Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Komolyan mondom írok Damesheknek h vegyen bele a heti shame reportba...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
valaki árulja már el, HOGY a viharba lehet így írni?

azt akartam is írni korábban, h Gruden a közvetítés alatt is kiemelte h cover 3 volt négy rövid zónával, és meccs közben is faszán elemezte a védelmet. aki angolul nézte a meccset, az élvezkedhetett benne 😊

egyébként meg ebben a védelemben az a csodás, h hétről hétre szinte meg tud változni. könnyen lehet h single high-al végig nyomjuk a niners meccset, és úgy is működne minden.a.kacsa
Az NCAA csevegőbe már írtam h gyaníthatóan nézőcsúcs lesz így h 2 louisianai csapatot tudtak intézni.empty taxi
egyszerűen gusztustalanbaggio
Baggio, tökéletesen igazad van. Itt vannak a hiányzó részek...

... ....... ... .... ..........., .ogy ...... . ........... ..... .. ........... .ogy ..... . . .... ... ..... ........, ... ....... ......... .. ....... ....... .... ........ . ...... ......... .......... . ......., .. ......... ....... 😊
............. ... ..... . ........ .. . ......., .ogy ..... ..... ...... ... ... ......... . ........ ..... .ogy ....... ....-.. .... ..... . ......., .. ... .. ..... .....

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 858
ez mi😀
A vilagon mindenhol roviditenek nem csa MO-n.Komolyan nagyobb problemad ne legyen az eletedben.
Az egy masik kerdes h ez mar a butitasunk resze.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerekbaggio
De ez egy fórum, itt szvsz simán belefér 😊 Rövidített, ennyi. Szerintem követett már el ilyet más is, legyen az illető cikkíró (akár itt akár máshol). Az oldal presztízse nem ezen fog múlni, de kár ezt túlreagálni.Asbee
mármint személyes véleményed szerint. 😛shawnka
Nem az lesz! Szerény véleményem szerint 😉gdavid
Itt nyugaton elfogadott az én verzióm is 😀shawnka
Attól még hibás, hogy elfogadott! És itt kérem szépen "nyelvtannáciskodás" folyik! 😍

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerekbaggio
De ez egy fórum, itt szvsz simán belefér 😊 Rövidített, ennyi. Szerintem követett már el ilyet más is, legyen az illető cikkíró (akár itt akár máshol). Az oldal presztízse nem ezen fog múlni, de kár ezt túlreagálni.Asbee
mármint személyes véleményed szerint. 😛shawnka
Nem az lesz! Szerény véleményem szerint 😉gdavid
Itt nyugaton elfogadott az én verzióm is 😀
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerekbaggio
De ez egy fórum, itt szvsz simán belefér 😊 Rövidített, ennyi. Szerintem követett már el ilyet más is, legyen az illető cikkíró (akár itt akár máshol). Az oldal presztízse nem ezen fog múlni, de kár ezt túlreagálni.Asbee
mármint személyes véleményed szerint. 😛shawnka
Nem az lesz! Szerény véleményem szerint 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerekbaggio
De ez egy fórum, itt szvsz simán belefér 😊 Rövidített, ennyi. Szerintem követett már el ilyet más is, legyen az illető cikkíró (akár itt akár máshol). Az oldal presztízse nem ezen fog múlni, de kár ezt túlreagálni.Asbee
mármint személyes véleményed szerint. 😛shawnka
ma valami nyelvtani nap van? merakkó MENEKÜLÉSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerekbaggio
De ez egy fórum, itt szvsz simán belefér 😊 Rövidített, ennyi. Szerintem követett már el ilyet más is, legyen az illető cikkíró (akár itt akár máshol). Az oldal presztízse nem ezen fog múlni, de kár ezt túlreagálni.Asbee
mármint személyes véleményed szerint. 😛
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerekbaggio
De ez egy fórum, itt szvsz simán belefér 😊 Rövidített, ennyi. Szerintem követett már el ilyet más is, legyen az illető cikkíró (akár itt akár máshol). Az oldal presztízse nem ezen fog múlni, de kár ezt túlreagálni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...Asbee
az a nagy probléma, hogy az oldal egyik cikkírója is "h"-zva makog, mint valami óvodás kisgyerek

akkor már inkább olvasom ezerszer sütianap kommentjeit, aki írásképével valamilyen szinte erre reflektál és állít torz tükörképet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
mivan baggio, újra előjött a kihagyott 11-es?
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Elsőre komolyan mondom nem vettem észre mi volt itt a "probléma" (nekem pl. semmi bajom a két idézett hozzászólással). Ennél nagyobb gondja ne legyen az embernek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Biztos elromlott az ogy betű 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
f-om, se tudja h h, dehát ez cs 1 fórum, nem dr-i disszertációk publikálási helye, vagy szépírási race

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
valaki árulja már el, HOGY a viharba lehet így írni?

azt akartam is írni korábban, h Gruden a közvetítés alatt is kiemelte h cover 3 volt négy rövid zónával, és meccs közben is faszán elemezte a védelmet. aki angolul nézte a meccset, az élvezkedhetett benne 😊

egyébként meg ebben a védelemben az a csodás, h hétről hétre szinte meg tud változni. könnyen lehet h single high-al végig nyomjuk a niners meccset, és úgy is működne minden.a.kacsa
Az NCAA csevegőbe már írtam h gyaníthatóan nézőcsúcs lesz így h 2 louisianai csapatot tudtak intézni.empty taxi
egyszerűen gusztustalan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Írj tanszéknek/tárgyfelelősnek e-mailt a problémádról, hogy bővítsenek a létszámon...szerintem megértenék. Nálunk BME-KSK-n legalábbis nem akadékoskodtak kb sose......szerintem.bogec7
Az volt az első. Az előadó visszaírt, hogy eddig is tudtam, hogy két hét lesz a vizsgaidőszakom, miért nem voltam figyelmesebb, de amúgy se tud vizsgát bővíteni, mert a terem tele van így is. Nyilván igaza van, de mire felnéztem etr-be már tele volt a vizsga. A másik vizsgát átrakni egy héttel korábbra meg szintén nem opció sajnos. Nem tudok felkészülni rá a hétvégén, míg erre a szabadon választható habi, karikázgatós szarra fel tudnék.
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 129
Hogy hova a büdös kurva anyjába fajult ez a tetves rohadt világ... Záróvizsgáznék idén, és a két hetes vizsgaidőszakban az egyik vizsgám ütközik egy másik tárgyéval, az egy héttel hamarabbi időpont pedig betelt, így baszhatom az egészet, hacsak valaki le nem jelentkezik a betelt vizsgáról. Találtam egy srácot akit régebben NEM JELÖLTEM VISSZA FACEBOOKON (nyilván mert nem ismerem), ezért nem adja le..."amikor legutóbb beszéltünk,elküldtél a fenébe,már bocs" Hát bazdmeg az eszem megáll...dcsicsak
Írj tanszéknek/tárgyfelelősnek e-mailt a problémádról, hogy bővítsenek a létszámon...szerintem megértenék. Nálunk BME-KSK-n legalábbis nem akadékoskodtak kb sose......szerintem.

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Hogy hova a büdös kurva anyjába fajult ez a tetves rohadt világ... Záróvizsgáznék idén, és a két hetes vizsgaidőszakban az egyik vizsgám ütközik egy másik tárgyéval, az egy héttel hamarabbi időpont pedig betelt, így baszhatom az egészet, hacsak valaki le nem jelentkezik a betelt vizsgáról. Találtam egy srácot akit régebben NEM JELÖLTEM VISSZA FACEBOOKON (nyilván mert nem ismerem), ezért nem adja le..."amikor legutóbb beszéltünk,elküldtél a fenébe,már bocs" Hát bazdmeg az eszem megáll...
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
verjem a faszom ebbe a kurva politikába. Már egy csaj lakására sem lehet felmenni úgy, hogy ne tolják a képembe ezt a kereszténydemokrata bullshitet.Amadeus91
Nem akart szopni?laccoo74
nem (csak az)
Felhívott magához, bor, olasz kaja, tényleg minden jó és evés közben bukott ki belőle a békemenet.Amadeus91
legközelebb hivatkozz arra a kereszténydemokrata baromsárgra, hogy fogy a magyar és gyereket kell csinálni, aztán hajrá. később ráér rádöbbenni, hogy nem feleségül akarod venni. ostoba csajt mindig könnyebb megdönteni. 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
verjem a faszom ebbe a kurva politikába. Már egy csaj lakására sem lehet felmenni úgy, hogy ne tolják a képembe ezt a kereszténydemokrata bullshitet.Amadeus91
Nem akart szopni?laccoo74
nem (csak az)
Felhívott magához, bor, olasz kaja, tényleg minden jó és evés közben bukott ki belőle a békemenet.Amadeus91
mér beszélgetni mentél oda? Sobri helyett Sobri leszek, te tehecc rúla, hogy békemenetes fazonnak néznek, mé nem montad van egy Matocsys-piercinged egy nagyon intim helyen 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Örülj neki, hogy nem zsidó, mert, ha kinyalod, az már etnikai tisztogatás!😀😀
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
verjem a faszom ebbe a kurva politikába. Már egy csaj lakására sem lehet felmenni úgy, hogy ne tolják a képembe ezt a kereszténydemokrata bullshitet.Amadeus91
Nem akart szopni?laccoo74
nem (csak az)
Felhívott magához, bor, olasz kaja, tényleg minden jó és evés közben bukott ki belőle a békemenet.Amadeus91
Még mindig jobb, mintha a bor, meg az olasz kaja........ 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
verjem a faszom ebbe a kurva politikába. Már egy csaj lakására sem lehet felmenni úgy, hogy ne tolják a képembe ezt a kereszténydemokrata bullshitet.Amadeus91
Nem akart szopni?laccoo74
nem (csak az)
Felhívott magához, bor, olasz kaja, tényleg minden jó és evés közben bukott ki belőle a békemenet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
verjem a faszom ebbe a kurva politikába. Már egy csaj lakására sem lehet felmenni úgy, hogy ne tolják a képembe ezt a kereszténydemokrata bullshitet.Amadeus91
Nem akart szopni?laccoo74
 indavideo.hu/video/Az_utolso_cserkesz_-_Nem_szopik_a_liba_reszlet
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
verjem a faszom ebbe a kurva politikába. Már egy csaj lakására sem lehet felmenni úgy, hogy ne tolják a képembe ezt a kereszténydemokrata bullshitet.Amadeus91
Nem akart szopni?