Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
Nah akkor DeBoer és komplett stábja repült zsinórban öt elveszített meccs után.
Az utolsó 3 meccs gólkülönbsége: 3-15
Bár Boughner-rel sem leszünk előrébb...
warr_b
az is valami.
Detroitban az utolsó 10 meccs lett 0-0-10, és 16:47.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor DeBoer és komplett stábja repült zsinórban öt elveszített meccs után.
Az utolsó 3 meccs gólkülönbsége: 3-15
Bár Boughner-rel sem leszünk előrébb...
warr_b
Úgy tudom RC szabad, nem csaptok le rá? 😊
csebi
Akkor már inkább Babcock 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
Nah akkor DeBoer és komplett stábja repült zsinórban öt elveszített meccs után.
Az utolsó 3 meccs gólkülönbsége: 3-15
Bár Boughner-rel sem leszünk előrébb...
warr_b
Úgy tudom RC szabad, nem csaptok le rá? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nah akkor DeBoer és komplett stábja repült zsinórban öt elveszített meccs után.
Az utolsó 3 meccs gólkülönbsége: 3-15
Bár Boughner-rel sem leszünk előrébb...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
amikor a bírók videon megnézik, ahogy a kapusod lábát kisöprik az udvarban, de nem fogadják el a teljesen jogos challenge-et, majd a rossz challenge miatti kisbüntiből is gólt üt az ellenfél - na az dupla facepalm
slowmotion
Úgy ítélték meg, hogy a védő lökte Foegelét - nekem is inkább goalie interference-nek tűnt amúgy (de végül nem ezen múlt). A 2 perc sikertelen challenge-ért meg kicsit nehéz, nyilván az se volt jó, hogy tavaly minden szart visszanézettek az edzők, de egy ilyen necces callnál tényleg igazságtalan a bünti.

Perception is reality.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Ha valaki még nem látta a 19 éves(!) orosz Szvecsnyikov (Hurricanes) hajnali gólját mindenképp nézze meg, elképesztő! 😮
Stoki
Kib' nagy játékos lesz Svechnikov. A legkevésbé a lacrosse-os gólja miatt mondom, tavaly óta követem közelebbről a Hurricanest, és hát csoda dolgokat művel Andrei. Alapból nagyon utálom az orosz játékosokat, de őt kifejezetten imádom.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
amikor a bírók videon megnézik, ahogy a kapusod lábát kisöprik az udvarban, de nem fogadják el a teljesen jogos challenge-et, majd a rossz challenge miatti kisbüntiből is gólt üt az ellenfél - na az dupla facepalm
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha valaki még nem látta a 19 éves(!) orosz Szvecsnyikov (Hurricanes) hajnali gólját mindenképp nézze meg, elképesztő! 😮
Stoki
Nagyon finom.

---

Hasonló arcátlanság a svédeknél, a Canucks prospect Nils Höglander gólja:

 www.vancourier.com/pass-it-to-bulis/canucks-prospect-nils-h%C3%B6glander-scored-an-absolutely-insane-lacrosse-goal-in-the-shl-1.23991487

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ha valaki még nem látta a 19 éves(!) orosz Szvecsnyikov (Hurricanes) hajnali gólját mindenképp nézze meg, elképesztő! 😮
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
Pedig ez a tegnapi még a jobb meccseik közül való volt 😊

Érdekesen kezdődött ez a szezon, drukkolok az underdog storyknak, bár az Oilers kezd visszatérni a földre, remélhetőleg a Sabres magic kitart.
Jakehomer
Oilers mint underdog ... annyi 1/1gyel és top 4 választással dinasztiát lehetett volna építeni
csebi
De nem akartak!
Mikey
Mertek nemet mondani? 😊
csebi
Hát, ennél jobb magyarázatom nincs arra, hogy miért nem sikerült nekik. 😀
Mikey
Mert a vezetőségük még a mienkénél is nagyobb balfasz 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
Pedig ez a tegnapi még a jobb meccseik közül való volt 😊

Érdekesen kezdődött ez a szezon, drukkolok az underdog storyknak, bár az Oilers kezd visszatérni a földre, remélhetőleg a Sabres magic kitart.
Jakehomer
Oilers mint underdog ... annyi 1/1gyel és top 4 választással dinasztiát lehetett volna építeni
csebi
De nem akartak!
Mikey
Mertek nemet mondani? 😊
csebi
Hát, ennél jobb magyarázatom nincs arra, hogy miért nem sikerült nekik. 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
Pedig ez a tegnapi még a jobb meccseik közül való volt 😊

Érdekesen kezdődött ez a szezon, drukkolok az underdog storyknak, bár az Oilers kezd visszatérni a földre, remélhetőleg a Sabres magic kitart.
Jakehomer
Oilers mint underdog ... annyi 1/1gyel és top 4 választással dinasztiát lehetett volna építeni
csebi
De nem akartak!
Mikey
Mertek nemet mondani? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
Pedig ez a tegnapi még a jobb meccseik közül való volt 😊

Érdekesen kezdődött ez a szezon, drukkolok az underdog storyknak, bár az Oilers kezd visszatérni a földre, remélhetőleg a Sabres magic kitart.
Jakehomer
Oilers mint underdog ... annyi 1/1gyel és top 4 választással dinasztiát lehetett volna építeni
csebi
De nem akartak!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 776 — Lucas Scott
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
Pedig ez a tegnapi még a jobb meccseik közül való volt 😊

Érdekesen kezdődött ez a szezon, drukkolok az underdog storyknak, bár az Oilers kezd visszatérni a földre, remélhetőleg a Sabres magic kitart.
Jakehomer
Oilers mint underdog ... annyi 1/1gyel és top 4 választással dinasztiát lehetett volna építeni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
Pedig ez a tegnapi még a jobb meccseik közül való volt 😊

Érdekesen kezdődött ez a szezon, drukkolok az underdog storyknak, bár az Oilers kezd visszatérni a földre, remélhetőleg a Sabres magic kitart.
Jakehomer
jó, hát az első harmad kilátástalan (ez itt eufemizmus, igazából valami sötétebb jelző kellene ide) volt, de a végére sikerült izgalmassá tenni. és ugye sikerült az utolsó nyolc meccs első pontját is megszerezni. és bár megint kaptunk öt gólt, de legalább négyet ütöttünk is. az is valami.
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
Pedig ez a tegnapi még a jobb meccseik közül való volt 😊

Érdekesen kezdődött ez a szezon, drukkolok az underdog storyknak, bár az Oilers kezd visszatérni a földre, remélhetőleg a Sabres magic kitart.

Perception is reality.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
???

magyar:  hu.wikipedia.org/wiki/Detroit_Red_Wings

angol:  en.wikipedia.org/wiki/Detroit_Red_Wings

Nincs semmi átirányítás.
Sobri Jóska
szóval a sorok között még nem tudsz olvasni
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
slowmotion
???

magyar:  hu.wikipedia.org/wiki/Detroit_Red_Wings

angol:  en.wikipedia.org/wiki/Detroit_Red_Wings

Nincs semmi átirányítás.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
megpróbáltam a wikin megnézni a Red Wings oldalát, de valami égő kukához irányított át
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
De jó hogy létezik a Flames, különben pontunk se nagyon lenne! 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Végre egy SO Pricetól, mondjuk 17 lövésből illik is ilyen szinten 😊
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kings-Sabres: 0-3
Kings 47(!!) kapuralövés -> 0 gól, amikor a szerencsétlent már az ág is | (meg Hutton) | húzza... :/
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No, összesítettem a 2009-es óta eltelt 11 playoff mérlegét. Egyedül a Penguins jutott be mindegyik évben, és mind a 31 csapat bejutott legalább egyszer, viszont 3 csapat, a Leafs, a Sabres és a Panthers nem tudott egyetlen párharcot sem nyerni ez idő alatt.

Csapat - hányszor jutott be a playoffba - megnyert/elveszített párharcok száma - megnyert/elveszített meccsek száma - megnyert/összes döntő száma.

Klasszik kelet-nyugat bontás, csak közben a Red Wings meg a Blue Jackets főcsoportot váltott. Remélem szét fog csúszni a kis köcsög 😛

A Sharks-ra vetítve: 11 párharcot nyertünk ez alatt a 11 év alatt. Azok a csapatok, akik legalább 10 párharcot nyertek ebben az időszakban, azok összesen behúztak 10 kupát a 11-ből, egyedül tavaly a Blues tudott "kevesebből" kupát nyerni. Szóval szép hogy egy év kivételével mindig playoffban voltunk, de az ezalatt összehozott egyetlen elbukott kupadöntő szerintem kurva kevés.

Pittsburgh 11 PO 17-8 82-66 3/3
Washington 10 PO 10-9 63-58 1/1
Boston 9 PO 14-8 76-56 1/3
NY Rangers 8 PO 9-8 50-55 0/1
Philadelphia 7 PO 5-7 32-38 0/1
Montreal 7 PO 5-7 31-39 0/0
Tampa Bay 6 PO 9-6 47-39 0/1
Ottawa 5 PO 3-5 23-25 0/0
New Jersey 4 PO 3-4 19-22 0/1
NY Islanders 4 PO 2-4 14-18 0/0
Toronto 4 PO 0-4 11-16 0/0
Carolina 2 PO 4-2 16-17 0/0
Buffalo 2 PO 0-2 5-8 0/0
Florida 2 PO 0-2 5-8 0/0

Detroit 8 PO 6-8 40-42 0/1
Columbus 5 PO 1-5 11-20 0/0

San Jose 10 PO 11-10 62-60 0/1
Chicago 9 PO 16-6 76-52 3/3
St. Louis 8 PO 8-7 42-46 1/1
Nashville 8 PO 7-8 45-44 0/1
Anaheim 8 PO 6-8 43-40 0/0
Los Angeles 7 PO 10-5 46-39 2/2
Vancouver 6 PO 5-6 30-32 0/1
Minnesota 6 PO 2-6 15-29 0/0
Colorado 4 PO 1-4 14-17 0/0
Calgary 4 PO 1-4 8-18 0/0
Dallas 3 PO 2-3 16-16 0/0
Phx/Arizona 3 PO 2-3 12-15 0/0
Winnipeg 3 PO 2-3 11-16 0/0
Las Vegas 2 PO 3-2 16-11 0/1
Edmonton 1 PO 1-1 7-6 0/0


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 341
Ez eddig nagyon döcögösen megy...
10 másodpercel a vége előtt mentettünk csak pontot..
A védelemmel gyorsan kezdeni kell valamit, illetve a helyzetkihasználast javítani.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ééééés Marleau papa visszatért, döbb döbb

Sírok, komolyan. Hogy a picsába voltam képes anno két ilyen elbaszott frencsájzt kiválasztani, mint a Sharks meg a Redskins...

Parádés szezonkezdet, a Skins 0-5, a Shark 0-4 😀

Legalja bazmeg.
warr_b
Nana, a Sharks tavaly főcsoport döntőt játszott, az nem olyan rossz, a 0-4 meg még semmit nem jelent, még van 78 kör! 😊
A Redskins egy másik kávéház... 😊
Stoki
Semmit nem jelent. Az egyetlen értelmes játékosunk Couture maradt, azon kívül nyuggerhadosztály meg harmadvonalas senkik.
Nyolcvanhat picket odaadott ez az idióta Karlssonért, pickünk nincs, a farmban valamireveló, ígéretes játékos nincs.
Hosszú évek kitartó munkája végre beérett, hogy eddig is kizárólag az volt a cél, hogy valahogy bejussunk a playoffba, meg legyen pár jól ismert fan favourite játékos, akinek örül a nép és fogyjon a burrito.
Jön a hét szűk esztendő, meg is érdemlik, dilettáns barmok.
warr_b
...akkor én mit mondjak a Kings-szel kapcsolatban, a Stanley óta egyre nagyobb a lejtő, bár a tavalyit már szinte lehetetlen alulmúlni! 😊
Stoki
A három éven belüli két kupával ne szólj egy szót se 😊
A Sharks annyira messze van a kupanyeréstől (és volt mindig is), mint kb. a Diósgyőr a BL döntőtől.
warr_b
Azért csak ott voltatok a döntőben ellenünk.
(Ha meg azt nézzük, hogy a döntő előtt 8-ból 7 sajtó orgánum azt hozsannázta, hogy miért vagytok esélyesebbek (fiatalság, gyorsaság, plusz rutin stb.) az más kérdés.)
kishaszi
Ennyire értenek hozzá 😀
Közünk nem volt ahhoz a döntőhöz.
warr_b
De eljutottatok, és ez a lényeg. Lehet más keleti döntős ellen több sansz lett volna.
kishaszi
Én is Sharks fanként azért bőven pozitívnak látom az elmúlt évtizedet. Playoff tükörsimán megvolt szinte mindig, döntő is lett, több kört mentünk PO-ban is párszor, azért ne állítsuk ezt már be pocsék éveknek. De kétségtelen, úgy érzem ebben az időszakban kellett volna a Stanley-t megnyerni, mert most gyengébb évek jönnek valszeg, lásd idei rajt. Az is hülyeség hogy egy értelemes játékosunk van csak. (Burns, Karlsson,Hertl, Meier, Couture, Kane, Marleau, Thornton, ha feljavulna Jones is még talán). Pavelski-t nagyon sajnálom viszont.
zavi27
Örülök hogy szerinted minden fasza. Mivel az átlagdrukkereknek untig elég ez, így DW szépen hátradől, tutibiztos az állása, és soha nem fogunk kupát nyerni. Pont erről beszéltem.

Ki a fenét érdekel, hogy bejutottunk a playoffba, esetleg mentünk egy-két kört? Senkit, sehol nem jegyzik. Egyetlen valami számít: a kupa. Még a büdöskacsák is képesek voltak megnyerni. A Kings is, a Dallas is. A Canes, sőt, még a Caps is! Pedig ők legalább akkora chokerek, mint mi. Jah, már nem. Így 20 év után már tele a tököm.

Marleau, Thornton, mint jó játékosok? Jah, 8-10 évvel ezelőtt valóban azok voltak. Most már 40 évesek, baszki. Komolyan, velük akarunk bármit elérni?? Marleau esti két gólja ellenére, hurrá, taps. Aztán lehet több gólja nem is lesz idén. Kérdezd már meg a Leafs fanokat, mit alkotott náluk. Jones?? Egy tragédia az ember. Nieminél persze egy hangyafasznyival jobb, de nehogy már ez legyen a mérce... Kane? Az az idegbeteg barom? Tehetsége még csak csak lenne, de hülye szegény mint a föld.
Burns egy vicc, nettó emberhátrány védekezésben, azzal meg nem vagyunk előrébb, hogy néha eltalál egy korongot a kékről.
Karlssont már mondtam, egyrészt porcelán, másrészt törpe, harmadrészt ha csak feleannyit adtunk volna érte, az is kurva sok lett volna. Hertl a sérülése óta nem az igazi, Meier tucat. Szóval de, Couture az egyetlen értelmes játékosunk. Esetleg még Simek, ha egészséges.
warr_b
Egyaltalan nem azt mondtam hogy hibatlan a keret, sot irtam, hogy valszeg most gyengebb evek jonnek, mar iden is biztosan. Annyit irtam, hogy az utobbi 10-15 ev nem volt egy szegyenteljes csod, nezhetetlen rossz csapat, aminek itt te kb. be akarod allitani tombolva a kedvenc (?) csapatodat, csak azert mert a Stanley nem jott ossze. Igenis volt par szezon amikor osszejohetett volna a vegso siker a keret erossege okan (persze en csak a vak divatdrukkerek koze tartozom ezek szerint...), nagyon sok aprosagnaknak kell klappolnia mindig.
zavi27
Szégyenteljes csőd nem volt, de siker se.
A többi említett csapatnál valahogy tudtak klappolni a dolgok, nálunk meg valahogy nem.
Persze itt túl kényelmes az élet, tengerpart, napfény, türelmes fanok, elég bejutni a playoffba, más elvárás nincsen. Az mindegy, hogy közben DW idióta rentaljaival elherdáltuk a komplett jövőt, így esély sincs rá, hogy jobbak legyünk, persze igény sincs rá ezzel a tulajjal és gm-mel. Szóba se kerül egy rebuild, mert akkor párezer nézővel kevesebb járna ki, kevesebb burrito fogyna, ugrik a bevétel egy része, az meg ugye elfogadhatatlan.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta