Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ja és amúgy a skót is meg a magyar is csőmeleg 😀
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
fúbazdmeg és még nem is cigók voltak. erre egy híres ember azt mondaná, világosan és érthetően fejezték ki a véleményüket.

 444.hu/2018/09/04/koccanas-szombathelyen-budos-geci-szar-migrans-faszszopo-bazmeg
petey
Azért az is elég nagy felelőtlenség, hogy egy balkormányos kocsit egy skót migráns vezet.
Levittek egy tükröt, de az egy ember is lehetett volna, akkor meg is lincselik.
Nem igazán értem, hogy miért nem maradnak az EU-ból magukat kibrexitelő skótok, pláne ha migránsok a saját országukban.
Te mikor olvastál olyat, hogy magyarok közlekedésibalesetezni járkálnak ki Skóciába?
Azért vannak az országok, hogy mindenki a sajátjában janiskodjon.
Teljesen érthető, hogy felhorgadt a magyar ősdüh.
És nehogymá a Soros által pénzelt 444 uszításának felülve, egy vágott videó miatt a saját honfitársaid ellen forduljál!
És ha nem így volt pont?
Még az állítólagos lökdösődők arca se látszódik.
És ha az egész csak lipsi provokáció, és statiszták szerepelnek a videón?
Vagy fakenews?
Vidi drukkerként igazán lehetnél élesebb és magyarabb.
Vagy lehet, hogy nem is vagy Vidi drukker, csak provokátor?!
Sobri Jóska
Brüsszel alig-alig lett érintve és a gendertéma teljesen kimaradt, így csak négyes. Legközelebb jobban magold be azt a részt is.
Igor
És a türkmén nyelvrokonaink említése esetén már járt volna a csillag is..
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
fúbazdmeg és még nem is cigók voltak. erre egy híres ember azt mondaná, világosan és érthetően fejezték ki a véleményüket.

 444.hu/2018/09/04/koccanas-szombathelyen-budos-geci-szar-migrans-faszszopo-bazmeg
petey
Azért az is elég nagy felelőtlenség, hogy egy balkormányos kocsit egy skót migráns vezet.
Levittek egy tükröt, de az egy ember is lehetett volna, akkor meg is lincselik.
Nem igazán értem, hogy miért nem maradnak az EU-ból magukat kibrexitelő skótok, pláne ha migránsok a saját országukban.
Te mikor olvastál olyat, hogy magyarok közlekedésibalesetezni járkálnak ki Skóciába?
Azért vannak az országok, hogy mindenki a sajátjában janiskodjon.
Teljesen érthető, hogy felhorgadt a magyar ősdüh.
És nehogymá a Soros által pénzelt 444 uszításának felülve, egy vágott videó miatt a saját honfitársaid ellen forduljál!
És ha nem így volt pont?
Még az állítólagos lökdösődők arca se látszódik.
És ha az egész csak lipsi provokáció, és statiszták szerepelnek a videón?
Vagy fakenews?
Vidi drukkerként igazán lehetnél élesebb és magyarabb.
Vagy lehet, hogy nem is vagy Vidi drukker, csak provokátor?!
Sobri Jóska
Sobri, baszki... Nem kell mindegyik hülyeségre felülni egy körre, ezt a fórumot fiatalok is olvassák. De semmi gond, az elvakult médianarkós migránsozót az éj leple alatt el kell rabolni, apróra darálni és elvegyíteni hígtrágyával, hogy növelje a jó magyar föld minőségét.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
fúbazdmeg és még nem is cigók voltak. erre egy híres ember azt mondaná, világosan és érthetően fejezték ki a véleményüket.

 444.hu/2018/09/04/koccanas-szombathelyen-budos-geci-szar-migrans-faszszopo-bazmeg
petey
Azért az is elég nagy felelőtlenség, hogy egy balkormányos kocsit egy skót migráns vezet.
Levittek egy tükröt, de az egy ember is lehetett volna, akkor meg is lincselik.
Nem igazán értem, hogy miért nem maradnak az EU-ból magukat kibrexitelő skótok, pláne ha migránsok a saját országukban.
Te mikor olvastál olyat, hogy magyarok közlekedésibalesetezni járkálnak ki Skóciába?
Azért vannak az országok, hogy mindenki a sajátjában janiskodjon.
Teljesen érthető, hogy felhorgadt a magyar ősdüh.
És nehogymá a Soros által pénzelt 444 uszításának felülve, egy vágott videó miatt a saját honfitársaid ellen forduljál!
És ha nem így volt pont?
Még az állítólagos lökdösődők arca se látszódik.
És ha az egész csak lipsi provokáció, és statiszták szerepelnek a videón?
Vagy fakenews?
Vidi drukkerként igazán lehetnél élesebb és magyarabb.
Vagy lehet, hogy nem is vagy Vidi drukker, csak provokátor?!
Sobri Jóska
Brüsszel alig-alig lett érintve és a gendertéma teljesen kimaradt, így csak négyes. Legközelebb jobban magold be azt a részt is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 387
Ilyen az mikor a cigány azt látja, hogy a tévében a főcigány is folyton migránsozik. Akkor ő miért ne tehetné. Pár éve még a szót sem ismerte.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
fúbazdmeg és még nem is cigók voltak. erre egy híres ember azt mondaná, világosan és érthetően fejezték ki a véleményüket.

 444.hu/2018/09/04/koccanas-szombathelyen-budos-geci-szar-migrans-faszszopo-bazmeg
petey
Azért az is elég nagy felelőtlenség, hogy egy balkormányos kocsit egy skót migráns vezet.
Levittek egy tükröt, de az egy ember is lehetett volna, akkor meg is lincselik.
Nem igazán értem, hogy miért nem maradnak az EU-ból magukat kibrexitelő skótok, pláne ha migránsok a saját országukban.
Te mikor olvastál olyat, hogy magyarok közlekedésibalesetezni járkálnak ki Skóciába?
Azért vannak az országok, hogy mindenki a sajátjában janiskodjon.
Teljesen érthető, hogy felhorgadt a magyar ősdüh.
És nehogymá a Soros által pénzelt 444 uszításának felülve, egy vágott videó miatt a saját honfitársaid ellen forduljál!
És ha nem így volt pont?
Még az állítólagos lökdösődők arca se látszódik.
És ha az egész csak lipsi provokáció, és statiszták szerepelnek a videón?
Vagy fakenews?
Vidi drukkerként igazán lehetnél élesebb és magyarabb.
Vagy lehet, hogy nem is vagy Vidi drukker, csak provokátor?!

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
fúbazdmeg és még nem is cigók voltak. erre egy híres ember azt mondaná, világosan és érthetően fejezték ki a véleményüket.

 444.hu/2018/09/04/koccanas-szombathelyen-budos-geci-szar-migrans-faszszopo-bazmeg

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
jó, de mi a helyzet JC-éknél a Mátyás király téren?
shawnka
Úgy érzem én is, hogy nagyon elhúzzák a szezonzáró epizód bemutatóját.
Már minden nap amikor nyitom a fórumot, azt várom, hogy olvashatom a happy endet.

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
jó, de mi a helyzet JC-éknél a Mátyás király téren?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
sajnos azzal jar a betegseg, hogy egyenletlen a szaruhartyam, ezert geppel be se lehet merni a jobb szemem (ami a szar). probaltak mindenhol, MO legjobb szemklinikajan is, probalkozott a gep ezerrel, de nem tudta (amikor nezed az ut vegen levo hazikod/legballont/biszbaszt). Halason nem is ertettek h lehet ilyen (utana derult ki h keratoconosuom van, tavaly januarban)...😀
az a vicc, hogy 6 honapos kontrollon a dokinoci a maria utcai klinikan valahogy ugy eltalalta (mondjuk asszem epp 3 kulonbozot rakott egymas ele), hogy majdnem a tabla kozepeig el tudtam olvasni. De akkor meg nem szabadott, azt mondta a prof h 9 honapot erdemes varni, akkor derul ki,h hatasos volt-e a mutet. (brusszeli klinikan 6 honapot mondtak multheten...). Akkor el se hittem, olyan boldog voltam, azt hittem h javul a latasom...
Borbinho
Ha még nem voltál, a helyedben azért még benéznék a Sasszemklinikára egy vizsgálatra.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
sajnos azzal jar a betegseg, hogy egyenletlen a szaruhartyam, ezert geppel be se lehet merni a jobb szemem (ami a szar). probaltak mindenhol, MO legjobb szemklinikajan is, probalkozott a gep ezerrel, de nem tudta (amikor nezed az ut vegen levo hazikod/legballont/biszbaszt). Halason nem is ertettek h lehet ilyen (utana derult ki h keratoconosuom van, tavaly januarban)...😀
az a vicc, hogy 6 honapos kontrollon a dokinoci a maria utcai klinikan valahogy ugy eltalalta (mondjuk asszem epp 3 kulonbozot rakott egymas ele), hogy majdnem a tabla kozepeig el tudtam olvasni. De akkor meg nem szabadott, azt mondta a prof h 9 honapot erdemes varni, akkor derul ki,h hatasos volt-e a mutet. (brusszeli klinikan 6 honapot mondtak multheten...). Akkor el se hittem, olyan boldog voltam, azt hittem h javul a latasom...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Amikor én voltam szemvizsgálaton Albionban egy cseppett se zavart, hogy 8-10szer megcseréltettem a lencsét a szemész nővel. Én tudtam milyen fontos, hogy jól el legyen találva a dioptria és a legkevésbé zavart, hogy a légkondícionált üzletben dolgozó feka szemésznőnek 2 percet kell rááldoznia a munkaidejéből, hogy én határozottan el tudjam dönteni melyik kis cucc működik jobban. Meg is sértődött ezen a lusta tehén, már amikor fizettetni akartak kérdeztem meg, hogy bocs pupilla-távolságot nem kellene mérni? Az asszisztens megkérdezte a szemészt, és azzal a kamuval küldte vissza, hogy az csak akkor "jár" ha szemüveget szeretnék venni, mire mondtam, hogy pontosan ez a célom, csak épp nem innen szerzem a keretet, de a szemvizsgálatért teljes árat fizetek. Eléggé zavarban volt szegény asszisztens és nem akarta eladni a mellényzsebében levő orrnyerges centit hiába ajánlottam neki érte egy csengő 2 fontost, ezért széles mosollyal megköszöntem a kiszolgálást, átmentem a szomszéd ASDA-ba, vettem egy vonalzót, otthon meg sógornőmmel 8szor megmérettem a távot és a súlyozott átlag alapján rendeltem meg a szemüvegem (amit aztán azóta is etalonként használok ha új okuláré kell). Ez csak az én szerencsés tapasztalatom, ha nem tudom mit hogyan merre kell szemésznél, tuti engem is flegmán leráznak és utána reklamációnak helye ugye nincs...

Azért ne add fel, keress egy másik optikust, vidd el a mostani szemüveged (csak a biztonság kedvéért, max kiindulásnak tudják használni ha nem jó a szemedre), magyarázd el a kondíciódat, kérd meg, hogy legyen türelemmel mert fontos dolog ez és nincs rutinod. Rossz szemüveget ne használj, de ne is szarj a dologra, mert a látásodra még szükséged lesz -- fórumozáshoz mindenképp. 😉 Kitartás!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
vilag balfasza vagyok tenyleg, de bassza meg a nemletezo kurva isten az egesz genetikat ugy ahogy van | (szarok a fogaim, csontjaim, allergias vagyok)
| 1.5 eve kiderult h van egy oroklott genetikai rendellenessegem (keratoconus), amire ramenne a latasom. a jobb szemem mar evek ota tropa volt, de mivel a bal meg kb 0-s, ezert nem is zavart es nem is nagyon foglalkoztam vele. 2eve egyre tobbszor mentem neki dolgoknak (asztal sarka, ajto, amit akarsz), ereztem h romlik a terlatasom. akkor derult ki,h van ez a betegsegem...
meg idoben eszrevettek mondhatni, a jobb szememen tavaly vegeztek el a cross linking mutetet (lekaparjak a szaruhartyat, vitaminos-riboflavinos oldatot csepegtetnek a szembe, mikozben UV-zzak, ami gyorsitja a vitaminok beepuleset), de tobb maganklinika nem is vallalta el, mert mar olyan vekony volt a szaruhartya. vegul MO legjobb szemdokija megcsinalta (a Maria utcai klinikan), aztan iden kerult sor a balra. szemuveget 9honappal mutet utan lehet iratni, mert addigra derul ki fixen, hogy bevalt-e a mutet, es megallt-e a betegseg. az is nemreg jart le, el is mentem csinaltatni, hogy amig a bal regeneralodik, elkezdem edzegetni a jobbot a szemuveggel.
es most jon a lenyeg:
barmikor barhol neztek az olvasos/tablas teszten a jobb szemem, akarhogy rakosgattak egymasra a lencseket, kb semi valtozast nem tapasztaltam, mindig kb a tabla legtetejet lattam csak. soha nem volt szemuvegem, nem tudtam mire kellene figyelni. elmentem az optikushoz, kulonbozo tesztek, majd az olvasos/tablas: szokas szerint, akarhogy pakolgattak a lencseket, csak a legfelsot lattam.
-van kulonbseg az elozo es ez kozott? (ket lencsenel) (noci)
-nincs, vagy legalabbis nem tudom megmondani (en)
-oke, akkor jo lesz (noci)

ma megjott Brusszelben a szemuveg, es konkretan rosszabbul latok vele, mint nelkule.
Tudom, en basztam el. De nem volt velem senki aki segitett volna, v akar csak hasznalt volna szemuveget korabban. En azt hittem a csomo egyeb vizsgalat azert volt,h segitsenek olyanra csinalni a lencset, amivel latok is valamit.
Amit nem ertek, hogy miert nem szolt soha senki (egy orvos v asszisztens sem, egy optikus sem, akiknel voltam),h figyelj mar, szar a latasod, ezen a szemuveg nem segit, ne dobj ki tobb tizezer forintot olyasmire, ami SOHA nem fogja javitani a latasod. Mert ennek sztem le kellene h essen egy hozzaertonek. Mmint annak, hogy a legfelso betut is nehezsegekkel tudom csak elolvasni, aztan hiaba varialja a lencseket, ugyan ugy nem latok semmit...

Ossz nem hibaztatok senkit, vagyis de, magamat. Tudatlan voltam illetve be voltam parazva h jon a masik mutet, nem fogok latni, ennek most tobb heti koplalas lesz/lett az ara...

Talan az egeszben a legszomorubb az, hogy rajottem, a jobb szememmel mar nem fogok latni, es marad minden ugyan ugy, mint az egesz szarsag elott, hogy a balt hasznalom minden nap 0-24ben, amivel tulterhelem, es ezzel artok is neki...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Már bocs de lassan ideje olvasgatni a viktimológiáról, meg a puha pöcsről, kettő között ott lesz a megoldás is. /már bocsi, nő offence/
ozibozi
Meg ugye azért a Segíts magadon, isten is megsegít igazsága sem elhanyagolható.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 387
Már bocs de lassan ideje olvasgatni a viktimológiáról, meg a puha pöcsről, kettő között ott lesz a megoldás is. /már bocsi, nő offence/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Háromnegyed 10-kor megint csengettek a rendőrök 😆😆😆 ki lettek hívva csendháborítás miatt. Azt mondja az egyik, mikor kimegyek az ajtó elé: Itt állunk 10 percre, de semmit nem hallunk.
Epic fail öcsém.
#JC6
jelentsd fel zaklatásért, megvan hozzá mindened, hogy sikerrel vedd az ügyet. | rendőri jelentések | Egy óvatlan pillanatban pedig majd süsd el a szomszédnak, hogy szar dolog lesz neki kifizetni az eljárás költségeit a jogerő után. Itthon fillérbaszás van JC, ez kb mindig bejön. | Én anno a közös képviselőt rendeztem le ezzel, azóta előre köszön. |
Amadeus
Egy ilyen ügyben szerinted mikorra lesz ítélet?
Mi lesz az ítélet?
Hogy bizonyítható a zaklatás, ha köztudott, hogy a rendőrségi intézkedés indokolatlan kérése hatósági bírságot eredményez, ami ha nincs, akkor papír sincs róla, és lehetetlenné teszi a zaklatás tényének bizonyítását?
Sobri Jóska
Jó eséllyel el sem megy jogerőig, mert a költségek kifizetésének réme elég visszatartó erő.
Amadeus
Miért rémülne meg valaki egy olyan költség kifizetésének rémétől, amire soha nem fog sor kerülni?
Jogászként tudhatnád, hogy a zaklatásnak miként kell megvalósulnia, hogy egyáltalán érdemben foglalkozzon vele a bíróság.
A rendőrség kihívása nem az, mivel ha jogtalan lenne, akkor a szerv megbírságolná az őt indokolatlanul kihívót.
Sobri Jóska
Egyszer te is beszopod, márpedig te is beszopod, mert mindig van nagyobb hal ugyebár... szóval kérlek majd akkor közöld ezt itt is a kellő öniróniával!
peach
Bárki beszophatja, de nem mindegy, hogy közben azt várta, hogy majd más megoldja a problémáit, vagy ő tett meg mindent annak érdekében, hogy megoldja.
Te igazán tudhatnád, hogy ez az üzenet.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Háromnegyed 10-kor megint csengettek a rendőrök 😆😆😆 ki lettek hívva csendháborítás miatt. Azt mondja az egyik, mikor kimegyek az ajtó elé: Itt állunk 10 percre, de semmit nem hallunk.
Epic fail öcsém.
#JC6
jelentsd fel zaklatásért, megvan hozzá mindened, hogy sikerrel vedd az ügyet. | rendőri jelentések | Egy óvatlan pillanatban pedig majd süsd el a szomszédnak, hogy szar dolog lesz neki kifizetni az eljárás költségeit a jogerő után. Itthon fillérbaszás van JC, ez kb mindig bejön. | Én anno a közös képviselőt rendeztem le ezzel, azóta előre köszön. |
Amadeus
Egy ilyen ügyben szerinted mikorra lesz ítélet?
Mi lesz az ítélet?
Hogy bizonyítható a zaklatás, ha köztudott, hogy a rendőrségi intézkedés indokolatlan kérése hatósági bírságot eredményez, ami ha nincs, akkor papír sincs róla, és lehetetlenné teszi a zaklatás tényének bizonyítását?
Sobri Jóska
Jó eséllyel el sem megy jogerőig, mert a költségek kifizetésének réme elég visszatartó erő.
Amadeus
Miért rémülne meg valaki egy olyan költség kifizetésének rémétől, amire soha nem fog sor kerülni?
Jogászként tudhatnád, hogy a zaklatásnak miként kell megvalósulnia, hogy egyáltalán érdemben foglalkozzon vele a bíróság.
A rendőrség kihívása nem az, mivel ha jogtalan lenne, akkor a szerv megbírságolná az őt indokolatlanul kihívót.
Sobri Jóska
Egyszer te is beszopod, márpedig te is beszopod, mert mindig van nagyobb hal ugyebár... szóval kérlek majd akkor közöld ezt itt is a kellő öniróniával!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Háromnegyed 10-kor megint csengettek a rendőrök 😆😆😆 ki lettek hívva csendháborítás miatt. Azt mondja az egyik, mikor kimegyek az ajtó elé: Itt állunk 10 percre, de semmit nem hallunk.
Epic fail öcsém.
#JC6
jelentsd fel zaklatásért, megvan hozzá mindened, hogy sikerrel vedd az ügyet. | rendőri jelentések | Egy óvatlan pillanatban pedig majd süsd el a szomszédnak, hogy szar dolog lesz neki kifizetni az eljárás költségeit a jogerő után. Itthon fillérbaszás van JC, ez kb mindig bejön. | Én anno a közös képviselőt rendeztem le ezzel, azóta előre köszön. |
Amadeus
Egy ilyen ügyben szerinted mikorra lesz ítélet?
Mi lesz az ítélet?
Hogy bizonyítható a zaklatás, ha köztudott, hogy a rendőrségi intézkedés indokolatlan kérése hatósági bírságot eredményez, ami ha nincs, akkor papír sincs róla, és lehetetlenné teszi a zaklatás tényének bizonyítását?
Sobri Jóska
Jó eséllyel el sem megy jogerőig, mert a költségek kifizetésének réme elég visszatartó erő.
Amadeus
Miért rémülne meg valaki egy olyan költség kifizetésének rémétől, amire soha nem fog sor kerülni?
Jogászként tudhatnád, hogy a zaklatásnak miként kell megvalósulnia, hogy egyáltalán érdemben foglalkozzon vele a bíróság.
A rendőrség kihívása nem az, mivel ha jogtalan lenne, akkor a szerv megbírságolná az őt indokolatlanul kihívót.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
 444.hu/2018/08/22/az-v-keruletben-tavaly-az-eladott-lakasok-harmadat-kulfoldiek-vettek-meg

Ingatlanpiac margójára

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 387
Komolyan nincs már olyan "szakember" itthon akinek odaadod a kulcsot és mikor hazaérsz akkor nem fogod a fejed hogy inkább maradtál volna otthon felügyelni!?
Matthew99
Van az csak jövő júniúsig be van táblázva, és/de bécsi minimálbérért nem dolgozik itthon. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Komolyan nincs már olyan "szakember" itthon akinek odaadod a kulcsot és mikor hazaérsz akkor nem fogod a fejed hogy inkább maradtál volna otthon felügyelni!?
Matthew99
De van. Csak nagyon kevés. Sajnos.
peach
Nyilván költői kérdés volt. De lassan mint a fehér holló. Már csak azt kell nézni melyik az olcsóbb mert mindegyik mellett ott kell lenni. Hiába mondom nekik, hogy olyan legyen amit otthon is elnézegetne...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Komolyan nincs már olyan "szakember" itthon akinek odaadod a kulcsot és mikor hazaérsz akkor nem fogod a fejed hogy inkább maradtál volna otthon felügyelni!?
Matthew99
De van. Csak nagyon kevés. Sajnos.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Komolyan nincs már olyan "szakember" itthon akinek odaadod a kulcsot és mikor hazaérsz akkor nem fogod a fejed hogy inkább maradtál volna otthon felügyelni!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Háromnegyed 10-kor megint csengettek a rendőrök 😆😆😆 ki lettek hívva csendháborítás miatt. Azt mondja az egyik, mikor kimegyek az ajtó elé: Itt állunk 10 percre, de semmit nem hallunk.
Epic fail öcsém.
#JC6
jelentsd fel zaklatásért, megvan hozzá mindened, hogy sikerrel vedd az ügyet. | rendőri jelentések | Egy óvatlan pillanatban pedig majd süsd el a szomszédnak, hogy szar dolog lesz neki kifizetni az eljárás költségeit a jogerő után. Itthon fillérbaszás van JC, ez kb mindig bejön. | Én anno a közös képviselőt rendeztem le ezzel, azóta előre köszön. |
Amadeus
Egy ilyen ügyben szerinted mikorra lesz ítélet?
Mi lesz az ítélet?
Hogy bizonyítható a zaklatás, ha köztudott, hogy a rendőrségi intézkedés indokolatlan kérése hatósági bírságot eredményez, ami ha nincs, akkor papír sincs róla, és lehetetlenné teszi a zaklatás tényének bizonyítását?
Sobri Jóska
Jó eséllyel el sem megy jogerőig, mert a költségek kifizetésének réme elég visszatartó erő.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Háromnegyed 10-kor megint csengettek a rendőrök 😆😆😆 ki lettek hívva csendháborítás miatt. Azt mondja az egyik, mikor kimegyek az ajtó elé: Itt állunk 10 percre, de semmit nem hallunk.
Epic fail öcsém.
#JC6
jelentsd fel zaklatásért, megvan hozzá mindened, hogy sikerrel vedd az ügyet. | rendőri jelentések | Egy óvatlan pillanatban pedig majd süsd el a szomszédnak, hogy szar dolog lesz neki kifizetni az eljárás költségeit a jogerő után. Itthon fillérbaszás van JC, ez kb mindig bejön. | Én anno a közös képviselőt rendeztem le ezzel, azóta előre köszön. |
Amadeus
Egy ilyen ügyben szerinted mikorra lesz ítélet?
Mi lesz az ítélet?
Hogy bizonyítható a zaklatás, ha köztudott, hogy a rendőrségi intézkedés indokolatlan kérése hatósági bírságot eredményez, ami ha nincs, akkor papír sincs róla, és lehetetlenné teszi a zaklatás tényének bizonyítását?