Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 386
A barátom elmondása szerint ő ezeket mind bevállalná, ha nem kéne jobbról egy féléves ikerpárt, balról egy féléves, másfél éves kombót hallgatnia 0-24-ben.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Szerintem az kis gyerek bagoly lesz. Nálunk is van 2 éjjel.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek, semmik vagytok. Fakopács minden hajnal 4-kor az ablaktól 8-10 méterre 😀
Illetve, esküszöm gyerekkorom óta üldöz egy madár, fingom sincs mi a neve vagy mi lehet, de bárhol laktunk eddig mindenhol feltűnt éjszakánként 2-3 naponta.
Hangja egyszerű, nagyon hasonló a tengeralattjáró hangjához, csak erősebb, élesebb...



Szó szerint kinyír. Ha meghallom, a hideg ráz.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nálunk a szarka a sláger. A rigók énekelnek, a galamb kurrog, vetési varjú már szinte nincs, csk dolmányos, fülemile, nyitbikék, csurik.
Na de ezek a rohadék szarkák éktelenül rikácsolnak... Szétbaz ideig tőlük.


Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
na mi van, állatbarátok lettünk? 😊
én most leginkább az összes galambot irtanám ki a a környéken, pedig az állatkertben szoktunk állatot etetni meg simogatni, becsszó!
slowmotion
galamb+varjú kombó az őrületbe kerget! hajnali 4-kor ott vernyog mindegyik
NB2

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
Egy lehetséges megoldás, bár nem tudom milyenek a körülmények. Valamint meg van az a veszélye, hogy ha esetleg bejut akkor ott is ragad 😀

 www.youtube.com/watch?v=OYfpa1mV1pI
Gorcsev
Ez jó, még az kellene, hogy amikor megpörgeti a cuccot, kinyílik egy kerti csap és telibe veri a vízsugár. 😊

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
Egy lehetséges megoldás, bár nem tudom milyenek a körülmények. Valamint meg van az a veszélye, hogy ha esetleg bejut akkor ott is ragad 😀

 www.youtube.com/watch?v=OYfpa1mV1pI

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 928 — nabege2@yahoo.com
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
na mi van, állatbarátok lettünk? 😊
én most leginkább az összes galambot irtanám ki a a környéken, pedig az állatkertben szoktunk állatot etetni meg simogatni, becsszó!
slowmotion
galamb+varjú kombó az őrületbe kerget! hajnali 4-kor ott vernyog mindegyik
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
na mi van, állatbarátok lettünk? 😊
én most leginkább az összes galambot irtanám ki a a környéken, pedig az állatkertben szoktunk állatot etetni meg simogatni, becsszó!
slowmotion
Világ életemben utáltam a macskákat. De jelenleg háborúban állunk.
Matthew99
Mennyit repítettem anno vidéken a patakba a kis retkeket. Igazi életérzés!!
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
na mi van, állatbarátok lettünk? 😊
én most leginkább az összes galambot irtanám ki a a környéken, pedig az állatkertben szoktunk állatot etetni meg simogatni, becsszó!
slowmotion
Ugyanez, 3 hetet nem voltam a lakásban, beköltöztek az erkélyre a galambok, és rohadt buták. Júniusban darázsfészkeket kellett szisztematikusan kiírtanunk onnan. Pedig előtte 4 évig semmi nem maradt meg az erkélyen, nem értem mi történt. 😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
na mi van, állatbarátok lettünk? 😊
én most leginkább az összes galambot irtanám ki a a környéken, pedig az állatkertben szoktunk állatot etetni meg simogatni, becsszó!
slowmotion
Világ életemben utáltam a macskákat. De jelenleg háborúban állunk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.
Matthew99
na mi van, állatbarátok lettünk? 😊
én most leginkább az összes galambot irtanám ki a a környéken, pedig az állatkertben szoktunk állatot etetni meg simogatni, becsszó!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Elmondhatatlanul rühellem az összes macskát. Főleg azokat amik az én kertemet nézik szaró/dugó/alvó/játszó/hányó helynek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 994 — Lucas Scott
 444.hu/2018/07/30/hazakuldtek-az-ugyeletrol-hogy-nincs-nagy-baja-masnap-meghalt

a jó kurva mindenit.

"A Blikk ír a nemrég elhunyt Kovács Vilmosról, akit 73 éves korában élt a halál, valószínűlegg szívinfarktus vitte el egy nappal azután, hogy jelentkezett a városi ügyeleten hátába kisugárzó mellkasi fájdalmai miatt.

A férfi fia azt nyilatkozta a lapnak, hogy apja egy fájdalomcsillapító injekciót kapott csak az ügyeleten, ahol az orvos azt mondta neki, valószínűleg csak idegbecsípődést érez.

A férfi fia elmondása szerint az ügyeleten nem küldték el továbbvizsgálásra, pihenést ajánlottak neki, és hogy keresse fel házi orvosát.

Kovács Vilmos másnap el is indult házi orvosához, de oda már nem jutott el: otthonától néhány száz méterre, egy padra rogyva halt meg, kezében az ambuláns lappal. A halottvizsgálati jelentés szerint halálát szívelégtelenség okozta."
Amadeus
még az lett volna a legszebb, ha az ügyeleten felbukkan OV és K. Vilmos is előre engedte volna 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
 444.hu/2018/07/30/hazakuldtek-az-ugyeletrol-hogy-nincs-nagy-baja-masnap-meghalt

a jó kurva mindenit.

"A Blikk ír a nemrég elhunyt Kovács Vilmosról, akit 73 éves korában élt a halál, valószínűlegg szívinfarktus vitte el egy nappal azután, hogy jelentkezett a városi ügyeleten hátába kisugárzó mellkasi fájdalmai miatt.

A férfi fia azt nyilatkozta a lapnak, hogy apja egy fájdalomcsillapító injekciót kapott csak az ügyeleten, ahol az orvos azt mondta neki, valószínűleg csak idegbecsípődést érez.

A férfi fia elmondása szerint az ügyeleten nem küldték el továbbvizsgálásra, pihenést ajánlottak neki, és hogy keresse fel házi orvosát.

Kovács Vilmos másnap el is indult házi orvosához, de oda már nem jutott el: otthonától néhány száz méterre, egy padra rogyva halt meg, kezében az ambuláns lappal. A halottvizsgálati jelentés szerint halálát szívelégtelenség okozta."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
nyilván akkor nem szabad, de kérdem én. Miért én szopok évek óta nyáron a dugóban minden áldott nap, és miért nem a kölkök akiknek kurvára van idejük?
Kenny
abba gondolj bele, hogy szeptemberben ráadásul még meg is emelkedik szeptembertől a forgalom, mert sokan viszik a kölküket autóval iskolába. szóval ha szeptemberben túrnak, akkor még nagyobb lenne a dugó.

mondjuk nekünk tavalyelőtt volt olyan, hogy oviba lehet menni gyalog (nyilván, ha nem sajnálod azt a fél órát az életedből), busszal és villamossal. na egyszerre túrták fel a Bocskai utat (a busz ment rajta, meg a forgalom az M1-M7 felé) és szedték fel a villamossíneket felújítás gyanánt. és mindezt augusztus 21-én, hogy iskolakezdésre még véletlenül se legyen kész.
ja, a környéken amúgy van 3 gimnázium, két általános iskola és két óvoda, szóval nem csak a mi kis óvodásaink szívtak ezzel.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
nyilván akkor nem szabad, de kérdem én. Miért én szopok évek óta nyáron a dugóban minden áldott nap, és miért nem a kölkök akiknek kurvára van idejük?
Kenny
Mert a tulokfejű Demszky 20 évig lófaszt se csinált.
Sobri Jóska
elmúlt 8év 2.0
más kérdés hogy azért Tarlós Koma is jó ideje főpolgármester már szóval lassan irreleváns lesz ez a védekezés
Negritis
8 év alatt több minden történt, mint elötte 20 évig.
Nálam pestiként -Gyurcsányt is előzve- az elmúlt 28 év magasan legkárosabb, legártalmasabb politikusa, vezetője Demszky.
Nézd meg hol tart, hol tartott 2010-ben Prága, Pozsony, Varsó.
És hol nem Budapest.
Sobri Jóska
Előrebocsájtom, utálok veled vitázni, inkább csak néhány felvetés, nem védve Demszkit, de nem is éppen rajongva Tarlós Pestáért.
Azért a '90-es évek változásai, mint azt Te nálam sokkal jobban tudod, nem éppen pozitívan hatnak egy főváros költségvetésére. Emlékszem ráadásul rengeteg probléma volt a hatáskörökkel, az egész tanácsi rendszer átdolgozásával.
Na szóval ebben az időszakban azért nem maradtak el a komoly fejlesztések. A 4-es Metro ugye neverending storyként nőtt Demszki feje fölé, de például az 1-es villamos építése személyesen is érintett. Ráadásul ez a Hungária körűt-Robert Károly Krt elég komoly feladat volt. Ezen felül emlékszem a 2-es villamos felújítására is, ami miatt rendesen lehetett szopni akkor a parlament környékén. A trend mondjuk akkoriban az volt, hogy inkább megszüntessenek bizonyos vonalakat, mondván hogy a busz hatékonyabb, a villamospályák karbantartása miatt ez talán nem is kérdéses.
Ráadásul ugyebár a BKV is sok problémát okozott, de ezt már tényleg kár ecsetelnem.
A 2. ciklusra jutott a kisföldalatti majdnem teljes felújítása, majd pedig az első ilyen nagykőrúti 4-6-os projekt. Ez egy 3 éves felújítás volt, ami a teljes útszakaszt (sínek, járdák, útpálya)
Aztán a 14-es villamost is megépítették Káposztásmegyerig és emlékeim szerint a csepeli hévnek is ebben az időszakban volt valami nagy felújítás.
Persze ezek csak a nagyobb projektek, ilyen 3-as villamos, meg "hannoveri" villamosok beszerzése, Örs Vezér Tér átépítése, Hűvösvölgy végállomás stb szót se érdemel. És a 2000-es évek elejére máris a Lágymányosi hídnál járt az 1-es, amihez csatlakoztak a rekonstrukciós munkák is.
Ha most lenne időm, akkor a 2000 -es évekről is írnék, mert az ember memóriája hajlamos törölni a dolgokat, amikkel nem foglalkozik gyakran, lehet majd erre később sort kerítek. De az, hogy lófaszt sem csinált, olyan másképp hangzik talán ezután a néhány szemelvény után.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
nyilván akkor nem szabad, de kérdem én. Miért én szopok évek óta nyáron a dugóban minden áldott nap, és miért nem a kölkök akiknek kurvára van idejük?
Kenny
Mert a tulokfejű Demszky 20 évig lófaszt se csinált.
Sobri Jóska
elmúlt 8év 2.0
más kérdés hogy azért Tarlós Koma is jó ideje főpolgármester már szóval lassan irreleváns lesz ez a védekezés
Negritis
8 év alatt több minden történt, mint elötte 20 évig.
Nálam pestiként -Gyurcsányt is előzve- az elmúlt 28 év magasan legkárosabb, legártalmasabb politikusa, vezetője Demszky.
Nézd meg hol tart, hol tartott 2010-ben Prága, Pozsony, Varsó.
És hol nem Budapest.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
De tavaly is szét volt verve ez a szar emlékeim szerint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
nyilván akkor nem szabad, de kérdem én. Miért én szopok évek óta nyáron a dugóban minden áldott nap, és miért nem a kölkök akiknek kurvára van idejük?
Kenny
Mert a tulokfejű Demszky 20 évig lófaszt se csinált.
Sobri Jóska
sajnos igazad van.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
nyilván akkor nem szabad, de kérdem én. Miért én szopok évek óta nyáron a dugóban minden áldott nap, és miért nem a kölkök akiknek kurvára van idejük?
Kenny
Mert a tulokfejű Demszky 20 évig lófaszt se csinált.
Sobri Jóska
elmúlt 8év 2.0
más kérdés hogy azért Tarlós Koma is jó ideje főpolgármester már szóval lassan irreleváns lesz ez a védekezés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 971 — The Mathematician
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
nyilván akkor nem szabad, de kérdem én. Miért én szopok évek óta nyáron a dugóban minden áldott nap, és miért nem a kölkök akiknek kurvára van idejük?
Kenny
mert te mindenképp szopsz a dugóban
viszont ha iskolaidőben van akkor a dugó 3x ekkora és sokkal nagyobb a szopás

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
nyilván akkor nem szabad, de kérdem én. Miért én szopok évek óta nyáron a dugóban minden áldott nap, és miért nem a kölkök akiknek kurvára van idejük?
Kenny
Mert a tulokfejű Demszky 20 évig lófaszt se csinált.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 269 — Omar's Coming Yo!
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
slowmotion
nyilván akkor nem szabad, de kérdem én. Miért én szopok évek óta nyáron a dugóban minden áldott nap, és miért nem a kölkök akiknek kurvára van idejük?

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
igazad van, tényleg iskolaidőben kellene
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Tarlós!
Túrd már fel Pest másik felét is, hogy semerre se lehessen elindulni kocsival.
Kösz.
Kenny
Elképesztő bazmeg, itt a nyár és pavlovi reflexből egyből feltúrja a 4-6 vonalát. Mintha kötelező lenne.
Amadeus
Teszem hozzá h a Ferenc krt-on pl. már tényleg kritikán aluli állapotban voltak sínek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...