Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 516 — The Mathematician
Rendeltem a shop.georgiadogs.com oldalról Georgia Bulldogs téli sapkát. Erre kaptam egy Washington Redskins téli sapkát. #hogyajókurvaistenbasszameg
Mikey
"jóvan az úgy Dezsőkém, küldjük el"
dugo93
Az ilyesmivel tízből nyolcszor tuti megszívom... viszont máris válaszoltak az e-mailemre, azt írják gyorsított szállítással küldik a Dawgs sapit. :fingerscrossed:
Mikey
és akkor a mostanit visszakérik legalább? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Rendeltem a shop.georgiadogs.com oldalról Georgia Bulldogs téli sapkát. Erre kaptam egy Washington Redskins téli sapkát. #hogyajókurvaistenbasszameg
Mikey
"jóvan az úgy Dezsőkém, küldjük el"
dugo93
Az ilyesmivel tízből nyolcszor tuti megszívom... viszont máris válaszoltak az e-mailemre, azt írják gyorsított szállítással küldik a Dawgs sapit. :fingerscrossed:
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Rendeltem a shop.georgiadogs.com oldalról Georgia Bulldogs téli sapkát. Erre kaptam egy Washington Redskins téli sapkát. #hogyajókurvaistenbasszameg
Mikey
"jóvan az úgy Dezsőkém, küldjük el"

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Rendeltem a shop.georgiadogs.com oldalról Georgia Bulldogs téli sapkát. Erre kaptam egy Washington Redskins téli sapkát. #hogyajókurvaistenbasszameg

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ma hozta meg a postás a holmit😊
Ez itt huhogott már Mo-n, szóval akkor is kapják be!
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
 444.hu/2016/12/16/osszeomlott-a-posta-a-csomagok-sulya-alatt
NB2
Magyarország erősödik!
Túl sok az ajándék, mert mindenki gazdag, és sokat rendel. Csak a Posta maradt le kicsit, de ami késik nem múlik.

"Az igazság az, amikor fejlődik az ország, akkor a korrupció visszaszorul. Azért is jut pénz nyugdíjemelésre, családtámogatásra, gyerekek ingyenes tankönyvére, mert nem tűröm, hogy ellopják a pénzt. "

Orbán Viktor, 2016 december 24.

Áldott adventet!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 444.hu/2016/12/16/osszeomlott-a-posta-a-csomagok-sulya-alatt
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 516 — The Mathematician
mondjuk vicces hogy 8-10 nap alatt kínából magyaroroszágra ér a csomag, majd 1 hónapot szop a postán 😀
de ideért minden időben 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
a szokásos értelmetlen Sobri beszólás...

elárulom időben rendeltem meg, de sikerült elkapnom a postást és ő mondta, hogy jah bocs, most erzsébet utalványokat hordok ki, csomagot emiatt nem tudunk...
és tegnap előtt a postán is azzal kezdte a postás egy csomagfeladónak, hogy kicsit akadozik a csomagforgalom, mire az engem kiszolgáló postás: kicsit?😊
NB2
Az asszony két hetet várt egy csomagra, majd tegnap telefonált a póstára ahol közölték, hogy bocs, 10 napja itt dekkol 😀 így szépen bement érte. amúgy tuti nem jutott volna ki házhoz. igaz ajánlva lett feladva, így tudták megnézni a rendszerben, hogy mi van a csomaggal. Próbáld meg, hátha...
peach
az ötlet jó volt, köszi, de sajna nem volt a postán
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
a szokásos értelmetlen Sobri beszólás...

elárulom időben rendeltem meg, de sikerült elkapnom a postást és ő mondta, hogy jah bocs, most erzsébet utalványokat hordok ki, csomagot emiatt nem tudunk...
és tegnap előtt a postán is azzal kezdte a postás egy csomagfeladónak, hogy kicsit akadozik a csomagforgalom, mire az engem kiszolgáló postás: kicsit?😊
NB2
Az asszony két hetet várt egy csomagra, majd tegnap telefonált a póstára ahol közölték, hogy bocs, 10 napja itt dekkol 😀 így szépen bement érte. amúgy tuti nem jutott volna ki házhoz. igaz ajánlva lett feladva, így tudták megnézni a rendszerben, hogy mi van a csomaggal. Próbáld meg, hátha...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
a szokásos értelmetlen Sobri beszólás...

elárulom időben rendeltem meg, de sikerült elkapnom a postást és ő mondta, hogy jah bocs, most erzsébet utalványokat hordok ki, csomagot emiatt nem tudunk...
és tegnap előtt a postán is azzal kezdte a postás egy csomagfeladónak, hogy kicsit akadozik a csomagforgalom, mire az engem kiszolgáló postás: kicsit?😊
NB2
Ha időben megrendeled, akkor már októberben megkaptad volna. 😉

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
a szokásos értelmetlen Sobri beszólás...

elárulom időben rendeltem meg, de sikerült elkapnom a postást és ő mondta, hogy jah bocs, most erzsébet utalványokat hordok ki, csomagot emiatt nem tudunk...
és tegnap előtt a postán is azzal kezdte a postás egy csomagfeladónak, hogy kicsit akadozik a csomagforgalom, mire az engem kiszolgáló postás: kicsit?😊
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Karácsony fixen mindig az év utolsó napjaiban van, december utolsó harmadában.
És ez már tudható januárban, februárban, márciusban, áprilisban, májusban, júniusban, júliusban, augusztusban, szeptemberben, októberben is.
Mégis, módfelett sokan csak novemberben, vagy decemberben jönnek erre rá.
Sobri Jóska
És az év végéhez, az év végi ünnepkörhöz köthető leértékelések, akciók mikor vannak? (Költői kérdés. Tudom, arra gondoltál, hogy most 2017. Karácsonyára kell vásárolni és akkor kényelmesen ideér.)
Atari
Arra gondoltam, hogy sokan megdöbbennek amikor télen leesik a hó, tavasszal jön az ár, nyáron a kánikula, év végén meg a karácsony. Holott, hogy úgy mondjam, ezek olyan fix dolgok, melyeket lehet sejteni előre, és így némileg rá is lehet készülni.
Az, hogy mi mikor olcsóbb és leértékelt eszembe se jutott, inkább az jutott, hogyha látok valakinek egy jó ajándékot mondjuk májusban, és tudom, hogy jó lesz karácsonyra, hát megveszem, eltszem, aztán nincs ez a kapkodás decemberben.

több mint 7 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Karácsony fixen mindig az év utolsó napjaiban van, december utolsó harmadában.
És ez már tudható januárban, februárban, márciusban, áprilisban, májusban, júniusban, júliusban, augusztusban, szeptemberben, októberben is.
Mégis, módfelett sokan csak novemberben, vagy decemberben jönnek erre rá.
Sobri Jóska
És az év végéhez, az év végi ünnepkörhöz köthető leértékelések, akciók mikor vannak? (Költői kérdés. Tudom, arra gondoltál, hogy most 2017. Karácsonyára kell vásárolni és akkor kényelmesen ideér.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Hála nagyvezirünk Erzsébet adományozó kedvességének, rohadt élet, hogy nem jön meg a csomagom karácsonyra! Miből gondolták, hogy a postának van felesleges kapacitása az utalványok kivitelére??? Persze, hogy a csomagszállítás látja a kárát! Karácsony előtt!?
NB2
Karácsony fixen mindig az év utolsó napjaiban van, december utolsó harmadában.
És ez már tudható januárban, februárban, márciusban, áprilisban, májusban, júniusban, júliusban, augusztusban, szeptemberben, októberben is.
Mégis, módfelett sokan csak novemberben, vagy decemberben jönnek erre rá.

több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Azért van baj a nyuggerekkel (főleg hogy léteznek, ugye), de azért a 21. században nehogy már ők tehessenek arról, hogy a magyar eü olyan, amilyen.
Lecsó
Nem tom ezt hogy sikerült az előzménybeszélgetésből leszűrni...
empty taxi
A te feltételezésed gondolom az, hogy a nyugdíjas beszélgetni jár a rendelőbe korán reggel, ezért írtad ezt.
Meg valaki más azt, hogy a normális ember (talán emiatt?) meg nem jut be munka előtt .
Szerintem meg azért megy be korán reggel, mert ad 1. megteheti, ad 2. hogy (jó esetben) sorra kerüljön napközben valamikor.
Ennyi.
Ha félreértettem, bocs.
Lecsó
Egyáltalán nem a magyar eü-t akartam minősíteni.
Ettől függetlenül léteznek olyan nyuggerek, akik bizony a szociális szükségleteiket a rendelő várótermében élik ki és a szükséglet kielégítésének érdekében vmiféle mondvacsinált panasszal fordulnak az orvos felé.
empty taxi
Léteznek olyanok is, persze.
Én viszont nem mondtam, hogy te az eü-t minősítetted. Azt én minősítettem.
De mindegy, lépjünk túl ezen.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Azért van baj a nyuggerekkel (főleg hogy léteznek, ugye), de azért a 21. században nehogy már ők tehessenek arról, hogy a magyar eü olyan, amilyen.
Lecsó
Nem tom ezt hogy sikerült az előzménybeszélgetésből leszűrni...
empty taxi
A te feltételezésed gondolom az, hogy a nyugdíjas beszélgetni jár a rendelőbe korán reggel, ezért írtad ezt.
Meg valaki más azt, hogy a normális ember (talán emiatt?) meg nem jut be munka előtt .
Szerintem meg azért megy be korán reggel, mert ad 1. megteheti, ad 2. hogy (jó esetben) sorra kerüljön napközben valamikor.
Ennyi.
Ha félreértettem, bocs.
Lecsó
Egyáltalán nem a magyar eü-t akartam minősíteni.
Ettől függetlenül léteznek olyan nyuggerek, akik bizony a szociális szükségleteiket a rendelő várótermében élik ki és a szükséglet kielégítésének érdekében vmiféle mondvacsinált panasszal fordulnak az orvos felé.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Azért van baj a nyuggerekkel (főleg hogy léteznek, ugye), de azért a 21. században nehogy már ők tehessenek arról, hogy a magyar eü olyan, amilyen.
Lecsó
Nem tom ezt hogy sikerült az előzménybeszélgetésből leszűrni...
empty taxi
A te feltételezésed gondolom az, hogy a nyugdíjas beszélgetni jár a rendelőbe korán reggel, ezért írtad ezt.
Meg valaki más azt, hogy a normális ember (talán emiatt?) meg nem jut be munka előtt .
Szerintem meg azért megy be korán reggel, mert ad 1. megteheti, ad 2. hogy (jó esetben) sorra kerüljön napközben valamikor.
Ennyi.
Ha félreértettem, bocs.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Azért van baj a nyuggerekkel (főleg hogy léteznek, ugye), de azért a 21. században nehogy már ők tehessenek arról, hogy a magyar eü olyan, amilyen.
Lecsó
Nem tom ezt hogy sikerült az előzménybeszélgetésből leszűrni...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Baszki rendesen fel vannak háborodva a nyugdíjasok h nem a postások viszik az Orbán kajajegyet mert ők nincsenek ám egész nap otthon. Mondjuk ezt tudjuk mert reggel mikor munkába meg iskolába megy mindenki nekik akkor van sürgős utaznivalójuk.
Matthew99
Há reggel van a piac, no meg az orvosi rendelőbe is 1,5 órával a rendelés kezdete előtt oda kell érni, mert ott lehet beszélgetni az ismerősökkel.
empty taxi
Ja tényleg. Hogy aki esetleg még munka előtt el akarna intézni egy gyors vizsgálatot az szopjon...
Matthew99
vagy menjen magán rendelésre...
több mint 7 éve
Lecsó Denver Broncos 2 959
Baszki rendesen fel vannak háborodva a nyugdíjasok h nem a postások viszik az Orbán kajajegyet mert ők nincsenek ám egész nap otthon. Mondjuk ezt tudjuk mert reggel mikor munkába meg iskolába megy mindenki nekik akkor van sürgős utaznivalójuk.
Matthew99
Há reggel van a piac, no meg az orvosi rendelőbe is 1,5 órával a rendelés kezdete előtt oda kell érni, mert ott lehet beszélgetni az ismerősökkel.
empty taxi
Azért van baj a nyuggerekkel (főleg hogy léteznek, ugye), de azért a 21. században nehogy már ők tehessenek arról, hogy a magyar eü olyan, amilyen.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Hála nagyvezirünk Erzsébet adományozó kedvességének, rohadt élet, hogy nem jön meg a csomagom karácsonyra! Miből gondolták, hogy a postának van felesleges kapacitása az utalványok kivitelére??? Persze, hogy a csomagszállítás látja a kárát! Karácsony előtt!?
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Baszki rendesen fel vannak háborodva a nyugdíjasok h nem a postások viszik az Orbán kajajegyet mert ők nincsenek ám egész nap otthon. Mondjuk ezt tudjuk mert reggel mikor munkába meg iskolába megy mindenki nekik akkor van sürgős utaznivalójuk.
Matthew99
Há reggel van a piac, no meg az orvosi rendelőbe is 1,5 órával a rendelés kezdete előtt oda kell érni, mert ott lehet beszélgetni az ismerősökkel.
empty taxi
vagy azért, mert ha rendelés kezdetére mész, akkor szerencsés esetben a rendelés végére bejutsz.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Baszki rendesen fel vannak háborodva a nyugdíjasok h nem a postások viszik az Orbán kajajegyet mert ők nincsenek ám egész nap otthon. Mondjuk ezt tudjuk mert reggel mikor munkába meg iskolába megy mindenki nekik akkor van sürgős utaznivalójuk.
Matthew99
Há reggel van a piac, no meg az orvosi rendelőbe is 1,5 órával a rendelés kezdete előtt oda kell érni, mert ott lehet beszélgetni az ismerősökkel.
empty taxi
Ja tényleg. Hogy aki esetleg még munka előtt el akarna intézni egy gyors vizsgálatot az szopjon...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Baszki rendesen fel vannak háborodva a nyugdíjasok h nem a postások viszik az Orbán kajajegyet mert ők nincsenek ám egész nap otthon. Mondjuk ezt tudjuk mert reggel mikor munkába meg iskolába megy mindenki nekik akkor van sürgős utaznivalójuk.
Matthew99
Há reggel van a piac, no meg az orvosi rendelőbe is 1,5 órával a rendelés kezdete előtt oda kell érni, mert ott lehet beszélgetni az ismerősökkel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...