Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
és igen is a sorozatgyilkosokat azonnal kivégezni, aki meg különös kegyetlenséggel gyilkol, azt ugyanúgy kell megölni, ahogy ő tette áldozataival!Black_Adder
hát ez egy egészen groteszk toborzás lenne, összeszedni azokat az embereket akik hajlandóak lennének Jeffrey Dahmert kivégezni pl., vagy Richard Ramirezt, vagy sokan másokat 😐sapka
Dahmer megoldotta magának. De a gond itt az "ugyanúggyal" van. 😛gyeek
jogos, valamiért az volt bennem, még él. Persze, én is erre utaltam.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
és igen is a sorozatgyilkosokat azonnal kivégezni, aki meg különös kegyetlenséggel gyilkol, azt ugyanúgy kell megölni, ahogy ő tette áldozataival!Black_Adder
hát ez egy egészen groteszk toborzás lenne, összeszedni azokat az embereket akik hajlandóak lennének Jeffrey Dahmert kivégezni pl., vagy Richard Ramirezt, vagy sokan másokat 😐sapka
Dahmer megoldotta magának. De a gond itt az "ugyanúggyal" van. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
és igen is a sorozatgyilkosokat azonnal kivégezni, aki meg különös kegyetlenséggel gyilkol, azt ugyanúgy kell megölni, ahogy ő tette áldozataival!Black_Adder
hát ez egy egészen groteszk toborzás lenne, összeszedni azokat az embereket akik hajlandóak lennének Jeffrey Dahmert kivégezni pl., vagy Richard Ramirezt, vagy sokan másokat 😐

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
és igen is a sorozatgyilkosokat azonnal kivégezni, aki meg különös kegyetlenséggel gyilkol, azt ugyanúgy kell megölni, ahogy ő tette áldozataival!Black_Adder
Intézményesíteni a beteges gyilkolási módokat? Nem jó ötlet. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
alapvetően én is halál büntetés párti vagyok,de annyiban azért igaza von pl Sobrinak hogy az viszont necces a valaki olyat végeznek ki aki egyébként ártatlan.És elég ha csak egy ilyen történik.Annak az egynek a családjának magyarázd meg hogy ez egyébként ritkán fordul elő és általában azokat ítélik halálra akik meg is érdemlik.Ezzel együtt az ilyenek dögöljenek meg,csak ezt hogy határozod meg törvényben?Ki dönti el hogy mikor és mitől "egyértelmű" hogy ő a tettes.Bonyolult dolog ez.Cowboykarcsi
Azokat szokták kivégezni, ahol 100%-ig biztos, egyértelmű, ..., h ki a tettes.

és igen is a sorozatgyilkosokat azonnal kivégezni, aki meg különös kegyetlenséggel gyilkol, azt ugyanúgy kell megölni, ahogy ő tette áldozataival!Black_Adder
Ok de ez a 100% is olyan szubjektív dolog.Mert persze amikor megtalálják mondjuk a házában az áldozata egyik felét elásva a kertben a másik felét meg lefagyasztózva a hűtőládában,meg ne a adj isten be is ismeri,akkor persze egyértelmű a szitu.De mondjuk találnak egy megcsonkított testet,és mondjuk ondó minta alapján azonosítanak is valakit.Kiderül hogy vele látták utoljára.A barátja volt,össze is áll a kép.De honnan tudják hogy nem e az után ölték meg hogy a barátjával együtt volt?És aki megerőszakolta gumit húzott ezért nincs minta tőle(még ha ez így most mondjuk baszott életidegen feltételezés is,de érted mit akarok ezzel sugalni).Jogilag és bűnügyileg hogy határozod meg azt hogy mikor 100%os biztos a bűnösség?Mert akkor aki az első példában leírtakat követte el az megkapja a (megérdemelt)halál büntetést,a másodikban meg (a szintén megérdemeltet)meg nem,vagy akár mást ítélnek el helyette.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
alapvetően én is halál büntetés párti vagyok,de annyiban azért igaza von pl Sobrinak hogy az viszont necces a valaki olyat végeznek ki aki egyébként ártatlan.És elég ha csak egy ilyen történik.Annak az egynek a családjának magyarázd meg hogy ez egyébként ritkán fordul elő és általában azokat ítélik halálra akik meg is érdemlik.Ezzel együtt az ilyenek dögöljenek meg,csak ezt hogy határozod meg törvényben?Ki dönti el hogy mikor és mitől "egyértelmű" hogy ő a tettes.Bonyolult dolog ez.Cowboykarcsi
Azokat szokták kivégezni, ahol 100%-ig biztos, egyértelmű, ..., h ki a tettes.

és igen is a sorozatgyilkosokat azonnal kivégezni, aki meg különös kegyetlenséggel gyilkol, azt ugyanúgy kell megölni, ahogy ő tette áldozataival!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
alapvetően én is halál büntetés párti vagyok,de annyiban azért igaza von pl Sobrinak hogy az viszont necces a valaki olyat végeznek ki aki egyébként ártatlan.És elég ha csak egy ilyen történik.Annak az egynek a családjának magyarázd meg hogy ez egyébként ritkán fordul elő és általában azokat ítélik halálra akik meg is érdemlik.Ezzel együtt az ilyenek dögöljenek meg,csak ezt hogy határozod meg törvényben?Ki dönti el hogy mikor és mitől "egyértelmű" hogy ő a tettes.Bonyolult dolog ez.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
...és ilyenkor szokták hangoztatni, hogy az ilyennek joga van.

Aham. Meghalni.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://velvet.hu/blogok/helyszinelo/2011/01/27/dadaja_eroszakolta_meg_az_egy_eves_kisbabat/

Na kérem. Azonnal tarkón lőném. Nemhogy etetni az adófizetők pénzén egy percig is.
MÉghogy nem kell a halálbüntetés. Igenis szükség van rá, ilyen esetekre tökéletes. Nincs gond azzal, hogy lehet nem ő volt a tettes, mert egyértelmű.
Másik dolog: nem hiszem, hogy valaha "meggyógyul" az ilyen.
Harmadik: az a nagy büdös helyzet, hogy 2-4 év sitt eltöltése után bizonyítottan nem tud az ember visszailleszkedni a társadalomba. Durva szám, nem? Hmm...
Negyedik: kontraproduktív. Ugyebár összezárva évekre más aberrált emberrel pont nem azt tanulja meg bent, ahogyan kellene érni az embernek... hmm...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sodrós cigiben mondjatok jó márkát! Megéri?
(Úgy viszonyítsátok, hogy kék (6-os) Phillip Morris, Pall Mall, Multi megy többnyire...kishaszi
simán megéri. ha jól tudom, egy domingo donány ilye 600-700ft, egy 100-as filter 200-300, 50-es cp meg mondjuk 30.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
gecire utálom a dohánygyárakat, vagy az anti dohány lobbit, vagy akárkit aki felelős azért hogy 19 szál cigi van egy dobozban. Mindig az az egy elsikkasztott hiányzik éjjel...haromt
Ez de rossz, mínuszt hogy adhatok?😛
Valahogy nekem eddig sose jutott eszembe, hogy most pont az az egy szál hiánycikk.,
Egyébként úgy hallottam tervbe van véve, hogy 17 szál lesz az a 19. Persze, ha ez is olyan ütemben, mint ahogy ígérték az 1500 Ft-ra emelést, akkor egy ideig még tényleg nem kell aggódni😊

Sodrós cigiben mondjatok jó márkát! Megéri?
(Úgy viszonyítsátok, hogy kék (6-os) Phillip Morris, Pall Mall, Multi megy többnyire...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 089 — Saturday Night Lights
gecire utálom a dohánygyárakat, vagy az anti dohány lobbit, vagy akárkit aki felelős azért hogy 19 szál cigi van egy dobozban. Mindig az az egy elsikkasztott hiányzik éjjel...haromt
Ezért kell sodorni, akkor nem kell számolgatni 😊

(Bár én is lusta vagyok és veszek.)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gecire utálom a dohánygyárakat, vagy az anti dohány lobbit, vagy akárkit aki felelős azért hogy 19 szál cigi van egy dobozban. Mindig az az egy elsikkasztott hiányzik éjjel...
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ja, Amerikában aztán nagyon sikeresen rettentik el az embereket a bűnözéstől... ott ezerszer rosszabb a helyzet, mint a soft Európában.Jakehomer
Nem kompletten Amerikára értettem, hanem az ilyen Tent City és hasonló helyekre. De persze nem tudom, viszont annyiban jobb, hogy most konkrétan a Tent City-nél maradva, azért nem ugyanaz, legalább pl. a sértettek tudatában, hogy mit is jelent a büntetés, de nemtom, az elég érdekes, ha az pl. nem elég elrettentő.fetomy
Az elrettentés mindig nagyon gyenge lábakon és rendkívül alacsony hatékonyságú eszköz a bűnözés ellen (vö mindig ott a legszigorúbbak a büntetések, ahol nagyobb a bűnözés, ha a szigorú büntetéseknek lenne valódi elrettentő ereje, akkor ennek fordítva kéne lennie).

Régen rossz is, ha abból indulunk ki, hogy elrettenteni kell valakit a bűnözéstől.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Be lehet állítani a fórumon, hogy hány szöveget lehet egymásba ágyazni, aztán ha 10-et lehet akkor itt az a szabályos, ha 3-at akkor meg az! Kevesebbet lehet, többet nem és pont! 😊
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Igazából én nem látom ezt akkora problémának,de így utólag vissza olvasva én is elég geci mód reagáltam Gabtsi hszére,ahogy én felvetettem neki hogy nagy dolog lejeb görgetni,ugyan ez forditva is igaz nekem sem kerül sokba egy kicsit oda figyelni és csak akkor idézni ha mindenképpen fontos,csak hát sokkal egyszerűbb meg már megszoktam hogy automatikusan "válasz"oszt had szóljon.Cowboykarcsi
Szerintem meg mindenki csinálja úgy, ahogy akarja. 😊
Amíg nem kötelező valami, felesleges azon kampányolni, hogy az legyen.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Igazából én nem látom ezt akkora problémának,de így utólag vissza olvasva én is elég geci mód reagáltam Grafi hszére,ahogy én felvetettem neki hogy nagy dolog lejeb görgetni,ugyan ez forditva is igaz nekem sem kerül sokba egy kicsit oda figyelni és csak akkor idézni ha mindenképpen fontos,csak hát sokkal egyszerűbb meg már megszoktam hogy automatikusan "válasz"oszt had szóljon.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Egyes fórumokon ilyenkor (emeletes, két idézetet meghaladó hsz.-ek esetén) már törlik a hozzászólást... Egyes fórumokat pont ezért egyre kevésbé látogatok 😀 Rohadtul idegesítő tud lenni amikor egy hosszabb, rendkívül értékes ( 😊 ) hsz.-em azért törlik ki mert véletlenül bent hagytam egy harmadik, 1 soros idézetet...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként én is jobb szeretem úgy, ha látom a hsz-ben az előtte levő 2-3-at is, így tudom mire és hogyan jött ki a végére az, ami, de majd akkor görgőzök annyival feljebb 😛
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Rendben,jobb a békesség,ezek után majd próbálok figyelni erre.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
1 kicsit szűkre szabták az újpesti életműdíj esélyeseinek körét 😂

Derce Tamás volt kerületvezető legalább havi 350 ezer forintot kap haláláig az újpesti önkormányzattól, ha neki adományozzák a testület új életműdíját.

A IV. kerületi önkormányzat a csütörtöki testületi ülésen dönt Wintermantel Zsolt polgármester előterjesztéséről, amely azt javasolja, hogy Újpest önkormányzata alapítsa meg a Semsey Aladár Újpesti Életműdíjat. Az előterjesztés nagyon szűkre szabta a díjra javasolható személyek körét, a jelölt csak az Újpesten legalább tíz éven át polgármesteri tisztséget betöltő, élő személy lehet.

Segíts a Fidesznek, a Fidesz is megsegít.Dzsokijuing
viszont 10 év múlva Zsolti is jogosult lesz erre a díjra, legalábbis ebben bízik.
azért ez milyen kifinomult formája az utólagos kifizetésnek, halivúdi forgatókönyvírók verik a fejüket a falba, hogy nekik még nem jutott eszükbe egyik filmötlethez sem

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Elnézést, hogy meg mertem jegyezni. Csak halkan mondom, hogy talán ha nem lenne minden hozzászólás ötödször idézve 1-1 újabbnál, akkor nem kellene oldalakat visszalapozni, mert harmadára csökkenne a téma hosszúsága.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gyűlölöm bazdmeg, hogy két sor elolvasásáért végig kell tekernem egy fél oldalt, mert egyesek telipakolják az előző 20 témába vágó idézettel a hozzászólásaikat. Olyan nagy dolog azt betartani, hogy ha nem volt Hsza reagálásom és aközött, amire reagálok, akkor nem idézem, vagy ha volt közben, akkor csak a legfrissebbet?????
Akinek inge, igenis vegye magára!GRAFI
Oké. 😊Sobri Jóska
Én meg bizony leszek ez után is olyan geci hogy így csinálom. 😛 Hallod szar életed lehet ilyen problémákkal,elnézést azért a 5 másodpercért amit elveszek az életedből azzal hogy 2-3 ujjmozdulatra(scroll down) kényszerítelek.Szar lehet már neked.Hihetetlen hogy miken tudják emberek ilyen szinten felhúzni magukat 😊 Én meg speciel pont így szeretem,átlátható hogy miről folyik a diskuráció,ha ne adj isten mást is érdekel hogy miről megy a vita nem kell oldalakat vissza lapoznia hogy megtalálja honnan indult és miből a dolog.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Gyűlölöm bazdmeg, hogy két sor elolvasásáért végig kell tekernem egy fél oldalt, mert egyesek telipakolják az előző 20 témába vágó idézettel a hozzászólásaikat. Olyan nagy dolog azt betartani, hogy ha nem volt Hsza reagálásom és aközött, amire reagálok, akkor nem idézem, vagy ha volt közben, akkor csak a legfrissebbet?????
Akinek inge, igenis vegye magára!GRAFI
Oké. 😊

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Mivel a hozzászólások érdekelnek, az nem a legjobb megoldás a problémára. :/