Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
Csak tudnám azt a kurva helikoptert mi a francnak találták ki. Vagy lehet, hogy Rogán szabolcsi kiruccanása óta rettegnek ezektől a szerkezetektől?
mmdan
erdogan lehet fél h vki leszedi 😀
Negritis
egy helit szerintem tuti könnyebb leszedni, mint egy konvojból kikapni a megfelelő verdát úgy, hogy ne vegyen valaki észre
NB2
Nem hasznalhatnak helikoptert ilyen esetben. Ez protokoll. Az tul konnyu celpontta tenne.

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Csak tudnám azt a kurva helikoptert mi a francnak találták ki. Vagy lehet, hogy Rogán szabolcsi kiruccanása óta rettegnek ezektől a szerkezetektől?
mmdan
erdogan lehet fél h vki leszedi 😀
Negritis
egy helit szerintem tuti könnyebb leszedni, mint egy konvojból kikapni a megfelelő verdát úgy, hogy ne vegyen valaki észre
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Csak tudnám azt a kurva helikoptert mi a francnak találták ki. Vagy lehet, hogy Rogán szabolcsi kiruccanása óta rettegnek ezektől a szerkezetektől?
mmdan
erdogan lehet fél h vki leszedi 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Csak tudnám azt a kurva helikoptert mi a francnak találták ki. Vagy lehet, hogy Rogán szabolcsi kiruccanása óta rettegnek ezektől a szerkezetektől?
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
70 perce jovok Obudarol Zugloba es eljutottam a Hungaria Szonyi utig😂
Szerintem johetne maskor is.
Kenny
én azt nem értem, hogy az emberek is pontosan tudták, hogy ez lesz, faszért nem lehet ERRE AZ EGY NAPRA bevállalni közösségi vagy tömegközlekedést.

jó, nagy a pofám, mert gyalog járok dolgozni, de rossz volt látni a járdáról mi van a belvárosban.
shawnka
Én mondjuk nem tudtam, mert rohadtul nem érdekel. De basszák meg a tüntikézők, 5 órától a Nyugatitól hazáig a húsz perces utat sikerült 75 alatt megtenni.
warr_b
Detto. Értem én, hogy tüntetni kell mert Erdogan a csúnya gonosz bácsi, de ezzel tönkrebaszta az a ~2 ezer ember nagyjából ~ fél millió ember hazajutását.Megérte ez?Hát kurvára nem.
És lehet én vagyok a nagyképű autós,de amíg ilyen szar BKV én nem fogok bérletet venni,sőt felszállni se.
De az amii ma történt az gyakorlatilag Budapest lábon lövése volt.
Kenny
De mindegy is, amikor konkrétan a bkv-t is leállították sok helyen, pl fonódó villamos, 4-6 az Oktogon körül, metró nem állt meg a Batthyányn... Sőt gyalogosan se engedték sok helyen az embereket, körbejárják őket, nem engedik ki az aluljáróból, hát wtf?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
És akkor még egy fradi meccs este, extraként egy hungária körúti balesettel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
70 perce jovok Obudarol Zugloba es eljutottam a Hungaria Szonyi utig😂
Szerintem johetne maskor is.
Kenny
én azt nem értem, hogy az emberek is pontosan tudták, hogy ez lesz, faszért nem lehet ERRE AZ EGY NAPRA bevállalni közösségi vagy tömegközlekedést.

jó, nagy a pofám, mert gyalog járok dolgozni, de rossz volt látni a járdáról mi van a belvárosban.
shawnka
Én mondjuk nem tudtam, mert rohadtul nem érdekel. De basszák meg a tüntikézők, 5 órától a Nyugatitól hazáig a húsz perces utat sikerült 75 alatt megtenni.
warr_b
Detto. Értem én, hogy tüntetni kell mert Erdogan a csúnya gonosz bácsi, de ezzel tönkrebaszta az a ~2 ezer ember nagyjából ~ fél millió ember hazajutását.Megérte ez?Hát kurvára nem.
És lehet én vagyok a nagyképű autós,de amíg ilyen szar BKV én nem fogok bérletet venni,sőt felszállni se.
De az amii ma történt az gyakorlatilag Budapest lábon lövése volt.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
70 perce jovok Obudarol Zugloba es eljutottam a Hungaria Szonyi utig😂
Szerintem johetne maskor is.
Kenny
én azt nem értem, hogy az emberek is pontosan tudták, hogy ez lesz, faszért nem lehet ERRE AZ EGY NAPRA bevállalni közösségi vagy tömegközlekedést.

jó, nagy a pofám, mert gyalog járok dolgozni, de rossz volt látni a járdáról mi van a belvárosban.
shawnka
amúgy a metron és a vonaton is többen voltak mint szoktak szóval van aki figyelembe vette
de nem elegen ezek szerint

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
70 perce jovok Obudarol Zugloba es eljutottam a Hungaria Szonyi utig😂
Szerintem johetne maskor is.
Kenny
én azt nem értem, hogy az emberek is pontosan tudták, hogy ez lesz, faszért nem lehet ERRE AZ EGY NAPRA bevállalni közösségi vagy tömegközlekedést.

jó, nagy a pofám, mert gyalog járok dolgozni, de rossz volt látni a járdáról mi van a belvárosban.
shawnka
Én mondjuk nem tudtam, mert rohadtul nem érdekel. De basszák meg a tüntikézők, 5 órától a Nyugatitól hazáig a húsz perces utat sikerült 75 alatt megtenni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
70 perce jovok Obudarol Zugloba es eljutottam a Hungaria Szonyi utig😂
Szerintem johetne maskor is.
Kenny
én azt nem értem, hogy az emberek is pontosan tudták, hogy ez lesz, faszért nem lehet ERRE AZ EGY NAPRA bevállalni közösségi vagy tömegközlekedést.

jó, nagy a pofám, mert gyalog járok dolgozni, de rossz volt látni a járdáról mi van a belvárosban.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 239 — Omar's Coming Yo!
70 perce jovok Obudarol Zugloba es eljutottam a Hungaria Szonyi utig😂
Szerintem johetne maskor is.

Szerkesztette: Kenny

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szetadom hogy barmikor jon egy diktator spanja Viktornak, az amugy is siralmas (tomeg)kozlekedes teljesen osszeomlik...
Borbinho
Vagy ha felvonulnak a kutyások, bringások, maratont futnak, lezárnak egy belvárosi útszakaszt, etc.
Budapest kb. harmadennyi emberre, és negyedennyi autóra van méretezve.
Kinőttük.
Diktátorfüggetlenül.
Sobri Jóska
Evidens. Minden evben kell egy felujitas a 4-6ra + vmeik random sorsolt metrovonalra is.
A buzivonulason/maratonon kell a hely, mert tenyleg tomegek lehetnek az utcan.

5db Audi miatt viszont tovabbra is buzisag mindent lezarni (+aknafedoket leheggeszteni, villanyoszlopokat osszedrotozni, stb). Igazan epitetthetett volna Vitya stadion helyett egy kiralyi varat maganak mondjuk Rackeven, fogadhatna ott az elitet
Borbinho
Attól még végigsuhannának gyönyörű fővárosunkon a protokoll miatt.
De no para, majd KariGeri megoldja. 😉
Sobri Jóska
Nekem aztan tok8 ki oldja meg, csak oldja meg.
Mivel en tomegkozlekedek, es az szar, engem eleg gyakran frusztralnak a varos infrastrukturalis hianyossagai.

Gondolom az autosoknak sem jobb.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Szetadom hogy barmikor jon egy diktator spanja Viktornak, az amugy is siralmas (tomeg)kozlekedes teljesen osszeomlik...
Borbinho
Vagy ha felvonulnak a kutyások, bringások, maratont futnak, lezárnak egy belvárosi útszakaszt, etc.
Budapest kb. harmadennyi emberre, és negyedennyi autóra van méretezve.
Kinőttük.
Diktátorfüggetlenül.
Sobri Jóska
Evidens. Minden evben kell egy felujitas a 4-6ra + vmeik random sorsolt metrovonalra is.
A buzivonulason/maratonon kell a hely, mert tenyleg tomegek lehetnek az utcan.

5db Audi miatt viszont tovabbra is buzisag mindent lezarni (+aknafedoket leheggeszteni, villanyoszlopokat osszedrotozni, stb). Igazan epitetthetett volna Vitya stadion helyett egy kiralyi varat maganak mondjuk Rackeven, fogadhatna ott az elitet
Borbinho
Attól még végigsuhannának gyönyörű fővárosunkon a protokoll miatt.
De no para, majd KariGeri megoldja. 😉

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szetadom hogy barmikor jon egy diktator spanja Viktornak, az amugy is siralmas (tomeg)kozlekedes teljesen osszeomlik...
Borbinho
Vagy ha felvonulnak a kutyások, bringások, maratont futnak, lezárnak egy belvárosi útszakaszt, etc.
Budapest kb. harmadennyi emberre, és negyedennyi autóra van méretezve.
Kinőttük.
Diktátorfüggetlenül.
Sobri Jóska
Evidens. Minden evben kell egy felujitas a 4-6ra + vmeik random sorsolt metrovonalra is.
A buzivonulason/maratonon kell a hely, mert tenyleg tomegek lehetnek az utcan.

5db Audi miatt viszont tovabbra is buzisag mindent lezarni (+aknafedoket leheggeszteni, villanyoszlopokat osszedrotozni, stb). Igazan epitetthetett volna Vitya stadion helyett egy kiralyi varat maganak mondjuk Rackeven, fogadhatna ott az elitet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Szetadom hogy barmikor jon egy diktator spanja Viktornak, az amugy is siralmas (tomeg)kozlekedes teljesen osszeomlik...
Borbinho
Vagy ha felvonulnak a kutyások, bringások, maratont futnak, lezárnak egy belvárosi útszakaszt, etc.
Budapest kb. harmadennyi emberre, és negyedennyi autóra van méretezve.
Kinőttük.
Diktátorfüggetlenül.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Szetadom hogy barmikor jon egy diktator spanja Viktornak, az amugy is siralmas (tomeg)kozlekedes teljesen osszeomlik...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Gondolom ti is mindig fizettettek:
 index.hu/belfold/2019/10/24/bliccelo_felmentes/
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
15 éven keresztül viszonylag kis autóm volt. MINDIG figyeltem arra, hogy parkolásnál a kisebb helyeket célozzam meg, mert tudtam, hogy ahova én beférek, másvalaki már nem. A házunk előtt is ez volt, 10 alkalomból 9x mindig odaálltam ahol a kisebb autók fértek csak el. Persze már akkor is dühítettek a dolgok, de akkor ezen túlléptem.
Most, hogy végre egy nagyobb verda tulajdonosa lettem, most viszont kurvára idegesít az emberi önzés! Itthon ülő, kibaszott Opel Corsás, Suzuki Swiftes nyugdíjas persze, hogy elpöffeszkedik azon a helyen, ahova én kényelmesen elférnék, de a másikba már nem! A sok hülye retardáltnak már megmondtuk mi fiatalok, hogy álljanak a ház elé, mert ide 4 kisautó elfér, neeeem, mert itt össszekarcolják. Van a házban Audi kombi, Opel kombi, sima audi stb (ráadásul mi használjuk is a kocsit) mi szorulunk ki tök messze a háztól, pedig csak kis odafigyeléssel mindenkinek jutna hely!
NB2
Úgy olvasom, hogy felétek sincsenek felfestve a parkolóban a helyek... Mi már konkrétan ott járunk, hogy veszünk festéket és felfessük magunk. Hivatalos szerveknek jelezve, pénzhiányra hivatkoznak. (Bp, XV. kerület). Talán jövőre lesz rá della...
Van olyan delikvens, aki megsértődőtt és még neki állt feljebb, hogyha lefotóztuk, ha bunkón (jellemzően k*rva ferdén, 2 helyre állt stb.)

több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
15 éven keresztül viszonylag kis autóm volt. MINDIG figyeltem arra, hogy parkolásnál a kisebb helyeket célozzam meg, mert tudtam, hogy ahova én beférek, másvalaki már nem. A házunk előtt is ez volt, 10 alkalomból 9x mindig odaálltam ahol a kisebb autók fértek csak el. Persze már akkor is dühítettek a dolgok, de akkor ezen túlléptem.
Most, hogy végre egy nagyobb verda tulajdonosa lettem, most viszont kurvára idegesít az emberi önzés! Itthon ülő, kibaszott Opel Corsás, Suzuki Swiftes nyugdíjas persze, hogy elpöffeszkedik azon a helyen, ahova én kényelmesen elférnék, de a másikba már nem! A sok hülye retardáltnak már megmondtuk mi fiatalok, hogy álljanak a ház elé, mert ide 4 kisautó elfér, neeeem, mert itt össszekarcolják. Van a házban Audi kombi, Opel kombi, sima audi stb (ráadásul mi használjuk is a kocsit) mi szorulunk ki tök messze a háztól, pedig csak kis odafigyeléssel mindenkinek jutna hely!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=413096192734394&id=365998547444159
eaglesmcnabb
Mondjuk mennyi ész kell hozzá, hogy ha már felvette, akkor még fel is töltse valahova...
warr_b
pontosan nem tudom a sztorit, de elég csak elküldeni egyvalakinek aki nem röhög ezen, és simán kikerül valahova.
eaglesmcnabb
 index.hu/belfold/2019/10/09/lokdostek_tanar_veres_budapesti_iskola/

Tessék parancsolni 😀
Kapnak majd a kis cibbonok némi közmunkát, de kezdésnek nem rossz.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .

Zseniális kisfilm lett, én ugyan ezt még nem éltem meg, de belegondolva hogy 29 éve történt az ami elég nagy változást hagyott, az azért elég durca.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=413096192734394&id=365998547444159
eaglesmcnabb
Mondjuk mennyi ész kell hozzá, hogy ha már felvette, akkor még fel is töltse valahova...
warr_b
pontosan nem tudom a sztorit, de elég csak elküldeni egyvalakinek aki nem röhög ezen, és simán kikerül valahova.
eaglesmcnabb
Nyilván, ezért nem töltünk fel, küldünk el, osztunk meg ilyeneket.

Már persze akinek van egy minimális esze. Ami az emberek 98%-ának ugye nincs.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=413096192734394&id=365998547444159
eaglesmcnabb
Mondjuk mennyi ész kell hozzá, hogy ha már felvette, akkor még fel is töltse valahova...
warr_b
pontosan nem tudom a sztorit, de elég csak elküldeni egyvalakinek aki nem röhög ezen, és simán kikerül valahova.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=413096192734394&id=365998547444159
eaglesmcnabb
Mondjuk mennyi ész kell hozzá, hogy ha már felvette, akkor még fel is töltse valahova...
warr_b
Egy másik posztban annó már sikerült a sulit kinyomozni illetve az egyik feltöltőnek az apját, meg magát a lánykát is. 20.kerületi suli de nem jegyeztem meg.

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez meg csak simán csodálatos.

 index.hu/belfold/budapest/2019/10/08/duna_obuda_vizszennyezes_szennyviz_szennyezes_romai_part_maradjanak_a_fak_a_romain_civilszervezet_o/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta