Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
Pont ezt írtuk mind a ketten, csak Haromt ironizált.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...


több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
de
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?JayB
igazából a zsidók voltak. a vágásokat bevarták miután kifolyatták a szűzlányok vérét...haromt
Teljjesen egyértelmű hogy késelés volt csak a nyomozás érdekében (is) megy a kuss. Kijelntik hogy nem tudnak késelésről de azért aki látta az fáradjon be tanuskodni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?JayB
igazából a zsidók voltak. a vágásokat bevarták miután kifolyatták a szűzlányok vérét...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őketbriareos
csak nem ez eset miatt örömködtél Make love topicban,perfect week cimszó alatt? 😀 😛Cowboykarcsi
basszus lebuktam

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őketbriareos
csak nem ez eset miatt örömködtél Make love topicban,perfect week cimszó alatt? 😀 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őket

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
Én akkor 75 kilo voltam, cimborám 90 körül, kihívóm meg olyan 110. 2-3 arctalan mitfahrerére nem emlékszem pontosan. Egy pofont még akkori állapotomban is megelőlegeznék magamnak, de nem hiszem hogy a "sértett" zokogva futott volna el. Kés meg nálam nem volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrak

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
engem életem során asszem 8x találtak be. Már nem is emlékszem mindre. De volt billárdszalon ablakán kiugrás a 15 elől (2en voltunk), sima behúzás 3, csak úgy megverés 2, késselfenyegetőzés egy, meg most ez.
szerinted miért akarom mindet megölni már 10 éve?
mindamellett hogy kifejezetten liberálisnak vallom magam és 0 rasszizmus vagy előítélet van bennem négerekkel, kínaiakkal, buzikkal, zsidókkal vagy hupililákkal szemben.haromt
Idén kora nyári hazaérkeztem óta három komolyabb súrlódást tuok felidézni, az első ittlétem harmadik napján történt, a klasszikus "mit néze'?!" frázissal. Azt a helyzetet egy szintén a kisebbséghez tartozó pincérlány oldotta meg számomra, ezért hálás vagyok neki és az én bajom mindig is a patkány zsebesekkel (1szeres áldozat, de akkor is) és a thugokkal lesz. Angliában meg a kevertvérű yob bandával gyűlt meg a bajom, szóval alacsony intelligenciájú, csak a félelemből és fájdalomból értő plebejus gané bárhol felütheti fejét a Földön, bandába verődve pedig csak eutanáziával kezelhetőek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
engem életem során asszem 8x találtak be. Már nem is emlékszem mindre. De volt billárdszalon ablakán kiugrás a 15 elől (2en voltunk), sima behúzás 3, csak úgy megverés 2, késselfenyegetőzés egy, meg most ez.
szerinted miért akarom mindet megölni már 10 éve?
mindamellett hogy kifejezetten liberálisnak vallom magam és 0 rasszizmus vagy előítélet van bennem négerekkel, kínaiakkal, buzikkal, zsidókkal vagy hupililákkal szemben.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
persze hogy nem hiteles ilyen kérdésben a barikád és a kuruc. Mert ők ellenkező előjellel elfogultak. Nekik az nem hír, hogy mégsem a cigányok csinálták. Az ő olvasórétegüknek az kell hogy a cigány, zsidó mi rosszat tett.

Nem zárom ki én sem teljesen a késelést/késsel fenyegetést de a haláleseteket most nagyon úgy tűnik hogy a taposás okozta és elsődlegesen a szervezők és a biztonsági szolgálat a felelős, akik teljes vagyonukkal és soksok évi szabadságvesztéssel kell hogy feleljenek a dologért.

persze ettől még meg kell ölni minden cigányt, de ez most nem ehhez a témához tartozikharomt
Tibi veled mit tettek , hogy mostanában ennyire ki vagy rájuk ?Geronimo
múlthét pétek éjjel lenyúlta valaki telómat (kb 1 hónapos volt) a zsebemből. Gondolom Maja vagy Kirgíz lehetettharomt
Az én telefonomnak is pont ez lett a sorsa, az mondjuk nem volt új. 😀 Nekem is akkor fogyott el az utolsó csepp türelmem és együttérzésem a "kisebbséggel" szemben, de én saját önkényemre bíznám a szelekciót, szórás belefér.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
persze hogy nem hiteles ilyen kérdésben a barikád és a kuruc. Mert ők ellenkező előjellel elfogultak. Nekik az nem hír, hogy mégsem a cigányok csinálták. Az ő olvasórétegüknek az kell hogy a cigány, zsidó mi rosszat tett.

Nem zárom ki én sem teljesen a késelést/késsel fenyegetést de a haláleseteket most nagyon úgy tűnik hogy a taposás okozta és elsődlegesen a szervezők és a biztonsági szolgálat a felelős, akik teljes vagyonukkal és soksok évi szabadságvesztéssel kell hogy feleljenek a dologért.

persze ettől még meg kell ölni minden cigányt, de ez most nem ehhez a témához tartozikharomt
Tibi veled mit tettek , hogy mostanában ennyire ki vagy rájuk ?Geronimo
múlthét pétek éjjel lenyúlta valaki telómat (kb 1 hónapos volt) a zsebemből. Gondolom Maja vagy Kirgíz lehetettharomt
engem meg májusban csináltak meg - szintén telóért, meg gondolom kézpénzért, de hát buli után esélytelen 😂 - kb6an a Borároson. hazafelé atomrészegen, milyen a telód tésa, szóváltás, egymás felmenőinek emlegetése, mondom csáknorris részeg voltam, és kaptam 😊 majd az igazi epic: a rendőrök engem akartak bevinni, mert garázdaság esete forog fent.... én is imádom őket

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze hogy nem hiteles ilyen kérdésben a barikád és a kuruc. Mert ők ellenkező előjellel elfogultak. Nekik az nem hír, hogy mégsem a cigányok csinálták. Az ő olvasórétegüknek az kell hogy a cigány, zsidó mi rosszat tett.

Nem zárom ki én sem teljesen a késelést/késsel fenyegetést de a haláleseteket most nagyon úgy tűnik hogy a taposás okozta és elsődlegesen a szervezők és a biztonsági szolgálat a felelős, akik teljes vagyonukkal és soksok évi szabadságvesztéssel kell hogy feleljenek a dologért.

persze ettől még meg kell ölni minden cigányt, de ez most nem ehhez a témához tartozikharomt
Tibi veled mit tettek , hogy mostanában ennyire ki vagy rájuk ?Geronimo
múlthét pétek éjjel lenyúlta valaki telómat (kb 1 hónapos volt) a zsebemből. Gondolom Maja vagy Kirgíz lehetett
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
persze hogy nem hiteles ilyen kérdésben a barikád és a kuruc. Mert ők ellenkező előjellel elfogultak. Nekik az nem hír, hogy mégsem a cigányok csinálták. Az ő olvasórétegüknek az kell hogy a cigány, zsidó mi rosszat tett.

Nem zárom ki én sem teljesen a késelést/késsel fenyegetést de a haláleseteket most nagyon úgy tűnik hogy a taposás okozta és elsődlegesen a szervezők és a biztonsági szolgálat a felelős, akik teljes vagyonukkal és soksok évi szabadságvesztéssel kell hogy feleljenek a dologért.

persze ettől még meg kell ölni minden cigányt, de ez most nem ehhez a témához tartozikharomt
Tibi veled mit tettek , hogy mostanában ennyire ki vagy rájuk ?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze hogy nem hiteles ilyen kérdésben a barikád és a kuruc. Mert ők ellenkező előjellel elfogultak. Nekik az nem hír, hogy mégsem a cigányok csinálták. Az ő olvasórétegüknek az kell hogy a cigány, zsidó mi rosszat tett.

Nem zárom ki én sem teljesen a késelést/késsel fenyegetést de a haláleseteket most nagyon úgy tűnik hogy a taposás okozta és elsődlegesen a szervezők és a biztonsági szolgálat a felelős, akik teljes vagyonukkal és soksok évi szabadságvesztéssel kell hogy feleljenek a dologért.

persze ettől még meg kell ölni minden cigányt, de ez most nem ehhez a témához tartozik
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
a szabály szövege szerint 20:00 után 18 év alatti személy nem tartózkodhat olyan szórakozóhelyen ahol alkoholt árulnak.

ezt a legtöbb országban be tudják tartani. Itt persze ezt semharomt
Jah meg 18 alatt nem lehet inni stb. Személyi és facecontrol nyilván volt. Személyit nyilván havertól/tesótól elkéri. Nem tudom amúgy miért szomorúbb az ha egy 17 évest taposnak agyon mintha egy 18 évest. Fiatal-fiatal, tökmindegy. A szabályt nem lehet betartani amíg a személyiket csórják (volt egy vicces biztiőr aki a személyimnél megkérdezte, hogy mi a csillagjegyem 😀 egyik csaj nővéréjével érkezett és ott gondolkozott így nem gnedte be 😀 ).Rajna
nem volt facekontroll és személyizés sem mert annyian voltak.


ez a barikádos meg...

én is sokáig a késelés mellett voltam. de ez nálam nem újdonság, az utóbbi hetekben érthetően jobban ugrom a cigányokra.
de minden kommentben, blogpostban akármiben az van, hogy a barátom látta hogy szúrtak, a barátom barátjának az ismerőse látta, vagy jön a nagyonmagyar barikádos hogy ő eskü alatt vallja,
és ezt miért nem a rendőrségen? be lehet fáradni a VI.ker kapitányságra és vallomást tenni. gondolom nem fogják elzavarni...haromt
Személyit mindig néznek mindenhol. Aki ilyen helyre megy annál van is megfelelő irat. Facekontrollt lehet, hogy hanyagolták, de az nem is előírás ugye.

A késelős story meg már nekem is gázos. Egy tweet volt aki látta 1 az 1ben de lehet, hogy csak a feszültség van gerjesztve. De végülis lényegtelen. Most ha késeltek az valahol mindennapos mert azért vannak hasonló bűnesetek mindennap, attól, hogy a West Balkánban történt nem lesz rosszabb.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Mondjátok már meg nekem, hogy 14-17 éves lányok mit keresnek ilyen helyeken? Mi vonzza őket? Mi értelme az egésznek? Mert én nem ezt hívom szórakozásnak. Az éjszakába belemerülve, több száz/ezer emberrel nyomorogni, vedelni, drogozni, több farkat fogni, mint kilincset, szüzességet elveszíteni és még lehetne sorolni.......

Nálam más a szórakozás fogalma.

Most pedig egyértelműen a szülőket teszem felelőssé. Bár elég durva, hogy alapjában véve a gyereknek kellene idővel a szülőt eltemetni, nem fordítva...

DE MEG LEHETETT VOLNA ELŐZNI!!!!!

RIPJC6
Van ilyen ember, akinek ez a szórakozás. Én nem csak 14 évesen de 24 véesen sem értem meg, ettől még el lehet fogadni, hogy valaki élvezi.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez kész aranyköpés 😀 pont az ilyen ügyekben a barikád a mérvadó, megnézném, a hiperhiteles tollforgató mikor írná le azt, hogy szerinte nem volt késelés 😀Rajna
Az a probléma, hogy ebben az országban az emberek nagyrésze vagy barikád, kuruc, stb... oldalakat, vagy ezek ellentéteit, de egy kategóriájú oldalakat mutogatnak állandóan, hogy nesze itt az igazság cigány volt, nem mert itt az igazság nem is volt semmi sem. Mindennek pedig az az oka, hogy nincs egy kibaszott médium ebben az országban, ami valóban KÖZSZOLGÁLATI lenne, és tájékoztatna elfogulatlanul, mert minden szaros médium, újság, tv, rádió, net, mindenki elfogult valahova.fetomy
Erről beszélek. Teljesen egyetértek.eaglesmcnabb
Ez nyilvánvaló. Ettől még a barikád egy ilyen kérdésben sosem lesz hiteles médium. Pont.