Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Baszki rendesen fel vannak háborodva a nyugdíjasok h nem a postások viszik az Orbán kajajegyet mert ők nincsenek ám egész nap otthon. Mondjuk ezt tudjuk mert reggel mikor munkába meg iskolába megy mindenki nekik akkor van sürgős utaznivalójuk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Legbesztebb dolog ha öregasszony ül melléd a metrón. Pláne ha büdös.
empty taxi
Jó kis, 2-3 napja nem fürdött, napi 5 tüskét betoló magába beszélő mama.Kedvencem,főleg reggel 😀

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Legbesztebb dolog ha öregasszony ül melléd a metrón. Pláne ha büdös.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Persze nem árt ha tudod bizonyítani is h ő volt...
peach
Mégis ki lett volna? Két kocsijuk van, az asszonyé nem volt otthon, csak az övé, gyerekek meg suliban. Feleségem kelt a kutya "sikítozásra" (hosszú éjszaka...).
JC6
A kiemelt szó a "bizonyítani".

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Persze nem árt ha tudod bizonyítani is h ő volt...
peach
Mégis ki lett volna? Két kocsijuk van, az asszonyé nem volt otthon, csak az övé, gyerekek meg suliban. Feleségem kelt a kutya "sikítozásra" (hosszú éjszaka...).
JC6
ezek azok, amiket közvetett bizonyítéknak vennének egy nyomozás során. jó eséllyel lófasz tormával.

esetleg szólj neki, hogy gondoljon bele abba, hogy a gyerekei sem jönnének ki lelkileg jól abból, ha a kutyájukat szarrá vernéd. ha meg alacsonyabb súlycsoport, akkor azt is hozzáteheted, hogy az sem szokott segíteni a gyerekeken, ha az apjukhoz kell járni a kórházba látogatóba.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Persze nem árt ha tudod bizonyítani is h ő volt...
peach
Mégis ki lett volna? Két kocsijuk van, az asszonyé nem volt otthon, csak az övé, gyerekek meg suliban. Feleségem kelt a kutya "sikítozásra" (hosszú éjszaka...).
több mint 7 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A kurva anyád Budapest Bank!

Egy hitel kedvezményének egyik feltétele az volt hogy havonta x>110000 huf bejövő utalás meglegyen. Mondom ha a munkabérem néha nem hó elején hanem előző hó 31-én megjön, így van hogy néha egy hónapban nem jön fizu az nem baj? Ó dehogy is, sok közalkalmazottnàl is előfordul az ilyen, ennyi rugalmasság van a banknál.

Ma kaptam levelet: nincs. A szerződés értelmében a kedvezménybe visszalépésre lehetőség nincs. Szevasz 5,6%, üdv 6,6%...
dcsicsak
Távol álljon tőlem a kötekedés, de a szerződés aláírásával elfogadtad az ÁSZF-ben/Hirdetményben/Üzletszabályzatban foglaltakat, valamelyikben 100 % hogy le vannak írva a kamatkedvezmény feltételei. Persze lehet arra panaszkodni, hogy a bankos tanácsadó mást mondott, de sajna bizonyítani nem tudod... "A szó elszáll, az írás megmarad".
Rataxes
Persze. Mivel elolvastam a feltételeket, rákérdeztem arra amiben nem vagyok biztos.
Tudom hogy nem tudom bizonyítabi, mivel szépen levédték magukat, és pont ezért basz fel hogy félretájékoztatnak.
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
A kurva anyád Budapest Bank!

Egy hitel kedvezményének egyik feltétele az volt hogy havonta x>110000 huf bejövő utalás meglegyen. Mondom ha a munkabérem néha nem hó elején hanem előző hó 31-én megjön, így van hogy néha egy hónapban nem jön fizu az nem baj? Ó dehogy is, sok közalkalmazottnàl is előfordul az ilyen, ennyi rugalmasság van a banknál.

Ma kaptam levelet: nincs. A szerződés értelmében a kedvezménybe visszalépésre lehetőség nincs. Szevasz 5,6%, üdv 6,6%...
dcsicsak
Távol álljon tőlem a kötekedés, de a szerződés aláírásával elfogadtad az ÁSZF-ben/Hirdetményben/Üzletszabályzatban foglaltakat, valamelyikben 100 % hogy le vannak írva a kamatkedvezmény feltételei. Persze lehet arra panaszkodni, hogy a bankos tanácsadó mást mondott, de sajna bizonyítani nem tudod... "A szó elszáll, az írás megmarad".

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A kurva anyád Budapest Bank!

Egy hitel kedvezményének egyik feltétele az volt hogy havonta x>110000 huf bejövő utalás meglegyen. Mondom ha a munkabérem néha nem hó elején hanem előző hó 31-én megjön, így van hogy néha egy hónapban nem jön fizu az nem baj? Ó dehogy is, sok közalkalmazottnàl is előfordul az ilyen, ennyi rugalmasság van a banknál.

Ma kaptam levelet: nincs. A szerződés értelmében a kedvezménybe visszalépésre lehetőség nincs. Szevasz 5,6%, üdv 6,6%...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Persze nem árt ha tudod bizonyítani is h ő volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
jelents fel az ilyen patkányt a faszba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 240 — Omar's Coming Yo!
Köcsög szomszéd.
A felázott talaj végett elkezdett a mi (Beagle) kutyánk és az ő (Puli) kutyájuk átásni egymáshoz a kerítés alatt, az egyik helyen. A kerítés a szomszéd tulajdona. Ő ezt nem erősítette meg, nincs alap, semmi.
Mi történt?
A mi kutyánk gyorsabb volt, átbújt, elkezdtek játszani, szomszéd kijött a házból és szarrá verte a kutyánkat, úgy, hogy mire hazaértem melóból, minden egyes mozdulatomra 20 méterre szaladt tőlem, fülét, farkát behúzva és egyáltalán nem akar sem az én, sem a feleségem közelébe jönni/menni azóta sem. Csak 1 hónapos munkámat vágta tönkre az a kopasz törpe, nem beszélve a bántalmazásról...
Mit tudok ilyenkor tenni? Gondolkoztam a feljelentésen, de mivel albérlet, nem jó ötlet. Este viszont megkínálom a kertjüket friss, ropogós kutyaszarral, az tuti..
JC6
Feljelented egy állatvédő ligánál,szokták szeretni az ilyen férgeket akik ütik a kutyákat.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Köcsög szomszéd.
A felázott talaj végett elkezdett a mi (Beagle) kutyánk és az ő (Puli) kutyájuk átásni egymáshoz a kerítés alatt, az egyik helyen. A kerítés a szomszéd tulajdona. Ő ezt nem erősítette meg, nincs alap, semmi.
Mi történt?
A mi kutyánk gyorsabb volt, átbújt, elkezdtek játszani, szomszéd kijött a házból és szarrá verte a kutyánkat, úgy, hogy mire hazaértem melóból, minden egyes mozdulatomra 20 méterre szaladt tőlem, fülét, farkát behúzva és egyáltalán nem akar sem az én, sem a feleségem közelébe jönni/menni azóta sem. Csak 1 hónapos munkámat vágta tönkre az a kopasz törpe, nem beszélve a bántalmazásról...
Mit tudok ilyenkor tenni? Gondolkoztam a feljelentésen, de mivel albérlet, nem jó ötlet. Este viszont megkínálom a kertjüket friss, ropogós kutyaszarral, az tuti..
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Az érzés amikor a fékező buszon a melletted álló betkós bakanccsal rúg bokán megfizethetetlen, minden másra ott a MasterCard.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Én minden olyan helyen adok borravalót, ahol meg vagyok elégedve a szolgáltatással. És sok esetben megtérül. A pizza forrón érkezik nem dermedten, a pincér egy másodpercig nem hezitál odajönni a fehér ingben, amikor a sáros kerekű babakocsit kell levinni a lépcsőn, vagy ha a boltban kell éppen a "pont" akkor ideadják a hiányzó mennyiséget ha elértem az összeghatárt ha nem.
Mert az árban benne van a kiszállítás egy órán belül, de az nincs hogy én legyek az első cím vagy az utolsó (és 150-200 forint még mindig nem 500, mint az elsőbbségi szolgáltatás díja lenne). Az árban benne van a kiszolgálás de az nincs, hogy segítsenek babakocsival bejönni/kimenni. Az ár tartalmazza a pénztáros bérét, de azt nem hogy ne kelljen tízezreket pluszba elkölteni, hogy a rokon gyerek kapjon egy plusst ami nagyon tetszik neki.
Szóval igen, a nagyvonalúság meg szokott térülni és amikor oda szánom a pénzt nem okoz gondot 6700 Ft-ra 8000-et adni, mert úgyis megtérül. És nem vagyok se gazdag se menedzser, csak egy melós melós fizetéssel.
Tony
Általában a "melósok" gyakoribb és bőkezűbb jattolók mint a jómódú vendégek (/vásárlók). Ha valaki egyszer végzett már rendes kétkezi munkát, hovatovább ha ezt nap mint nap teszi akkor jobban értékeli a másik ember munkáját is és nem néz át rajta mint eszközön közte és az áhított termék közt. Egy egyszerű gesztus pedig -- ahogy írtátok páran -- meghálálja magát, ezt mindkét oldalról tanusíthatom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Én minden olyan helyen adok borravalót, ahol meg vagyok elégedve a szolgáltatással. És sok esetben megtérül. A pizza forrón érkezik nem dermedten, a pincér egy másodpercig nem hezitál odajönni a fehér ingben, amikor a sáros kerekű babakocsit kell levinni a lépcsőn, vagy ha a boltban kell éppen a "pont" akkor ideadják a hiányzó mennyiséget ha elértem az összeghatárt ha nem.
Mert az árban benne van a kiszállítás egy órán belül, de az nincs hogy én legyek az első cím vagy az utolsó (és 150-200 forint még mindig nem 500, mint az elsőbbségi szolgáltatás díja lenne). Az árban benne van a kiszolgálás de az nincs, hogy segítsenek babakocsival bejönni/kimenni. Az ár tartalmazza a pénztáros bérét, de azt nem hogy ne kelljen tízezreket pluszba elkölteni, hogy a rokon gyerek kapjon egy plusst ami nagyon tetszik neki.
Szóval igen, a nagyvonalúság meg szokott térülni és amikor oda szánom a pénzt nem okoz gondot 6700 Ft-ra 8000-et adni, mert úgyis megtérül. És nem vagyok se gazdag se menedzser, csak egy melós melós fizetéssel.

Szerkesztette: Tony
több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(Off)
Egyszer félreszámoltam és csak 60 ft-t vittem magammal (meg akkor egésznap nem is volt nálam csak kártya max.) Mondom holnap behozom azt az 5 forintot, de kell a rutinomhoz a víz. "Hát sajnálom de nem lehet". Hát akkor vazzeg nem lehet : D
ano92
15-re talán nem mondott volna nemet.
(Lehet, nem csak egyszer számoltad félre, vagy a szerkesztés áldozata lettél.) 😊
(On)

Szerkesztette: Atari

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Ha valaminek úgy állapítják meg az árát ( gazdaság, marketing ), hogy 980 Ft, akkor én joggal hihetem, hogy arra a 20 Ft-ra nincs szükségük. Tehát megtartom.
Viszont, mikor céges telefont kapok 50-60 eFt értékűt, akkor nem állok oda a főnök elé, hogy vettem hozzá 3.500 Ft-ért telefon tokot, ugyan fizessék már ki.

Most spúr vagyok v. nem?
BigBaltazar
Én nem törnék pálcát így látatlanba, ha nem mutatják be az embernek a borravaló intézményét akkor a fenti két dolog logikus összefüggésben van számukra.
gyeek
Nem, nem... Lehet, hogy nem voltam világos. Étteremben, ha elégedett vagyok az étellel, kiszolgálással én is adok borravalót. Itt a visszajáró 10-20 Ft-ra gondoltam. Na azt nem hagyom ott.
BigBaltazar
Áh, tiszta sor így. Én étteremből indultam ki és az egyéb olyan foglalkozásokból ahol a jatt bevett szokás (volt).


Általánosítás: aki 10ből 10szer visszaveszi a 20asát egy 980as kaja után az garasos. Ha ez után bassza a csőrét, az viszont az ő baja, mert a felszolgáló/pultos/bárki leszarja éppenséggel.
gyeek
Láttál már garasos koldust? Na ugye.
Amadeus91
Most tényleg sikerült bekeverned a kéregetőket a témába? A borravalóról beszéltünk, és senki nem vár el borravalót egy koldustól, sőt, néha ők kapnak pár falatot ajándékba.

Ezt pedig ajánlom figyelmedbe:
 www.logicallyfallacious.com/tools/lp/Bo/LogicalFallacies/150/Red-Herring
gyeek
Nem. Szimplán arról beszélek, hogy garasosnak lenni a legpragmatikusabb dolog szerintem.
Amadeus91
Lehetőségektől függően az érthetőtől a szánalmasig csúszkál a slider.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Ha valaminek úgy állapítják meg az árát ( gazdaság, marketing ), hogy 980 Ft, akkor én joggal hihetem, hogy arra a 20 Ft-ra nincs szükségük. Tehát megtartom.
Viszont, mikor céges telefont kapok 50-60 eFt értékűt, akkor nem állok oda a főnök elé, hogy vettem hozzá 3.500 Ft-ért telefon tokot, ugyan fizessék már ki.

Most spúr vagyok v. nem?
BigBaltazar
Én nem törnék pálcát így látatlanba, ha nem mutatják be az embernek a borravaló intézményét akkor a fenti két dolog logikus összefüggésben van számukra.
gyeek
Nem, nem... Lehet, hogy nem voltam világos. Étteremben, ha elégedett vagyok az étellel, kiszolgálással én is adok borravalót. Itt a visszajáró 10-20 Ft-ra gondoltam. Na azt nem hagyom ott.
BigBaltazar
Áh, tiszta sor így. Én étteremből indultam ki és az egyéb olyan foglalkozásokból ahol a jatt bevett szokás (volt).


Általánosítás: aki 10ből 10szer visszaveszi a 20asát egy 980as kaja után az garasos. Ha ez után bassza a csőrét, az viszont az ő baja, mert a felszolgáló/pultos/bárki leszarja éppenséggel.
gyeek
Láttál már garasos koldust? Na ugye.
Amadeus91
Most tényleg sikerült bekeverned a kéregetőket a témába? A borravalóról beszéltünk, és senki nem vár el borravalót egy koldustól, sőt, néha ők kapnak pár falatot ajándékba.

Ezt pedig ajánlom figyelmedbe:
 www.logicallyfallacious.com/tools/lp/Bo/LogicalFallacies/150/Red-Herring
gyeek
Nem. Szimplán arról beszélek, hogy garasosnak lenni a legpragmatikusabb dolog szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Ha valaminek úgy állapítják meg az árát ( gazdaság, marketing ), hogy 980 Ft, akkor én joggal hihetem, hogy arra a 20 Ft-ra nincs szükségük. Tehát megtartom.
Viszont, mikor céges telefont kapok 50-60 eFt értékűt, akkor nem állok oda a főnök elé, hogy vettem hozzá 3.500 Ft-ért telefon tokot, ugyan fizessék már ki.

Most spúr vagyok v. nem?
BigBaltazar
Én nem törnék pálcát így látatlanba, ha nem mutatják be az embernek a borravaló intézményét akkor a fenti két dolog logikus összefüggésben van számukra.
gyeek
Nem, nem... Lehet, hogy nem voltam világos. Étteremben, ha elégedett vagyok az étellel, kiszolgálással én is adok borravalót. Itt a visszajáró 10-20 Ft-ra gondoltam. Na azt nem hagyom ott.
BigBaltazar
Áh, tiszta sor így. Én étteremből indultam ki és az egyéb olyan foglalkozásokból ahol a jatt bevett szokás (volt).


Általánosítás: aki 10ből 10szer visszaveszi a 20asát egy 980as kaja után az garasos. Ha ez után bassza a csőrét, az viszont az ő baja, mert a felszolgáló/pultos/bárki leszarja éppenséggel.
gyeek
Láttál már garasos koldust? Na ugye.
Amadeus91
Most tényleg sikerült bekeverned a kéregetőket a témába? A borravalóról beszéltünk, és senki nem vár el borravalót egy koldustól, sőt, néha ők kapnak pár falatot ajándékba.

Ezt pedig ajánlom figyelmedbe:
 www.logicallyfallacious.com/tools/lp/Bo/LogicalFallacies/150/Red-Herring

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Én azóta kérek el 5 forintot is, mióta a sokat használt boltomban pórul jártam. Itt van melóhely mellett. Kb minden nap átmegyek venni ásványvizet. 2liter mizse, 75 forint. 80 at fizettem régen, ötforintost sosem kértem vissza mer amúgy jógyerek vagyok. Pénztárca nem szokott ott lenni, mert csak ásványvízért megyek amúgyis. Egyszer félreszámoltam és csak 60 ft-t vittem magammal (meg akkor egésznap nem is volt nálam csak kártya max.) Mondom holnap behozom azt az 5 forintot, de kell a rutinomhoz a víz. "Hát sajnálom de nem lehet". Hát akkor vazzeg nem lehet : D
ano92
Ha ismernek elég köcsögség... Nálunk itt még az ismeretlennek is elengedik az 5 forintot, de mivel ismernek, a majd holnap behozod mondat tök egyértelmű.
Ellenpélda: egy hónapja kb idegenben mentünk haverokkal focira, büfében végösszeg, haverék tartoztak 200! forinttal. Büfés: semmi gond, majd a következő körben beszámoljuk. Kb 28 fok volt, szóval tuti volt a további kör, de voltunk vagy 200-an, de akkor is meglepődtünk!
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Általánosítás: aki 10ből 10szer visszaveszi a 20asát egy 980as kaja után az garasos. Ha ez után bassza a csőrét, az viszont az ő baja, mert a felszolgáló/pultos/bárki leszarja éppenséggel.
gyeek
Láttál már garasos koldust? Na ugye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Ha valaminek úgy állapítják meg az árát ( gazdaság, marketing ), hogy 980 Ft, akkor én joggal hihetem, hogy arra a 20 Ft-ra nincs szükségük. Tehát megtartom.
Viszont, mikor céges telefont kapok 50-60 eFt értékűt, akkor nem állok oda a főnök elé, hogy vettem hozzá 3.500 Ft-ért telefon tokot, ugyan fizessék már ki.

Most spúr vagyok v. nem?
BigBaltazar
Én nem törnék pálcát így látatlanba, ha nem mutatják be az embernek a borravaló intézményét akkor a fenti két dolog logikus összefüggésben van számukra.
gyeek
Nem, nem... Lehet, hogy nem voltam világos. Étteremben, ha elégedett vagyok az étellel, kiszolgálással én is adok borravalót. Itt a visszajáró 10-20 Ft-ra gondoltam. Na azt nem hagyom ott.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Ha valaminek úgy állapítják meg az árát ( gazdaság, marketing ), hogy 980 Ft, akkor én joggal hihetem, hogy arra a 20 Ft-ra nincs szükségük. Tehát megtartom.
Viszont, mikor céges telefont kapok 50-60 eFt értékűt, akkor nem állok oda a főnök elé, hogy vettem hozzá 3.500 Ft-ért telefon tokot, ugyan fizessék már ki.

Most spúr vagyok v. nem?
BigBaltazar
Én nem törnék pálcát így látatlanba, ha nem mutatják be az embernek a borravaló intézményét akkor a fenti két dolog logikus összefüggésben van számukra.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Én azóta kérek el 5 forintot is, mióta a sokat használt boltomban pórul jártam. Itt van melóhely mellett. Kb minden nap átmegyek venni ásványvizet. 2liter mizse, 75 forint. 80 at fizettem régen, ötforintost sosem kértem vissza mer amúgy jógyerek vagyok. Pénztárca nem szokott ott lenni, mert csak ásványvízért megyek amúgyis. Egyszer félreszámoltam és csak 60 ft-t vittem magammal (meg akkor egésznap nem is volt nálam csak kártya max.) Mondom holnap behozom azt az 5 forintot, de kell a rutinomhoz a víz. "Hát sajnálom de nem lehet". Hát akkor vazzeg nem lehet : D

Szerkesztette: ano92