Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Sok kereskedő sír, hogy nem megy az üzlet a betérő vevővel meg úgy bánnak mint a kutyával. Tegnap is bementem egy játékboltba. Alap, hogy nem köszöntek de meg kellett várnom amíg a kedves eladó hölgy befejezi a biztos fontos "üzleti" levelezését. Miután nagy kegyesen odafordul és meghallgatta a kérdésem az volt a válasz, hogy ő arról még sose hallott amit én keresek (Lego szétszedő). És akkor ne robbanjon fel az ember feje. Ott a szaros net és nézze meg. Arról már nem is beszélek, hogy azt se mondta hogy megpróbálom megszerezni. Legutóbb ugyanezen a helyen vettem volna 15ezer ft-os Legót, de nem volt. Kérdésemre, hogy lehet-e rendelni, rövid nem volt a válasz. Én ezek után biztos jó reklám leszek nekik.Matthew99
 www.argep.hu/trend/LEGO/Lego-szetszedoe.html
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Sok kereskedő sír, hogy nem megy az üzlet a betérő vevővel meg úgy bánnak mint a kutyával. Tegnap is bementem egy játékboltba. Alap, hogy nem köszöntek de meg kellett várnom amíg a kedves eladó hölgy befejezi a biztos fontos "üzleti" levelezését. Miután nagy kegyesen odafordul és meghallgatta a kérdésem az volt a válasz, hogy ő arról még sose hallott amit én keresek (Lego szétszedő). És akkor ne robbanjon fel az ember feje. Ott a szaros net és nézze meg. Arról már nem is beszélek, hogy azt se mondta hogy megpróbálom megszerezni. Legutóbb ugyanezen a helyen vettem volna 15ezer ft-os Legót, de nem volt. Kérdésemre, hogy lehet-e rendelni, rövid nem volt a válasz. Én ezek után biztos jó reklám leszek nekik.Matthew99
Na ezért szoktam a netes vásárlást előnyben részesíteni.És, ahogy olvadom a statisztikákat, egyre többen vannak ezzel így!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.boon.hu/bolcsisekre-esett-a-fal/2262486
Magyarország 2013!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Sok kereskedő sír, hogy nem megy az üzlet a betérő vevővel meg úgy bánnak mint a kutyával. Tegnap is bementem egy játékboltba. Alap, hogy nem köszöntek de meg kellett várnom amíg a kedves eladó hölgy befejezi a biztos fontos "üzleti" levelezését. Miután nagy kegyesen odafordul és meghallgatta a kérdésem az volt a válasz, hogy ő arról még sose hallott amit én keresek (Lego szétszedő). És akkor ne robbanjon fel az ember feje. Ott a szaros net és nézze meg. Arról már nem is beszélek, hogy azt se mondta hogy megpróbálom megszerezni. Legutóbb ugyanezen a helyen vettem volna 15ezer ft-os Legót, de nem volt. Kérdésemre, hogy lehet-e rendelni, rövid nem volt a válasz. Én ezek után biztos jó reklám leszek nekik.Matthew99
Ez a magyar üzleti szellem 😊. Hungarikum.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Sok kereskedő sír, hogy nem megy az üzlet a betérő vevővel meg úgy bánnak mint a kutyával. Tegnap is bementem egy játékboltba. Alap, hogy nem köszöntek de meg kellett várnom amíg a kedves eladó hölgy befejezi a biztos fontos "üzleti" levelezését. Miután nagy kegyesen odafordul és meghallgatta a kérdésem az volt a válasz, hogy ő arról még sose hallott amit én keresek (Lego szétszedő). És akkor ne robbanjon fel az ember feje. Ott a szaros net és nézze meg. Arról már nem is beszélek, hogy azt se mondta hogy megpróbálom megszerezni. Legutóbb ugyanezen a helyen vettem volna 15ezer ft-os Legót, de nem volt. Kérdésemre, hogy lehet-e rendelni, rövid nem volt a válasz. Én ezek után biztos jó reklám leszek nekik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 212 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nagyon fasza idő van nálunk a ballagásra!Tomboló szélvihar, és perceken belül le fog szakadni az áldás is!Remek.laccoo74
Maradj még egy évet, hátha jövőre jobb lesz 😊Toca
Nem én ballagok, csak együtt érzek velük!laccoo74
np, az új ballagási zene már meg is van!


több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nagyon fasza idő van nálunk a ballagásra!Tomboló szélvihar, és perceken belül le fog szakadni az áldás is!Remek.laccoo74
Maradj még egy évet, hátha jövőre jobb lesz 😊Toca
Nem én ballagok, csak együtt érzek velük!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Nagyon fasza idő van nálunk a ballagásra!Tomboló szélvihar, és perceken belül le fog szakadni az áldás is!Remek.laccoo74
Maradj még egy évet, hátha jövőre jobb lesz 😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nagyon fasza idő van nálunk a ballagásra!Tomboló szélvihar, és perceken belül le fog szakadni az áldás is!Remek.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
áhhh..
Bassza meg hogy Roethlisbergerre dagadt a fejem a fogorvos után...
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Gyűlölöm amikor betegek a gyerekeim és látom mennyire szenvednek (középfülgyulladás). Azt meg külön gyűlölöm, hogy emiatt holnap minden szabadtéri családi programot törölnünk kell, amire annyira készültünk. Szóval most már nem csak betegek, de csalódottak is.

Do your job
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
kib@aszott kábelszat, minden oldal működik, egyedül a bowl.hu nem... csak proxyszerveren keresztül tudok feljönni, csodálatos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kibaszott vicces ez a topic 😊.brk
végre régi fényében tündököl 😊

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az USA-ban évtizedekbe és $ mrd-okba telt és került, de ha felzárkóztatást akarsz és nem gettót, annak egyik eszköze a pozdiszk lehet. Nem azt mondom, hogy ez nekem a kedvencem, de szükséges rossz.......csi77
De itt a romák nem is akarnak tenni azért, hogy felemelkedjenek
A pozitív diszkriminációt pedig már eleget használták, és semmire sem mentek vele, lásd azt, hogy szinte minden ingyenes nekik ami a tanuláshoz kell(könyvek, tanfelszerelés pl).

A büntetések alkalmazása annál jobban megy : ennek a kormánynak az egyik legértelmesebb lépése az volt, mikor a CSP folyósítását az iskolába járáshoz kötötte. Aki többet hiányzott , mint 50 óra, annak nem járt CSP és láss csodát egyből vitték a gyerekeket az iskolába.cartman023
Hirtelen motiváltak lettek!😀laccoo74
Ha nem is motiváltak, de legalább elkezdtek félni a következményektől.
Így legalább egy kicsit lehet rájuk hatni, mert a pozitív diszkriminációval semmire sem mentünkcartman023
Mindenkivel azon a "nyelven" kell beszélni, amin a legjobban ért!Ha valaki a szép szóból, azzal úgy, aki csak az "ostorból" azzal úgy!
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 729
Az USA-ban évtizedekbe és $ mrd-okba telt és került, de ha felzárkóztatást akarsz és nem gettót, annak egyik eszköze a pozdiszk lehet. Nem azt mondom, hogy ez nekem a kedvencem, de szükséges rossz.......csi77
De itt a romák nem is akarnak tenni azért, hogy felemelkedjenek
A pozitív diszkriminációt pedig már eleget használták, és semmire sem mentek vele, lásd azt, hogy szinte minden ingyenes nekik ami a tanuláshoz kell(könyvek, tanfelszerelés pl).

A büntetések alkalmazása annál jobban megy : ennek a kormánynak az egyik legértelmesebb lépése az volt, mikor a CSP folyósítását az iskolába járáshoz kötötte. Aki többet hiányzott , mint 50 óra, annak nem járt CSP és láss csodát egyből vitték a gyerekeket az iskolába.cartman023
Hirtelen motiváltak lettek!😀laccoo74
Ha nem is motiváltak, de legalább elkezdtek félni a következményektől.
Így legalább egy kicsit lehet rájuk hatni, mert a pozitív diszkriminációval semmire sem mentünk
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Az USA-ban évtizedekbe és $ mrd-okba telt és került, de ha felzárkóztatást akarsz és nem gettót, annak egyik eszköze a pozdiszk lehet. Nem azt mondom, hogy ez nekem a kedvencem, de szükséges rossz.......csi77
De itt a romák nem is akarnak tenni azért, hogy felemelkedjenek
A pozitív diszkriminációt pedig már eleget használták, és semmire sem mentek vele, lásd azt, hogy szinte minden ingyenes nekik ami a tanuláshoz kell(könyvek, tanfelszerelés pl).

A büntetések alkalmazása annál jobban megy : ennek a kormánynak az egyik legértelmesebb lépése az volt, mikor a CSP folyósítását az iskolába járáshoz kötötte. Aki többet hiányzott , mint 50 óra, annak nem járt CSP és láss csodát egyből vitték a gyerekeket az iskolába.cartman023
Hirtelen motiváltak lettek!😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Úgy érzem kezd itt elharapódzni egyfajta beteg, magyartudatidegen, vérgyalázásgyanús zsidó szószaporítás.
Ezt a pártunkra jellemző antirasszizmus jegyében kikérem magamnak.
Valamint mindenki azt gondolja, hogy ő tudja, hogy nálunk a Jobbiknál kik vannak, milyen végzettséggel, milyen szellemi szinten.
Hát lófaszt, már elnézést.
Majd azt mi tudjuk kik vannak nálunk, ahogy azt is tudjuk ki a zsidó, ki a provokátor, ki az agyhalott, ki a ratyi, és majd a megfelelő időben el is mondjuk.
De persze ez mind nem számít, hiszen mindenki egyenlőnek születik.
Persze kivéve a cigányokat.
Hiszen vezető genealógusunk szerint ők amúgy se születnek, hanem tojásból kelnek ki, amire több, független bizonyíték is létezik.
Például ez a felvétel szerepel 230 oldalas tanulmányában is:



26. ábra. A képen megfigyelhető, ahogy 3 agresszív cigánytojás körbeáll, és inzultál egy magyar tyúktojást.
A tyúktojás megúszta, mert a helyszínre spontán kiérkező gárdaszakács hatékonyan és humánusan kezelte a helyzetet:



Igaz magyar emberként, és a Jobbik bowl.hu alapszervezet Alapítóelnökvezérigazgatójaként megkérném a cartman023-hoz hasonló zsidó provokátorokat, az Amadeus91-hez hasonló liberálbolsevik zsidóbérenceket és búvalbaszott népünk többi elfajzott magyarellenes vadhajtását, hogy tartózkodjanak szorgos-dolgos kis pártunk gyalázásától, és provokatív emlegetésétől, mert mi csak tesszük a dolgunkat a teljes magyarság érdekében, és kurvára utálnánk, ha nem jutna elég képviselőnk a parlamentbe, Nagymagyaroszág és a Szentkorona dicsőségére.

Összegezve, ha bárki tudatlan pártunk ideológiáját, tevékenységét, célkitűzéseit, eszmeiségét illetően, az forduljon kérdésével hozzám, hisz az alapszervezet Alapítóelnökvezérigazgatójaként és Kommunikációs Vezetőjeként minden kérdésre én tudom a választ, és ki tudná jobban, mint én. Senki.

Sobri Jóska, betyár
Jobbik, bowl.hu alapszervezet
Alapítóelnökvezérigazgató és Kommunikációs Vezető

több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 729
Az USA-ban évtizedekbe és $ mrd-okba telt és került, de ha felzárkóztatást akarsz és nem gettót, annak egyik eszköze a pozdiszk lehet. Nem azt mondom, hogy ez nekem a kedvencem, de szükséges rossz.......csi77
De itt a romák nem is akarnak tenni azért, hogy felemelkedjenek
A pozitív diszkriminációt pedig már eleget használták, és semmire sem mentek vele, lásd azt, hogy szinte minden ingyenes nekik ami a tanuláshoz kell(könyvek, tanfelszerelés pl).

A büntetések alkalmazása annál jobban megy : ennek a kormánynak az egyik legértelmesebb lépése az volt, mikor a CSP folyósítását az iskolába járáshoz kötötte. Aki többet hiányzott , mint 50 óra, annak nem járt CSP és láss csodát egyből vitték a gyerekeket az iskolába.
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
A baj - szerintem - nem az, hogy felújítják a zsinagógákat, vagy adnak pénzt az egyházaknak vagy a zsidó hitközösségnek vagy éppen akármelyik muzulmán vallási gyülekezetnek.
Konzekvensen tartom magam ahhoz az agybajomhoz, hogy ameddig az ember törekszik arra, hogy holnap jobb emberré váljon annál amilyen ma volt, addig nem érdekel a bőre színe, vagy a vallási meggyőződése, vagy a szexuális identitása... stb., mert ezek privát dolgok (szerintem). A "társadalmi hasznosság" pedig közösségi (a közösség szemében legyen jó, a privát dolgai a sajátjai).
A baj azzal van, hogy akik elosztják a forrásokat, azok folyamatosan kedveznek bizonyos társadalmi csoportoknak, amivel - indirekt módon - hátrányba hoznak másokat. Leírtam már sokszor: a pozitív diszkrimináció (pl. kiemelt támogatás) valami másik rétegtől von meg pénzt / jogokat (stb.) / juttatást - vagyis indirekt módon negatívan diszkriminál. A gyakorlatban csak stilisztikai különbség, ha a kékek és zöldek ovis társadalmában azt mondod, hogy:
- a csóró, szakadt és éhező kék a fagyija felét köteles a kehelyben hagyni (negatív)
- a csóró, szakadt és éhező zöld mekapja a kékek fagyija felét is (pozitiv).

Ha valóban felzárkóztatásról, együttélésről vagy integrációról lenne szó, akkor az esélyek egyenlőségére, nem pedig a diszkriminációra törekednének. Akkor nem lenne mutogatás, hogy már megint csak a romák / zsidók / üzbégek / scientológusok kaptak, hanem mindenki egyenlő eséllyel indulna. A romák negatív megkülönböztetésének a legendáját nem értem: meg kell nézni, hová megy a segélyek nagy része, kik rohannak az ombudsman-hoz ha a többség tagjai többen voltak és megkenték a lopáson rajtakapott roma bandát. A személyes véleményem az, hogy bizonyos kompetens rétegek a problémák megoldása helyett inkább megpróbálnak minél nagyobb zavarost kreálni a sikeres halászathoz.
Az igazság az, hogy ehhez a helyzethez kell egy bizonyos összlakossági-többségi "sötétség" is, hogy vallásra -bőrszínre (...stb.) való hovatartozástól függetlenül képtelenek észrevenni, hogy mindannyiunk szájába ugyanonnan lógatják bele a célszerszámot. Hogy a zöld azzal próbálna egyenlő lenni a kékkel, hogy nem fogadja el a plusz fagylaltot... 😀 Nooormális? Az óvónénit kell pofán vágni...toxique
toxique
Szerinted Tarnabodról, Sellyéről vagy Őriszentpéterről egy tehetséges fiatal gyerek, alsó-jövedelmi szinttel rendelkező családból(bőrszíntől függetlenül) ugyanolyan eséllyel indul az életben, mint egy szegedi, pécsi, vagy pesti orvos vagy ügyvéd gyermeke?
Az esélye elvileg ugyanannyi kellene, hogy legyen, de mecsoda különség!csi77
Nem. De NEM az anyagiakról beszéltem, hanem a fajról/bőrszínről/vallásról. Keresem a megjegyzést, hogy hol utaltam az ANYAGI helyzetből adódó különbségre? Mindenhol a csórókról beszéltem, de ha nem, kérlek, emeld ki nekem. Kössz!
A szegény mindenhol szopik. Akinek ez újonság, az a gazdag.

+ szerinted az mekkora lett volna, ha a csóró magyart Tarnababodról nem veszik fel az orvosira, de a romát kevesebb pontal igen, csak mert roma és zárkóztatni köll (volt idő, amikor ez volt a terv a felsőoktatásban).toxique
Az USA-ban évtizedekbe és $ mrd-okba telt és került, de ha felzárkóztatást akarsz és nem gettót, annak egyik eszköze a pozdiszk lehet. Nem azt mondom, hogy ez nekem a kedvencem, de szükséges rossz.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A baj - szerintem - nem az, hogy felújítják a zsinagógákat, vagy adnak pénzt az egyházaknak vagy a zsidó hitközösségnek vagy éppen akármelyik muzulmán vallási gyülekezetnek.
Konzekvensen tartom magam ahhoz az agybajomhoz, hogy ameddig az ember törekszik arra, hogy holnap jobb emberré váljon annál amilyen ma volt, addig nem érdekel a bőre színe, vagy a vallási meggyőződése, vagy a szexuális identitása... stb., mert ezek privát dolgok (szerintem). A "társadalmi hasznosság" pedig közösségi (a közösség szemében legyen jó, a privát dolgai a sajátjai).
A baj azzal van, hogy akik elosztják a forrásokat, azok folyamatosan kedveznek bizonyos társadalmi csoportoknak, amivel - indirekt módon - hátrányba hoznak másokat. Leírtam már sokszor: a pozitív diszkrimináció (pl. kiemelt támogatás) valami másik rétegtől von meg pénzt / jogokat (stb.) / juttatást - vagyis indirekt módon negatívan diszkriminál. A gyakorlatban csak stilisztikai különbség, ha a kékek és zöldek ovis társadalmában azt mondod, hogy:
- a csóró, szakadt és éhező kék a fagyija felét köteles a kehelyben hagyni (negatív)
- a csóró, szakadt és éhező zöld mekapja a kékek fagyija felét is (pozitiv).

Ha valóban felzárkóztatásról, együttélésről vagy integrációról lenne szó, akkor az esélyek egyenlőségére, nem pedig a diszkriminációra törekednének. Akkor nem lenne mutogatás, hogy már megint csak a romák / zsidók / üzbégek / scientológusok kaptak, hanem mindenki egyenlő eséllyel indulna. A romák negatív megkülönböztetésének a legendáját nem értem: meg kell nézni, hová megy a segélyek nagy része, kik rohannak az ombudsman-hoz ha a többség tagjai többen voltak és megkenték a lopáson rajtakapott roma bandát. A személyes véleményem az, hogy bizonyos kompetens rétegek a problémák megoldása helyett inkább megpróbálnak minél nagyobb zavarost kreálni a sikeres halászathoz.
Az igazság az, hogy ehhez a helyzethez kell egy bizonyos összlakossági-többségi "sötétség" is, hogy vallásra -bőrszínre (...stb.) való hovatartozástól függetlenül képtelenek észrevenni, hogy mindannyiunk szájába ugyanonnan lógatják bele a célszerszámot. Hogy a zöld azzal próbálna egyenlő lenni a kékkel, hogy nem fogadja el a plusz fagylaltot... 😀 Nooormális? Az óvónénit kell pofán vágni...toxique
toxique
Szerinted Tarnabodról, Sellyéről vagy Őriszentpéterről egy tehetséges fiatal gyerek, alsó-jövedelmi szinttel rendelkező családból(bőrszíntől függetlenül) ugyanolyan eséllyel indul az életben, mint egy szegedi, pécsi, vagy pesti orvos vagy ügyvéd gyermeke?
Az esélye elvileg ugyanannyi kellene, hogy legyen, de mecsoda különség!csi77
Nem. De NEM az anyagiakról beszéltem, hanem a fajról/bőrszínről/vallásról. Keresem a megjegyzést, hogy hol utaltam az ANYAGI helyzetből adódó különbségre? Mindenhol a csórókról beszéltem, de ha nem, kérlek, emeld ki nekem. Kössz!
A szegény mindenhol szopik. Akinek ez újonság, az a gazdag.

+ szerinted az mekkora lett volna, ha a csóró magyart Tarnababodról nem veszik fel az orvosira, de a romát kevesebb pontal igen, csak mert roma és zárkóztatni köll (volt idő, amikor ez volt a terv a felsőoktatásban).
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
A baj - szerintem - nem az, hogy felújítják a zsinagógákat, vagy adnak pénzt az egyházaknak vagy a zsidó hitközösségnek vagy éppen akármelyik muzulmán vallási gyülekezetnek.
Konzekvensen tartom magam ahhoz az agybajomhoz, hogy ameddig az ember törekszik arra, hogy holnap jobb emberré váljon annál amilyen ma volt, addig nem érdekel a bőre színe, vagy a vallási meggyőződése, vagy a szexuális identitása... stb., mert ezek privát dolgok (szerintem). A "társadalmi hasznosság" pedig közösségi (a közösség szemében legyen jó, a privát dolgai a sajátjai).
A baj azzal van, hogy akik elosztják a forrásokat, azok folyamatosan kedveznek bizonyos társadalmi csoportoknak, amivel - indirekt módon - hátrányba hoznak másokat. Leírtam már sokszor: a pozitív diszkrimináció (pl. kiemelt támogatás) valami másik rétegtől von meg pénzt / jogokat (stb.) / juttatást - vagyis indirekt módon negatívan diszkriminál. A gyakorlatban csak stilisztikai különbség, ha a kékek és zöldek ovis társadalmában azt mondod, hogy:
- a csóró, szakadt és éhező kék a fagyija felét köteles a kehelyben hagyni (negatív)
- a csóró, szakadt és éhező zöld mekapja a kékek fagyija felét is (pozitiv).

Ha valóban felzárkóztatásról, együttélésről vagy integrációról lenne szó, akkor az esélyek egyenlőségére, nem pedig a diszkriminációra törekednének. Akkor nem lenne mutogatás, hogy már megint csak a romák / zsidók / üzbégek / scientológusok kaptak, hanem mindenki egyenlő eséllyel indulna. A romák negatív megkülönböztetésének a legendáját nem értem: meg kell nézni, hová megy a segélyek nagy része, kik rohannak az ombudsman-hoz ha a többség tagjai többen voltak és megkenték a lopáson rajtakapott roma bandát. A személyes véleményem az, hogy bizonyos kompetens rétegek a problémák megoldása helyett inkább megpróbálnak minél nagyobb zavarost kreálni a sikeres halászathoz.
Az igazság az, hogy ehhez a helyzethez kell egy bizonyos összlakossági-többségi "sötétség" is, hogy vallásra -bőrszínre (...stb.) való hovatartozástól függetlenül képtelenek észrevenni, hogy mindannyiunk szájába ugyanonnan lógatják bele a célszerszámot. Hogy a zöld azzal próbálna egyenlő lenni a kékkel, hogy nem fogadja el a plusz fagylaltot... 😀 Nooormális? Az óvónénit kell pofán vágni...toxique
toxique
Szerinted Tarnabodról, Sellyéről vagy Őriszentpéterről egy tehetséges fiatal gyerek, alsó-jövedelmi szinttel rendelkező családból(bőrszíntől függetlenül) ugyanolyan eséllyel indul az életben, mint egy szegedi, pécsi, vagy pesti orvos vagy ügyvéd gyermeke?
Az esélye elvileg ugyanannyi kellene, hogy legyen, de mecsoda különség!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kibaszott vicces ez a topic 😊
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Az embereknek inkább azzal van tele a tökük, hogy ha bekapcsolják a híradót, ömlik belőle a nácizás, rasszistázás és antiszemitázás.cartman023
Nekem meg azzal van tele a tököm, hogy nem tudok úgy kimenni az utcára, hogy ne halljam: mocskos zsidó.

Most akkor mi van?III.JC6
Én ilyet még sose hallottam. De halál komolyan. Hol hallottál ilyeneket?Vrijbloed
Lehet, hogy ahányszor JC kimegy az utcára, elordítja magát, hogy "Mocskos zsidók!". És ezért hallja, mert ugye a saját hangját is hallja az ember. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
nincs vele bajom, ez így van általában, hogy azok az emberek akik féltik vagy már elvesztették a megélhetésüket, azok fogékonyabbá válnak az azonnali radikális megoldásokat kínáló pártok programjaira. Ahogy Roosevelt is megmondta, nem a radikális mozgalmak ellen kell harcolni, hanem azokat a problémákat kell orvosolni, melyek mentén ezek szerveződnek.Amadeus91
Így már értem mire gondoltál, köszi.

Do your job
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
A Jobbik nem a tudatlanok és szegények pártja, hanem a tanult egyetemistáké, fiataloké, és az olyan embereké, akik féltik a megélhetésüket, szóval dolgoznak és nem csak a segélyt várják a kapuban.cartman023
kimondtad a lényeget.Amadeus91
Pusztán érdeklődés szintjén, de elmagyaráznád, hogy magával a kiemelt résszel mi a bajod?Boston
nincs vele bajom, ez így van általában, hogy azok az emberek akik féltik vagy már elvesztették a megélhetésüket, azok fogékonyabbá válnak az azonnali radikális megoldásokat kínáló pártok programjaira. Ahogy Roosevelt is megmondta, nem a radikális mozgalmak ellen kell harcolni, hanem azokat a problémákat kell orvosolni, melyek mentén ezek szerveződnek.

criminal lawyer or criminal lawyer?