Horgászat

6 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pest vonzáskörzetében valaki egy jó tavat tudna ajánlani? Kéne akasztani pár halat, de nem ismerek itt normális tavakat.
kristóf17
Próbáld majd ki a Háziréti víztározót(horgásztó), komoly ponty szörnyek úszkálnak benne, haver hetente üt 10+ kilósat.
szampi#33
Köszi! Ezt is ajánlották, olyannyira, hogy a kis Bleró, Pontyfészek, Háziréti tó hármasból kellene dönteni, hogy végül melyik legyen.
kristóf17
Nehogy Solymar kozelebe gyere! 8D

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Pest vonzáskörzetében valaki egy jó tavat tudna ajánlani? Kéne akasztani pár halat, de nem ismerek itt normális tavakat.
kristóf17
Próbáld majd ki a Háziréti víztározót(horgásztó), komoly ponty szörnyek úszkálnak benne, haver hetente üt 10+ kilósat.
szampi#33
Köszi! Ezt is ajánlották, olyannyira, hogy a kis Bleró, Pontyfészek, Háziréti tó hármasból kellene dönteni, hogy végül melyik legyen.
több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Pest vonzáskörzetében valaki egy jó tavat tudna ajánlani? Kéne akasztani pár halat, de nem ismerek itt normális tavakat.
kristóf17
Próbáld majd ki a Háziréti víztározót(horgásztó), komoly ponty szörnyek úszkálnak benne, haver hetente üt 10+ kilósat.

több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
micsoda pörgés van a topicban! 😊
yooker
Muszáj érdeklődnöm most, hogy végre van két saját botom, (feeder és sima fenekes), orsóm és minden egyéb, ami a horgászathoz szükséges. Végig szeretném horgászni a családdal/barátokkal a környező tavakat, ahol lehet találni egy kis élményt is. Évente 3-szor ha elmegyünk, de akkor olyan helyeket kéne meglátogatni, ahol eredménye is lehet. Dunán állandóan felsülünk, tök tudatlanok vagyunk folyóhoz még.

Esetleg Szeged közeli tavakban van valaki otthon? Mert július végén meg ott kötünk majd ki. 😊
kristóf17
A Duna hatványozottan nehéz pálya. Eleve csak helyi haverral megyek, aki tudja a jó helyeket, de még akkor is sok dologtól függ (vízállás, időjárás, stb...) és sok nullázás benne van. Amiért mégsem mondok le a dunai pecáról, az az, hogy amikor viszont megy a hal, akkor a Duna minden más vizet felülmúl.
Jan
Na, igen, ezt hallottam én is, de hogy a fenébe kéne megtanulni, hogy merre, mivel hogyan. Senkitől nem hallottam még részletes, és jó tanácsadást. 😊
kristóf17
keresni kell egy tapasztalt öreg mentort a környéken ahová szeretnél járni hátha hajlandó megosztani a műhelytitkokat
szeretek én is beszélgetni velük a Balatonnál , sikerült már pár dolgot tanulni tőlük...😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
micsoda pörgés van a topicban! 😊
yooker
Muszáj érdeklődnöm most, hogy végre van két saját botom, (feeder és sima fenekes), orsóm és minden egyéb, ami a horgászathoz szükséges. Végig szeretném horgászni a családdal/barátokkal a környező tavakat, ahol lehet találni egy kis élményt is. Évente 3-szor ha elmegyünk, de akkor olyan helyeket kéne meglátogatni, ahol eredménye is lehet. Dunán állandóan felsülünk, tök tudatlanok vagyunk folyóhoz még.

Esetleg Szeged közeli tavakban van valaki otthon? Mert július végén meg ott kötünk majd ki. 😊
kristóf17
A Duna hatványozottan nehéz pálya. Eleve csak helyi haverral megyek, aki tudja a jó helyeket, de még akkor is sok dologtól függ (vízállás, időjárás, stb...) és sok nullázás benne van. Amiért mégsem mondok le a dunai pecáról, az az, hogy amikor viszont megy a hal, akkor a Duna minden más vizet felülmúl.
Jan
Na, igen, ezt hallottam én is, de hogy a fenébe kéne megtanulni, hogy merre, mivel hogyan. Senkitől nem hallottam még részletes, és jó tanácsadást. 😊
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
micsoda pörgés van a topicban! 😊
yooker
Muszáj érdeklődnöm most, hogy végre van két saját botom, (feeder és sima fenekes), orsóm és minden egyéb, ami a horgászathoz szükséges. Végig szeretném horgászni a családdal/barátokkal a környező tavakat, ahol lehet találni egy kis élményt is. Évente 3-szor ha elmegyünk, de akkor olyan helyeket kéne meglátogatni, ahol eredménye is lehet. Dunán állandóan felsülünk, tök tudatlanok vagyunk folyóhoz még.

Esetleg Szeged közeli tavakban van valaki otthon? Mert július végén meg ott kötünk majd ki. 😊
kristóf17
A Duna hatványozottan nehéz pálya. Eleve csak helyi haverral megyek, aki tudja a jó helyeket, de még akkor is sok dologtól függ (vízállás, időjárás, stb...) és sok nullázás benne van. Amiért mégsem mondok le a dunai pecáról, az az, hogy amikor viszont megy a hal, akkor a Duna minden más vizet felülmúl.
több mint 4 éve
Tejesember 256
Ha már felpörgött a topik: recski tóról vélemények? Most hétvégén megyünk pár ismerőssel horgászni 2 nap 1 éjszakára.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
micsoda pörgés van a topicban! 😊
yooker
Muszáj érdeklődnöm most, hogy végre van két saját botom, (feeder és sima fenekes), orsóm és minden egyéb, ami a horgászathoz szükséges. Végig szeretném horgászni a családdal/barátokkal a környező tavakat, ahol lehet találni egy kis élményt is. Évente 3-szor ha elmegyünk, de akkor olyan helyeket kéne meglátogatni, ahol eredménye is lehet. Dunán állandóan felsülünk, tök tudatlanok vagyunk folyóhoz még.

Esetleg Szeged közeli tavakban van valaki otthon? Mert július végén meg ott kötünk majd ki. 😊
kristóf17
Lementek a jobb mint otthonba, azt ha semmit nem fogtok legalább kajáltok egy jót 😊
peach
Pontosan, a vendéglő kiülős része konkrétan a horgásztó stégén van, kifejezetten feelinges hely és nem maradtok éhen fogás nélkül sem 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
micsoda pörgés van a topicban! 😊
yooker
Muszáj érdeklődnöm most, hogy végre van két saját botom, (feeder és sima fenekes), orsóm és minden egyéb, ami a horgászathoz szükséges. Végig szeretném horgászni a családdal/barátokkal a környező tavakat, ahol lehet találni egy kis élményt is. Évente 3-szor ha elmegyünk, de akkor olyan helyeket kéne meglátogatni, ahol eredménye is lehet. Dunán állandóan felsülünk, tök tudatlanok vagyunk folyóhoz még.

Esetleg Szeged közeli tavakban van valaki otthon? Mert július végén meg ott kötünk majd ki. 😊
kristóf17
Lementek a jobb mint otthonba, azt ha semmit nem fogtok legalább kajáltok egy jót 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
micsoda pörgés van a topicban! 😊
yooker
Muszáj érdeklődnöm most, hogy végre van két saját botom, (feeder és sima fenekes), orsóm és minden egyéb, ami a horgászathoz szükséges. Végig szeretném horgászni a családdal/barátokkal a környező tavakat, ahol lehet találni egy kis élményt is. Évente 3-szor ha elmegyünk, de akkor olyan helyeket kéne meglátogatni, ahol eredménye is lehet. Dunán állandóan felsülünk, tök tudatlanok vagyunk folyóhoz még.

Esetleg Szeged közeli tavakban van valaki otthon? Mert július végén meg ott kötünk majd ki. 😊
kristóf17
szőregen a malomtól nem messze van egy kifejezetten hangulatos kis horgásztó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
micsoda pörgés van a topicban! 😊
yooker
Muszáj érdeklődnöm most, hogy végre van két saját botom, (feeder és sima fenekes), orsóm és minden egyéb, ami a horgászathoz szükséges. Végig szeretném horgászni a családdal/barátokkal a környező tavakat, ahol lehet találni egy kis élményt is. Évente 3-szor ha elmegyünk, de akkor olyan helyeket kéne meglátogatni, ahol eredménye is lehet. Dunán állandóan felsülünk, tök tudatlanok vagyunk folyóhoz még.

Esetleg Szeged közeli tavakban van valaki otthon? Mert július végén meg ott kötünk majd ki. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 388 — Így remélem megfelelek nektek.....
micsoda pörgés van a topicban! 😊
yooker
Kapás van mint a Tüskevárba 😀
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
micsoda pörgés van a topicban! 😊
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Pest vonzáskörzetében valaki egy jó tavat tudna ajánlani? Kéne akasztani pár halat, de nem ismerek itt normális tavakat.
kristóf17
Barina horgásztó, szerintem az egyik legjobb tó nagyon sok 5-10 kg-os vagy nagyobb hal van benne.
Benta horgászpark Százhalombatta mellett van az is nagyon jó szerintem, igényesen van kialakítva
Carplove horgászpark Gödöllő
Villantó horgásztó
Joker horgásztó.
Ordas horgásztó

Így elsőre ennyi, ezeken mind bojlis mind feeder mind úszós módszerrel lehet eredményesen horgászni
kapitnono
Nagyon szépen köszönöm! Jól hangzik mind, kettőt már más is ajánlott, szóval szerintem végig lesznek járva 😊
kristóf17
Igazán nincs mit, görbüljön!


több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Pest vonzáskörzetében valaki egy jó tavat tudna ajánlani? Kéne akasztani pár halat, de nem ismerek itt normális tavakat.
kristóf17
Barina horgásztó, szerintem az egyik legjobb tó nagyon sok 5-10 kg-os vagy nagyobb hal van benne.
Benta horgászpark Százhalombatta mellett van az is nagyon jó szerintem, igényesen van kialakítva
Carplove horgászpark Gödöllő
Villantó horgásztó
Joker horgásztó.
Ordas horgásztó

Így elsőre ennyi, ezeken mind bojlis mind feeder mind úszós módszerrel lehet eredményesen horgászni
kapitnono
Nagyon szépen köszönöm! Jól hangzik mind, kettőt már más is ajánlott, szóval szerintem végig lesznek járva 😊
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Pest vonzáskörzetében valaki egy jó tavat tudna ajánlani? Kéne akasztani pár halat, de nem ismerek itt normális tavakat.
kristóf17
Barina horgásztó, szerintem az egyik legjobb tó nagyon sok 5-10 kg-os vagy nagyobb hal van benne.
Benta horgászpark Százhalombatta mellett van az is nagyon jó szerintem, igényesen van kialakítva
Carplove horgászpark Gödöllő
Villantó horgásztó
Joker horgásztó.
Ordas horgásztó

Így elsőre ennyi, ezeken mind bojlis mind feeder mind úszós módszerrel lehet eredményesen horgászni


több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Pest vonzáskörzetében valaki egy jó tavat tudna ajánlani? Kéne akasztani pár halat, de nem ismerek itt normális tavakat.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Bő egy hét múlva meglátogatjuk pár baráttal a Dunát egy egész napra éjszakát beleértve Vác környékén. Jó lenne most valami értelmes eredménnyel és élménnyel távozni. Terveim szerint a márna (csonti, csontibefőtt, szalonna/sajt/szalonna) és pontyhorgászat lesz fenéken (alkalmazva kiemelésre alkalmas hungarocell, vagy hasonló csalit).
Ezekhez tudnátok esetleg adni tippeket, hogy mire érdemes odafigyelni? (általánosságban)
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Elfeledett topic.Pedig biztos van akik még nyomja köztünk.

Lassan lassan a jó idő beköszöntével ki merre fogja megkezdeni a szezont?
szampi#33
hoppá!van ilyen is?
én pont tavaly kezdtem el ezt a dolgot! 😊
Balaton déli part szabadstrandnál szoktunk bedobni (közel a nyaraló )
és bár 1 méteres a víz és 20-30 méternél nem is dobunk messzebb de keszeg , kárász van bőven szép nagyok is ( filézve sütjük amit lehet ) + 1-1 kisebb ponty is beesik szinte mindig de fogtunk már compókat is

egyelőre teljesen az alapoknál vagyok (Lidl és Dechatlonos teleszkópos fenekező szett)
most gondolkodom hogy beruházom egy komolyabb darabra de még nem tudtam dönteni a feeder vagy egy egyszerűbb bojlis legyen-e? az utóbbira hajlok inkább. szeretnék kicsit messzebbre dobni + a feeder macerásabbnak tűnik alapból is!
igazi húshorgászként nekem a cél a minél nagyobb (több) fogás! 😊
márciusban vagy április elején már tuti megyünk is le egy hétvégére!

Szerkesztette: yooker
több mint 7 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Elfeledett topic.Pedig biztos van akik még nyomja köztünk.

Lassan lassan a jó idő beköszöntével ki merre fogja megkezdeni a szezont?

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 411

choose life
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni a hozzá értőktől, hogy milyen tippeket (csali, szerelék stb.) ajánlanátok tok horgászathoz.MirrMurr
ementáli sajt (nem nevet) bab, v méhlárvák(élő)
fenekezz

ráérsz megköszönni amikor tele a csónak 😉briareos
Sajt? Mint márnázáshoz? Na ki fogom próbálni. Fenékre gondoltam én is. Azt mondják igazi sport hal szóval megérni várni rá. Sejtettem én, hogy a pellet és a bojli nem igazán játszik.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni a hozzá értőktől, hogy milyen tippeket (csali, szerelék stb.) ajánlanátok tok horgászathoz.MirrMurr
ementáli sajt (nem nevet) bab, v méhlárvák(élő)
fenekezz

ráérsz megköszönni amikor tele a csónak 😉

több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv mindenkinek!

Azt szeretném megkérdezni a hozzá értőktől, hogy milyen tippeket (csali, szerelék stb.) ajánlanátok tok horgászathoz.
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
2 hétig pecáztam németországban, (stégépítés, csónak helyrepofozás itt is megvolt) és azt kell mondjam fantasztikus nyaralás volt. Eredetileg több tavat is ki akartam próbálni, meg esetleg átruccani svédországba, de végül maradtam a német horgásztanyánkon (közvetlenül 2 tó partján, azaz a nagyobbik kb 150 méterre van, de csatorna köti össze a kettőt).

csukára mentem főleg, és eszméletlenül haraptak, napi szinten volt 20 + darab, hamar abbahagytam a számolást, alig bírtam visszadobálni őket. méretben kb 55 centitől, egészen 127 cmig (ez volt a csúcs, de méteren feletti csak 7 darab volt).

számolatlan sügér akadt még itt is kb 25 centitől 40ig, bár volt egy debella nagy 55ös, amíg fel nem jött azt hittem az is csuka lesz, húzott mint a disznó 😊

fogas sajnos nem akadt, pedig azokból is vannak szép példányok a tavakban.
Szóval összességében nagyon fasza volt, sok sör, ha épp nem pecáztam akkor grilleztem.

holnaptól meló...briareos
Akkor termékeny egy peca lehetett.

Mi amúgy Olaszországban gondolkozunk most, mivel az egyik cimborámnak mániája, hogy harcsázzunk egy kiadósat. Nem áll tőlem messze a rablóhalazás, de jobban szeretem a békés halak horgászatát. Ettől függetlenül többen mondják, hogy egy jó harcsázás a Po folyón és elfelejtem a békés halakat. Ha összejön, akkor majd meglátjuk 😀MirrMurr
nagyon jókat hallottam ilyen túrákról, ha van lehetőséged feltétlenül menj el