Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
A közös helyiségbe? Végül is az én kurva anyámat, ha oda akarnék pakolni. | (Nem akarok.) |
Mikey
A társasházi közös helyiségbe pakolás olyan, mint egyfajta elitklub. Nem mindenkinek osztályrésze.
Ahhoz, hogy te is tag legyél, bizonyos szintet meg kell ugranod, alkalmasságodat, rátermettségedet bizonyítanod kell.
Jelen esetben úgy, hogy szerzel egy saját kulcsot.
Hajrá. 😊

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Adott egy négyemeletes lépcsőház, 14 lakással, kettő közös raktárhelyiséggel, amikhez több lakónak is van elméletileg kulcsa, lévén többen is használták, használják.

Adott egy meghibásodott televízió és internetszolgáltatás a lépcsőházban és valamilyen számomra teljesen érthetetlen okból a kettőből ritkábban használt raktárhelyiségbe elhelyezett digis doboz ahol a szerelőnek javítania kellene.

Délután 1 óta telefonálgatok Diginek, szerelőnek, közös képviselőnek, becsengettem minden szomszédhoz a kulcs miatt.

A végeredmény? Holnap a közös képviselő szerelője kifeszíti a raktárhelyiség ajtaját és egyeztet a digis szerelővel, hogy jöhet szerelni.

A legnagyobb poén hogy a lépcsőházunkban lévő ügyvéd is simán letagadta hogy van kulcsa, miután a közös képviselő állította, hogy ő annak idején egészen biztosan lemásolta a kulcsot.

Rengeteg kérdés merül fel bennem a helyzet kapcsán, de igyekszem nem elgondolkodni rajta és nem felidegesíteni magam.

Magyarország 2021, én így NEM szeretlek!
Mikey
Még lemásolod a kulcsoz aztán te is odapakolsz, még mit nem!
warr_b
A közös helyiségbe? Végül is az én kurva anyámat, ha oda akarnék pakolni. | (Nem akarok.) |
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Adott egy négyemeletes lépcsőház, 14 lakással, kettő közös raktárhelyiséggel, amikhez több lakónak is van elméletileg kulcsa, lévén többen is használták, használják.

Adott egy meghibásodott televízió és internetszolgáltatás a lépcsőházban és valamilyen számomra teljesen érthetetlen okból a kettőből ritkábban használt raktárhelyiségbe elhelyezett digis doboz ahol a szerelőnek javítania kellene.

Délután 1 óta telefonálgatok Diginek, szerelőnek, közös képviselőnek, becsengettem minden szomszédhoz a kulcs miatt.

A végeredmény? Holnap a közös képviselő szerelője kifeszíti a raktárhelyiség ajtaját és egyeztet a digis szerelővel, hogy jöhet szerelni.

A legnagyobb poén hogy a lépcsőházunkban lévő ügyvéd is simán letagadta hogy van kulcsa, miután a közös képviselő állította, hogy ő annak idején egészen biztosan lemásolta a kulcsot.

Rengeteg kérdés merül fel bennem a helyzet kapcsán, de igyekszem nem elgondolkodni rajta és nem felidegesíteni magam.

Magyarország 2021, én így NEM szeretlek!
Mikey
Még lemásolod a kulcsoz aztán te is odapakolsz, még mit nem!
warr_b
Mondjuk ez nem csak magyar sajátosság 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 624 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Adott egy négyemeletes lépcsőház, 14 lakással, kettő közös raktárhelyiséggel, amikhez több lakónak is van elméletileg kulcsa, lévén többen is használták, használják.

Adott egy meghibásodott televízió és internetszolgáltatás a lépcsőházban és valamilyen számomra teljesen érthetetlen okból a kettőből ritkábban használt raktárhelyiségbe elhelyezett digis doboz ahol a szerelőnek javítania kellene.

Délután 1 óta telefonálgatok Diginek, szerelőnek, közös képviselőnek, becsengettem minden szomszédhoz a kulcs miatt.

A végeredmény? Holnap a közös képviselő szerelője kifeszíti a raktárhelyiség ajtaját és egyeztet a digis szerelővel, hogy jöhet szerelni.

A legnagyobb poén hogy a lépcsőházunkban lévő ügyvéd is simán letagadta hogy van kulcsa, miután a közös képviselő állította, hogy ő annak idején egészen biztosan lemásolta a kulcsot.

Rengeteg kérdés merül fel bennem a helyzet kapcsán, de igyekszem nem elgondolkodni rajta és nem felidegesíteni magam.

Magyarország 2021, én így NEM szeretlek!
Mikey
Még lemásolod a kulcsoz aztán te is odapakolsz, még mit nem!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 536
Adott egy négyemeletes lépcsőház, 14 lakással, kettő közös raktárhelyiséggel, amikhez több lakónak is van elméletileg kulcsa, lévén többen is használták, használják.

Adott egy meghibásodott televízió és internetszolgáltatás a lépcsőházban és valamilyen számomra teljesen érthetetlen okból a kettőből ritkábban használt raktárhelyiségbe elhelyezett digis doboz ahol a szerelőnek javítania kellene.

Délután 1 óta telefonálgatok Diginek, szerelőnek, közös képviselőnek, becsengettem minden szomszédhoz a kulcs miatt.

A végeredmény? Holnap a közös képviselő szerelője kifeszíti a raktárhelyiség ajtaját és egyeztet a digis szerelővel, hogy jöhet szerelni.

A legnagyobb poén hogy a lépcsőházunkban lévő ügyvéd is simán letagadta hogy van kulcsa, miután a közös képviselő állította, hogy ő annak idején egészen biztosan lemásolta a kulcsot.

Rengeteg kérdés merül fel bennem a helyzet kapcsán, de igyekszem nem elgondolkodni rajta és nem felidegesíteni magam.

Magyarország 2021, én így NEM szeretlek!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
nyilván b+ ma mikor beérek pestre akkor nem működik a budapest bank belső netes rendszere
hogy baszódna meg az egész világ

legalább a digi-t el tudtam intézni, bár az is kabaré ahogy az invitel "beolvadt"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
Baszódjon meg az NFL, hogy 9-kor kezdődnek a meccsek! Valahogy nem számoltam ezzel, hogy már most is így játszanak.
NB2
Nem igatán értelek, tavaly is pont ugyanígy kezdődtek a Divisional meccsek.
warr_b
sőt tavaly a WC is ugyanígy volt sztem
Negritis
az nem lehetett ugyanúgy, mivel kettővel kevesebb meccs volt
de a divisional round tényleg nem változott, ráadásul vasárnap kilenc óra öttől pont a KC játszott (és ha esetleg 24-0-ra vezet a Browns, senki ne kapcsoljon még el 😊)
r.baggio
arra gondoltam hogy 9kor kezdődtek a vasárnapi meccsek, de nem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Baszódjon meg az NFL, hogy 9-kor kezdődnek a meccsek! Valahogy nem számoltam ezzel, hogy már most is így játszanak.
NB2
Nem igatán értelek, tavaly is pont ugyanígy kezdődtek a Divisional meccsek.
warr_b
sőt tavaly a WC is ugyanígy volt sztem
Negritis
az nem lehetett ugyanúgy, mivel kettővel kevesebb meccs volt
de a divisional round tényleg nem változott, ráadásul vasárnap kilenc óra öttől pont a KC játszott (és ha esetleg 24-0-ra vezet a Browns, senki ne kapcsoljon még el 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 891 — The Mathematician
Baszódjon meg az NFL, hogy 9-kor kezdődnek a meccsek! Valahogy nem számoltam ezzel, hogy már most is így játszanak.
NB2
Nem igatán értelek, tavaly is pont ugyanígy kezdődtek a Divisional meccsek.
warr_b
sőt tavaly a WC is ugyanígy volt sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 624 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Baszódjon meg az NFL, hogy 9-kor kezdődnek a meccsek! Valahogy nem számoltam ezzel, hogy már most is így játszanak.
NB2
Nem igatán értelek, tavaly is pont ugyanígy kezdődtek a Divisional meccsek.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Baszódjon meg az NFL, hogy 9-kor kezdődnek a meccsek! Valahogy nem számoltam ezzel, hogy már most is így játszanak.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fogarasi tecskóból szerintem fél éve nem tudok úgy kijönni, hogy ne loholna utánam valaki a parkolóban.
Múltkor mókásabb kedvemben voltam délután, és elkezdtem indokolatlan cikkcakkban közlekedni, meg odaléptem vagy 3 autóhoz, mintha be akarnék szállni, majd továbbmentem. Megunta úgy 70 méter után 😀
Hanni
Vigyel magaddal egy 20-30 5Ft-ost es kezd el egyesevel elszorni 😀

| (Nyilvan nem komolyan gondoltam, mert azert eleg megalazo lenne) |
Borbinho
Ismerős folyamatosan 10-est rakott a (100 Ft-os) tesco-s kocsiba.
Jött a hajléktalan:
- Visszatolhatom a kocsit?
- Egy 50esért.

Tag adott neki egy 50-est Ő meg nagyon gyorsan indította a kocsit. 😀
Bébé
Amikor lehuzod 40ft-tal a csovest 😀😀

Egyebkent nalam 10bol 9x tenyleg nincs 1 ft kp se, kartyaval fizetek mindenhol.

Nem homeless volt, hanem vmi szervezetnek gyujtott egy fiatal, jol szitualt csajszi pont tegnap a Corvin mozi mellett, aki megszolitott.
Mondtam h nagyon sietek es nincs nalam keszpenz, erre bmeg mar vette elo a retikulbol a kartyaleolvaso terminalt h az nem gond 😀

De mondjuk csoves is volt mar aki felajanlotta, h szivesen elkiser a terminalig... 😀
Meg olyan is aki elkuldott a faszba, h mi az h kajat adnek neki, neki a penz kell.

Szerencsere a pozitiv reakcio se ritka azert.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Fogarasi tecskóból szerintem fél éve nem tudok úgy kijönni, hogy ne loholna utánam valaki a parkolóban.
Múltkor mókásabb kedvemben voltam délután, és elkezdtem indokolatlan cikkcakkban közlekedni, meg odaléptem vagy 3 autóhoz, mintha be akarnék szállni, majd továbbmentem. Megunta úgy 70 méter után 😀
Hanni
Vigyel magaddal egy 20-30 5Ft-ost es kezd el egyesevel elszorni 😀

| (Nyilvan nem komolyan gondoltam, mert azert eleg megalazo lenne) |
Borbinho
Ismerős folyamatosan 10-est rakott a (100 Ft-os) tesco-s kocsiba.
Jött a hajléktalan:
- Visszatolhatom a kocsit?
- Egy 50esért.

Tag adott neki egy 50-est Ő meg nagyon gyorsan indította a kocsit. 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 549 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hamár csövesek. A spanyol csövesek egy másik állatfaj. Nem csak 70 méterig követ, hanem utcahosszakat képes gyalogolni az ember mellett hogy por favor por favor. Jól van. Csomószor volt hogy haverom ad nekik 50 centet vagy 1 eurót, ami 180 és 360 forint. Otthon ha százast adsz boldogak, itt el kezd sírni hogy csak ennyit adsz, hát családom vagy gyerekem van ezzel a Mercadonaban nem tudok semmit se venni. Hát basznák meg, ezért nem adok már egynek sem, mert igazi piócák. Bár vannak kivételek, volt aki a pénzt se akarta elfogadni amit maszkra adtunk volna neki a nagytál étel mellé mert azért is hálás volt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Fogarasi tecskóból szerintem fél éve nem tudok úgy kijönni, hogy ne loholna utánam valaki a parkolóban.
Múltkor mókásabb kedvemben voltam délután, és elkezdtem indokolatlan cikkcakkban közlekedni, meg odaléptem vagy 3 autóhoz, mintha be akarnék szállni, majd továbbmentem. Megunta úgy 70 méter után 😀
Hanni
Vigyel magaddal egy 20-30 5Ft-ost es kezd el egyesevel elszorni 😀

| (Nyilvan nem komolyan gondoltam, mert azert eleg megalazo lenne) |
Borbinho
Vagy kérdezd meg hogy tud e 20ezresből visszaadni.
Bazzani
vagyhogy kártyát elfogade?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fogarasi tecskóból szerintem fél éve nem tudok úgy kijönni, hogy ne loholna utánam valaki a parkolóban.
Múltkor mókásabb kedvemben voltam délután, és elkezdtem indokolatlan cikkcakkban közlekedni, meg odaléptem vagy 3 autóhoz, mintha be akarnék szállni, majd továbbmentem. Megunta úgy 70 méter után 😀
Hanni
Vigyel magaddal egy 20-30 5Ft-ost es kezd el egyesevel elszorni 😀

| (Nyilvan nem komolyan gondoltam, mert azert eleg megalazo lenne) |
Borbinho
Vagy kérdezd meg hogy tud e 20ezresből visszaadni.

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fogarasi tecskóból szerintem fél éve nem tudok úgy kijönni, hogy ne loholna utánam valaki a parkolóban.
Múltkor mókásabb kedvemben voltam délután, és elkezdtem indokolatlan cikkcakkban közlekedni, meg odaléptem vagy 3 autóhoz, mintha be akarnék szállni, majd továbbmentem. Megunta úgy 70 méter után 😀
Hanni
Vigyel magaddal egy 20-30 5Ft-ost es kezd el egyesevel elszorni 😀

| (Nyilvan nem komolyan gondoltam, mert azert eleg megalazo lenne) |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Fogarasi tecskóból szerintem fél éve nem tudok úgy kijönni, hogy ne loholna utánam valaki a parkolóban.
Múltkor mókásabb kedvemben voltam délután, és elkezdtem indokolatlan cikkcakkban közlekedni, meg odaléptem vagy 3 autóhoz, mintha be akarnék szállni, majd továbbmentem. Megunta úgy 70 méter után 😀
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Magyarország annyira jól teljesít, hogy már Újbudát is rekordszámú hajléktalan és kéregető lepte el. Konkrétan már nincs jelzőlámpa, ahol ne lépnének oda az autóhoz, sőt már ott tartunk, hogy az áruházak parkolójában is ugyanez megy. A szociális háló megszűnt létezni és még hol a java...
r.baggio
Zuglóban ugyanez a helyzet.
Kenny
Valóban. Amikor éjszakánként szemetet viszek le vagy elindulok gyalog a gyógyszertárba, akkor (írtam is korábban) élő emberrel nem találkoztam eleddig, de az elmúlt két hétben már kétszer is meg akart szólítani a full kihalt Zuglóban ilyen nylonzacskós bóklászó szerencsétlen.

Ugye 20-05 óra között kijárási tilalom van, így akik eleddig a belsőbb kerületekben tevékenykedtek, és este ott is aludtak el, most "kiszorulnak" a külsőbb kerületekbe, ahol még azért vannak emberek meg főleg autók, és ahol utána találhatnak új helyeket, ahol aludhatnak, mert az 5-6-7-8-9-ben azért van rendőri jelenlét, és büntetések, míg kijjebb a kertvárosiasabb, de nem teljesen kertvárosi részeken (2, 3, 4, 10, 11, 13, 14 kerületek) meg napközben lehet "dolgozni" este/éjjel meg lehet találni éjszakai nyugvóhelyet és rendőr is arányaiban kevesebb.
Illetve autóból még mindig szívesebben adnak az emberek, minthogy másfél méternél közelebb engedjenek magukhoz hajléktalant. Ez a vírus előtt se volt népszerű, most pláne.

több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Magyarország annyira jól teljesít, hogy már Újbudát is rekordszámú hajléktalan és kéregető lepte el. Konkrétan már nincs jelzőlámpa, ahol ne lépnének oda az autóhoz, sőt már ott tartunk, hogy az áruházak parkolójában is ugyanez megy. A szociális háló megszűnt létezni és még hol a java...
r.baggio
Zuglóban ugyanez a helyzet.

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Magyarország annyira jól teljesít, hogy már Újbudát is rekordszámú hajléktalan és kéregető lepte el. Konkrétan már nincs jelzőlámpa, ahol ne lépnének oda az autóhoz, sőt már ott tartunk, hogy az áruházak parkolójában is ugyanez megy. A szociális háló megszűnt létezni és még hol a java...
r.baggio
Szerintem ez a kari szövődménye, a kéregetőknek stratégiát kellett változtatni.
gyeek
Egyszerű, Budán több pénzhez jutnak

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Magyarország annyira jól teljesít, hogy már Újbudát is rekordszámú hajléktalan és kéregető lepte el. Konkrétan már nincs jelzőlámpa, ahol ne lépnének oda az autóhoz, sőt már ott tartunk, hogy az áruházak parkolójában is ugyanez megy. A szociális háló megszűnt létezni és még hol a java...
r.baggio
Szerintem ez a kari szövődménye, a kéregetőknek stratégiát kellett változtatni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Magyarország annyira jól teljesít, hogy már Újbudát is rekordszámú hajléktalan és kéregető lepte el. Konkrétan már nincs jelzőlámpa, ahol ne lépnének oda az autóhoz, sőt már ott tartunk, hogy az áruházak parkolójában is ugyanez megy. A szociális háló megszűnt létezni és még hol a java...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A Youtute reklám motorja... az egy érdekes valami.

Hogy a faszért vág be Peppa malac, és Gyerekdalok közben 4:15 terjedelemben arab, indiai, stb. feltörekvő popp-sztároktól igen szar dalokat, vagy valamilyen motivációs coach-ot.
Mit gondol ez a szar, ki nézi? A 2.5 éves gyerek táncikál a cirmos cica hajra, vagy a little teapotra, aztán fogja értékelni, hogy keményen olajozott hajú gyerekek 4 percen keresztül nyekeregnek és nyáladzanak valamilyen szintén erősen preparált hajú csaj után. Vagy kell a gyereknek egy kis "igazán csak akarnod kell, és mindent elérhetsz" üzenet!?

Nagyon kevés tv-t nézünk, a gyerekek pláne, de néha kell egy 40 perc, mert Beckynek ennyi a minimális napi tanácsadási ideje délelőtt, én meg dolgozom.
Helmut Zimmer
Ugyanezek a hulladékok jönnek nekem is, kiegészítve valami elbaszott ázsiai "live" főzéssel...
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
A Youtute reklám motorja... az egy érdekes valami.

Hogy a faszért vág be Peppa malac, és Gyerekdalok közben 4:15 terjedelemben arab, indiai, stb. feltörekvő popp-sztároktól igen szar dalokat, vagy valamilyen motivációs coach-ot.
Mit gondol ez a szar, ki nézi? A 2.5 éves gyerek táncikál a cirmos cica hajra, vagy a little teapotra, aztán fogja értékelni, hogy keményen olajozott hajú gyerekek 4 percen keresztül nyekeregnek és nyáladzanak valamilyen szintén erősen preparált hajú csaj után. Vagy kell a gyereknek egy kis "igazán csak akarnod kell, és mindent elérhetsz" üzenet!?

Nagyon kevés tv-t nézünk, a gyerekek pláne, de néha kell egy 40 perc, mert Beckynek ennyi a minimális napi tanácsadási ideje délelőtt, én meg dolgozom.
Helmut Zimmer
Adjatok neki egy könyvet. 😊
warr_b
😀
2 óránál tovább nem köti le sem a mesélés, sem a nézegetés. Duplot, kockákat csak szétszedni szereti, viszont én egyre kreatívabb vagyok. Ultimate solution a kint korlátozottan működnek mert épp repkednek a mínuszok.
Helmut Zimmer
Tedd ki egy órára és utána fog egyből építeni is a duploból - egy pisztolyt 😁

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal