Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Amiket tegnap elhagytam: Telefon, pénztárca, kabát

meg talán az életemet isdugo1993
Ha nem fontos, nem is kell rá vigyázni.
Carpe Diem!

több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Amiket tegnap elhagytam: Telefon, pénztárca, kabát

meg talán az életemet is

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 259 — "Grammar maci"
 konteo.blogrepublik.eu/2015/01/08/charlie-hebdo/sutianap
érdekes ez az írás

tulajdonképpen, hogy mentek át a számzáras ajtón?
(pl. előző munkahelyemnél, ha valaki meg szeretne kívülállóként gyilkolászni az ott lévőket, kb. 4 beléptetőkártyás ajtón kell átverekednie magát; ami még a belsősöknek is néha kihívásokkal teli 😛)sapka
vmi olyat olvastam h egy éppen kijött nőt fenyegettek meg hogy nyissa ki az ajtót

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
sapka Washington Commanders 6 578 — sapka
 konteo.blogrepublik.eu/2015/01/08/charlie-hebdo/sutianap
érdekes ez az írás

tulajdonképpen, hogy mentek át a számzáras ajtón?
(pl. előző munkahelyemnél, ha valaki meg szeretne kívülállóként gyilkolászni az ott lévőket, kb. 4 beléptetőkártyás ajtón kell átverekednie magát; ami még a belsősöknek is néha kihívásokkal teli 😛)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
most pl. most analitikus trendet számolok - legalább is próbálok - statisztikából. Hogy minek? Azt még a tantárgyat tanító tanár sem tudta megmondani. Lényeg, hogy nélküle nincs jogi diploma.Amadeus91
Mi voltunk az utolsó évfolyam polán, akinek nem volt benne a tanrendjébe a statisztika. Thx god 😀😀😀
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀kristóf17
És hogy visszafogod sírni, majd a biokémiánál, mint logikus érthető tantárgy 😊diverdoc
Mindkettő gyönyörű, könnyen értelmezhető, logikus tantárgy 😊JSanyo
Az a baj, hogy a biokémiát kedveltem. Ehhez képest pedig egyenesen gyönyörködtem minden egyes kidolgozott tételében. 😊kristóf17
Mol.biosz se olyan rosz, tényleg az vele a baj hogy rájöjj ezt meg minek tanulom. Nekünk orvosin első éves tantárgy volt, fogalmam nem volt mit tanulok, nem állt össze az egész. Azóta azt veszem észre évről évre segít hogy én anno nem szartam le és becsülettel megtanultam amit tudtam. Nekünk itt Szegeden nagyon hasznos dolgokat tanítanak csak tenyleg alap nélkül. De utana meg sokkal könnyebb megérteni az élettant, meg az összes kóros folyamatot is ami molekuláris szintre vezetődik vissza, pl rák, Alzheimer, stb.
Tényleg rohadt nehéz tanulni elsőre mert nincs mihez kötni, olyan dolgok amiket nem látsz, a világképed teljesen elvolt nélküle is, de ettől függetlenül fontosak, és mindenképpen ez az irány a jövő.Geeri
Ezt mennyire jól megfogalmaztad. Tökéletesen így érzem. Csak az a baj, annyi ismeretlen borzalommal találkozok, hogy nem tudom megjegyezni az egész anyagot 51 pontra. Nem fognak eszembe jutni, csak foszlányok maximum, valahova meg az sem pedig ha valami beugrana menne tovább, de így... :/kristóf17
nálunk valami hasonló a helyzet itt az elte ájk-n, dübörög a lucky punch (ami kvázi = orosz rulett). Nem tudom nálatok hogy van ez, de nálunk még meg van mindenféle olyan tantárggyal fejelve, ami persze komoly tudományág meg minden, de nálunk kb. szükségtelen: most pl. most analitikus trendet számolok - legalább is próbálok - statisztikából. Hogy minek? Azt még a tantárgyat tanító tanár sem tudta megmondani. Lényeg, hogy nélküle nincs jogi diploma.Amadeus91
Azzal lehet még igazán botrányos dolgokat kihozni az emberekből, a statisztikával. Jogi diplomához meg pláne nem igazán értem a dolgot. Nálunk mérnökin még talán megértem, bár sajnos azt sem értem egyáltalán, de sajnállak. Nagyon fos lehet.kristóf17
Az, hullunk mint a legyek. Komolyan agyfasz valahol, hogy fizetsz 264 rugót félévente, megvan minden tárgyad, aminek köze van a joghoz, otdk, tanszéki munka, amit akarsz, aztán szívsz statból. A közgáz a másik szórótárgyunk. Több embert rúgnak ki miattuk, mint a római jog miatt. Sőt, visszagondolva a rómára, néha még nosztalgiázok is, kb. úgy épül rá a polgári jog, mint ahogy Geeri írja a Mol.bioszt. | gondolom legalább is |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀kristóf17
És hogy visszafogod sírni, majd a biokémiánál, mint logikus érthető tantárgy 😊diverdoc
Mindkettő gyönyörű, könnyen értelmezhető, logikus tantárgy 😊JSanyo
Az a baj, hogy a biokémiát kedveltem. Ehhez képest pedig egyenesen gyönyörködtem minden egyes kidolgozott tételében. 😊kristóf17
Mol.biosz se olyan rosz, tényleg az vele a baj hogy rájöjj ezt meg minek tanulom. Nekünk orvosin első éves tantárgy volt, fogalmam nem volt mit tanulok, nem állt össze az egész. Azóta azt veszem észre évről évre segít hogy én anno nem szartam le és becsülettel megtanultam amit tudtam. Nekünk itt Szegeden nagyon hasznos dolgokat tanítanak csak tenyleg alap nélkül. De utana meg sokkal könnyebb megérteni az élettant, meg az összes kóros folyamatot is ami molekuláris szintre vezetődik vissza, pl rák, Alzheimer, stb.
Tényleg rohadt nehéz tanulni elsőre mert nincs mihez kötni, olyan dolgok amiket nem látsz, a világképed teljesen elvolt nélküle is, de ettől függetlenül fontosak, és mindenképpen ez az irány a jövő.Geeri
Ezt mennyire jól megfogalmaztad. Tökéletesen így érzem. Csak az a baj, annyi ismeretlen borzalommal találkozok, hogy nem tudom megjegyezni az egész anyagot 51 pontra. Nem fognak eszembe jutni, csak foszlányok maximum, valahova meg az sem pedig ha valami beugrana menne tovább, de így... :/kristóf17
nálunk valami hasonló a helyzet itt az elte ájk-n, dübörög a lucky punch (ami kvázi = orosz rulett). Nem tudom nálatok hogy van ez, de nálunk még meg van mindenféle olyan tantárggyal fejelve, ami persze komoly tudományág meg minden, de nálunk kb. szükségtelen: most pl. most analitikus trendet számolok - legalább is próbálok - statisztikából. Hogy minek? Azt még a tantárgyat tanító tanár sem tudta megmondani. Lényeg, hogy nélküle nincs jogi diploma.Amadeus91
Azzal lehet még igazán botrányos dolgokat kihozni az emberekből, a statisztikával. Jogi diplomához meg pláne nem igazán értem a dolgot. Nálunk mérnökin még talán megértem, bár sajnos azt sem értem egyáltalán, de sajnállak. Nagyon fos lehet.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀kristóf17
És hogy visszafogod sírni, majd a biokémiánál, mint logikus érthető tantárgy 😊diverdoc
Mindkettő gyönyörű, könnyen értelmezhető, logikus tantárgy 😊JSanyo
Az a baj, hogy a biokémiát kedveltem. Ehhez képest pedig egyenesen gyönyörködtem minden egyes kidolgozott tételében. 😊kristóf17
Mol.biosz se olyan rosz, tényleg az vele a baj hogy rájöjj ezt meg minek tanulom. Nekünk orvosin első éves tantárgy volt, fogalmam nem volt mit tanulok, nem állt össze az egész. Azóta azt veszem észre évről évre segít hogy én anno nem szartam le és becsülettel megtanultam amit tudtam. Nekünk itt Szegeden nagyon hasznos dolgokat tanítanak csak tenyleg alap nélkül. De utana meg sokkal könnyebb megérteni az élettant, meg az összes kóros folyamatot is ami molekuláris szintre vezetődik vissza, pl rák, Alzheimer, stb.
Tényleg rohadt nehéz tanulni elsőre mert nincs mihez kötni, olyan dolgok amiket nem látsz, a világképed teljesen elvolt nélküle is, de ettől függetlenül fontosak, és mindenképpen ez az irány a jövő.Geeri
Ezt mennyire jól megfogalmaztad. Tökéletesen így érzem. Csak az a baj, annyi ismeretlen borzalommal találkozok, hogy nem tudom megjegyezni az egész anyagot 51 pontra. Nem fognak eszembe jutni, csak foszlányok maximum, valahova meg az sem pedig ha valami beugrana menne tovább, de így... :/kristóf17
nálunk valami hasonló a helyzet itt az elte ájk-n, dübörög a lucky punch (ami kvázi = orosz rulett). Nem tudom nálatok hogy van ez, de nálunk még meg van mindenféle olyan tantárggyal fejelve, ami persze komoly tudományág meg minden, de nálunk kb. szükségtelen: most pl. most analitikus trendet számolok - legalább is próbálok - statisztikából. Hogy minek? Azt még a tantárgyat tanító tanár sem tudta megmondani. Lényeg, hogy nélküle nincs jogi diploma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
na hát akkor vége. egyik sem maradt életben, várható volt.

petey
Még csak most kezdődiksutianap
Azóta Nimes-ben megpróbáltak elütni egy rendőrt. Az ámokfutóra rá is lőttek...most üldözik, Montpellier-ben újabb túszejtés! Kizártnak tartom, hogy ez is összehangolt lenne, de tartok tőle, hogy a közeljövőben felbátorodnak majd az egyénieskedő, elszigetelt, szélsőséges sejtek is :/clbass
Aztán a következő az lesz hogy a szélsőjobb visszaüt ártatlanokra.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀kristóf17
És hogy visszafogod sírni, majd a biokémiánál, mint logikus érthető tantárgy 😊diverdoc
Mindkettő gyönyörű, könnyen értelmezhető, logikus tantárgy 😊JSanyo
Az a baj, hogy a biokémiát kedveltem. Ehhez képest pedig egyenesen gyönyörködtem minden egyes kidolgozott tételében. 😊kristóf17
Mol.biosz se olyan rosz, tényleg az vele a baj hogy rájöjj ezt meg minek tanulom. Nekünk orvosin első éves tantárgy volt, fogalmam nem volt mit tanulok, nem állt össze az egész. Azóta azt veszem észre évről évre segít hogy én anno nem szartam le és becsülettel megtanultam amit tudtam. Nekünk itt Szegeden nagyon hasznos dolgokat tanítanak csak tenyleg alap nélkül. De utana meg sokkal könnyebb megérteni az élettant, meg az összes kóros folyamatot is ami molekuláris szintre vezetődik vissza, pl rák, Alzheimer, stb.
Tényleg rohadt nehéz tanulni elsőre mert nincs mihez kötni, olyan dolgok amiket nem látsz, a világképed teljesen elvolt nélküle is, de ettől függetlenül fontosak, és mindenképpen ez az irány a jövő.Geeri
Ezt mennyire jól megfogalmaztad. Tökéletesen így érzem. Csak az a baj, annyi ismeretlen borzalommal találkozok, hogy nem tudom megjegyezni az egész anyagot 51 pontra. Nem fognak eszembe jutni, csak foszlányok maximum, valahova meg az sem pedig ha valami beugrana menne tovább, de így... :/
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
na hát akkor vége. egyik sem maradt életben, várható volt.

petey
Még csak most kezdődiksutianap
Azóta Nimes-ben megpróbáltak elütni egy rendőrt. Az ámokfutóra rá is lőttek...most üldözik, Montpellier-ben újabb túszejtés! Kizártnak tartom, hogy ez is összehangolt lenne, de tartok tőle, hogy a közeljövőben felbátorodnak majd az egyénieskedő, elszigetelt, szélsőséges sejtek is :/clbass
Olaj a tűzre
Meg kell követnem Sobrit, mégiscsak a norvégek voltak az okosak Brievikkel
😒


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
na hát akkor vége. egyik sem maradt életben, várható volt.

petey
Még csak most kezdődiksutianap
Azóta Nimes-ben megpróbáltak elütni egy rendőrt. Az ámokfutóra rá is lőttek...most üldözik, Montpellier-ben újabb túszejtés! Kizártnak tartom, hogy ez is összehangolt lenne, de tartok tőle, hogy a közeljövőben felbátorodnak majd az egyénieskedő, elszigetelt, szélsőséges sejtek is :/
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
na hát akkor vége. egyik sem maradt életben, várható volt.

petey
Még csak most kezdődik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
na hát akkor vége. egyik sem maradt életben, várható volt.


több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 konteo.blogrepublik.eu/2015/01/08/charlie-hebdo/sutianap
Ebből ami nekem is furcsa volt hogy a szerencsétlen lelőtt rendőr feje nem tűnik sértettnek miután 30 centiről lövik telibe AK-val. Ez irl ennyire nem Hollywood vagy más is furcsálja?Geeri
Nem Hollywood. Olyan közelről lőtték meg, hogy szerintem a lövedék még csak nem is deformálódott(mivel ugye már leírták előttem is hogy az AK lövedékének hatalmas energiája van és brutális lövedéke), ergo két apró lyukat ütött a fején. A vért "hiányoltam" maximum.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 konteo.blogrepublik.eu/2015/01/08/charlie-hebdo/sutianap
Ebből ami nekem is furcsa volt hogy a szerencsétlen lelőtt rendőr feje nem tűnik sértettnek miután 30 centiről lövik telibe AK-val. Ez irl ennyire nem Hollywood vagy más is furcsálja?

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀kristóf17
És hogy visszafogod sírni, majd a biokémiánál, mint logikus érthető tantárgy 😊diverdoc
Mindkettő gyönyörű, könnyen értelmezhető, logikus tantárgy 😊JSanyo
Az a baj, hogy a biokémiát kedveltem. Ehhez képest pedig egyenesen gyönyörködtem minden egyes kidolgozott tételében. 😊kristóf17
Mol.biosz se olyan rosz, tényleg az vele a baj hogy rájöjj ezt meg minek tanulom. Nekünk orvosin első éves tantárgy volt, fogalmam nem volt mit tanulok, nem állt össze az egész. Azóta azt veszem észre évről évre segít hogy én anno nem szartam le és becsülettel megtanultam amit tudtam. Nekünk itt Szegeden nagyon hasznos dolgokat tanítanak csak tenyleg alap nélkül. De utana meg sokkal könnyebb megérteni az élettant, meg az összes kóros folyamatot is ami molekuláris szintre vezetődik vissza, pl rák, Alzheimer, stb.
Tényleg rohadt nehéz tanulni elsőre mert nincs mihez kötni, olyan dolgok amiket nem látsz, a világképed teljesen elvolt nélküle is, de ettől függetlenül fontosak, és mindenképpen ez az irány a jövő.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
 konteo.blogrepublik.eu/2015/01/08/charlie-hebdo/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Azért egy dolgot ne felejtsünk el, mégpedig, hogy a Charlie Hebdo nem egy ingyenes, országosan a postaládákba, templomokba/mecsetekbe/zsinagógába küldött lap, hanem egy fizetős folyóirat. Amit csak az olvas, aki akarja.

Ne tegyünk úgy, mintha kötelező folyóirat lenne, amit annak is kényszerből kell olvasnia, aki nem akarja. Itthon is rengetegszer olvasom a "megélhetési háborgókat", akik folytonos népbutításról, a médiából folyó szennyről magyaráznak, miközben annyira hülyék, hogy nem tudják törölni az adott csatornát a csatornalistából, vagy nem beírni a címsorba az utált honlap nevét. Ma, a XXI. században millió mód van rá, hogy megválogassuk a médiumokat és a híreket, amik eljutnak hozzánk.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem kell mindig mindent elolvasni és azon felháborodni. Most például emberek milliói látják a Charlie Hebdo karikatúráit, olyanok is, akiknek eddig fogalmuk sem volt arról, hogy ez a lap létezik, ergo csak még nagyobb publicitást kaptak a némelyeknek sértő tartalmak.

Mondandóm lényege, hogy aki meg akar botránkozni, az meg is fog és az emberek jobban tennék, ha megtanulnák szűrni azokat az információkat, amik nekik nem tetsző, de ha egy zsidó vagy cigány mindennap felmegy önszántából a kurucra, akkor provokációt és sértést keresni megy oda és ne csodálkozzon ha talál is.
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyike
a franciáknál így is nagy a feszültség, talán azt is érdemes átgondolni, hogy hogy ugye a franciák akarták annyira észak-afrikát - itt a ki milyet szakajtott, azt szagolgassa érzés bujkál bennem.sutianap
Az atya a fiú és a szentlélek ezen interpretálása melyik kategória?diverdoc
Hálás leszek ha a kiveszed, de ha nem akkor nem és azt is el kell fogadjam (a rajz is elég legyen, hogy bántson nem muszáj a szöveget érteni) és inkább no comment mert kb örökre kitiltanak...............

Szabának válaszolva, ahogy írtam nyilván nem ölöm meg, és nincs ami védhetné azt, amit ezek a nem emberek tettek, főleg a ráadásul ártatlan és sérülten lelőtt egyébként muszlim rendőrrel. Csak ilyenkor az úton is el kellene gondolkodni kicsit mi vezet mihez.

Már gimnáziumban is határozottan szóltam, ha káromkodtak körülöttem, mondjuk focizás közben (nem csúnyán beszéltek, bár azt sem szeretem, hanem Istent emlegették különböző összefüggésekben) és előbb utóbb meg lett a gyümölcse mert néhányan még az én védelmemre keltek szólás szabadság ide vagy oda és egyébként nem vallásos emberek.

Köszönöm, ha érti, aki érteni akarja 😉dande
Értem, tudomásul veszem, elfogadom, és egyetértek vele. Kicsit félreérthető volt a dolog. És én sem a lapot védem, mert az is vicc, hogy ilyen lap egyáltalán létezik. De ettől még nyilván nem ez a megoldás.
több mint 9 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyike
a franciáknál így is nagy a feszültség, talán azt is érdemes átgondolni, hogy hogy ugye a franciák akarták annyira észak-afrikát - itt a ki milyet szakajtott, azt szagolgassa érzés bujkál bennem.sutianap
Az atya a fiú és a szentlélek ezen interpretálása melyik kategória?diverdoc
Hálás leszek ha a kiveszed, de ha nem akkor nem és azt is el kell fogadjam (a rajz is elég legyen, hogy bántson nem muszáj a szöveget érteni) és inkább no comment mert kb örökre kitiltanak...............

Szabának válaszolva, ahogy írtam nyilván nem ölöm meg, és nincs ami védhetné azt, amit ezek a nem emberek tettek, főleg a ráadásul ártatlan és sérülten lelőtt egyébként muszlim rendőrrel. Csak ilyenkor az úton is el kellene gondolkodni kicsit mi vezet mihez.

Már gimnáziumban is határozottan szóltam, ha káromkodtak körülöttem, mondjuk focizás közben (nem csúnyán beszéltek, bár azt sem szeretem, hanem Istent emlegették különböző összefüggésekben) és előbb utóbb meg lett a gyümölcse mert néhányan még az én védelmemre keltek szólás szabadság ide vagy oda és egyébként nem vallásos emberek.

Köszönöm, ha érti, aki érteni akarja 😉dande
Még mielőtt félreérted: ezt egy undorító mocskos, szemét újságnak tartom. Számos ilyen, vagy durvábban sértő címlapot jelentettek meg zsidókról (pl ahogy ss tiszttel csókolózik egy rabbi) és muzulmánokról. A szólásszabadság egy dolog, de ez egy abszurd, perverz provokáció. A Charlie Hebdo ellen pl a katolikus egyház több mint 20 pert indított. A francia kormány az ön és közveszélyességre hivatkozva többször kérte, hogy ezt a stilust ne tovább (amit persze szólásszabadság korlátozásaként élték meg, humoros liberális urak-hölgyek) Pont azért raktam be a katolikus egyházat és a katolikusokat vérig sértő érzéseiket sárba tipró képet, hogy talán egy picit jobban megértsük, hogy egy hasonló Mohamed-Allah konstellációs kép után mit érzett az a baszott fanatikus muzulmán aki fegyvert fogott. A szerkesztőségben a lelőtteket név szerint szólították, ez egy tudatos kivégzés volt. Elmebeteg emberek reakciója egy folyamatosan elkövetett provokációra. De nem vonnék párhuzamot pl a newyorki, vagy madridi, vagy londoni merénylettel. A két szerencsétlen rendőr itt az igazi áldozat. Akiknek azért kellett meghalniuk, mert a lap undorító tevékenysége miatt évek óta ott kellett posztolniuk. Leszögezem, hogy az ember élet kioltására nincs mentség. Háborog a lelkem és hányingerem van ezektől a mocskos gyilkosoktól. Csak annyit akartam jelezni, hogy megítélésem szerint magának az újságnak is van felelőssége ebben a tragédiában.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 858
tul messzire mentek.
egy dolog:kolcsonos tisztelet.
sajnos ez hianyzik ekeg sok emberbol a vilagon.nem fontos a borszin , a beosztas, a vallas a stb..
ha nincs tisztelet akkor tortenhet ilyen.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyike
a franciáknál így is nagy a feszültség, talán azt is érdemes átgondolni, hogy hogy ugye a franciák akarták annyira észak-afrikát - itt a ki milyet szakajtott, azt szagolgassa érzés bujkál bennem.sutianap
Az atya a fiú és a szentlélek ezen interpretálása melyik kategória?diverdoc
Hálás leszek ha a kiveszed, de ha nem akkor nem és azt is el kell fogadjam (a rajz is elég legyen, hogy bántson nem muszáj a szöveget érteni) és inkább no comment mert kb örökre kitiltanak...............

Szabának válaszolva, ahogy írtam nyilván nem ölöm meg, és nincs ami védhetné azt, amit ezek a nem emberek tettek, főleg a ráadásul ártatlan és sérülten lelőtt egyébként muszlim rendőrrel. Csak ilyenkor az úton is el kellene gondolkodni kicsit mi vezet mihez.

Már gimnáziumban is határozottan szóltam, ha káromkodtak körülöttem, mondjuk focizás közben (nem csúnyán beszéltek, bár azt sem szeretem, hanem Istent emlegették különböző összefüggésekben) és előbb utóbb meg lett a gyümölcse mert néhányan még az én védelmemre keltek szólás szabadság ide vagy oda és egyébként nem vallásos emberek.

Köszönöm, ha érti, aki érteni akarja 😉
több mint 9 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Bassza szájba a jó kurva anyukáját a molekuláris biológia minden egyes érthetetlen, megfoghatatlan, szájba vert, köpetnek való, bélsárként funkcionáló, aranyérképző, foghullajtó szavával és mondatával együtt.
Valaki nézhetne ki úgy, mint én, hívhatnák úgy mint engem és érthetné úgy, mint ahogy én sosem fogom, hogy átmenjen helyettem 😀kristóf17
És hogy visszafogod sírni, majd a biokémiánál, mint logikus érthető tantárgy 😊diverdoc
Mindkettő gyönyörű, könnyen értelmezhető, logikus tantárgy 😊JSanyo
Az a baj, hogy a biokémiát kedveltem. Ehhez képest pedig egyenesen gyönyörködtem minden egyes kidolgozott tételében. 😊
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
van a szólásszabadság, a provokáció meg a sértegetés - a szakállhuzogatás meg az utsó kettő kategória valamelyike
a franciáknál így is nagy a feszültség, talán azt is érdemes átgondolni, hogy hogy ugye a franciák akarták annyira észak-afrikát - itt a ki milyet szakajtott, azt szagolgassa érzés bujkál bennem.sutianap

Az atya a fiú és a szentlélek ezen interpretálása melyik kategória?diverdoc
Sértegetés


Aki nem hiszi, annak utánajárnak