Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀kristóf17
És hogy visszafogod sírni, majd a biokémiánál, mint logikus érthető tantárgy 😊diverdoc
Mindkettő gyönyörű, könnyen értelmezhető, logikus tantárgy 😊

több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyike
a franciáknál így is nagy a feszültség, talán azt is érdemes átgondolni, hogy hogy ugye a franciák akarták annyira észak-afrikát - itt a ki milyet szakajtott, azt szagolgassa érzés bujkál bennem.sutianap

Az atya a fiú és a szentlélek ezen interpretálása melyik kategória?diverdoc
Azon gondolkodom, hogy ebben mi lehet a szatíra, vagy a humor? Nem tudok franciául, úgyhogy talán a felső sorban ott a válasz, de tolmács hiányában bármennyire is erőltetem a fantáziámat, erről a képről semmi frappáns nem jut az eszembe.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803


mást nem szeretnék hozzáfűznigabtsi
Akkor az öngyilkos merénylők tulajdonképpen korrektül járnak el.. 😉
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀kristóf17
És hogy visszafogod sírni, majd a biokémiánál, mint logikus érthető tantárgy 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyike
a franciáknál így is nagy a feszültség, talán azt is érdemes átgondolni, hogy hogy ugye a franciák akarták annyira észak-afrikát - itt a ki milyet szakajtott, azt szagolgassa érzés bujkál bennem.sutianap

Az atya a fiú és a szentlélek ezen interpretálása melyik kategória?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nyilván elítélve minden erőszakot és ezt a szörnyűséget, de egy másik valláshoz (keresztyénséghez) kötődő emberként, és azért más elveket, gondolatokat vallva, tényleg halkan nagyon halkan hadd kérdezzem meg:

ha azt mondják neked, és ezt újra és újra megteszik, hogy k.va anyád akkor mit csinálsz?

Igen meddig tart a szólás szabadság? S ha végtelen, akkor vállalom-e a következményeit.

A karikatúrákkal már bocsánat, de körülbelül erre az útra léptek.....

tovább nem folytatom mert megbotránkoztatok valakit és még kegyeletsértőnek tartanak......dande
Megölöm őket? Nem. Nem ölöm meg őket. Miért? Mert ha valaki hülye vagy kretén, attól még nem öljük meg. Emberi normák című könyv, 10. oldal.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván elítélve minden erőszakot és ezt a szörnyűséget, de egy másik valláshoz (keresztyénséghez) kötődő emberként, és azért más elveket, gondolatokat vallva, tényleg halkan nagyon halkan hadd kérdezzem meg:

ha azt mondják neked, és ezt újra és újra megteszik, hogy k.va anyád akkor mit csinálsz?

Igen meddig tart a szólás szabadság? S ha végtelen, akkor vállalom-e a következményeit.

A karikatúrákkal már bocsánat, de körülbelül erre az útra léptek.....

tovább nem folytatom mert megbotránkoztatok valakit és még kegyeletsértőnek tartanak......
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Erről valahogy csinálj egy fényképet kérlek 😀
Gabesz92
Ma még nem jelentkezett, lehet megfőtt, vagy kijött valahogy 😊 Videót csináltam még tegnap, de rossz minőségű, és tényleg olyan mintha kívül mászkálna.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
F*ck! Egy köcsög hangya mászkál a monitoromban... Olyan mintha a képernyőn szaladgálna, de az üvegen belül van. Print screen nem fotózta le, úgyhogy tuti élőlény, nem valami vírus. Mit tudok csinálni? Gondolom megvárom míg megdöglik.Rataxes
Erről valahogy csinálj egy fényképet kérlek 😀

Amúgy tényleg nem tudsz vele mit csinálni, max ha szétszeded a monitort szerintem.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
ezt egy kicsit túlpörögted
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyikesutianap
Ezzel csak az a baj, hogy bármi sérthet bárkit, minden csak egyéni ingerküszöb kérdése.
Példának okáért (és ez tényleg csak példa, senki ne vegye magára) itt is van vicc topik, ahová kerülnek fel képek, vallási témájú is.
Na Karácsonykor megjelent egy kép, amin Jézus break táncot lejt. Ennyi erővel, akkor én előadom, hogy vallási fanatikus keresztény vagyok és sért a kép tartalma, mivel megsérti a vallásom egyik központi alakját. Mi történik, sűrű bocsánatkérés közepette lekerül a kép vagy közlitek, hogy szólásszabadság van, ez belefér, ne nézzem a topikot? Ezután tegyük fel felkerül még egy kép, amiben Isten szerepel és fent is marad, akkor a fórum és némely kommentelő provokál és sérteget és húzogatják az oroszlán bajszát?
(Kihangsúlyozom a vallási fanatikus keresztény részt)

Sobri Jóska
A "tévedésem" még nem változtat azon a tényen, hogy egy muzulmán államban is az európainak kell tisztelnie a muszlimot és Európában is az európainak "kell" tisztelnie a muszlimot. A "másik oldal" meg élvezi a liberalizmus adta jogokat, de nem képes/akarja elviselni a hátrányokat. A keresztény vallásosság csak annyiban változtat ezen, hogy önként tisztelem muszlim felebarátaim hitét vagy nem vallásosként a terrorizmustól való félelemből és/vagy mert az "európai norma" ezt várja el.Tony
Igen, de pölö húszéve még simán betiltották a Jézus utolsó megkísértését - ez egy nagyon gyors folyamat. Általában ezen a ponton szoktak elmélkedni a szabadság és szabadosság közti különbségekről. Az én példám, az hogy kinézed a tömegből a legagresszívebb embert, odasétálsz és poénból közlöd, hogy megmásztad az anyját, aztán a következmények után lehet áriázni a szólásszabaccságról. Az hogy kultúrák között hogyan nem működik az asszimiláció (Huntington) - vagy gondolj a kínai negyedekre. Az iszlám egy könnyen terjedő vallás, a maga egyszerűségével, és éppen most tartanak a puritanizmus közepén (igen keresztény szempontból ez az amikor ámerikában mázsaszám égették a fehérnépet és minden be volt tiltva ). A millenarzimussal meg amúgyse nagyon tudott eddig senki se mit kezdeni, maximum kivárják amíg elmúlik, mer csak nem jön a megváltás hirtelen gyorsan.

Sobri a sárba mászott megint, az iszlám szerint a keresztények a könyv népei, tehát megtarthatják a vallás, csak adózniuk kell - én sem keverem Manson Csarszot a hippimozgalommal....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done


mást nem szeretnék hozzáfűzni

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ezt kicsit kiszínezted, Sobri.

több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
ezt egy kicsit túlpörögted
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyikesutianap
Ezzel csak az a baj, hogy bármi sérthet bárkit, minden csak egyéni ingerküszöb kérdése.
Példának okáért (és ez tényleg csak példa, senki ne vegye magára) itt is van vicc topik, ahová kerülnek fel képek, vallási témájú is.
Na Karácsonykor megjelent egy kép, amin Jézus break táncot lejt. Ennyi erővel, akkor én előadom, hogy vallási fanatikus keresztény vagyok és sért a kép tartalma, mivel megsérti a vallásom egyik központi alakját. Mi történik, sűrű bocsánatkérés közepette lekerül a kép vagy közlitek, hogy szólásszabadság van, ez belefér, ne nézzem a topikot? Ezután tegyük fel felkerül még egy kép, amiben Isten szerepel és fent is marad, akkor a fórum és némely kommentelő provokál és sérteget és húzogatják az oroszlán bajszát?
(Kihangsúlyozom a vallási fanatikus keresztény részt)

Sobri Jóska
A "tévedésem" még nem változtat azon a tényen, hogy egy muzulmán államban is az európainak kell tisztelnie a muszlimot és Európában is az európainak "kell" tisztelnie a muszlimot. A "másik oldal" meg élvezi a liberalizmus adta jogokat, de nem képes/akarja elviselni a hátrányokat. A keresztény vallásosság csak annyiban változtat ezen, hogy önként tisztelem muszlim felebarátaim hitét vagy nem vallásosként a terrorizmustól való félelemből és/vagy mert az "európai norma" ezt várja el.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
 index.hu/kulfold/2015/01/07/fegyveresek_tamadtak_egy_francia_magazin_szerkesztosegere/ZoliZoltán
Ha az oroszlán bajszát húzogatják... Ettől még durva de talán azt hitték messze vannak tőlük. Hàt nem.Matthew99
Nekem ezzel a bajuszhúzogatással csak egy gondom van. Mégpedig, hogyha én, európai keresztényként elmegyek (vagy kiköltözök) egy keménykalapos muszlim országba, akkor nekem maximálisan alkalmazkodni kell a helyiek szokásaihoz. El kell viselnem ha gyalázzák a vallásom, úgy kell öltöznöm, ahogy azt elvárják és jó pár helyen alkoholt sem vehetek. Ha megszegem a szabályokat, akkor esetleg börtönbe zárhatnak vagy kivégezhetnek (szigortól függően).
Na viszont, ha egy muzulmán ember jön Európába, akkor is az európaiaknak kell elfogadni az ő szokásait és hitét, mert ha nem, minimum jönnek különböző negatív jelzőkkel (rasszista, kirekesztő stb.), rosszabb esetben megtámadnak a vallást önkényesen eltorzító szélsőségesek.
Tehát ott járunk, hogy mindig, mindenki alkalmazkodjon, legyen toleráns stb, de visszafelé ez már nem működik.

Megj.: Leszögezném, hogy nem célom az általánosítás, tudom, hogy vannak felvilágosult muszlimok. Elfogadom, ha más ember nem abban hisz amiben én. Csupán ezért nem is ítélem el.Tony
Ott tévedsz, hogy ha következetes keresztény vagy, akkor nem azért viselkedsz felebarátian egy muszlimmal, mert "Európa" rádkényszeríti, hanem azért, mert szereted embertársaidat.
Viszont a muszlim iszlamista vonulata, ami egyre nagyobb tért hódít a muszlimon belül, nem így gondolkodik.
Az iszlamisták szerint aki nem muszlim, az méltatlan a földi létre, pusztítható, gyilkolható, áttéríthető erőszakkal is. Másodrendű ember.
Ez az óriási különbség.
Míg a legtöbb keresztény nem akar keresztes háborút, addig a muszlim iszlamisták meg akarnak vallási háborút.
Vagyis ha leül egymással szemben egy iszlamista és egy keresztény vitázni, az elsőnél belefér a vitába, hogy fejbelövi a másodikat, míg fordítva nem.
Ebből a szempontból Európa (és a fejlett Nyugat) eléggé védtelen ezzel a középkori mentalitással szemben. (Kb. ahogy a középkori Amerika védtelen volt Pizarro vagy Cortez ellen.)

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
 index.hu/kulfold/2015/01/07/fegyveresek_tamadtak_egy_francia_magazin_szerkesztosegere/ZoliZoltán
Ha az oroszlán bajszát húzogatják... Ettől még durva de talán azt hitték messze vannak tőlük. Hàt nem.Matthew99
Nekem ezzel a bajuszhúzogatással csak egy gondom van. Mégpedig, hogyha én, európai keresztényként elmegyek (vagy kiköltözök) egy keménykalapos muszlim országba, akkor nekem maximálisan alkalmazkodni kell a helyiek szokásaihoz. El kell viselnem ha gyalázzák a vallásom, úgy kell öltöznöm, ahogy azt elvárják és jó pár helyen alkoholt sem vehetek. Ha megszegem a szabályokat, akkor esetleg börtönbe zárhatnak vagy kivégezhetnek (szigortól függően).
Na viszont, ha egy muzulmán ember jön Európába, akkor is az európaiaknak kell elfogadni az ő szokásait és hitét, mert ha nem, minimum jönnek különböző negatív jelzőkkel (rasszista, kirekesztő stb.), rosszabb esetben megtámadnak a vallást önkényesen eltorzító szélsőségesek.
Tehát ott járunk, hogy mindig, mindenki alkalmazkodjon, legyen toleráns stb, de visszafelé ez már nem működik.

Megj.: Leszögezném, hogy nem célom az általánosítás, tudom, hogy vannak felvilágosult muszlimok. Elfogadom, ha más ember nem abban hisz amiben én. Csupán ezért nem is ítélem el.Tony
ezt egy kicsit túlpörögted
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyike
a franciáknál így is nagy a feszültség, talán azt is érdemes átgondolni, hogy hogy ugye a franciák akarták annyira észak-afrikát - itt a ki milyet szakajtott, azt szagolgassa érzés bujkál bennem.
- előzetesként ajánlom a B13-at, - amitől nem állunk messze - illetve a La Haine, ami meg van ugye - c. alkotásokat
Párizsban pattanásig van húzva a húr, a 2005ös meg a 2013as zavargások - elsősorban szociális feszültség kulturális ránehezedéssel, nyilván mindenkinek szüksége volt egy jó viccre, hogy előkotródjanak az igazi állatok. Mer ugye a dániai esetből is volt zrí, de az igazi bombát azt mindenféleképp Párizsba kellett lerakni
2005 húsz éjszaka 9000 autó 3000 letartóztatás  index.hu/kulfold/1108france/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Kétség nem fér hozzá, hogy baromira egyetértek Tonyval, a gond ott van, hogy Franciaországban a lakosság majdnem 1/5-e arab! Számszerűsítve ez 10 millió ember. Nagy szám! Nem lehet őket figyelmen kívül hagyni!

(pedig mikor olyanokat olvasok (nemcsak kurucon!), hogy belgiumi meg svéd muszlimok nyafognak a mikulás miatt, akkor a bicska nyílik a zsebemben!)

És Európa muszlimalizálódik!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
 index.hu/kulfold/2015/01/07/fegyveresek_tamadtak_egy_francia_magazin_szerkesztosegere/ZoliZoltán
Ha az oroszlán bajszát húzogatják... Ettől még durva de talán azt hitték messze vannak tőlük. Hàt nem.Matthew99
Nekem ezzel a bajuszhúzogatással csak egy gondom van. Mégpedig, hogyha én, európai keresztényként elmegyek (vagy kiköltözök) egy keménykalapos muszlim országba, akkor nekem maximálisan alkalmazkodni kell a helyiek szokásaihoz. El kell viselnem ha gyalázzák a vallásom, úgy kell öltöznöm, ahogy azt elvárják és jó pár helyen alkoholt sem vehetek. Ha megszegem a szabályokat, akkor esetleg börtönbe zárhatnak vagy kivégezhetnek (szigortól függően).
Na viszont, ha egy muzulmán ember jön Európába, akkor is az európaiaknak kell elfogadni az ő szokásait és hitét, mert ha nem, minimum jönnek különböző negatív jelzőkkel (rasszista, kirekesztő stb.), rosszabb esetben megtámadnak a vallást önkényesen eltorzító szélsőségesek.
Tehát ott járunk, hogy mindig, mindenki alkalmazkodjon, legyen toleráns stb, de visszafelé ez már nem működik.

Megj.: Leszögezném, hogy nem célom az általánosítás, tudom, hogy vannak felvilágosult muszlimok. Elfogadom, ha más ember nem abban hisz amiben én. Csupán ezért nem is ítélem el.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hülye ölt idiótát...Mikey
Jaja, idióták voltak mert azt hitték, hogy a szólásszabadság, mint egyik legfontosabb európai érték még egy létező dolog...Schleck
Európában vallás- és szólásszabadság van. Ez azt jelenti, hogy ki lehet röhögni mindent, ki is kell.berger90
Csak ha benne van a pakliban, hogy kinyírnak érte, akkor kevésbé őszinte a nevetésed.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
F*ck! Egy köcsög hangya mászkál a monitoromban... Olyan mintha a képernyőn szaladgálna, de az üvegen belül van. Print screen nem fotózta le, úgyhogy tuti élőlény, nem valami vírus. Mit tudok csinálni? Gondolom megvárom míg megdöglik.Rataxes
Ahun egy hangya van, ott van száz is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Hülye ölt idiótát...Mikey
Jaja, idióták voltak mert azt hitték, hogy a szólásszabadság, mint egyik legfontosabb európai érték még egy létező dolog...Schleck
Európában vallás- és szólásszabadság van. Ez azt jelenti, hogy ki lehet röhögni mindent, ki is kell.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hülye ölt idiótát...Mikey
Jaja, idióták voltak mert azt hitték, hogy a szólásszabadság, mint egyik legfontosabb európai érték még egy létező dolog...

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Hülye ölt idiótát...
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
 index.hu/kulfold/2015/01/07/fegyveresek_tamadtak_egy_francia_magazin_szerkesztosegere/ZoliZoltán
Ha az oroszlán bajszát húzogatják... Ettől még durva de talán azt hitték messze vannak tőlük. Hàt nem.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
F*ck! Egy köcsög hangya mászkál a monitoromban... Olyan mintha a képernyőn szaladgálna, de az üvegen belül van. Print screen nem fotózta le, úgyhogy tuti élőlény, nem valami vírus. Mit tudok csinálni? Gondolom megvárom míg megdöglik.Rataxes
nemáááááááár 😀😀