Mások meg végtelenül sietnek és közben szarnak a szabályokba.Matthew99
Volt már itt szó, de azért ülj be egy autóba, esőben, sötétben szúrj ki egy fekete kabátost a zebrán, aki épp eléd lelép és a kocsid valahogy nem áll meg télen 10 centin...
(tudom úgy közelítsd meg a zebrát....)NB2
Szerintem semmi szükség általánosításra. Ha nem látsz menj lassan, ha nem láthatnak kurva óvatosan kelj át bárhol még zebrán is. Sok a hülye ember mindkét oldalon magadnak teszel szívességet, hogy leredukálod az esélyét hogy egy hülye elüt és ottmaradsz vagy egy hülye eléd lép aztán meg évekig járhatsz bíróságra meg nyomja a lelked hogy elcsaptad.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Van itt szolnoki? Az létezik, hogy egy nap alatt három gyalogost gázoltak halálra egy 70 ezres városban?baggio
végtelenül bambák az emberekgaben
Mások meg végtelenül sietnek és közben szarnak a szabályokba.Matthew99
Pár napja egy nyomorult a motorizált székével úgy gondolta átevickél a hatsávos főút teli zöldjénél (jelzem déli forgalom mellett), a pirosan izzó zebrán. Az volt a szerencséje, hogy végtelenül siettem úgyhogy nem fordultam vissza.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Van itt szolnoki? Az létezik, hogy egy nap alatt három gyalogost gázoltak halálra egy 70 ezres városban?baggio
végtelenül bambák az emberekgaben
Mások meg végtelenül sietnek és közben szarnak a szabályokba.Matthew99
Volt már itt szó, de azért ülj be egy autóba, esőben, sötétben szúrj ki egy fekete kabátost a zebrán, aki épp eléd lelép és a kocsid valahogy nem áll meg télen 10 centin...
(tudom úgy közelítsd meg a zebrát....)
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Van itt szolnoki? Az létezik, hogy egy nap alatt három gyalogost gázoltak halálra egy 70 ezres városban?baggio
végtelenül bambák az emberekgaben
Mások meg végtelenül sietnek és közben szarnak a szabályokba.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Van itt szolnoki? Az létezik, hogy egy nap alatt három gyalogost gázoltak halálra egy 70 ezres városban?baggio
végtelenül bambák az emberek

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Mi a francot lehet másfél hónapig fúrni egy ~60 négyzetméteres lakásban, kedves harmadik emeleti új lakók?adam8
60nm, 2,7m belmagassággal számolva nagyon nagyon sok falfelületet jelent...dcsicsak
Ezen én is gondolkodtam, de kezdem azt hinni, hogy először befalazták az egész térfogatát a lakásnak és egy labirintust akarnak kialakítani hangok alapján...