Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
Ez a lakásfelújítás olyan mint valami fertőző betegség. Pár hete elkezdte az egyik szomszéd, aztán múlt héten elkezdte a másik és amikor már azt hittem végre csend lesz s nyugalom, ma elkezdte a harmadik. Hihetetlen.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 837 — Chalk Dawk fan
(Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...)
mustaine
Nem fogják tudni szoftveresen kiütni, mivel az icloud védelem nem a telefonon szoftverében van, hanem a szerveren. Kb az akksit és az elő/hátlapot tudják hasznosítani.

Néha nézzetek rá az icloud.com/find-on, hátha bekapcsolják a butafiúk. (persze csak akkor, ha a simlock ki volt kapcsolva, a mobilnet meg be.)
dcsicsak
Kösz kösz, megpróbáljuk.

Akkor dögöljenek meg, jól beszopták. Szereztek háromezer forint készpénzt, nekünk meg okoztak egy álmatlan éjszakát meg 150 000 forint kárt. Tökre megérte, nagyon gratulálok.

több mint 7 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
(Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...)
mustaine
Nem fogják tudni szoftveresen kiütni, mivel az icloud védelem nem a telefonon szoftverében van, hanem a szerveren. Kb az akksit és az elő/hátlapot tudják hasznosítani.

Néha nézzetek rá az icloud.com/find-on, hátha bekapcsolják a butafiúk. (persze csak akkor, ha a simlock ki volt kapcsolva, a mobilnet meg be.)
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 383 — TODDHERREMANS79
f.szom a trehány biztosítókba, múlt héten kaptam egy levelet az önkormányzattól hogy nincs kötelező betegbiztosításom... szerencsére nem is voltam itthon, hogy a határidőként jelzett 10 napból kijjebb kerüljek 😊
Kiderült, hogy a KVG-met 'elfelejtették' lepapírozni, az ehhez szükséges doksit amit leadtam pedig 'nem találják', küldjem már el újra légyszi. Persze anno a csekket gond nélkül ki tudták rá küldeni 😀
JSanyo
tuti nem nálunk vagy biztosítva, ez a baj :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
hamarosan a taxisofőr maga is nem létező fogalommá válik csak mondom
 techcrunch.com/2016/08/18/ubers-first-self-driving-cars-will-start-picking-up-passengers-this-month/
baggio
persze nem Magyarországon. nálunk az önvezető autók lesznek betiltva...
Mikey
Vaaaaaagy valamelyik fideszes fasszopó rátenyerel az önvezető autó importra. Ebben az esetben még állami támogatás is lesz rá.

Hihetetlen bazmeg, haveromék kürtős kalácsos streetfoodot akartak Pesten csinálni, majd szájba kúrták őket az Önkormányzaton, hogy nyem lehet már ilyet Bp-n. Most csak Andy Vajna street food kocsijai vannak kint frekventált helyen. Nem vicc, Orbán Récsöl éttereme előtt a Deákon ott posztol a Andrew G. Vajna streetfood truckja. Annyira wtf, hogy ha Örkény élne, akkor szegény fel is hagyhatna az írással. Ott tartunk ma, hogy ha belevágunk egy ügybe legyen az peres, nemperes, céges stb, az első dolog, hogy azt nézzük meg, hogy van-e fideszes érintett, mert ott el is dől minden.

Szeretettel Jóskának Kurvaországból, a kurva kapitalizmusból. (Kell a fasznak Dubaj)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
érdemes megkérdezni, nincs-e bekamerázva a környék. elvileg vannak a XI-ben térfigyelők. elvileg...
slowmotion
A kerületi közterület-felügyelet, vagy ki foglalkozik ezzel?
mustaine
elvileg a yard
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 524
hamarosan a taxisofőr maga is nem létező fogalommá válik csak mondom
 techcrunch.com/2016/08/18/ubers-first-self-driving-cars-will-start-picking-up-passengers-this-month/
baggio
persze nem Magyarországon. nálunk az önvezető autók lesznek betiltva...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 837 — Chalk Dawk fan
érdemes megkérdezni, nincs-e bekamerázva a környék. elvileg vannak a XI-ben térfigyelők. elvileg...
slowmotion
A kerületi közterület-felügyelet, vagy ki foglalkozik ezzel?

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
Remélem gyógyszerre költitek minden egyes forintját a barátnőm táskájának, ti három, Gellért-hegy oldalában portyázó, 18-20 éves fullcapes nyomorult faszfejek!

Oké, a járőrök felvették az adatainkat, de abszolút nem voltak képben. Tudom, hogy ilyenkor nem nagyon lehet már mit tenni, de miért kell őket külön megkérni, hogy nézzenek szét a környéken? Mondjuk hogy a kukákban esetleg nincs-e a maradék, amit nem tudott ez a három jól nevelt hasznosítani. A telefonról meg a készpénzről már letettünk, egyelőre az is elég lenne, ha az iratok meglennének. (Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...) Plusz, a polgárőrök a Hotel Gellért mellett ácsorogtak és simán elmentek mellettük, hiába kiabáltam meg futottam utánuk.

Amúgy remek éjszakánk volt a ház előtt, még az kellett volna, hogy oda is betörjenek. 😊 Természetesen a lakcímkártya és a kulcs egymás mellett volt...

Remélem, hogy édesanyátoknak dagad a melle a büszkeségtől, amikor rátok gondol, szájbakúrt tolvajok!
mustaine
érdemes megkérdezni, nincs-e bekamerázva a környék. elvileg vannak a XI-ben térfigyelők. elvileg...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 837 — Chalk Dawk fan
Remélem gyógyszerre költitek minden egyes forintját a barátnőm táskájának, ti három, Gellért-hegy oldalában portyázó, 18-20 éves fullcapes nyomorult faszfejek!

Oké, a járőrök felvették az adatainkat, de abszolút nem voltak képben. Tudom, hogy ilyenkor nem nagyon lehet már mit tenni, de miért kell őket külön megkérni, hogy nézzenek szét a környéken? Mondjuk hogy a kukákban esetleg nincs-e a maradék, amit nem tudott ez a három jól nevelt hasznosítani. A telefonról meg a készpénzről már letettünk, egyelőre az is elég lenne, ha az iratok meglennének. (Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...) Plusz, a polgárőrök a Hotel Gellért mellett ácsorogtak és simán elmentek mellettük, hiába kiabáltam meg futottam utánuk.

Amúgy remek éjszakánk volt a ház előtt, még az kellett volna, hogy oda is betörjenek. 😊 Természetesen a lakcímkártya és a kulcs egymás mellett volt...

Remélem, hogy édesanyátoknak dagad a melle a büszkeségtől, amikor rátok gondol, szájbakúrt tolvajok!

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tényleg a dubai-i kapitalizmus koncepcióját és megvalósulását vetetted össze a magyarországival? No comment...
Sobri Jóska
Az Uber Magyarországon pontosan ugyanúgy működött mint a dubai kapitalizmus koncepcióban. Tényleg no comment


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 803 — No es importante
hamarosan a taxisofőr maga is nem létező fogalommá válik csak mondom
 techcrunch.com/2016/08/18/ubers-first-self-driving-cars-will-start-picking-up-passengers-this-month/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
- az összes cím az övék, a hiénák - ahogy a nevük is sugallja - csak az utcán tudnak le-lecsapni (az összes fuvar 90-95 százaléka telefonos rendeléssel indul).
Sobri Jóska
Csakhogy ez a "kevés" hiéna a teljes taxis társadalom megítélését teszi tönkre. Talán ezért kellene a 90-95% rendes taxisnak kiállnia és azt mondania, hogy elég volt a hiénákból...
Ettemlevest
De a "hiénaság" nem egzakt, megfogható, egyszerűen személyszállítással foglalkozó magánvállalkozókról van szó.
Ha valóban gyakran utaznál taxival tudnád, hogy a céges taxisokat ugyanúgy zavarja ez az 5% hiéna, de ők dolgoznak, nem tudnak ellenük semmit se tenni. Hiszen a hiénák technikailag nem részei a rendszernek. Nem közülük pár százalék, akit ki kéne vetni, hanem egy ránézésre hasonló, de valójában teljesen más metodika szerint működő "vállalkozás".


...
diverdoc
Az Uber kicsinálása pedig nem sikerült volna kormányzati segédlet nélkül.
Most mondd meg, nem lett volna hülye a taxiscégek lobbyja, ha kihagyja a kicsinálás lehetőségét, amennyiben megoldható?
Tényleg a dubai-i kapitalizmus koncepcióját és megvalósulását vetetted össze a magyarországival? No comment...

több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
- az összes cím az övék, a hiénák - ahogy a nevük is sugallja - csak az utcán tudnak le-lecsapni (az összes fuvar 90-95 százaléka telefonos rendeléssel indul).
Sobri Jóska
Csakhogy ez a "kevés" hiéna a teljes taxis társadalom megítélését teszi tönkre. Talán ezért kellene a 90-95% rendes taxisnak kiállnia és azt mondania, hogy elég volt a hiénákból...

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kell a fasznak Uber mikor így is lehet:
 mno.hu/belfold/onbiraskodott-ir-utasaval-egy-taxis-1356817
Matthew99
 www.origo.hu/itthon/20160817-rengeteg-visszaelest-kovetnek-el-a-fovarosi-taxisok.html
NB2
Jó lenne ha te is befejeznéd az önigazolást ezekkel a kiragadott példákkal...
Matthew99
 index.hu/belfold/2016/08/17/kimentek_a_szigethez_ellenorizni_a_taxisokat_tizbol_het_azonnal_megbukott/
Ezek is találtak egy kiragadott esetet
diverdoc
És azt tudod, hogy ebből a "tízből" hány volt céges és hány hiéna?
Mert egy hiénát taxisnak nevezni pont olyan, mint egy távgyógyítót vagy természetgyógyászt orvosnak.
Sobri Jóska
Nem, nem tudom. De azt tudom, hogy a becsületes taxisokat nem láttam tüntetni, utcákat lezárni a hiénák miatt. Nem láttam hogy az igazi taxisok bármit tettek volna a reptéri helyzet ellen. Azt is tudom, hogy uberes nagy lenyúlás nem nagyon volt, viszont számtalan példát tudok, ahogy ismerőseimet lehúzták otthon, és hallgathattam a panaszaikat. keress rá az interneten az öt egymás utáni (nem hiénás) taxiban felvett rejtett kamerás videora. Összességében szarnék rájuk, hogy és miként ügyeskednek, ha nem csinálták volna azt amit az Uberrel.
És a posztom arra irányult, hogy szokásos stílusodban kiragadottnak (és ezért taps) ítéltél egy posztot Matthewtól.
Hát Jóska nem, nem kiragadott. Hidd el nem egyszer történt ilyen Magyarországon. Sokan nagyon sajnáljuk az Ubert és ezerszer inkább oda ülnénk be, mint bármelyik (akár céges) taxiba. És ezeket a többségünk aki így látja személyes tapasztalatok alapján gondolja így.
diverdoc
A személyes tapasztalatok - legyen szó akármennyire is tág látókörű emberről - alapvetően mindig szűkösek.
(Mint írtam többszáz utam volt éveken keresztül taxiscégekkel, soha, egyetlen negatív élményem nem volt. Vagyis egy volt, egyszer meghalt alattam egy pirosnál egy autó, de 5 perc múlva jött a kollegája, és már vitt is tovább. De ugye nem ilyenre gondolsz amikor lehúzásra vagy kellemetlenségre gondolsz.)

A céges taxisok azért nem buzgárkodnak a hiénák ellen, mert:
- az összes cím az övék, a hiénák - ahogy a nevük is sugallja - csak az utcán tudnak le-lecsapni (az összes fuvar 90-95 százaléka telefonos rendeléssel indul).
- a hiénák egy része csak aki valóban szabadúszó, a többi alapvetően 1-2 alvilági figura érdekkörébe tartozik, és bizonyos helyeken már azt se veszik jó néven ha a céges taxis utast tesz ki, nemhogy felvesz. Ezen logika mentén egy tüntetést szervezni se tűnik előremutató ötletnek. És módfelett szükségtelen.
- ugyanis a céges taxisok ezrelékben kifejezhető jövedelme csak az utcai intés, nekik a hiénák nem konkurencia.
- technikailag egy olyan tüntetést szeretnél, ahol a nagy cégek alkalmazottai, társult partnerei tüntetnének a magánvállalkozó, nagy fuvarszervező céghez nem tartozó vállalkozók ellen? eléggé életszerűtlen ebben a megfogalmazásban.
Sobri Jóska
Igazad van tévedtem. Rajtam kívül soha senkinek nem volt rossz tapasztalata céges taxisokkal.
És belátom, ha én mondok (meg másik pár fórumozó) saját tapasztalatot az szűk látókörüség, ezzel szemben a Te személyes tapasztalatod viszont nem szűk látóköröség, hanem releváns információforrás.
Belátom tévedtem hiénák, csak utcai leintésekkel szereznek kuncsaftot, és soha nincsenek drosztokon egymás mellett céges társaikkal. belátom hogy Ferihegyen sincs ilyen, ha lenne is, az kiragadott, egy két szűk látókörű ember véleménye lenne Belátom, hogy ha céges autóban ülve a diszpécsertől telefonos megrendelésben azt halljuk "külföldinek" ez csak egy jelzés, hogy csak kiváló nyelvtudással rendelkező kolléga menjen. És igazad van csak egy szűk látókörű példa lenne ha elmondanám, hogy próbaképpen rendelt autóban Hamzeh Esmaeilpour (süt róla, hogy nem europai)kollégámmal angolul beszélve (22 éve Mo-n él, magyar állampolgár, csak bizonyításképpen angolul beszéltünk) hogyan néztünk várost és fizettünk tripla árat. Majd fizetésnél a kérdőre vonásnál a csóka felháborodott, miért nem mondtam (tuk), hogy magyarok vagyunk. De ilyet csak én tapasztaltam, soha senki más és elnézést a szűk látókörüségemért.
És igazad van belátom minden céges taxis számlát ad mindig, bevételeit pontosan nyomon lehet követni, soha semmi túlkapást, túlszámlázást nem követnek el.
És tüntetést dehogy akarok én bárki ellen. Mondjuk a mocskos adókerülő, túlszámlázó, megbízhatatlan, a fizetésekeket nem nyomonkövethető rendszert használó, számtalan felhasználói panasszal rendelkező, drága Uber ellen belátom tüntetniük kellett, le kellett zárni utakat stb.


Itt Dubaiban 5-6 taxi cég van. mindegyik fillérre ugyanannyiért visz (dugó-piros stb változtathat csak). Taxis előre bemondja, hogy ha ezen az úton megy 8 dirhám plusz lesz a fizetős kapuk miatt, ha arra akkor viszont időben hosszabb. Fiam, akiről süt hogy nem idevalósi, ráadásul gyerek mindig ugyanannyit fizet amikor bejön a kórházba hozzám.Magyarországon sokkal kisebb távokon is valahogy mindig változott az ár, kétszer nem tudok ugyanannyit fizetni. Ráadásul van itt 2 Uber alterego cég is. gyorsak megbízhatóak, olcsóbbak. mindkettő megél. Itt az alapkoncepció ugye a turizmus támogatása (ebből élnek). Nem engedhetik meg maguknak, hogy ez ne így legyen. Nálunk ez sajnos nem így van, Ferihegy az országunk egyik szégyene (sok szempontból). Beszéltél maffiáról. Hát szerintem az Uber kicsinálása, ferihegyi áldatlan állapotok fenntartása kormányzati érdek is volt, és az általad védett taxis cégek rendkívül jó partnernek bizonyultak a kormány céljainak elérésében.

De ezzel én a taxis ügyet befejeztem. Amikor itt az Uberről volt szó, bele sem szóltam. Csak ha egy vélemény neked nem tetszik és gúnyosan tapssal illetsz és kiragadottnak, önigazolónak titulálsz valamit, amiről nagyon sokunknak hasonló véleménye, tapasztalata van akkor néha felmegy a pumpa.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Kell a fasznak Uber mikor így is lehet:
 mno.hu/belfold/onbiraskodott-ir-utasaval-egy-taxis-1356817
Matthew99
 www.origo.hu/itthon/20160817-rengeteg-visszaelest-kovetnek-el-a-fovarosi-taxisok.html
NB2
Jó lenne ha te is befejeznéd az önigazolást ezekkel a kiragadott példákkal...
Matthew99
 index.hu/belfold/2016/08/17/kimentek_a_szigethez_ellenorizni_a_taxisokat_tizbol_het_azonnal_megbukott/
Ezek is találtak egy kiragadott esetet
diverdoc
És azt tudod, hogy ebből a "tízből" hány volt céges és hány hiéna?
Mert egy hiénát taxisnak nevezni pont olyan, mint egy távgyógyítót vagy természetgyógyászt orvosnak.
Sobri Jóska
Nem, nem tudom. De azt tudom, hogy a becsületes taxisokat nem láttam tüntetni, utcákat lezárni a hiénák miatt. Nem láttam hogy az igazi taxisok bármit tettek volna a reptéri helyzet ellen. Azt is tudom, hogy uberes nagy lenyúlás nem nagyon volt, viszont számtalan példát tudok, ahogy ismerőseimet lehúzták otthon, és hallgathattam a panaszaikat. keress rá az interneten az öt egymás utáni (nem hiénás) taxiban felvett rejtett kamerás videora. Összességében szarnék rájuk, hogy és miként ügyeskednek, ha nem csinálták volna azt amit az Uberrel.
És a posztom arra irányult, hogy szokásos stílusodban kiragadottnak (és ezért taps) ítéltél egy posztot Matthewtól.
Hát Jóska nem, nem kiragadott. Hidd el nem egyszer történt ilyen Magyarországon. Sokan nagyon sajnáljuk az Ubert és ezerszer inkább oda ülnénk be, mint bármelyik (akár céges) taxiba. És ezeket a többségünk aki így látja személyes tapasztalatok alapján gondolja így.
diverdoc
A személyes tapasztalatok - legyen szó akármennyire is tág látókörű emberről - alapvetően mindig szűkösek.
(Mint írtam többszáz utam volt éveken keresztül taxiscégekkel, soha, egyetlen negatív élményem nem volt. Vagyis egy volt, egyszer meghalt alattam egy pirosnál egy autó, de 5 perc múlva jött a kollegája, és már vitt is tovább. De ugye nem ilyenre gondolsz amikor lehúzásra vagy kellemetlenségre gondolsz.)

A céges taxisok azért nem buzgárkodnak a hiénák ellen, mert:
- az összes cím az övék, a hiénák - ahogy a nevük is sugallja - csak az utcán tudnak le-lecsapni (az összes fuvar 90-95 százaléka telefonos rendeléssel indul).
- a hiénák egy része csak aki valóban szabadúszó, a többi alapvetően 1-2 alvilági figura érdekkörébe tartozik, és bizonyos helyeken már azt se veszik jó néven ha a céges taxis utast tesz ki, nemhogy felvesz. Ezen logika mentén egy tüntetést szervezni se tűnik előremutató ötletnek. És módfelett szükségtelen.
- ugyanis a céges taxisok ezrelékben kifejezhető jövedelme csak az utcai intés, nekik a hiénák nem konkurencia.
- technikailag egy olyan tüntetést szeretnél, ahol a nagy cégek alkalmazottai, társult partnerei tüntetnének a magánvállalkozó, nagy fuvarszervező céghez nem tartozó vállalkozók ellen? eléggé életszerűtlen ebben a megfogalmazásban.

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kell a fasznak Uber mikor így is lehet:
 mno.hu/belfold/onbiraskodott-ir-utasaval-egy-taxis-1356817
Matthew99
 www.origo.hu/itthon/20160817-rengeteg-visszaelest-kovetnek-el-a-fovarosi-taxisok.html
NB2
Jó lenne ha te is befejeznéd az önigazolást ezekkel a kiragadott példákkal...
Matthew99
 index.hu/belfold/2016/08/17/kimentek_a_szigethez_ellenorizni_a_taxisokat_tizbol_het_azonnal_megbukott/
Ezek is találtak egy kiragadott esetet
diverdoc
És azt tudod, hogy ebből a "tízből" hány volt céges és hány hiéna?
Mert egy hiénát taxisnak nevezni pont olyan, mint egy távgyógyítót vagy természetgyógyászt orvosnak.
Sobri Jóska
Nem, nem tudom. De azt tudom, hogy a becsületes taxisokat nem láttam tüntetni, utcákat lezárni a hiénák miatt. Nem láttam hogy az igazi taxisok bármit tettek volna a reptéri helyzet ellen. Azt is tudom, hogy uberes nagy lenyúlás nem nagyon volt, viszont számtalan példát tudok, ahogy ismerőseimet lehúzták otthon, és hallgathattam a panaszaikat. keress rá az interneten az öt egymás utáni (nem hiénás) taxiban felvett rejtett kamerás videora. Összességében szarnék rájuk, hogy és miként ügyeskednek, ha nem csinálták volna azt amit az Uberrel.
És a posztom arra irányult, hogy szokásos stílusodban kiragadottnak (és ezért taps) ítéltél egy posztot Matthewtól.
Hát Jóska nem, nem kiragadott. Hidd el nem egyszer történt ilyen Magyarországon. Sokan nagyon sajnáljuk az Ubert és ezerszer inkább oda ülnénk be, mint bármelyik (akár céges) taxiba. És ezeket a többségünk aki így látja személyes tapasztalatok alapján gondolja így.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Kell a fasznak Uber mikor így is lehet:
 mno.hu/belfold/onbiraskodott-ir-utasaval-egy-taxis-1356817
Matthew99
 www.origo.hu/itthon/20160817-rengeteg-visszaelest-kovetnek-el-a-fovarosi-taxisok.html
NB2
Jó lenne ha te is befejeznéd az önigazolást ezekkel a kiragadott példákkal...
Matthew99
 index.hu/belfold/2016/08/17/kimentek_a_szigethez_ellenorizni_a_taxisokat_tizbol_het_azonnal_megbukott/
Ezek is találtak egy kiragadott esetet
diverdoc
És azt tudod, hogy ebből a "tízből" hány volt céges és hány hiéna?
Mert egy hiénát taxisnak nevezni pont olyan, mint egy távgyógyítót vagy természetgyógyászt orvosnak.

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
A bréméregetés után
empty taxi
Mondjuk az se volna hátrány ha nem engednétek ezt a stílust elszaporodni az oldalon. Lehet, hogy akkor több lenne a releváns vélemény is.
Bazzani
Ha már a stílusnál tartunk: a legendás MacPhisto stílusát hányszor kifogásoltad a fórum színvonalát szem előtt tartva? De nem kell egyből a legextrémebb példával előrukkolni: neked is bőven megvoltak a pillanatok amik bőven cenzúrára érettek voltak és mégis megmaradtak, mert évek óta a közösség általnos jóizlésére van bízva a színvonal megőrzése és úgy tűnik működik a rendszer. Te, Asbee és még x fórumozó kizárólag azért akartok engem elkussoltatni mert nem bírjátok a személyem, és ez teljesen rendben van. Az, hogy farizeus módjára te is jössz a lobbiddal annál kevésbé.

Mi lenne ha kiterítenénk a lapjainkat? Black_Addert "f@szkalap"-nak neveztem, mert nem ez az első alkalom, hogy valami sunyi módon és indokolatlanul próbált nevetségessé tenni és még azt sem tudom pontosan mi is a próblémája velem (csak a kiváncsiság kedvéért). Asbeevel zabszemek vagyunk egymás seggében már egy ideje. Veled eleinte az volt a kifogásom, hogy többször tapasztaltam milyen messze tudsz esni a jópofizós stílusodtól, de könnyen el tudtam ezt engedni. Hiszti, másik fórumozó gyalázása, elmegyek-visszatérek periódusok és az egész a Cowboys-Lions playoff meccsben kulminálódott, miután végleg elgurult a gyógyszered én meg merészeltem szembeállni a véleményeddel, ilyenkor ugyanis úgy viselkedtél mintha valami fórum előkelőség lettél volna tekintet nélkül sztenderdekre és mindenre ami most szent. Ezen úgy tűnik azóta se tetted túl magad, de ez nem az én bajom. Szóval ne áltassátok magatokat, kedves utálóim! Ha neked Bazzani eltűrnek olyan kilengéseket amiket már párszor elengedtél, ne prédikálj itt stílusról. Asbee, ha a legjobb amivel ki akarsz szúrni velem az, hogy törlik a kommentem vagy max kapok egy hetes bant, akkor gratulálok, vesztettél. Black_Adder, ha képtelen vagy elviselni tegyél nyugodtan némításra (permanensen, nem úgy hogy néha kikapcsolod néha csak hogy gyűlölködhess rajtam egy picit). Ha meg nem ilyen vészes a helyzet írd meg nyugodtan személyesen mi a kifogásod és meglátjuk hogyan tovább.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 965
Évek óta a hiénák miatt rinyálnak, hogy lejáratják őket. Metál szerint kb 100 emberről van szó, rendszámok ismertek.
Mégsem látok egy taxist sem az utcán a hiénák elleni fellépésért tüntetni. Vagy nem olvastam, hogy egy-két hiénának beverték volna az orrát "ott az Überes hiéna, üssed!" felkiáltással.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 326
Kell a fasznak Uber mikor így is lehet:
 mno.hu/belfold/onbiraskodott-ir-utasaval-egy-taxis-1356817
Matthew99
 www.origo.hu/itthon/20160817-rengeteg-visszaelest-kovetnek-el-a-fovarosi-taxisok.html
NB2
Jó lenne ha te is befejeznéd az önigazolást ezekkel a kiragadott példákkal...
Matthew99
 index.hu/belfold/2016/08/17/kimentek_a_szigethez_ellenorizni_a_taxisokat_tizbol_het_azonnal_megbukott/
Ezek is találtak egy kiragadott esetet
diverdoc
annyira kiragadott eset, hogy a barátom felesége olyan 20-30 ! taxisnak könyvel (nem hiénák) kb száz éve, és sírva fetrengtek az irodában, (pedig nem is isznak) mikor felmerült 'komoly érvként' , hogy az _Uber + az adózás, és ezzel kapcsolatban a " bezzeg a taxisok adóznak" frázis, ami az igazi marháktól elhangzott. Hát meglepő, de nem teszik...sőt bármily meglepő, de még csalnak is...

ui.: pont annyiért ment az Uber, mint a hatósági ár bevezetése előtt az összes nem bolsi(tehát nem fidesznyik) cég. 165 ft/km és működött... Ennyi...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Zámbó Krisztián nem való főútra kocsival..
Coolearie
Erre a világra nem való!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Zámbó Krisztián nem való főútra kocsival..

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kell a fasznak Uber mikor így is lehet:
 mno.hu/belfold/onbiraskodott-ir-utasaval-egy-taxis-1356817
Matthew99
 www.origo.hu/itthon/20160817-rengeteg-visszaelest-kovetnek-el-a-fovarosi-taxisok.html
NB2
Jó lenne ha te is befejeznéd az önigazolást ezekkel a kiragadott példákkal...
Matthew99
 index.hu/belfold/2016/08/17/kimentek_a_szigethez_ellenorizni_a_taxisokat_tizbol_het_azonnal_megbukott/
Ezek is találtak egy kiragadott esetet


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man
Kell a fasznak Uber mikor így is lehet:
 mno.hu/belfold/onbiraskodott-ir-utasaval-egy-taxis-1356817
Matthew99
 www.origo.hu/itthon/20160817-rengeteg-visszaelest-kovetnek-el-a-fovarosi-taxisok.html
NB2
Jó lenne ha te is befejeznéd az önigazolást ezekkel a kiragadott példákkal...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.