Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Egyébként az iratok is meglettek, a Fővám téren dobták ki egy kukába, 2 héttel később adták le a V. kerületi kapitányságra.

Azért ahhoz kellett merészség hogy a telezsúfolt Szabadság hídon átsétáljanak a közteresek meg a rendőrök között 😊

több mint 7 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Btw, az iphonet múltkor bekapcsolták Lexington, North Carolinában. 😀
mustaine
Lehet, hogy a telefonod hamarabb jut NFL meccsre mint te. 😊

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Remélem gyógyszerre költitek minden egyes forintját a barátnőm táskájának, ti három, Gellért-hegy oldalában portyázó, 18-20 éves fullcapes nyomorult faszfejek!

Oké, a járőrök felvették az adatainkat, de abszolút nem voltak képben. Tudom, hogy ilyenkor nem nagyon lehet már mit tenni, de miért kell őket külön megkérni, hogy nézzenek szét a környéken? Mondjuk hogy a kukákban esetleg nincs-e a maradék, amit nem tudott ez a három jól nevelt hasznosítani. A telefonról meg a készpénzről már letettünk, egyelőre az is elég lenne, ha az iratok meglennének. (Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...) Plusz, a polgárőrök a Hotel Gellért mellett ácsorogtak és simán elmentek mellettük, hiába kiabáltam meg futottam utánuk.

Amúgy remek éjszakánk volt a ház előtt, még az kellett volna, hogy oda is betörjenek. 😊 Természetesen a lakcímkártya és a kulcs egymás mellett volt...

Remélem, hogy édesanyátoknak dagad a melle a büszkeségtől, amikor rátok gondol, szájbakúrt tolvajok!
mustaine
re: nem két fiú egy lány formáció volt?
most volt a hírekben, hogy egy ilyen háromtagú bandát elkaptak, akik a Gellérthegyen portyáztak, bár ott szept.5-15 közé tették az aktivitást...
slowmotion
Ja, ezt olvastam én is.
3 srác volt, de az sincs kizárva hogy máskor más felállásban dolgoztak.

Btw, az iphonet múltkor bekapcsolták Lexington, North Carolinában. 😀
mustaine
az kemény. akkor nem a szomszédba adták el 😊
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Remélem gyógyszerre költitek minden egyes forintját a barátnőm táskájának, ti három, Gellért-hegy oldalában portyázó, 18-20 éves fullcapes nyomorult faszfejek!

Oké, a járőrök felvették az adatainkat, de abszolút nem voltak képben. Tudom, hogy ilyenkor nem nagyon lehet már mit tenni, de miért kell őket külön megkérni, hogy nézzenek szét a környéken? Mondjuk hogy a kukákban esetleg nincs-e a maradék, amit nem tudott ez a három jól nevelt hasznosítani. A telefonról meg a készpénzről már letettünk, egyelőre az is elég lenne, ha az iratok meglennének. (Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...) Plusz, a polgárőrök a Hotel Gellért mellett ácsorogtak és simán elmentek mellettük, hiába kiabáltam meg futottam utánuk.

Amúgy remek éjszakánk volt a ház előtt, még az kellett volna, hogy oda is betörjenek. 😊 Természetesen a lakcímkártya és a kulcs egymás mellett volt...

Remélem, hogy édesanyátoknak dagad a melle a büszkeségtől, amikor rátok gondol, szájbakúrt tolvajok!
mustaine
re: nem két fiú egy lány formáció volt?
most volt a hírekben, hogy egy ilyen háromtagú bandát elkaptak, akik a Gellérthegyen portyáztak, bár ott szept.5-15 közé tették az aktivitást...
slowmotion
Ja, ezt olvastam én is.
3 srác volt, de az sincs kizárva hogy máskor más felállásban dolgoztak.

Btw, az iphonet múltkor bekapcsolták Lexington, North Carolinában. 😀

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Remélem gyógyszerre költitek minden egyes forintját a barátnőm táskájának, ti három, Gellért-hegy oldalában portyázó, 18-20 éves fullcapes nyomorult faszfejek!

Oké, a járőrök felvették az adatainkat, de abszolút nem voltak képben. Tudom, hogy ilyenkor nem nagyon lehet már mit tenni, de miért kell őket külön megkérni, hogy nézzenek szét a környéken? Mondjuk hogy a kukákban esetleg nincs-e a maradék, amit nem tudott ez a három jól nevelt hasznosítani. A telefonról meg a készpénzről már letettünk, egyelőre az is elég lenne, ha az iratok meglennének. (Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...) Plusz, a polgárőrök a Hotel Gellért mellett ácsorogtak és simán elmentek mellettük, hiába kiabáltam meg futottam utánuk.

Amúgy remek éjszakánk volt a ház előtt, még az kellett volna, hogy oda is betörjenek. 😊 Természetesen a lakcímkártya és a kulcs egymás mellett volt...

Remélem, hogy édesanyátoknak dagad a melle a büszkeségtől, amikor rátok gondol, szájbakúrt tolvajok!
mustaine
re: nem két fiú egy lány formáció volt?
most volt a hírekben, hogy egy ilyen háromtagú bandát elkaptak, akik a Gellérthegyen portyáztak, bár ott szept.5-15 közé tették az aktivitást...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
éljen a fizetős orvoslás, ahol tosznak megcsinálni egy pár perces faék egyszerűségű rutintesztet, és ezért félrediagnosztizálnak, és ezért tudtodon kívül kerülhetnél akár életveszélyes helyzetbe is.

de azért az ügyeleti kocsi BMW meg Impreza WRC.

jó, tudom, nem kell egy orvos miatt általánosítani.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 812 — Deion Sanders for president!
Akkor dögöljenek meg, jól beszopták. Szereztek háromezer forint készpénzt, nekünk meg okoztak egy álmatlan éjszakát meg 150 000 forint kárt. Tökre megérte, nagyon gratulálok.
mustaine
Mégis minek neked 150 ezres telefon???
Amúgy ha gondolod küld át az adatait, sok telefonos ismerős van.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 www.origo.hu/itthon/20160825-hagyta-meghalni-aldozatait-a-kristalytol-porgo-sofor-drog-dizajner-drog-rendorseg-gyongyos.html
Ezt a faszit ott kellett volna rögtön agyonlőni a rendőröknek, mindenkinek jobb lett volna...
több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én mindig úgy gondoltam, hogy az éjszakai műszak az egyéni szociális problémám és ettől mindenki más élheti a normális életét nappal. Pedig volt itt is építkezés, felújítás stb. Cserébe én is leszarom, hogy ki alszik déli álmot vasárnap délben, ha akkor kell konnektort vésni akkor vésetem, éppen mikor ér rá a szaki.
Ha az ember nem költözik a Hortobágy közepére, akkor bizony el kell viselnie, hogy más is él mellette.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Ez a lakásfelújítás olyan mint valami fertőző betegség. Pár hete elkezdte az egyik szomszéd, aztán múlt héten elkezdte a másik és amikor már azt hittem végre csend lesz s nyugalom, ma elkezdte a harmadik. Hihetetlen.
Mikey
lehet ezt fokozni - gangos házban, ahol minden zaj az udvarra összpontosul 😊
slowmotion
Amúgy igen.

Igazából akkor volt vicces a dolog mikor egyik nap éjjelesből hazajöttem és lefeküdtem aludni, majd egy óra múlva arra riadtam, hogy a falszomszéd a fejemtől kb. egy méterre elkezdte vésni a falat. Konkrétan kiestem az ágyból. 😊 Majd egy hangos "kurvaanyád bazdmeg!" társaságában elkezdtem püfölni a falat. Utána egész nap csend volt. 😀
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Ez a lakásfelújítás olyan mint valami fertőző betegség. Pár hete elkezdte az egyik szomszéd, aztán múlt héten elkezdte a másik és amikor már azt hittem végre csend lesz s nyugalom, ma elkezdte a harmadik. Hihetetlen.
Mikey
lehet ezt fokozni - gangos házban, ahol minden zaj az udvarra összpontosul 😊
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
Ez a lakásfelújítás olyan mint valami fertőző betegség. Pár hete elkezdte az egyik szomszéd, aztán múlt héten elkezdte a másik és amikor már azt hittem végre csend lesz s nyugalom, ma elkezdte a harmadik. Hihetetlen.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
(Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...)
mustaine
Nem fogják tudni szoftveresen kiütni, mivel az icloud védelem nem a telefonon szoftverében van, hanem a szerveren. Kb az akksit és az elő/hátlapot tudják hasznosítani.

Néha nézzetek rá az icloud.com/find-on, hátha bekapcsolják a butafiúk. (persze csak akkor, ha a simlock ki volt kapcsolva, a mobilnet meg be.)
dcsicsak
Kösz kösz, megpróbáljuk.

Akkor dögöljenek meg, jól beszopták. Szereztek háromezer forint készpénzt, nekünk meg okoztak egy álmatlan éjszakát meg 150 000 forint kárt. Tökre megérte, nagyon gratulálok.

több mint 7 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
(Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...)
mustaine
Nem fogják tudni szoftveresen kiütni, mivel az icloud védelem nem a telefonon szoftverében van, hanem a szerveren. Kb az akksit és az elő/hátlapot tudják hasznosítani.

Néha nézzetek rá az icloud.com/find-on, hátha bekapcsolják a butafiúk. (persze csak akkor, ha a simlock ki volt kapcsolva, a mobilnet meg be.)
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
f.szom a trehány biztosítókba, múlt héten kaptam egy levelet az önkormányzattól hogy nincs kötelező betegbiztosításom... szerencsére nem is voltam itthon, hogy a határidőként jelzett 10 napból kijjebb kerüljek 😊
Kiderült, hogy a KVG-met 'elfelejtették' lepapírozni, az ehhez szükséges doksit amit leadtam pedig 'nem találják', küldjem már el újra légyszi. Persze anno a csekket gond nélkül ki tudták rá küldeni 😀
JSanyo
tuti nem nálunk vagy biztosítva, ez a baj :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
hamarosan a taxisofőr maga is nem létező fogalommá válik csak mondom
 techcrunch.com/2016/08/18/ubers-first-self-driving-cars-will-start-picking-up-passengers-this-month/
baggio
persze nem Magyarországon. nálunk az önvezető autók lesznek betiltva...
Mikey
Vaaaaaagy valamelyik fideszes fasszopó rátenyerel az önvezető autó importra. Ebben az esetben még állami támogatás is lesz rá.

Hihetetlen bazmeg, haveromék kürtős kalácsos streetfoodot akartak Pesten csinálni, majd szájba kúrták őket az Önkormányzaton, hogy nyem lehet már ilyet Bp-n. Most csak Andy Vajna street food kocsijai vannak kint frekventált helyen. Nem vicc, Orbán Récsöl éttereme előtt a Deákon ott posztol a Andrew G. Vajna streetfood truckja. Annyira wtf, hogy ha Örkény élne, akkor szegény fel is hagyhatna az írással. Ott tartunk ma, hogy ha belevágunk egy ügybe legyen az peres, nemperes, céges stb, az első dolog, hogy azt nézzük meg, hogy van-e fideszes érintett, mert ott el is dől minden.

Szeretettel Jóskának Kurvaországból, a kurva kapitalizmusból. (Kell a fasznak Dubaj)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
érdemes megkérdezni, nincs-e bekamerázva a környék. elvileg vannak a XI-ben térfigyelők. elvileg...
slowmotion
A kerületi közterület-felügyelet, vagy ki foglalkozik ezzel?
mustaine
elvileg a yard
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 428
hamarosan a taxisofőr maga is nem létező fogalommá válik csak mondom
 techcrunch.com/2016/08/18/ubers-first-self-driving-cars-will-start-picking-up-passengers-this-month/
baggio
persze nem Magyarországon. nálunk az önvezető autók lesznek betiltva...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
érdemes megkérdezni, nincs-e bekamerázva a környék. elvileg vannak a XI-ben térfigyelők. elvileg...
slowmotion
A kerületi közterület-felügyelet, vagy ki foglalkozik ezzel?

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Remélem gyógyszerre költitek minden egyes forintját a barátnőm táskájának, ti három, Gellért-hegy oldalában portyázó, 18-20 éves fullcapes nyomorult faszfejek!

Oké, a járőrök felvették az adatainkat, de abszolút nem voltak képben. Tudom, hogy ilyenkor nem nagyon lehet már mit tenni, de miért kell őket külön megkérni, hogy nézzenek szét a környéken? Mondjuk hogy a kukákban esetleg nincs-e a maradék, amit nem tudott ez a három jól nevelt hasznosítani. A telefonról meg a készpénzről már letettünk, egyelőre az is elég lenne, ha az iratok meglennének. (Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...) Plusz, a polgárőrök a Hotel Gellért mellett ácsorogtak és simán elmentek mellettük, hiába kiabáltam meg futottam utánuk.

Amúgy remek éjszakánk volt a ház előtt, még az kellett volna, hogy oda is betörjenek. 😊 Természetesen a lakcímkártya és a kulcs egymás mellett volt...

Remélem, hogy édesanyátoknak dagad a melle a büszkeségtől, amikor rátok gondol, szájbakúrt tolvajok!
mustaine
érdemes megkérdezni, nincs-e bekamerázva a környék. elvileg vannak a XI-ben térfigyelők. elvileg...
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Remélem gyógyszerre költitek minden egyes forintját a barátnőm táskájának, ti három, Gellért-hegy oldalában portyázó, 18-20 éves fullcapes nyomorult faszfejek!

Oké, a járőrök felvették az adatainkat, de abszolút nem voltak képben. Tudom, hogy ilyenkor nem nagyon lehet már mit tenni, de miért kell őket külön megkérni, hogy nézzenek szét a környéken? Mondjuk hogy a kukákban esetleg nincs-e a maradék, amit nem tudott ez a három jól nevelt hasznosítani. A telefonról meg a készpénzről már letettünk, egyelőre az is elég lenne, ha az iratok meglennének. (Btw, mit lehet tenni egy ellopott iPhone 5S-sel azon kívül, hogy eltűnt üzemmódba állítjuk, amit gondolom később szoftveresen kiütnek belőle? IMEI szám ment a XI. kerületi kapitányságra, de kétlem, hogy bárki foglalkozna vele...) Plusz, a polgárőrök a Hotel Gellért mellett ácsorogtak és simán elmentek mellettük, hiába kiabáltam meg futottam utánuk.

Amúgy remek éjszakánk volt a ház előtt, még az kellett volna, hogy oda is betörjenek. 😊 Természetesen a lakcímkártya és a kulcs egymás mellett volt...

Remélem, hogy édesanyátoknak dagad a melle a büszkeségtől, amikor rátok gondol, szájbakúrt tolvajok!

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tényleg a dubai-i kapitalizmus koncepcióját és megvalósulását vetetted össze a magyarországival? No comment...
Sobri Jóska
Az Uber Magyarországon pontosan ugyanúgy működött mint a dubai kapitalizmus koncepcióban. Tényleg no comment


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
hamarosan a taxisofőr maga is nem létező fogalommá válik csak mondom
 techcrunch.com/2016/08/18/ubers-first-self-driving-cars-will-start-picking-up-passengers-this-month/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
- az összes cím az övék, a hiénák - ahogy a nevük is sugallja - csak az utcán tudnak le-lecsapni (az összes fuvar 90-95 százaléka telefonos rendeléssel indul).
Sobri Jóska
Csakhogy ez a "kevés" hiéna a teljes taxis társadalom megítélését teszi tönkre. Talán ezért kellene a 90-95% rendes taxisnak kiállnia és azt mondania, hogy elég volt a hiénákból...
Ettemlevest
De a "hiénaság" nem egzakt, megfogható, egyszerűen személyszállítással foglalkozó magánvállalkozókról van szó.
Ha valóban gyakran utaznál taxival tudnád, hogy a céges taxisokat ugyanúgy zavarja ez az 5% hiéna, de ők dolgoznak, nem tudnak ellenük semmit se tenni. Hiszen a hiénák technikailag nem részei a rendszernek. Nem közülük pár százalék, akit ki kéne vetni, hanem egy ránézésre hasonló, de valójában teljesen más metodika szerint működő "vállalkozás".


...
diverdoc
Az Uber kicsinálása pedig nem sikerült volna kormányzati segédlet nélkül.
Most mondd meg, nem lett volna hülye a taxiscégek lobbyja, ha kihagyja a kicsinálás lehetőségét, amennyiben megoldható?
Tényleg a dubai-i kapitalizmus koncepcióját és megvalósulását vetetted össze a magyarországival? No comment...

több mint 7 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
- az összes cím az övék, a hiénák - ahogy a nevük is sugallja - csak az utcán tudnak le-lecsapni (az összes fuvar 90-95 százaléka telefonos rendeléssel indul).
Sobri Jóska
Csakhogy ez a "kevés" hiéna a teljes taxis társadalom megítélését teszi tönkre. Talán ezért kellene a 90-95% rendes taxisnak kiállnia és azt mondania, hogy elég volt a hiénákból...

touchdown..... touchdown, bears!!