Jégkorong (NHL, hazai, stb.)

18 feliratkozó

26 napja
Nomac New England Patriots 919 — balazs.t85@gmail.com
4-3 Atyaég, mi van itt.
26 napja
Máris 2-3 😀
26 napja
na ezt a Sharks hokit szeretem. egy meccs kiütni otthon ezeket a gyökereket 😀
petey
Ilyenkor szoktunk otthon extrabalfaszpuhapöcsök lenni, és simán kiesni kapva egy laza ötöst...
warr_b
Alakul is... 🙁🙄
warr_b
Itt jön a fordulat. 1-3-nál azt érzem ezt megfordítják.
26 napja
warr_b Washington Redskins 673 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van aki tudja hogy mikor jön ki a köv szezon menetrendje?
Kint leszek 16 napig kene nezni 1-2 meccset
Janek
Júniusban, a döntő után.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
26 napja
warr_b Washington Redskins 673 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
petey
Ilyenkor szoktunk otthon extrabalfaszpuhapöcsök lenni, és simán kiesni kapva egy laza ötöst...
warr_b
Alakul is... 🙁🙄

27 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 13 201 — Welcome in Wentzylvania!
Van aki tudja hogy mikor jön ki a köv szezon menetrendje?
Kint leszek 16 napig kene nezni 1-2 meccset

28 napja
petey
warr_b
az elmúlt 2 meccsen odarakták magukat. főleg Jones. szóval nem hinném, hogy nem tennék oda magukat. gondolom a Vegas mindent hozzánk fog dobni, a konyhai mosogatót is, extrém keménységre számítok tőlük, az meg nekünk nincs meg általában. most bele kell állni és meglesz.
petey
Remélem igazad lesz. Sajnos túl sokszor láttam már leolvadni ezt a csapatot az elmúlt húsz évben 😕
Szerda hajnali 4 elvileg.
Ha valahogy továbbmásznánk, a jetik talán már könnyebb ellenfél lennének...

28 napja
petey San Francisco 49ers UCLA Bruins 10 334 — Csodabogár
petey
warr_b
az elmúlt 2 meccsen odarakták magukat. főleg Jones. szóval nem hinném, hogy nem tennék oda magukat. gondolom a Vegas mindent hozzánk fog dobni, a konyhai mosogatót is, extrém keménységre számítok tőlük, az meg nekünk nincs meg általában. most bele kell állni és meglesz.

28 napja
petey

28 napja

1 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals Wisconsin Badgers 9 415 — Luke Voit fan
Ha meg nem lenne 82 meccses alapszakasz, akkor az lenne a baj.

1 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 881 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
...Akkor hajrá Flames. ...
dande
Végre. Kíváncsi vagyok meddig mennek. Nagyon össze vannak most rakva.
Fun fact, hogy az utolsó döntőjükben pont a mostani keleti első volt az ellenfél.
zinedine5
Hát erre nem számítottam. 1-4 rossz játék, sima első körös kizúgás. Elkeserítő. A sztárok csúnyán beégtek. Egytől-egyig. Monahan, Gaudreau, Backlund, Neal?
zinedine5
Akkor nekem kb most már mindegy inkább ellendrukker vagyok, hogy ki ne, s sajnos van bent még egy pár ilyen csapat. A két főcsoport első hamar kipottyant éljen a 82 meccses hajtás 😛
1 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 007 — Ajmo Vatreni
...Akkor hajrá Flames. ...
dande
Végre. Kíváncsi vagyok meddig mennek. Nagyon össze vannak most rakva.
Fun fact, hogy az utolsó döntőjükben pont a mostani keleti első volt az ellenfél.
zinedine5
Hát erre nem számítottam. 1-4 rossz játék, sima első körös kizúgás. Elkeserítő. A sztárok csúnyán beégtek. Egytől-egyig. Monahan, Gaudreau, Backlund, Neal?

Fire McDaniels!
1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 11 743 — Cowboys fan
 twitter.com/JordanStrack/status/1119267647395438593/video/1
Bazzani
bár kicsit félek, mert elvileg senki sem lehet próféta a saját hazájában, de ideje, hogy valaki rendbe rakja azt a kuplerájt, amit az utóbbi négy-hat évben Hollandék összehoztak.
ha csak annyira összerántja a csapatot, mint ahogy megcsinálta Tampában, akkor már jól jár a klub, és azért az elkövetkező pár év kulcsfontosságú lesz minimum azt tekintve, hogy mennyire sikerül együtt tartani, és milyen csapatot sikerül építeni a Larkin - AA - Mantha - (fiatal reménységek) mag köré.
1 hónapja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 18 810 — Ahogy én látom:

Only women wear rings.Lions Fan
Winners focus on the win, losers focus on the winners!Ryan Broyles
1 hónapja
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 007 — Ajmo Vatreni
Mi a pöcsömet akár a Calgary ezzel az 50+ kapott lövéssel? Így esélytelenek. Ilyen szar védelemmel.

Fire McDaniels!
1 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 5 167 — Jó ötletnek tűnt!
Na rekord beállitva és végre kezdődik a playoff. Idén csak meg kéne nyerni azt a kupát
Wester
 twitter.com/BlueJacketsNHL/status/1118331493229613062
r.baggio
Az a baj, hogy teljesen megérdemelték. Végig úgy játszottunk, mintha először lennénk PO-ban.

Lesz ez még így se!
1 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 824 — No es importante
Na rekord beállitva és végre kezdődik a playoff. Idén csak meg kéne nyerni azt a kupát
Wester

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
1 hónapja
62 győzelem és... ennyi. 😂

1 hónapja
kibaszott Vegast miért kell még mindig nyomni a tavalyi év után megint.
mondjuk a Sharks is elég puhapöcs.
petey
A második meccs PP aránya nem zavart?
Mikey
ami jogos az jogos 2 perc. ezzel szemben tegnap a Sharks a P2 második felében kapta az első előnyt. fos volt az egész SJ de azért nem kell tolni már pluszban a Vegast.

1 hónapja
petey
A második meccs PP aránya nem zavart?

1 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 4 636 — Steelers fan
petey
Ahogy mindig szoktuk 😊
13 gólt kapni 3 meccsen kurva sok. Persze az alapszakaszban is ez volt...
Az meg külön röhej, hogy képesek voltunk mindhárom harmad első percében gólt kapni...
Ki is írták, hogy eddig ez egyszer fordult elő, még '81-ben (a Bruins ütötte akkor).

Amúgy meg szerencsére a balfasz Tampa még minket is alulmúl 😛
warr_b
Mi meg mindenkit alulmúlutnk 😀
Épp a múlt héten mondta cimbora egy flájing rebbit mellet, hogy baromi jó a golf. Nem gondoltam volna, hogy ilyen aktuálsi lesz pikkpakk. 😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
1 hónapja
petey
Ahogy mindig szoktuk 😊
13 gólt kapni 3 meccsen kurva sok. Persze az alapszakaszban is ez volt...
Az meg külön röhej, hogy képesek voltunk mindhárom harmad első percében gólt kapni...
Ki is írták, hogy eddig ez egyszer fordult elő, még '81-ben (a Bruins ütötte akkor).

Amúgy meg szerencsére a balfasz Tampa még minket is alulmúl 😛

1 hónapja

1 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 11 743 — Cowboys fan
Aki teheti menjen ki a női hoki VB-re, ingyenes és qrva jók a csajok 😀

A mai is tök nagy sportélmény volt és álomszép gólokat ütöttek.
gabokocka
Na most, akkor a csajok jók, vagy a játék? 😀
kishaszi
Döntsd el 😊

www.m4sport.hu/jegkorong/cikk/2019/04/07/gyozelemmel-kezdte-a-vilagbajnoksagot-a-noi-jegkorong-valogatott

A győztes gól 😊
gabokocka
Na,. csak azért, mert én elég sok női hokit láttam életemben, de az sok minden csak nem szórakozás 😀 Bár a "szurkolókon" jókat lehet mosolyogni, akik olykor BL-szinten veszik komolyan az egészet. 😛 - Tény, a gól szép. 😊
kishaszi
A szlovák meccs borzasztó volt, de a tegnapi dánok ellen megint tetszetős dolgok voltak. Tény, hogy teljesen más sportág, mint a férfi, de nagyon cuki ahogy tudnak örülni egy-egy gólnak. És ha minden jól megy, pénteken vagy szombaton elmondhatjuk magunkról hogy van olyan hoki vb, ahol magasabb divízióban leszünk, mint a svédek 😊
gabokocka
holnap ki-ki meccs az osztrákokkal...
jól gondolom, hogy kb egy szinten van a 2 válogatott?
NB2
azért persze lehet szurkolni a dánoknak a norvégek ellen
slowmotion
el is dőlt...
mondjuk azért megtehetnénk a dánoknak azt a szívességet, hogy nem golyózzuk ki őket
NB2
Megtették a csajok, csoportelsők, szép volt!
warr_b
reméltem is, mert simán rájuk tettem