Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez mi a tosz?

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-gyorbe-koltozik-a-vasas-es-uj-neven-indul-az-erste-ligaban-2841171
warr_b
Rossz hokicsapatoknak szurkolsz🤷🏻‍♂️
Heisman
Lehetne rosszabb is 😆
warr_b
A Sharksnál? 😮
empty taxi
Yotes, Wild, Red Wings 😄, Ducks, Oilers csak így hirtelen 🤪


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ez mi a tosz?

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-gyorbe-koltozik-a-vasas-es-uj-neven-indul-az-erste-ligaban-2841171
warr_b
Rossz hokicsapatoknak szurkolsz🤷🏻‍♂️
Heisman
Lehetne rosszabb is 😆
warr_b
A Sharksnál? 😮


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez mi a tosz?

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-gyorbe-koltozik-a-vasas-es-uj-neven-indul-az-erste-ligaban-2841171
warr_b
Rossz hokicsapatoknak szurkolsz🤷🏻‍♂️
Heisman
Lehetne rosszabb is 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ez mi a tosz?

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-gyorbe-koltozik-a-vasas-es-uj-neven-indul-az-erste-ligaban-2841171
warr_b
Rossz hokicsapatoknak szurkolsz🤷🏻‍♂️

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ez mi a tosz?

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-gyorbe-koltozik-a-vasas-es-uj-neven-indul-az-erste-ligaban-2841171
warr_b
Aha.

 www.vasassc.hu/hirek/23682/a-budapest-capitals-kft--megsem-indit-vasas-neven-felnott-jegkorongcsapatot-a-kovetkezo-szezonban
warr_b
"a felnőtt csapat tulajdonosai a 2021/22-es szezonra vonatkozó megállapodásunk aláírása után jelezték váltási szándékukat."

Korrekt.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez mi a tosz?

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-gyorbe-koltozik-a-vasas-es-uj-neven-indul-az-erste-ligaban-2841171
warr_b
Aha.

 www.vasassc.hu/hirek/23682/a-budapest-capitals-kft--megsem-indit-vasas-neven-felnott-jegkorongcsapatot-a-kovetkezo-szezonban


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez mi a tosz?

 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-gyorbe-koltozik-a-vasas-es-uj-neven-indul-az-erste-ligaban-2841171


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Grubi és egy első karika ment Darcy jött lett cap space.
Sakic move

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jones helyett Reimer 😂

És a rebuild jegyében jött Bonino és Cogliano is.

DW, te zseni ❤🙄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Danault pedig a Kingsé 😕 5.5milx/6év
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
a kapitány is marad masszív 8 éves contract. tetszik

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma nyit a szabadügynökpiac, nagyon kíváncsi vagyok mik lesznek, mert az elmúlt napok alapján nekem úgy tűnik, a GM-ek agyára ment a COVID.
Mikey
Bergevinnek amire nincs nehezen... megint ez az első körös draft....
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 423
Ma nyit a szabadügynökpiac, nagyon kíváncsi vagyok mik lesznek, mert az elmúlt napok alapján nekem úgy tűnik, a GM-ek agyára ment a COVID.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 774 — Lucas Scott
Makar elég csapatbarát szerződést írt alá.
Janek
Azért második fizu védők között, összesen 130 nhl meccs (playoffal együtt) alapján.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Makar elég csapatbarát szerződést írt alá.

több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Volt draft? De jó 😀😆
warr_b
Örülj neki, én kedvencemet vittetek
csebi
Dupla öröm, ha kitolunk veletek 😁
warr_b
Saját magunkkal toltunk ki mikor nem választottuk ki
csebi
Draft, hát erről lemaradtam...
Bettman-nak nem szóltak, hogy olimpia van, csúsztassunk kicsit...🤣🤣🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 774 — Lucas Scott
Volt draft? De jó 😀😆
warr_b
Örülj neki, én kedvencemet vittetek
csebi
Dupla öröm, ha kitolunk veletek 😁
warr_b
Saját magunkkal toltunk ki mikor nem választottuk ki

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Volt draft? De jó 😀😆
warr_b
Örülj neki, én kedvencemet vittetek
csebi
Dupla öröm, ha kitolunk veletek 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 774 — Lucas Scott
Volt draft? De jó 😀😆
warr_b
Örülj neki, én kedvencemet vittetek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 504 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Volt draft? De jó 😀😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 774 — Lucas Scott
Reinhartot a Panthersbe tradelte a Sabres:  www.wkbw.com/sports/sabres/buffalo-sabres-reportedly-trade-forward-sam-reinhart-to-florida-panthers
empty taxi
Ristoert amit kaptak az nagyon durva ellenérték volt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Reinhartot a Panthersbe tradelte a Sabres:  www.wkbw.com/sports/sabres/buffalo-sabres-reportedly-trade-forward-sam-reinhart-to-florida-panthers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 774 — Lucas Scott
Mason McTavisht vittük ki 3.pickre. Nem tudom csebi, jó ez nekünk?
Heisman
Hat beszéljük épp Mini csoportban ezt a választást. Én Eklundot nagyon sajnálom, és irigykedem warr-ra h elvittek de fura h csúszott lehet egy új Fowler san joseban?

Alapvetően a Zegras-mctavish-Lundestrom center hármas jól is mutat. A problémám az h van Comtois meg a prospect poolban perreault és ennyi szélső. Ki fog gólt lőni azt nem tudom … de védhető Pick meg vmit láthattunk benne és a napokban nagyon jött felfelé mki boardjan, vszeg az interjúkon nagyon jó benyomást tett. Sztem kell neki also hangon 1 de lehet két év, nagyobb darab center, szokásos ducks választás akinél odaírják h utóbbi évben fejlesztett a korizasan … Getzlaf a példaképe és sztem is hasonlít a játéka fizikális bár talán kevéssé van olyan szeme a játékához de hat nem sok olyan játékos van az egész világon aki úgy látna a pályán mint Getzlaf. Bo Horvat amúgy akihez leginkább hasonlítják remelem lesz legalább olyan jó 😊
csebi
Köszi a remek összefoglalást 😊
Getzlaf remélem akkor fogja tudni mentorálni 😊
Heisman
Itt egy picit szakmaibb összefoglalás


 www.crashthepond.com/articles/anaheim-ducks-select-mason-mctavish-3rd-overall-in-nhl-entry-draft

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 286 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mason McTavisht vittük ki 3.pickre. Nem tudom csebi, jó ez nekünk?
Heisman
Hat beszéljük épp Mini csoportban ezt a választást. Én Eklundot nagyon sajnálom, és irigykedem warr-ra h elvittek de fura h csúszott lehet egy új Fowler san joseban?

Alapvetően a Zegras-mctavish-Lundestrom center hármas jól is mutat. A problémám az h van Comtois meg a prospect poolban perreault és ennyi szélső. Ki fog gólt lőni azt nem tudom … de védhető Pick meg vmit láthattunk benne és a napokban nagyon jött felfelé mki boardjan, vszeg az interjúkon nagyon jó benyomást tett. Sztem kell neki also hangon 1 de lehet két év, nagyobb darab center, szokásos ducks választás akinél odaírják h utóbbi évben fejlesztett a korizasan … Getzlaf a példaképe és sztem is hasonlít a játéka fizikális bár talán kevéssé van olyan szeme a játékához de hat nem sok olyan játékos van az egész világon aki úgy látna a pályán mint Getzlaf. Bo Horvat amúgy akihez leginkább hasonlítják remelem lesz legalább olyan jó 😊
csebi
Köszi a remek összefoglalást 😊
Getzlaf remélem akkor fogja tudni mentorálni 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz