Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ez az egész hesstegmíítúú jelenség kezd önmaga paródiája lenni, most épp James Francóról és az általa 'zaklatott' négy nőről olvasom a cikket.
"Megkért hogy vegyem le a pólómat, majd miután nem tettem meg, kiviharzott a teremből!"
😀😀😀
Ha belegondolok hány csajnak a fenekére csaptam rá -- érdekes módon mindegyiknek tetszett!! -- vagy hogy hánnyal 'poénkodtam' arról, hogy de jó lenne ha történne köztünk ez-az.
Kíváncsian várom mikor jelentenek fel, komolyan.
Mikey
Én viccen kívül ezért gondolkoztam egy Facebook/Twitter poszton 😀

kb hogy "Kedves lány ismerőseim, ha valaki meg szeretne hurcoltatni, mert szexuálisan zaklattam/nem megfelelően viselkedtem, akkor az kérem még most tegye, ne amikor már befutottam 😀. köszi ,puszi!"

csak szerintem a sok hithű feminista nem venné a poént...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Ez az egész hesstegmíítúú jelenség kezd önmaga paródiája lenni, most épp James Francóról és az általa 'zaklatott' négy nőről olvasom a cikket.
"Megkért hogy vegyem le a pólómat, majd miután nem tettem meg, kiviharzott a teremből!"
😀😀😀
Ha belegondolok hány csajnak a fenekére csaptam rá -- érdekes módon mindegyiknek tetszett!! -- vagy hogy hánnyal 'poénkodtam' arról, hogy de jó lenne ha történne köztünk ez-az.
Kíváncsian várom mikor jelentenek fel, komolyan.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
offtopic

vettem egy lengyel jegyirodánál 2 jegyet egy márciusi eventre, de elbasztam és véletlenül 1 héttel korábbanra sikerült. a helyszín ugyanaz, az ár ugyanaz, csak az esemény különbözik. az irodának a policyjében benne van, hogy ha x napon belül meg akarom változtatni a jegyet, akkor minden para nélkül ezt meg lehet tenni. mivel a vásárlás után egyből láttam, hogy baj van, írtam is nekik lendületből, hogy szori, 1 héttel elnéztem, erre és erre kéne.

jelenleg ott tartunk, hogy csak úgy hajlandóak kicserélni, ha kinyomtatom a digitálisan kapott jegyeket, elküldöm nekik postán, ők azt sztornózzák és utána postán visszaküldik a jó jegyeket, de természetesen én fizetem a felmerülő költségeket. mindezt úgy, hogy az ügyfélszolgálatos lány középszinten is alig beszél angolul. nem értem tényleg. Amerikában nyáron volt hasonló gond, igaz ott nem az én hibámból, a StubHub 10 perc alatt kicserélte és ennyi volt. félelmetes.
shawnka
De fogadjunk, hogy az amerikai nem tudott volna középszinten se lengyelül.
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
offtopic

vettem egy lengyel jegyirodánál 2 jegyet egy márciusi eventre, de elbasztam és véletlenül 1 héttel korábbanra sikerült. a helyszín ugyanaz, az ár ugyanaz, csak az esemény különbözik. az irodának a policyjében benne van, hogy ha x napon belül meg akarom változtatni a jegyet, akkor minden para nélkül ezt meg lehet tenni. mivel a vásárlás után egyből láttam, hogy baj van, írtam is nekik lendületből, hogy szori, 1 héttel elnéztem, erre és erre kéne.

jelenleg ott tartunk, hogy csak úgy hajlandóak kicserélni, ha kinyomtatom a digitálisan kapott jegyeket, elküldöm nekik postán, ők azt sztornózzák és utána postán visszaküldik a jó jegyeket, de természetesen én fizetem a felmerülő költségeket. mindezt úgy, hogy az ügyfélszolgálatos lány középszinten is alig beszél angolul. nem értem tényleg. Amerikában nyáron volt hasonló gond, igaz ott nem az én hibámból, a StubHub 10 perc alatt kicserélte és ennyi volt. félelmetes.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
nagy élmény volt nekem is a nyáron fekvőbetegként egy egész újraélesztési kísérletet végignézni, majd látni hogy hozzák a lepedőket és takarják le a bácsit, egy székkel kitámasztott paraván mögött, majd "nézegetni" a testet - a hézagokon simán látni lehetett mindent - egy egész délelőttön és fél délutánon át mire elvitték. főleg úgy hogy előtte este még beszélgettem a bácsival. tudom hogy ez az előírás, de átélni igen durva volt, szavakkal kb. megfogalmazhatatlan. aztán mikor a lánya is jött és tőlem is kérdezte mi történt... ahh.

barom egy előírás ez, na.
Mikey
hát..én nyáron mamámat láttam haldokolni a kórházban, 3 órán keresztül, borzalmas élmény, nem is részletezném. A nagyon durva az volt, hogy ez hétfői napon történt, ott is hagytam a végén, nem bírtam, hazajöttünk, kedden meg hívnak a kórházból hogy felült és eszik, engem keres. Bementem, beszélgettünk, király volt, látta az első dédit, a másodikat meg pocakban. A feleségem úgy jött el, hogy irtózik minden ilyentől, rettentően. Rosszul lesz, inog, majd összeesik, kiveri a víz, nincs szemkontaktus, fél is. Plusz akkor a 7. hónapban volt... de kitartott. Igazi hős a szememben.
Szerdán este csörög a telefon, apám az, hogy mama már fentről figyel. 83 éves volt.
Papám december 5-én követte, addig bírta nélküle. Ő a 87.-be lépett szeptemberben. fater mesélte, hogy reggel találta meg és 6-8 órát várt az orvosra meg a szállítókra..
59 éves házasok voltak. Amiken ketten átmentek, hihetetlen, könyvet lehetne írni.
Engem is ők neveltek fel. Ezért különösen fáj a hiányuk.. de hitem szerint egyszer fent találkozunk 😊
Ez így most hirtelen kijött. Pár könnycseppel együtt.. sorry 😊
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egeszsegugyi intezmenyben tortent elhalalozas soran, torvenyi szaabalyozas van, amiben sajnos az is benne van, hogy a halal beallta utan mikor, hogyan, kinek lehet a holtestet elszallitani. Sajnos ez tenyleg igy van a holtestet letakarva a korteremben kell hagyni. Ahhoz hogy ne igazsagugyi, hanem siman patologiai eljaras legyen ez szukseges ( mondjuk. Meg igy is atkerulhet igazsagugyre). Foleg kisgyerekeknel ez hatvanyozottan borzaszto
diverdoc
ez egy 7.ker-i belvárosi lakásban történt, 1 km-re a Péterfy patalógiától ahová el is vitték 12- 13 óra múlva
ozibozi
Akkor felreertettem bocsanat


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Egeszsegugyi intezmenyben tortent elhalalozas soran, torvenyi szaabalyozas van, amiben sajnos az is benne van, hogy a halal beallta utan mikor, hogyan, kinek lehet a holtestet elszallitani. Sajnos ez tenyleg igy van a holtestet letakarva a korteremben kell hagyni.
diverdoc
nagy élmény volt nekem is a nyáron fekvőbetegként egy egész újraélesztési kísérletet végignézni, majd látni hogy hozzák a lepedőket és takarják le a bácsit, egy székkel kitámasztott paraván mögött, majd "nézegetni" a testet - a hézagokon simán látni lehetett mindent - egy egész délelőttön és fél délutánon át mire elvitték. főleg úgy hogy előtte este még beszélgettem a bácsival. tudom hogy ez az előírás, de átélni igen durva volt, szavakkal kb. megfogalmazhatatlan. aztán mikor a lánya is jött és tőlem is kérdezte mi történt... ahh.

barom egy előírás ez, na.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Egeszsegugyi intezmenyben tortent elhalalozas soran, torvenyi szaabalyozas van, amiben sajnos az is benne van, hogy a halal beallta utan mikor, hogyan, kinek lehet a holtestet elszallitani. Sajnos ez tenyleg igy van a holtestet letakarva a korteremben kell hagyni. Ahhoz hogy ne igazsagugyi, hanem siman patologiai eljaras legyen ez szukseges ( mondjuk. Meg igy is atkerulhet igazsagugyre). Foleg kisgyerekeknel ez hatvanyozottan borzaszto
diverdoc
ez egy 7.ker-i belvárosi lakásban történt, 1 km-re a Péterfy patológiától ahová el is vitték 12- 13 óra múlva

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egeszsegugyi intezmenyben tortent elhalalozas soran, torvenyi szaabalyozas van, amiben sajnos az is benne van, hogy a halal beallta utan mikor, hogyan, kinek lehet a holtestet elszallitani. Sajnos ez tenyleg igy van a holtestet letakarva a korteremben kell hagyni. Ahhoz hogy ne igazsagugyi, hanem siman patologiai eljaras legyen ez szukseges ( mondjuk. Meg igy is atkerulhet igazsagugyre). Foleg kisgyerekeknel ez hatvanyozottan borzaszto


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Az milyen hogy meghal vlknek a gyereke reggelre, kijön a doki megállapítja a tényállást, majd közlik hogy kéne egy lepedő,hogy letakarnák... és 12 órán keresztül ott maradnak a szülők a lassan befeketedő testtel, mire elviszik...
(ez nem egy tanyán hanem a belvárosban történt meg)
ozibozi
Az emberi ostobaságnál csak a közöny tud jobban meglepni. Idegenlégiósként a fuvarirodában az egyik kamionos mesélte, hogy amikor megérkezett a bolthoz nem volt ott a szokásos kapus arc. Kérdezte mi van vele, a fazon annyit mondott, hogy meghalt. És nem is tréfált, mert a kamionos kolléga a bolt raktárában észre is vett egy fóliával letakart testet, körülötte meg úgy vonszolták a raklapokat mintha mi sem történt volna. Pici csicska műszakvezető menedzser se érdemelne több kegyeletet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Az milyen hogy meghal vlknek a gyereke reggelre, kijön a doki megállapítja a tényállást, majd közlik hogy kéne egy lepedő,hogy letakarnák... és 12 órán keresztül ott maradnak a szülők a lassan befeketedő testtel, mire elviszik...
(ez nem egy tanyán hanem a belvárosban történt meg)
ozibozi
az leginkább iszonyatos.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az milyen hogy meghal vlknek a gyereke reggelre, kijön a doki megállapítja a tényállást, majd közlik hogy kéne egy lepedő,hogy letakarnák... és 12 órán keresztül ott maradnak a szülők a lassan befeketedő testtel, mire elviszik...
(ez nem egy tanyán hanem a belvárosban történt meg)
ozibozi
Nincsenek szavak az ilyenre.
De amúgy hogy? Ennyire nincs hullaszállító?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 408
Az milyen hogy meghal vlknek a gyereke reggelre, kijön a doki megállapítja a tényállást, majd közlik hogy kéne egy lepedő,hogy letakarnák... és 12 órán keresztül ott maradnak a szülők a lassan befeketedő testtel, mire elviszik...
(ez nem egy tanyán hanem a belvárosban történt meg)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Sürgősségi betegellátás. 9 óra egy tolószékben. BUÉK éhes faszfejek és kösz!
gyeek
mi az, megborult a négyszáz ágyas?
slowmotion
Nem, elég nyugis volt, békésen aludtam... Még szólhattak is volna amikor megkaptam a zárójelentést, hogy vakarjam le a homlokom közepén az orromig lógó vércsíkot. Mire kiszálltam mondjuk a nyakam és a derekam már rosszabb állapotban volt.
gyeek
remélem kaptál tökömtudja milyen színű szalagot, hogy 2 órán belül ellátnak😊
(2 éve a nővéremmel ültünk ott órákat, mondjuk szilveszteri napok macerásak, sajna ezzel számolni kell)
NB2
A karszalagot csak otthon vettem észre, gondolom a bal csuklómon a kettő másik miatt. Gyorsan elláttak szerintem, de indokolatlanul sok időt töltöttem abban a székben, pedig nem olyan kényelmes.
gyeek
Mi lelte eme nagyszerű eseményt?
Sok volt a szilveszteri koccintás?
Coolearie
Nem, ez még előtte volt. Céges buli. A vendéglátóipar elég stresszes -- többek közt ma is megetettünk pár embert ebben a kórházban, és a sürgősségin -- az egész éves stressz pedig masszív alkoholbevitelre késztet. Ergo ők is hozzájárultak a betérőmhöz. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sürgősségi betegellátás. 9 óra egy tolószékben. BUÉK éhes faszfejek és kösz!
gyeek
mi az, megborult a négyszáz ágyas?
slowmotion
Nem, elég nyugis volt, békésen aludtam... Még szólhattak is volna amikor megkaptam a zárójelentést, hogy vakarjam le a homlokom közepén az orromig lógó vércsíkot. Mire kiszálltam mondjuk a nyakam és a derekam már rosszabb állapotban volt.
gyeek
remélem kaptál tökömtudja milyen színű szalagot, hogy 2 órán belül ellátnak😊
(2 éve a nővéremmel ültünk ott órákat, mondjuk szilveszteri napok macerásak, sajna ezzel számolni kell)
NB2
A karszalagot csak otthon vettem észre, gondolom a bal csuklómon a kettő másik miatt. Gyorsan elláttak szerintem, de indokolatlanul sok időt töltöttem abban a székben, pedig nem olyan kényelmes.
gyeek
Mi lelte eme nagyszerű eseményt?
Sok volt a szilveszteri koccintás?

több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Sürgősségi betegellátás. 9 óra egy tolószékben. BUÉK éhes faszfejek és kösz!
gyeek
mi az, megborult a négyszáz ágyas?
slowmotion
Nem, elég nyugis volt, békésen aludtam... Még szólhattak is volna amikor megkaptam a zárójelentést, hogy vakarjam le a homlokom közepén az orromig lógó vércsíkot. Mire kiszálltam mondjuk a nyakam és a derekam már rosszabb állapotban volt.
gyeek
remélem kaptál tökömtudja milyen színű szalagot, hogy 2 órán belül ellátnak😊
(2 éve a nővéremmel ültünk ott órákat, mondjuk szilveszteri napok macerásak, sajna ezzel számolni kell)
NB2
A karszalagot csak otthon vettem észre, gondolom a bal csuklómon a kettő másik miatt. Gyorsan elláttak szerintem, de indokolatlanul sok időt töltöttem abban a székben, pedig nem olyan kényelmes.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Sürgősségi betegellátás. 9 óra egy tolószékben. BUÉK éhes faszfejek és kösz!
gyeek
mi az, megborult a négyszáz ágyas?
slowmotion
Nem, elég nyugis volt, békésen aludtam... Még szólhattak is volna amikor megkaptam a zárójelentést, hogy vakarjam le a homlokom közepén az orromig lógó vércsíkot. Mire kiszálltam mondjuk a nyakam és a derekam már rosszabb állapotban volt.
gyeek
remélem kaptál tökömtudja milyen színű szalagot, hogy 2 órán belül ellátnak😊
(2 éve a nővéremmel ültünk ott órákat, mondjuk szilveszteri napok macerásak, sajna ezzel számolni kell)
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Sürgősségi betegellátás. 9 óra egy tolószékben. BUÉK éhes faszfejek és kösz!
gyeek
mi az, megborult a négyszáz ágyas?
slowmotion
Nem, elég nyugis volt, békésen aludtam... Még szólhattak is volna amikor megkaptam a zárójelentést, hogy vakarjam le a homlokom közepén az orromig lógó vércsíkot. Mire kiszálltam mondjuk a nyakam és a derekam már rosszabb állapotban volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Sürgősségi betegellátás. 9 óra egy tolószékben. BUÉK éhes faszfejek és kösz!
gyeek
mi az, megborult a négyszáz ágyas?
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Sürgősségi betegellátás. 9 óra egy tolószékben. BUÉK éhes faszfejek és kösz!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Éjfél után 10 perccel meg remélem orosz nyelvű volt, az úgy csodálatos lenne. 😊
Mikey
m1, éjfél?
Már gondoltam rá, hogy mekkora upgrade lenne, ha csak a Fannit látnánk, Áder nélkül.
Jan
azt se bánom ha nem estélyiben, 10 után több mindent lehet adni a tévében if you know what I mean
bergerdani
Minden idők legnézettebb újévi köszöntője lenne... 😀
Jan
És csak annyit látnánk hogy a szülők beperelték az M1-et ?
Coolearie
aztán mire fel? ha kiteszik a 18-as karikát simán mehetne
davemayer
de minek kell kitenni a 18-as karikát, ha valaki télikabátban mutatnak?
slowmotion
levenné... lassan 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Éjfél után 10 perccel meg remélem orosz nyelvű volt, az úgy csodálatos lenne. 😊
Mikey
m1, éjfél?
Már gondoltam rá, hogy mekkora upgrade lenne, ha csak a Fannit látnánk, Áder nélkül.
Jan
azt se bánom ha nem estélyiben, 10 után több mindent lehet adni a tévében if you know what I mean
bergerdani
Minden idők legnézettebb újévi köszöntője lenne... 😀
Jan
És csak annyit látnánk hogy a szülők beperelték az M1-et ?
Coolearie
aztán mire fel? ha kiteszik a 18-as karikát simán mehetne
davemayer
de minek kell kitenni a 18-as karikát, ha valaki télikabátban mutatnak?
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
Éjfél után 10 perccel meg remélem orosz nyelvű volt, az úgy csodálatos lenne. 😊
Mikey
m1, éjfél?
Már gondoltam rá, hogy mekkora upgrade lenne, ha csak a Fannit látnánk, Áder nélkül.
Jan
azt se bánom ha nem estélyiben, 10 után több mindent lehet adni a tévében if you know what I mean
bergerdani
Minden idők legnézettebb újévi köszöntője lenne... 😀
Jan
És csak annyit látnánk hogy a szülők beperelték az M1-et ?
Coolearie
aztán mire fel? ha kiteszik a 18-as karikát simán mehetne

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Éjfél után 10 perccel meg remélem orosz nyelvű volt, az úgy csodálatos lenne. 😊
Mikey
m1, éjfél?
Már gondoltam rá, hogy mekkora upgrade lenne, ha csak a Fannit látnánk, Áder nélkül.
Jan
azt se bánom ha nem estélyiben, 10 után több mindent lehet adni a tévében if you know what I mean
bergerdani
Minden idők legnézettebb újévi köszöntője lenne... 😀
Jan
És csak annyit látnánk hogy a szülők beperelték az M1-et ?

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
Éjfél után 10 perccel meg remélem orosz nyelvű volt, az úgy csodálatos lenne. 😊
Mikey
m1, éjfél?
Már gondoltam rá, hogy mekkora upgrade lenne, ha csak a Fannit látnánk, Áder nélkül.
Jan
azt se bánom ha nem estélyiben, 10 után több mindent lehet adni a tévében if you know what I mean
bergerdani
Minden idők legnézettebb újévi köszöntője lenne... 😀